تمیز کردن نما با واترجت سندبلاست آب فشار قوی در تهران برای نما های آجری و سنگی توسط تیم ما ارائه می شود تا نهایت تمیزی را به شهر هدیه دهیم .

تمیز کردن آجر و سنگ با واترجت سندبلاست

تمیز کردن آجر و سنگ با استفاده از دستگاه واتر سندبلاست ۲۰۰ بار این امکان را به ما می دهد تا سطوح بیرونی مانند نمای ساختمان، سطح دیوار،کف محوطه حیاط و .. را با نهایت دقت تمیز کنیم .

استفاده از دستگاه واتر سندبلاست این حسن را دارد که نیاز به استفاده از هیچ نوع مواد شیمیایی برای شستشوی نما و دیوار نیست .

واترجت سندبلاست مناسب ترین گزینه شستشوی نما است که کاملا دوست دار محیط زیست و برای از بین بردن جلبک ها و گرد و غبار و جرم و سیاهی و جای چسب تبلیغاتی از روی دیوار استفاده می شود .

با فشار ۲۰۰ بار دستگاه واترجت قدرت تمیز کنندگی آب خالی تا دویست برابر افزایش می یابد و برای تمیز کردن سطوح سنگی ، اجری ، کامپوزیت،سنگ فرش حیاط و پیاده رو مناسب است .

تکنسین حرفه ای نماشویی ما به معنای واقعی کثیفی و جرم را نابود می کند ، با اضافه کردن سیلیس یا خرده شیشه به این آب فشار بالا دیگر نیاز به هیچ مواد شیمیایی نیست و خیال شما از بابت گل و گیاه باغچه تان راحت باشد .

شستشوی نمای سنگ های حساس با واترجت 

برای سطوح حساس که توان تحمل قدرت دویست بار را ندارند اما از دستگاه های تنظیم فشار استفاده می کنیم البته اکیپ نماشویی ما به قدری متخصص می باشند که هیچ نیازی به این کار ها نیست و تضمین می کند که در حین انجام شستشوی نمای بیرونی ساختمان هیچ آسیبی به سطوح شما وارد نشود. 

برای هماهنگی انجام خدمات ۰۹۱۲۶۳۵۸۷۲۱ تماس بگیرید .بهاری