برخی ساختمان های ویژه هستند که کفسابی لوکس اورجینال می خواهند . این در تخصص ما است تا گران ترین سنگ های شما را با ضمانت کیفیت و ماندگاری براقیت انجام می دهیم .

کفسابی لوکس

کف سابی لوکس شامل مراحل ساب زنی ایتالیایی بصورت اورجینال و سپس ساب های ویژه که تنها توسط شرکت ما ارائه می دهد انجام می شود .

به طوری که ابتدا با ساب زنی ایتالیایی سنگ را تا حد ممکن براق و اینه ای می کنیم و سپس با مواد کریستال ساز سنگ اقدام به کریستال کردن سه لایه بالایی سنگ می نماییم . این کفسابی تخصصی موجب می شود تا سطح سنگی قصر شما علاوه بر براقیت و درخشندگی اینه مانند به صورت کاملا آنتی استاتیک و ضد آب باشد .

با این کار کفپوش سنگی خانه شما دیگر هیچ رطوبت و کثیفی را به خود جذب نمی کند که باعث مات شدن یا آهکی شدن سنگ شود .

علاوه بر این با ماده آنتی استاتیک در برابر خراش نیز مقاومت بالایی به دست می آید که در برابر خط و خش مقاوم می شود .

سنگسابی لوکس

سنگسابی لوکس دارای مراحل بسیار متفاوت است و این مراحل از تعداد ۱۲ الی ۲۴ دست انجام می شود .

که ما سعی بر آن داریم تا اگر سنگ شما براق نشده باشد تا جایی ساب زنی را ادامه دهیم که سنگ کف مانند اینه نور و تصویر اجسام را با کیفیت شفاف منعکس کند.

در این حالت ما روش های متفاوتی را برروی انواع سنگ های گلدن بلک،لایمستون،مرمریت،گرانیت افریقایی،گرانیت اسپانیایی،تراورتن،سنگ های مصنوعی فوق العاده و گران قیمت را تست کرده ایم و به یک فرمول عالی و امتحان شده مخصوص کفسابی لوکس و ویژه هر سنگ رسیده ایم که هم خیال خود و هم کارفرما از بابت تضمین و نتیجه کار راحت است .

قیمت کفسابی لوکس قصر

قیمت و هزینه کفسابی قصر تنها به صورت توافقی و مقدار اینه ای مورد نظر کارفرما تعیین می گردد و به صورت متری ۴۰ هزارتومان شروع می شود لازم به ذکر است برای سنگسابی لوکس ضمانت نامه و قرارداد تنظیم می گردد تا نتیجه کار را به بهترین شکل ممکن تحویل بگیرید هم چنین در این قرار داد تعداد ساب زنی و کیفیت و شفافیت مطلوب به صورت درصدی و نمونه کار اجرا می شود که با تغییر  شفافیت و براقیت و مواد مصرفی هزینه سنگسابی قصر لوکس نیز تغییر خواهد کرد . 

شنوای صدای گرم شما هستیم ۰۹۱۲۶۳۵۸۷۲۱ بهاری