ساب زنی انواع سنگ در تهران و سایر نقاط کشور پهناور ایران توسط شرکت بهاری انجام می شود . 

ساب زنی

ساب زنی سنگ در اصطلاح همان کفسابی یا سنگسابی است خب دلیل این کار نیز به مانند خدمات کف سابی براقیت، صیقل سنگ،یکنواختی سنگ و ... است .

ساب زنی سنگ کف

دلیل این نام گذاری چیست ؟؟چرا ساب زنی سنگ کف انجام می شود ؟؟ و صدها دلیل دیگر را در این جا ببینید .ساب زنی مترادف کلمه کفسابی یا سنگسابی است و دلیل این اسم گذاری مبنای سابیدن است که در عمل ساب زنی سنگ اتفاق می افتد .به طوری که دستگاه های مختلف با اندازه و قدرت و نیز لقمه های ساب زنی که هر یک برای هدف خاصی است شروع به سابیدن و صیقل سنگ می نماید. 

دلایل سابیدن سنگ کف

سابیدن سنگ کف به دلایل مختلف انجام می شود از جمله :ریخته شدن جوهرنک،اسید،ترشیجات،آب لیمو و غیره برروی سنگ که می توانند سوختگی های سطحی و عمقی در سنگ ایجاد کنند .از این ما برای برداشتن لکه جوهر نمک و اسید از روی سنگ از سابیدن و ساب زنی لایه بالایی تا عمقی که اسید در آن نفوذ کرده باشد می نماییم و نتیجه کار برداشتن لایه آسیب دیده سنگ و ایجاد یک لایه تازه می باشد. 

قیمت ساب زدن انواع سنگ کف

هر سنگی درجه سختی خاص خود را دارد و نیز هر نوع کفپوش سنگی مراحل کفسابی و ساب زنی و روشهای سابیدن مخصوص خود را دارد تا لایه برداری سنگ صورت گرفته ک لایه جدید ایجاد شود از این قیمت ساب زنی انواع سنگ مختلف است و حدودا از متری ۷ الی ۲۵ هزار تومان می توان قیمت گذاری کرد که بسته به عمق خرابی سنگ،میزان پستی و بلندی سنگ ، کیفیت براقیت و درخشندگی سنگ کف مطلوب مشتری و ... در تعیین قیمت ساب زنی سنگ کف تهران تاثیر گذار است .

برای سفارش سابزنی سنگ با 09126358721 تماس بگیرید.