پرداخت سنگ مرمر و سنگ گرانیت یک امر پر تقاضا در عرصه خدمات کفسابی می باشد . وما این را به بهترین نحو صیقل می دهیم و سنگسابی می کنیم .

سنگسابی گرانیت و مرمر

گرانیت و مرمر سنگ طبیعی هستند و در نگاه اول به نظر می رسد که صاف و براق هست در حالی که اینطور نیست و این سنگها ذاتا دارای تخلخل و درز هستند .این سنگ ها یعنی گرانیت و مرمر ظرفیت این را دارند تا با خدمات کفسابی تغییر ۱۰۰ درصدی بدهند .سنگ گرانیت در آشپزخانه بسیار محبوب است چرا که براقیت فوق العاده ای دارد و بسیار مقاوم در برابر خط و خش است .تکنسین متخصص ما کفسابی گرانیت و مرمر شرکت ما این توانایی را دارند تا کفپوش گرانیت و مرمر شما را به طور معجزه آسایی تغیر دهند .

براق کردن سنگ مرمر

کفپوش سنگ مرمر در هرجای ساختمان که باشد با حجم ترافیک و رفت و آمد زیادی برخورد می کند از این رو هر چقدر هم که محکم باشد طبیعی است که ساییده شده و خراش می گیرد .و جلوه و براقیت خود را از دست می دهد ما این جاییم که تمامی شکستگی ها ، ترکها ،خراش ها، ناهمواری سنگ مرمر شما را برطرف کنیم با شرکت خدمات کفسابی ما تماس بگیرید .

بازسازی و تعمیر کفپوش گرانیت و مرمر

حالا فرض کنید که کفپوش آسیب دیده شمارا تغییر و کف سابی کردیم آیا لازم نیست که شما هیچ کاری بکنید ؟پکیج های مشاوره ای ما را فراموش نکنید این پکیج ها توسط مهندس بهاری نوشته و ارائه شده و به تک تک تکنسین های کفسابی و نماشویی شرکت آموزش داده شده است .از تکنسین های ما سئوال کنید تا شمار را در مراقبت و نگه داری از کفپوش های گرانیت و مرمریت بازی کنند.

برای سنگسابی گرانیت و کف سابی مرمریت با 09126358721 تماس بگیرید.