آب بندی نما با طناب راپل و عایق بندی نما با نانو

آب بندی نما با طناب راپل و عایق بندی نما با نانو
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در pinterest

آب بندی نما با طناب و بدون داربست با استفاده از مواد نانو و مواد چسبی جهت پر کردن درز ها در تهران توسط شرکت بهاری انجام می شود .

آب بندی نما با طناب

آب بندی و عایق بندی نما یکی از ملزومات ساختمان با توجه به افزایش قیمت انرژی و هزینه های گرمایشی و سرمایشی است ، باید عایق بندی دیواره ها و منافذ نما ساختمان با مواد و روش های مختلف کاملا پوشانده شود تا اتلاف انرژی به کمترین میزان خود برسد .

گاها علاوه بر منافذ نانو متری و ریز مشاهده می شود که با گذشت زمان تعدادی از در ها و یا چسب های سنگ نما خاصیت خود را از دست می دهند ، در این حالت نماکاران شرکت بهاری با استفاده از دسترسی رامل ایدام به درزکشی نما و آب بندی نما با استفاده از مواد چسبی و سیمانی می کنند ، این کار اب بندی و عایق بندی نمای ساختمان بدون داربست با هزینه و قیمت مناسب آب بندی نما انجام می شود و تنها کافی است که عکس محل مورد نظر را ارسال کنید .

همچنین در قسمت های نمای پشتی ساختمان ها که ممکن است نمای سیمانی و محافظ کار نشده باشد و در همان حالت سفال باقی بماند و این اتفاق به مرور می تواند با جذب رطوبت و آب را داخل خانه وارد کند برای جلوگیری از نفوذ رطوبت و آب از نما به داخل خانه لازم است تا با روش های چسبی و یا مواد نانو از آن جلوگیری کرد .

عایق بندی نمای ساختمان با مواد نانو

روش چسبی و روش سیمانی برای بستن درز های نما یک روش محدود برای جلوگیری از نفوذ آب و رطوبت در یک مساحت محدود می باشد اما اگر نمای ساختمان تان دچار مشکل شده و نمی دانید منبا رطوبت در کجای نما قرار دارد ، در این حالت باید عایق بندی و آب بندی گسترده با مواد نانو انجام شود .

مواد نانو به دلیل خاصیت آب گریز که دارند و دارا بودن ضخامت میکرونی که در صورت اجرای نانو نما توسط یک نماکار ماهر می تواند تز نفوذ آب به داخل جلوگیری کند و کمک شایانی برای حفظ انرژی ساختمان می شود .

جهت آب بندی نمای ساختمان و درزبندی نما با ۰۹۱۲۶۳۵۸۷۲۱ تماس بگیرید .

این مطالب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در tumblr

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *