پولیش |ساب|نانو کردن سنگ کابینت ، کانتر ، میز ناهار خوری

نانو کردن سنگ کابینت ، کانتر ، میز ناهار خوری
نانو کردن سنگ کابینت ، کانتر ، میز ناهار خوری

نانو کردن سنگ کابینت ، کانتر ، میز ناهار خوری توسط شرکت بهاری با متریال ایتالیایی ارایه می شود ، حتی اگر سنگ شما دچار آسیب شده نگران نباشید ، ساب و لایه برداری و هم چنین پولیش سنگ کابینت و کانتر و سنگ میز و عسلی هم به خدمات افزوده شد .

هر نوع سنگ یا سایر متریال های طبیعی و پلیمری دارای ضعف ها و نقاط قوتی هستند . این کاستی ها در انواع سنگ های طبیعی که در صنعت ساختمان سازی استفاده می شود ،دیده شده است در این بحث ما به ایرادات سنگ های کابینت و کانتر و میزهای ناهار خوری با سنگ های طبیعی و مصنوعی می پردازیم .

نانو سنگ کابینت
نانو سنگ جزیره (I land)

انواع سنگ کابینت

سنگ های کابینت انواع مختلفی اعم از سنگ های مشکی دهبید و گرانیت و کورین و … تشکیل می شوند که معمولا در یک ویژگی مشترک هستند و آن هم ضعف در برابر آب و حرارت است ، به دلیل اینکه در براق کردن این نوع سنگ ها از مواد پلیمری و در آخر یک پوشش پلاستیکی برای آنها در نظر می گیرند ، که اکثرا از کیفیت مناسب و براقیت قابل قبول برخوردار نیست ، به همین دلیل ما با تست و بررسی چندین مواد مختلف به نوعی از نانو پولیش سنگ کابینت رسیدیم که نتیجه کار را در تصویر زیر می بیند .

این نوع پولیش نانو سنگ مقاوم بی نظیر در برابر انواع مایعات و محلول ها اعم از اسیدی،بازی،آبمبوه،چای،قهوه و … دارد و با اطمینان کامل به شما نضمین می دهیم که سنگ کابینت ، کانتر و میز ناهار خوری و سنگ جزیره شما به طور حرفه ای انجام خواهد شد .

پولیش و نانو سنگ جزیره
پولیش و نانو سنگ جزیره

پولیش های براق کننده مورد استفاده کارخانه ها از کیفیت و قدرت آبگریزی مناسب برخوردار نبوده و به همین خاطر موجب رد انداختن اجسام گرم برروی سنگ کابینت می شود و یا در اثر باقی ماندن آب پس از گذشت ده دقیقه و بخار شدن آب اثر آن برروی سنگ کابینت برجای می ماند که در دراز مدت با عمقی شدن این لکه ها و افزایش تعداد انها عملا سنگ کانتر شما دیگر هیچ زیبایی ندارد ، البته شرکت ما از طریق ارتباط مستقیم با KLINDEX ایتالیا توانسته ایم راهکار برطف کردن هر نوع لکه از روی انواع سنگ ها و صیقل و نانو مجدد آن توانسته ایم از هزینه های گزاف تعویض سنگ جلوگیری کرده و با قیمت مناست نانو کردن سنگ کابینت ، کانتر ، میز ناهار خوری دوباره سنگ هایتان را نونوار کنیم .

پولیش سنگ کابینت و سنگ میز ناهار خوری

به دلیل زیبایی و استحکام سنگ کاربرد آن در جای جای خانه و ساختمان جا افتاده است و میز ناهار خوری ، میز تلویزیون ، سرویس های روشویی و وان و جکوزی حمام نیز اکثرا از جنس سنگ های طبیعی و مصنوعی هستند ، اما اینها به خودی خود در برابر آسیب هایی چون ساییده شدن و یا رسوب مایعات و نیز در برابر مواد اسیدی حتی با درصد بسیار کم مقاوم نیستند ، بنابر این باید از پولیش و نانو سنگ میز ناهار خوری و کانتینر برای افزایش زیبایی و ماندگاری سنگ استفاده کرد .

پولیش و نانو سنگ کابینت ، میز ناهار خوری

ساب زدن و برطرف کردن لکه از روی سنگ کابینت

همانطور که اشاره کردیم به دلیل شفافیت و براقیت سنگ های کابینت کوچک ترین ایرادات و لکه ها به چشم می آیند . چاره کار استفاده از نانو کردن سنگ کابینت ، کانتر ، میز ناهار خوری برای برطرف کردن لکه و هم چنین عایق بندی این نوع سنگ های حساس آشپزخانه است .ساب زنی سنگ آشپزخانه طی مراحل مختلف انجام می شود و نتیجه کار را در شکل بالا مشاهده می کنید همانطور که می بینید سطح سنگ کابینت کاملا شفاف و بدون لکه و رد استکان و یا هر گونه ایراد دیگر نیز است و این کار به کمک پولیش و نانو کردن سنگ کابینت ، کانتر ، میز ناهار خوری انجام می شود .

اما ساب سنگ کابینت و میز ناهار خوری روش و متریال های مخصوص خود را دارد که باید طی چند مرحله و به دقت انجام شود تا هیچ گونه خط و خش و یا دورنگی در سنگ باقی نماند .

ساب زدن سنگ های آشپزخانه با استفاده از دستگاه فرز پولیشر و پد های الماسه و شاین ویژه سنگ های حساس آشپزخانه است که توسط klindex ایتالیا در اختیار شرکت قرار گرفته است .

نانو و ضد آب کردن سنگ کابینت

همچنین یکی دیگر از ضعف های سنگ آشپزخانه ضعف در برابر آب است . به این دلیل که در اشپزخانه بیشتر با آب سروکار داریم بنابر این لازم است تا تمامی سطوح آشپزخانه ضد آب باشند .

 ما این کار را در طی نانو ساب که در مورد بالا اشاره شد به صورت همزمان اجرا می کنیم که این نانو سنگ کاملا آنتی استاتیک و مقاوم در برابر حرارت و خط و خش می باشد .

نانو میز ناهار خوری
نانو میز ناهار خوری

نکات مهم برای نگه داری سنگ آشپزخانه

سنگ یک ماده طبیعی و حساس ترین عنصر تشکیل دهنده ساختمان ، که در صورت نگه داری درست تاثیر گذارترین آنها در زیبایی خانه شما خواهد بود چند مورد از موارد نگه داری را مشاهده کنید :

 1. بلافاصله پس از خرید سنگ، اقدام به کاور و یا نانو سنگ کنید .
 2. از تماس مستقیم اجسام گرم با سنگ جلوگیری کنید .
 3. از تماس مواد اسیدی (حتی با درصد کم) جلوگیری کنید و یا بلافاصله تمیز کنید .
 4. جهت تمیز کردن آن ابتدا از یک دستمال مرطوب و در مرحله بعد با دستمال خشک سنگ را تمیز کنید .
 5. از سابیدن و خراشیدن سنگ برای برداشتن لکه ها خودداری کنید و برای جلوگیری از خسارت بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید .

برای سفارش ضد آب کردن سنگ کابینت و یا نانو سنگ کانتر و پولیش میز ناهار خوری و رفع لکه روی سنگ کابینت با شماره ۰۹۱۲۶۳۵۸۷۲۱ تماس بگیرید .

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در linkedin به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در email به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در reddit به اشتراک بگذارید
در pinterest به اشتراک بگذارید
5/5

4 پاسخ

 1. تیم عالی ، همه مراحل رو توضیح دادن و سپس انجام دادن و نتیجه کار
  رو تست کردیم که واقعا تاثیر گذار بود و حالت نانو و ضدآب شدن رو
  مشاهده کردیم و الان پس از گذشت یک ماه هیچگونه لکه ای رو سنگ
  آشپزخونم نیست . کارتون خوب بود عالی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *