پولیش، ساب زدن و براق کردن نانو کردن سنگ کابینت، کانتر، میز ناهار خوری

پولیش و نانو سنگ جزیره
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در pinterest

نانو کردن سنگ کابینت ، کانتر ، میز ناهار خوری برای ضد لک سازی سنگ آشپزخانه توسط شرکت بهاری با متریال ایتالیایی ارایه می شود ، حتی اگر سنگ شما دچار آسیب شده نگران نباشید ، ساب و لایه برداری و هم چنین پولیش و براق کردن سنگ کابینت و کانتر و سنگ میز و عسلی هم به خدمات افزوده شد.نانو کابینت اصول و فنونی دارد که باید رعایت شود در غیر این صورت آسیبی به سنگ وارد می شود که غیر قابل جبران و یا با هزینه بسیار بالا قابل جبران است .

نانو و ضد آب کردن سنگ کابینت

هر نوع سنگ یا سایر متریال های طبیعی و پلیمری دارای ضعف ها و نقاط قوتی هستند . این کاستی ها در انواع سنگ های طبیعی که در صنعت ساختمان سازی استفاده می شود ،دیده شده است در این بحث ما به ایرادات سنگ های کابینت و کانتر و میزهای ناهار خوری با سنگ های طبیعی و مصنوعی می پردازیم .

پولیش و نانو سنگ جزیره
پولیش و نانو سنگ جزیره

یکی دیگر از ضعف های سنگ آشپزخانه ضعف در برابر آب است . به این دلیل که در اشپزخانه بیشتر با آب سروکار داریم بنابراین لازم است تا تمامی سطوح آشپزخانه ضد آب باشند .

 ما این کار را در طی نانو ساب که در مورد بالا اشاره شد به صورت همزمان اجرا می کنیم که این نانو سنگ کاملا آنتی استاتیک و مقاوم در برابر حرارت و خط و خش می باشد .

پوشش نانو سنگ کابینت ، کانتر

می رسیم به پوشش نانو سنگ کابینت در بحث تخصصی پوشش نانو ، به کاور یا لایه ای گفته می شود در ضخامت های مختلف بر روی سنگ آشپزخانه کشیده می شود و تا از تماس مستقیم مایعات و مواد آسیب زننده به سنگ جلوگیری می کند و این کار برای جلوگیری از خورندگی مواد اسیدی است تا هیچ گونه آسیبی به سنگ وارد نشود .این نوع پوشش ها انواع مختلفی دارد که هر یک دارای معایب و مزایایی هستند که در ادامه به توضیح بیشتر می پردازیم .

فیلم نمونه پوشش نانو سنگ کانتر و کابینت اجرا شده
 • پوشش نانو دارای ضخامت 20 الی 100 میکرون این نوع کاور ها برای پوشش نانو انواع سنگ های گرانیت ، مرمریت ، کوارتز و … مناسب بوده و به دلیل ضخامت پایین هیچگونه خط و خش در آن ایجاد نمی شود و در واقع خاصیت ضدآب کردن سنگ آشپزخانه را به طور کامل انجام داده و ماندگاری بسیار بالایی دارد .
 • پوشش نانو سنگ کابینت با ضخامت 200 الی 450 میکرون این نوع کاور ها دارای ضخامت نسبتا زیادی بوده و براقیت به نسبت بیشتری نسبت به کاور قبلی ایجاد می کند اما به دلیل ضخامت زیاد امکان خراشیدگی و آسیب دیدگی در برابر حرارت را دارد . اما به مانند کاور با ضخامت کم خاصیت ضد آب سازی سنگ کابینت و کانتر را به طور کامل براورده می کند .
نانو کابینت
نانو کابینت

پولیش سنگ کابینت و براق کردن سنگ کابینت و میز ناهار خوری

به دلیل زیبایی و استحکام سنگ کاربرد آن در جای جای خانه و ساختمان جا افتاده است و میز ناهار خوری ، میز تلویزیون ، سرویس های روشویی و وان و جکوزی حمام نیز اکثرا از جنس سنگ های طبیعی و مصنوعی هستند ، اما اینها به خودی خود در برابر آسیب هایی چون ساییده شدن و یا رسوب مایعات و نیز در برابر مواد اسیدی حتی با درصد بسیار کم مقاوم نیستند ، بنابر این باید از پولیش و براق کردن سنگ کابینت و نانو سنگ میز ناهار خوری و کانتینر برای افزایش زیبایی و ماندگاری سنگ استفاده کرد .

پولیش و نانو سنگ کابینت ، میز ناهار خوری

ضدلک سازی سنگ کابینت و آشپزخانه

لازم است بدانید که همه کارها و نکات بالا را اجرا می کنیم که ضد لک کردن و ضدلک سازی سنگ کانتر ،میزناهارخوری را انجام داده باشیم ، زیرا که بدترین صدمات را لکه ها به سنگ های آشپزخانه وارد می کنند .

به طوری که با ایجاد یک لکه برروی سنگ کابینت ، روزبه روز عمق گرفته و تبدیل به یک لکه سخت می شود که از هر زاویه به راحتی قابل دید بوده و جلوه سنگ زیبایتان را از بین می برد .

برای این که سنگ های آشپزخانه ضد لک داشته باشید لازم است تا خا۱یت ضد آب را به سنگ هایتان ببخشید ، اگر آب در سنگ نفوذ نکند طبیعتا هیچ گونه لکه ایجاد نمی شود ، ماهیت لکه به دو نوع تقسیم می شود :

 • لکه در اثر رسوب ، این نوع لکه معمولا با باقی ماندن مایعات و محلول های با ph خنثی به مدت طولانی برروی سطوح سنگ کابینت و کانتر منجر به ایجاد لکه هایی به شکل رسوب می شوند کا در اثر رسوب مواد معدنی موجود در مایع می باشد که می تواند به مرور در عمق سنگ نفوذ کرده و دائمی شود .لازم به ذکر است که لکه های رسوبی برروی سنگ کانتر و کابینت در طول مدت یک الی دودساعت تشکیل شده و با گذشت زمان شدت می یابد .لکه آب ، لکه چایی ، لکه قهوه ، لکه مایعات خنثی از این دست لکه های رسوبی سنگ کابینت و کانتر می باشد.
 • لکه در اثر واکنش شیمیایی، لکه هایی که در اثر ریخته شده مایعات با واکنش دهی بالا مانند مواد اسیدی یا بازی بسیار قوی و حتی با درصد بسیار پایین که منجر به واکنش شیمیایی بین مواد تشکیل دهنده سنگ و عناصر فعال مایع ایجاد می شود که این نوع لکه ها سریعا و بلافاصله پس از برخورد مایع واکنش گرا و سطح سنگ کابینت ایجاد شده و تنها با ساب و راهکارهای تخصصی قابل برطرف شدن است که لکه لیمو ، اکثر میوه های ترش ، نوشابه شامل لکه های شیمیایی می شوند .

اگر به دنبال راهکاری هستید تا از شرر لکه های رسوبی و شیمیایی سطوح سنگی آشپزخانه تان راحت شوید ، تنها راه موثر استفاده از پوشش نانو و ضدآب سازی سنگ کابینت ، کانتر و میز ناهارخوری با مواد اورجینال است .با این کار ضد لک سازی سنگ کابینت و کانتر و میز ناهارخوری شما به طور کاملا تضمینی انجام می شود و عمر و زیبایی سنگ تان تا دو سال تضمین می شود .

انواع سنگ کابینت

انواع سنگ رو کابینتی اعم از سنگ های مشکی دهبید و گرانیت و کورین وکوارتز … تشکیل می شوند که معمولا در یک ویژگی مشترک هستند و آن هم ضعف در برابر آب و حرارت است ، به دلیل اینکه در براق کردن این نوع سنگ ها از مواد پلیمری و در آخر یک پوشش پلاستیکی برای آنها در نظر می گیرند ، که اکثرا از کیفیت مناسب و براقیت قابل قبول برخوردار نیست ، به همین دلیل ما با تست و بررسی چندین مواد مختلف به نوعی از نانو پولیش سنگ کابینت و براق کردن سنگ کانتر و کابینت رسیدیم که نتیجه کار را در تصویر زیر می بیند .

این نوع پولیش نانو سنگ مقاوم بی نظیر در برابر انواع مایعات و محلول ها اعم از اسیدی،بازی،آبمبوه،چای،قهوه و … دارد و با اطمینان کامل به شما نضمین می دهیم که سنگ کابینت ، کانتر و میز ناهار خوری و سنگ جزیره شما به طور حرفه ای انجام خواهد شد .

نانو سنگ کابینت
نانو سنگ جزیره (I land)

چرا سنگ آشپزخانه لکه می شود ؟

پولیش های براق کننده مورد استفاده کارخانه ها از کیفیت و قدرت آبگریزی مناسب برخوردار نبوده و به همین خاطر موجب رد انداختن اجسام گرم برروی سنگ کابینت می شود و یا در اثر باقی ماندن آب پس از گذشت ده دقیقه و بخار شدن آب اثر آن برروی سنگ کابینت برجای می ماند که در دراز مدت با عمقی شدن این لکه ها و افزایش تعداد انها عملا سنگ کانتر شما دیگر هیچ زیبایی ندارد ، البته شرکت ما از طریق ارتباط مستقیم با KLINDEX ایتالیا توانسته ایم راهکار برطف کردن هر نوع لکه از روی انواع سنگ ها و صیقل و نانو مجدد آن توانسته ایم از هزینه های گزاف تعویض سنگ جلوگیری کرده و با قیمت مناست نانو کردن سنگ کابینت ، کانتر ، میز ناهار خوری دوباره سنگ هایتان را نونوار کنیم .

ساب زدن و برطرف کردن لکه از روی سنگ کابینت

همانطور که اشاره کردیم به دلیل شفافیت و براقیت سنگ های کابینت کوچک ترین ایرادات و لکه ها به چشم می آیند . چاره کار استفاده از نانو کردن سنگ کابینت ، کانتر ، میز ناهار خوری برای برطرف کردن لکه و هم چنین عایق بندی این نوع سنگ های حساس آشپزخانه است .ساب زنی سنگ آشپزخانه طی مراحل مختلف انجام می شود و نتیجه کار را در شکل بالا مشاهده می کنید همانطور که می بینید سطح سنگ کابینت کاملا شفاف و بدون لکه و رد استکان و یا هر گونه ایراد دیگر نیز است و این کار به کمک پولیش و نانو کردن سنگ کابینت ، کانتر ، میز ناهار خوری انجام می شود .

نانو میز ناهار خوری
نانو میز ناهار خوری

اما ساب سنگ کابینت و میز ناهار خوری روش و متریال های مخصوص خود را دارد که باید طی چند مرحله و به دقت انجام شود تا هیچ گونه خط و خش و یا دورنگی در سنگ باقی نماند .

ساب زدن سنگ های آشپزخانه با استفاده از دستگاه فرز پولیشر و پد های الماسه و شاین ویژه سنگ های حساس آشپزخانه است که توسط klindex ایتالیا در اختیار شرکت قرار گرفته است .

نکات مهم برای نگه داری سنگ آشپزخانه

سنگ یک ماده طبیعی و حساس ترین عنصر تشکیل دهنده ساختمان ، که در صورت نگه داری درست تاثیر گذارترین آنها در زیبایی خانه شما خواهد بود چند مورد از موارد نگه داری را مشاهده کنید :

 1. بلافاصله پس از خرید سنگ، اقدام به کاور و یا نانو سنگ کنید .
 2. از تماس مستقیم اجسام گرم با سنگ جلوگیری کنید .
 3. از تماس مواد اسیدی (حتی با درصد کم) جلوگیری کنید و یا بلافاصله تمیز کنید .
 4. جهت تمیز کردن آن ابتدا از یک دستمال مرطوب و در مرحله بعد با دستمال خشک سنگ را تمیز کنید .
 5. از سابیدن و خراشیدن سنگ برای برداشتن لکه ها خودداری کنید و برای جلوگیری از خسارت بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید .

