روش های مختلفی برای براق و درخشان کردن سنگ کف وجود دارد که هر کدام مزیت . معایب خود را دارد یک روش صیقل و براق کردن سنگ هزینه بر اما کیفیت بسیار بالایی دارد و روش دیگر کیفیت قابل قبول و هزینه معقولی دارد .

ما همه این روش ها را برسی می کنیم تا بهترین روش کفسابی سنگ تهران را در یابیم .

این چهار روش عبارنتد از بوفینگ یا پودر های پرداخت سنگ،سنگ زنی یا کفسابی یا سنگسابی،کریستالیزاسون و استفاده از پوشش های براق کننده مانند مواد لمینتی هر یک از این چهار روش برروی انواع سنگ ها تاثیرات فوق العاده ای میزارد .

مواد پولیشی برای براق کردن سنگ

این مواد ترکیبات ساخته شده از دانه های ریز و باکیفیت آلومینیوم یا اکسید قلع هستند که برروی سنگ مالیده می شوند .

و این کار باعث ایجاد لایه ای مانند لایه اماس می شود و باعث درخشش و براقیت سنگ ساختمان می شود .

گاها با افزودن اسید هایی مانند اگزالیک یا اگزالات تاثیر بسیار بهتری می گذارد و فرایندی شبیه به فراید کریستال شدن اتفاق می افتد .

این ماده برروی کفپوش سنگی ریخته می شود و با اضافه شدن آب دوغاب سفید رنگی تشکیل می شود و سپس این دوغاب توسط موتور یا دستگاه کفسابی برروی کف سابیده می شود و فراید کریستال شدن اتفاق می افتد .

سنگسابی یا سنگ زنی تخصصی روش براق کردن سنگ

فرایند سنگسابی و کفسابی با بلور های الماسی انجام می شود و یک روش مکانیکی برای براق کردن و صیقل دادن انواع سنگ ساختمان تهران است .

در این روش با ساینده های الماسی سنگ زنی سطح سنگ با لقمه های الماسی با درجه بندی زبری و سختی مختلف برروی سنگ سابیده می شود .

در زیر دستگاه های سنگسابی سنگ زنی سه تا شش عدد لقمه های الماسی قرار می گیرد ، و این دستگاه با 175 دور در دقیقه می چرخد و الماس های در زیر دستگاه درخشش و حالت آینه ای فوق العاده ای برای سطح سنگ ایجاد می کند .

این لقمه های الماسی از درجه بندی های مختلف ساخته شده اند تا بلند ترین ناهماری ها را برداشته و حتی کوچک ترین خراش ها را از روی سطح سنگ برطرف کنند .

واکس سنگ ساختمان برای براق کردن سنگ

بلور سازی یا واکس زنی سنگ یکی از عالی ترین و ساده ترین روش های درخشان کردن سنگ خانه شما است .

در روش واکس سنگ یک ماده شیمیایی برروی سنگ اسپری می شود و با پد های پلاستیکی و رزینی با چرخش دستگاه کفسابی با سرعت 150 دور در دققه موجب ایجاد یک لایه جدید شبیه به خود سنگ ایجاد می شود که براقیت فوق العاده ای دارد .

جهت سفارش هریک از خدمات کفسابی برای براق کردن انواع سنگ با شماره 09126358721 تماس حاصل فرمایید .