پشت بام ها در سال های اخیر بسیار مورد توجه است تا جایی که انواع پشت بام های چوبی،شروانی،بام سبز،بام سنگی و ... به وجود آمده است .

تمیز کردن پشت بام با نماشویی

نکته مهم تمیز کردم و شستن پشت بام است که باید به طور مرتب انجام شود . به ویژه در بام های چوبی و سنگی که امکان جلبک بستن و گردو خاک و ... وجود دارد از این رو باید هر ساله اقدام به تمیز کردن تخصصی پشت بام ساختمان نمود .  اگر پشت بام شما شیب دار باشد نگران نباشید تیم کاری ما با طناب راپل و دستگاه واترجت سندبلاست که در سال ۱۹۹۰ در آمریکا اختراع شده است پشت بام ساختمان تا را تمیز می کنیم این نوع شستشو در دسته خدمات نماشویی قرار دارد .

تمیز کردن پشت با خدمات کفسابی

بیشترین نوع اجرای پشت بام در تهران و اکثر مناطق ایران به صورت سنگ یا موزاییک است که این سنگ ها باید آب بندی شود تا آب نتواند به داخل آنها نفوذ نکند . این کار را ما با کفسابی پشت بام انجام می دهیم در این حالت چند هدف را به صورت یک جا دست می یابیم .هم پشت بام تمیز شده و هم آب بندی می شود . به این صورت عمر پشت بام شما تا ده برابر افزایش می یابد .

از بین بردن جلبک پشت بام

سازمان آسفالت سازی آمریکا اعلام کرده است که برای از بین بردن جلبک می توانید از هیپوکلریک اسید (کلر کلسیم) و آب استفاده کنید همچنین می توان از مواد سفید کنند برای از بین بردن جلبک پشت بام استفاده کرد .

برای سفارش کفسابی پشت بام با شماره 09126358721 تماس بگیرید