نمونه لکه سنگ کابینت

قیمت نانو کابینت

قیمت نانو کابینت به صورت متر مربعی ، لیتری و یا به صورت چکی اجرا می شود . لازم به ذکر است که قیمت نانو کابینت بستگی به روش اجرا و مواد مصرفی دارد ، چرا که مواد ضد آب کننده کابینت از قیمت لیتری 40 هزار تومان الی یک میلیون و پانصد هزار تومان در بازار موجود می باشد پس با یک ضرب و تقسیم ساده می توان به تغییرات در بازه قیمت نانو کابینت پی برد ، البته شعار همیشگی هیچ ارزانی بی دلیل نیست ! همچنان پابرجا بوده و غیر قابل کتمان است .

باتوجه به گارانتی دوساله شرکت بهاری برای نانو کابینت های اجرا شده توسط تکنسین های این شرکت گارانتی دوساله ترمیم رایگان می دهیم لازم است بدایند که به هیچ عنوان از مواد بی کیفیت استفاده نکرده و تنها و تنها از نانو پوشش های سنگ آشپزخانه ایتالیایی که طی چندین سال توسط شرکت آزمایش و کارایی و تاثیر ضدآب بودن و ماندگاری آنها در ضد لک سازی سنگ کابینت ثابت شده اند ، استفاده می کنیم .

هزینه پوشش نانو سنگ کابینت و کانتر و سنگ آشپزخانه

هزینه پوشش های نانو اشپزخانه شامل قیمت مواد و ابزار و دستمزد تکنسین اجرای نانو سنگ می باشد که توسط کارفرما پرداخت می شود ، البته اعلام قیمت و هزینه پوشش نانو سنگ آشپزخانه که توسط شرکت بهاری می شود شامل هر سه این موارد بوده و شما هیچ هزینه دیگری پرداخت نمی کنید .

هزینه ضدلک سازی سنگ کابینت در مقایسه با هزینه های ساب سنگ و یا تعویض سنگ بسیار کم بوده و به 20 درصد نیز نمی رسد بنابر این می توانید با هزینه خرید نیم متر سنگ کانتر ، تمامی سنگ آشپزخانه را ضدآب و ضدلک کنید تا از هزینه های گزاف بعدی جلوگیری کنید و سالها سنگهای زیبای کابینت خود را حفظ کنید .

برای سفارش ضد آب کردن سنگ کابینت و یا نانو سنگ کانتر و پولیش میز ناهار خوری و رفع لکه روی سنگ کابینت با شماره ۰۹۱۲۶۳۵۸۷۲۱ تماس بگیرید .

این مطالب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در tumblr

14 پاسخ

  1. عالی و بی نظیر ، چهار ماه پیش سنگ های کابینتم رو نانو کردن و تا حالا مشکلی پیش نیومده

 1. تیم عالی ، همه مراحل رو توضیح دادن و سپس انجام دادن و نتیجه کار
  رو تست کردیم که واقعا تاثیر گذار بود و حالت نانو و ضدآب شدن رو
  مشاهده کردیم و الان پس از گذشت یک ماه هیچگونه لکه ای رو سنگ
  آشپزخونم نیست . کارتون خوب بود عالی

 2. سلام خواستم نظرمو با دوستان به اشتراگ بزارم تا مفید واقع بشه ، من ۳ تا مجری نانو کابینت قبل گروه بهاری اوردم که کار هیچ کدوم رو پسند نکردم و در اصل خراب گاری کردن که آخر سر آقای بهاری برای نانو سنگ اینجا اومدن و کاررو فوق العاده تحویل دادن ممنونم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *