بستن درز انقطاع با یونولیت و ورق

بستن درز انقطاع با یونولیت و ورق
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در pinterest

بستن درز انقطاع با استفاده از ورق گالوانیزه و یا پوشش درز انقطاع بین دو ساختمان با یونولیت دو روش برای بستن درز است که توسط تیم کاری ما با طناب و بدون نیاز به داربست انجام می شود. 

درز انقطاع

برای جلوگیری از تنش های بیش از حد بین دو ساختمان که در اثر زلزله ،نشست ساختمان،طوفان، و انبساط و انقباض مصالح ساختمان اتفاق می افتد درز انقطاع ایجاد می شود .

اصول اجرا درز انقطاع

درز انقطاع باید طبق آیین نامه رعایت شود و بستگی به ارتفاع ساختمان و دریفت جانبی طبقات بستگی دارد . ولی برای ساختمان های معمولی در حدود ۵ سانتی متر ابعاد درز انقطاع می شود . برای این کار لازم است که مواد پوشاننده درز انقطاع نباید طوری باشد که تنش و فشار تحمل کند زیرا باعث خرابی در ساختمان باشد از این باید از مواد به شدت شکل پذیر و انعطاف پذیر استفاده کرد که حالت فشردگی بالایی داشته باشد . مانند ورق گالوانیزه و مواد یونولوتی برای بستن درز انقطاع مناسب است تا از ورود پرندگان و … به درز بین دو ساختمان جلوگیری کرد .

بستن درز انقطاع با ورق گالوانیزه

درز گالوانیزه یک ورق با ضخامت کم ولی با مقاومت و ماندگاری بالا است که برای پوشش درز انقطاع مناسب است . ما با استفاده از طناب راپل از مرز بین دو ساختمان آویزان شده و اقدام به نصب تور یا ورق گالوانیزه در سرتاسر درز انقطاع می کنیم .

نصب توری و یونولیت به درز انقطاع

روش دیگر استفاده از توری برای جلوگیری از ورود پرندگان و مواد مختلف به درز انقطاع است با این کار تور مرغی با استفاده از پیچ و واشر به درز ساختمان نصب می شود . روش دیگر پر کردن درز با استفاده از یونولیت است که نسبت به روش های دیگر کم هزینه می باشد و این کار هم بستن درز انقطاع بدون داربست است .

برای بستن درز انقطاع با ورق و یا نصب توری درز انقطاع با شماره ۰۹۱۲۶۳۵۸۷۲۱ تماس بگیرید. 

این مطالب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در tumblr

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *