قیمت پیچ و رولپلاک سنگ نما برای سنگ های مختلف همراه با اجرت پیچ و رولپلاک نما با طناب به صورت عددی ۲۵۰۰ الی ۳۰۰۰ تومان میباشد .

پیچ رولپلاک نما در تهران امروزه رواج و گسترش زیادی جهت مقاوم سازی ساختمان دارد و در تهران بعلت سنگ بودن اکثرنماهای ساختمانی وهمچنین بروزحوادث هایی مانند لرزش های ساختمانی یا فاصله ی زیادی بین بتن با سنگ نما یا طوفان های شدید اکثرسنگها سست یا مقاومت خودراازدست داده اما نگران نباشید،ماباروش های مختلف واماکم هزینه سنگ نمای ساختمان شما رابا پیچ رولپلاک سنگ های آسیب دیده ترمیم میکنیم که یکی از روش های کم هزینه و کارآمد که امروزه بیشتر رایج است در مقاوم سازی سنگ نما استفاده از روش راپل یا همان طناب است که نماکار یا متخصصین ما بااستفاده از طناب ازبالای ساختمان شماشروع به پیچ کردن سنگ های آسیب دیده میکنن واین یه روش موثراست واما روش دیگر کار با داربست است که این روش کارآمد چندانی ندادن ولی هزینه زیادی برای شما عزیزان دارد و همچنین پیچ رولپلاک نما در تهران کاربردی  تقاضا کننده بسیاری دارد .

چه نوع سنگ نما نیاز به پیچ و رولپلاک دارند؟

سنگ نما اهمیت بسیار بالایی دلرد یعنی می بایست در انتخاب سنگ نما حساسیت خرج کنیم .از این رو ما در کل معیارهایی برای سنگ مناسب نما برای شما بیان می کنیم .
• سبک بودن سنگ
• دارای تخلخل باشد
• گیرش مناسب با سیمان
• مقاومت در برابر سرما و گرما
• مقاومت در برابر شوره زدن و آهکی شدن
• قیمت مناسب سنگ نما و چندین عامل دیگر
عوامل بالا را حتما در نظر داشته باشید زیرا که هر یک از آنها اگر در سنگ نمای شما نباشد .می تواند ضرر های مالی و جانی بگذارد . بنابر این باید اهمیت بالای سنگ نما را درک کرد .البته خیالتان راحت باشد اگر سنگی را انتخاب کرده و برروی نمای ساختمان تان اجرا گرده اید ، نگران نباشید . چرا که ما با انجام پیچ و رولپلاک سنگ نما با طناب با کمترین هزینه سنگ های شما را به نما اسکوپ می کنیم تا هیچ خطری شما را تهدید نکند .


هزینه پیچ رولپلاک نمای رومی

نمای رومی معروف ترین و پرهزینه ترین نما در بین ساختمان های تهران است که طراحی زیبا و لوکس دارد .اما ایراد آن مصرف زیاد سنگ درابعاد مختلف است،سنگ هایی با اندازه ها و رنگ های ویژه که گاها اسکوپ کردن بسیاری انها به دلیل تعداد بالا و هم چنین عرض کم امکان پذیر نمی باشد . در این حالت تنها کاری که می شود انجام داد پیچ رولپلاک سنگ نمای رومی است با این کار نمای ساختمان رومی شما مادام العمر بدون هیچگونه ریزش یا ترکی باقی می ماند .

لیست قیمت پیچ کردن سنگ نما

پیچ کردن سنگ نما با طناب دارای قیمت های متفاوت است که با تغییر نما و متریال آن تعرفه پیچ رولپلاک نیز افزایش میابد .در تهران مناطق مختلف از سنگ هایی تراورتن ،مرمریت،گرانیت،ترورتن تیشه ای،تراورتن چرب و انواع سایر سنگ ها استفاده می شود که هر یک سختی و مقاومت مخصوص خود را دارند برای مثال پیچ مصرفی در گرانیت ویژه بوده  و قیمت محکم کردن سنگ گرانیت نما از سایر انواع سنگ ها بیشتر است .

برای اطلاع از قیمت پیچ و رولپلاک سنگ در تهران با 09126358721 تماس بگیرید