تخفیف ویژه!! تماس با آقای بهاری

646 06 06 0912

قیمت نماشویی ساختمان-مرجع تعرفه و هزینه نماشویی در تهران

نماشویی ساختمان به تمیز کردن و نگه داری نمای خارجی ساختمان از جمله قسمت های اصلی نما و فریم پنجره ها ، شیشه ها ، فلاشینگ ها و تاج ساختمان است، برای تمیز کردن نما از دستگاه واترجت پرفشار برای شستشوی کلی نما و از مواد رسوب زدا مانند دیسکلر و سیلیس(سندبلاست) برای لکه برداری قسمت های آسیب دیده استفاده می شود.

تیم راپل کاران کفسابیته
راپل کاران کفسابیته

لیست قیمت نماشویی با طناب و هزینه شستشوی نمای ساختمان را در داخل سایت مشاهده کنید و بدانید که عوامل موثر در تعیین قیمت و تعرفه نظافت نمای ساختمان به چه صورت است؟ همچنین مهم ترین عامل در تعیین قیمت و هزینه نما شویی ساختمان انتخاب روش انجام کار هست که می تواند به صورت شستشو با راپل ، کلایمر و یا داربست باشد تاثیر زیادی در تعیین تعرفه و هزینه نظافت نما دارد.

اگر برای تمیز کردن نمای ساختمان نیاز به استفاده از واترجت آبگرم یا آبسرد و نیز دستگاه واترجت دیزل شود طبیعتا هزینه شستشوی نما با راپل متفاوت خواهد بود. البته انواع واترجت های مرکزی ، موتور بنزینی در شرکت بهاری وجود دارد که تکنسین ها برای پروژه های مختلف از آنها استفاده می کنند .

قیمت نماشویی

قیمت نماشویی ساختمان
قیمت نماشویی ساختمان

قیمت نماشویی در تهران از حدود متر مربعی 18 الی 35 هزار تومان قیمت شستشوی نمای ارزان محاسبه میشود اما باید بدانیم این نرخ چطور تغییر می کند و قیمت و هزینه شستن و نظافت چه نوع نمای ساختمان گران و کدام ارزان است .از مهم ترین عوامل تاثیر گذار بر قیمت نماشویی :

 1. ارتفاع ساختمان
 2. دسترسی آسان به نما
 3. میزان کثیفی
 4. جنس نما
 5. اجرت نماشویی با طناب
 6. دستمزد شستشو نما با کلایمر
 7. هزینه شستشوی نما با داربست
 8. و دیگر عوامل که در تعیین قیمت تاثیر گذار می باشند .
دستمزد و تعرفه نماشویی ساختمان با طناب
دستمزد و تعرفه نماشویی ساختمان با طناب

در قیمت نما شویی ساختمان شما مهم کیفیت به دست آمده است چرا که همیشه هزینه و کیفیت باید متناسب باشند .طوری نباشد که هزینه بالا کنیم و کیفیت پایین تحویل بگیریم.

قیمت نماشویی با طناب

با بیان ساده ، میزان سختی و دشواری کار در تعیین قیمت و اجرت نماشویی ساختمان موثر است و طبیعتا هزینه شستشوی نما ساختمان با راپل به دلیل سختی و استرسی که دارد و طبیعتا دستمزد کار با راپل بیشتر از شستشوی نما با کلایمر و سایر روش ها است . در نماشویی با کلایمر نماکار سطح اتکای مناسب و تماس کافی با نما را دارد که در نهایت به سریع اجرا شدن کار منجر می شود که در تفاوت قیمت دخیل است.

در نظافت نما به دلیل عدم نیاز به داربست،جرثقیل،کلایمر و .. و تنها استفاده از طناب راپل برای شستن نما ارزان ترین روش روش نماشویی ساختمان با طناب حساب می شود و کیفیت قابل قبول دارد .در این روش مهارت نماکار بسیار مهم است چرا که کار در ارتفاع کار در شرایط سخت است و باید مهارت و توانایی کافی برای انجام هرچه بهتر خدمات نما با طناب را داشته باشد .به همین دلیل قیمت نماشویی با طناب معمولا به صورت متر مربعی 18 الی 35 هزار تومان می باشد .

قیمت نماشویی ساختمان با طناب راپل

قیمت نماشویی در تهران برچه اساسی تعیین می شود؟

عوامل مختلفی در تعیین قیمت نماشویی دخالت دارند. در واقع با توجه به این عوامل مختلف می توان قیمت نهایی طراحی و نصب نماشویی را محاسبه کرد. هر کدام از این فاکتورها می توانند باعث افت یا افزایش قیمت شستشوی نما شوند. به همین دلیل است که یک کارشناس باید از محل پروژه بازدید کند و پس از بررسی تمامی عوامل، قیمت نهایی را به شما اعلام نماید. در ادامه برخی از ملاک های موثر بر تعیین قیمت نماشویی را به شما مخاطبان عزیز معرفی می کنیم.

نماشویی تخصصی نمای ساختمان توسط راپل کاران با تجربه
نماشویی تخصصی نمای ساختمان توسط راپل کاران با تجربه

قیمت نماشویی برای نما به صورت متر مربعی و یا می‌تواند به صورت کنتراتی محاسبه شود که در هر دو حالت اولویت شرکت بهاری رسیدن به نهایت تمیزی و پاک کردن تمامی رسوبات نمای کامپوزیت است و حتی گاهاً با پیشنهادی که به کارفرما می‌کنیم در صورت موافقت کارفرما می توانیم قسمت های آفتاب سوخته را با پولیش به صورت اول کامپوزیت در بیاوریم از این رو برای مجموعه این خدمات می‌تواند قیمتی بین مترمربعی ۲۰ الی ۲۵ هزار تومان در نظر گرفت که اینها شامل قیمت شستشو و پولیش نما می باشد. البته لازم به ذکر است که قیمت متر مربعی برای نماهای کامپوزیتی که حداقل دارای متراژ هزار متر به بالا باشند شامل می‌شود و اگر نمای ساختمان کامپوزیت ای کمتر از این متراژ باشد،قیمت نماشویی در تهران به صورت چکی و یا کنتراتی حساب میشود.

برای تعیین قیمت نماشویی شیشه در تهران نیز چندین عامل تاثیرگذار می‌باشد برای مثال اگر نمای شیشه‌ای دارای رسوب باشد طبیعتاً باید برای برداشتن رسوب ها از تیغ شیشه و مواد رسوب زدای قوی استفاده کرد که اینها در تعیین قیمت نما شویی شیشه در تهران تاثیرگذار خواهد بود و یا اگر شیشه دارای رسوب نباشد و تنها با کشیدن ابر و تی شویی و واترجت به تمیزی قابل قبول برسیم طبیعتاً قیمت شستشوی شیشه پایین‌تر خواهد بود از این رو بیشتر می توان گفت که قیمت ها بستگی به وضعیت موجود کار قبل از نماشويي دارد و باید با بازدید از پروژه و ارسال عکس و پرسش چندین سوال از مشتری به یک قیمت توافقی و البته منصفانه رسید.

تصویر زیبا ثبت سده از نماشویی گروه بهاری در جزیره کیش

موارد تعیین کننده قیمت نماشویی:

 • متراژ ساختمان مورد نظر
 • میزان زمان و انرژی تیم برای طراحی و نصب نما
 • تعداد نیروی انسانی استخدام شده برای انجام کار
 • ارتفاع ساختمان
 • وجود آلودگی روی نما
 • ابزارآلات و ماشین هایی که برای کار مورد استفاده قرار می گیرند
 • جهت های نصب طراحی نماشویی
 • نوع دسترسی به نمای ساختمان
 • متریالی که برای نماشویی مورد استفاده قرار می گیرد

متراژ و تعداد طبقات در قیمت شستشوی نما ساختمان موثر است

قیمت نماشویی ساختمان در تهران با طناب راپل و بدون داربست، عکس راپل کار کفسابیته
قیمت نماشویی ساختمان در تهران با طناب راپل و بدون داربست، عکس راپل کار کفسابیته

هزینه شستشوی نما ساختمان برای نماهای سنگ نما ، آجری یا انواع نماهای کامپوزیتی و شیشه ای بر اساس متراژ و تعداد طبقات متغیر است و وابسته به این است که در نظافت نما از ابر و تی شویی و واترجت و یا هر دو نوع شستشو انجام می شود به طور میانگین برای هریک از مراحل واترجت و ابرو تی شویی قیمتی حدود 15 هزار تومان که در مجموع قیمت شستشوی نما در حدود 25 هزار تومان خواهد بود و این قیمت با افزایش طبقات و سختی کار افزایش پیدا می کند و این به دلیل افزایش هزینه های جانبی مانند بیمه نماکار برای ارتفاع های بلند و نیز نوع طناب که باید مخصوص کار در ارتفاعات بالا باشد می شود.

نماشویی در تهران و دستمزد راپل کار
نماشویی در تهران و دستمزد راپل کار

دقت داشته باشید که در کل هزینه نماشویی در مقایسه با سایر انواع خدمات قیمت بسیار پایینی دارد و می توان ب اانجام دوره ای این خدمات نماشویی در حفظ و نگه داری نما و افزایش عمر و در نهایت به کاهش هزینه های نگه داری منجر شد .

هزینه نماشویی با کلایمر

یکی از روش های پرکابرد نماشویی ، کلایمر است چون شرایط کار نسبت به طناب آسان تر بوده و نماکار سطح اتکای مناسب و سرعت عمل بیشتری دارد از این رو دستمزد شستشو نما با کلایمر کمتر از طناب است .

عکس نمونه کار قیمت نماشویی ساختمان-مرجع تعرفه و هزینه نماشویی در تهران
هزینه نماشویی ساختمان در کرج

قیمت نماشویی با داربست

یکی دیگر از روش های رایج دسترسی به نما برای اجرای نظافت نما استفاده از روش نماشویی با داربست است که مناسب نماهایی که دارای پیشانی بلند و طراحی نمای پیچیده هستند که امکان ارائه شستشو و نظافت نما با طناب وجود ندارد، استفاده از داربست پیشنهاد می‌شود.

برای تعیین قیمت نماشویی با داربست نیز به مانند سایر روش های شستشو لازم است که عکس پروژه برای ما ارسال شود و یا اینکه کارشناسان مناطق بازدید و برآورد مواد مصرفی و همچنین ابزار و مقدار کاری که برای تمیزی لازم است قیمت خانه برای شستشوی نما و داربست را برای شما اعلام کند ،روش داربست نیز مشقت ها و سختی های خود را دارد  و هزینه نماشویی با داربست به صورت متر مربعی محاسبه می شود.

نکته مهم : همچنین بهتر است در هنگام نماشویی به فکر پیچ و رولپلاک نمای ساختمان نیز باشید .

انتخاب روش مناسب و قیمت مناسب نماشویی ساختمان

برای انتخاب روش و تیم شستشوی نمای ساختمان شما حق دارید نگران ساختمان تان باشید:

زیرا روشهای غلط ( نماشویی ساختمان ) می‌توانند باعث زخمی شدن ساختمان و آسیب دائمی به عناصر تاریخی ظریف آن شوند انواع مختلفی از سنگ‌تراشی ها را برای انواع مختلفی از کاربردها استفاده می‌کنند، اما اگر به طور نادرست تمیز کردن اعمال شود می‌تواند باعث آسیب شود . آماده‌سازی قبل از شروع برنامه تمیز کردن نما ، بسیار مهم است.

نماشویی ساختمان
نماشویی ساختمان

باید انواع متریال روی ساختمان را شناسایی کرده و مناسب‌ترین روش تمیز کردن برای هر نوع را انتخاب کنید .

تشخیص بین انواع مختلف سنگ به خصوص حیاتی استعلاوه بر این ، برخی از آجرها ممکن است حاوی ناخالصی‌ها از قبیل ذرات آهنی باشند که می‌توانند با عامل‌های تمیز کننده خاص واکنش نشان دهند، و منجر به رنگ‌آمیزی شوند.

انواع شستشوی نما ساختمان

شستشو انواع نما شامل سنگ ، شیشه ،کامپوزیت ، آجر ، سیمان و …..
نماشویی نمای شیشه ای ( نمای فریم لس ، کرتین وال و …..) کار در ارتفاع ، دسترسی با طناب بدون نیاز به داربست برای هر یک از انواع نما راهکار و روش نظافتی مخصوص وجود دارد که در وبسایت به تمامی آنها پرداخته شده است.

 • سندبلاست (اب و سیلیس) برای نماهای سنگی ، آجری ، سیمانی و …
 • مواد رسوب زدا برای بلند کردن رسوبات سنگ ،آجر ، کامپوزیت و شیشه
قیمت نماشویی ساختمان با طناب
قیمت نماشویی ساختمان با طناب

همه روزه شاهد پیشرفت روزافزون در حوزه های مختلف و از جمله در صنعت ساختمان و.. هستیم. با پیشرفت های صورت گرفته در خدمات نماشویی ساختمان دیگر احتیاجی به استفاده از لوازم و تجهیزات هزینه بر و پردردسر مثل داربست برای دسترسی به نما نخواهید داشت.

که این کار باعث کاهش هزینه ها و دردسر های جانبی برای کارفرما می شود. در حال حاضر با استفاده از روش های جدید و راپل کاران حرفه ای صرفه جویی چشم گیری در هزینه نماشویی ساختمان تان خواهید داشت .

دمای مناسب برای شستشوی نمای ساختمان

تمیز کردن با آب نباید ، در دماهای زیر ۴۵ درجه فارنهایت انجام شود چون آب در شکاف‌ها و مفاصل به دام می‌افتد و در نتیجه می‌تواند منجمد شود و منجر به ترک برداشتن شود.عامل‌های تمیز کننده شیمیایی همچنین در دماهای ۵۰ درجه یا گرم‌تر کار می‌کنند .یک دیوار سنگی می‌تواند یک هفته یا بیشتر طول بکشد تا خشک شود .تشخیص انواع مختلف سنگ از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

نماشویی ساختمان ، قیمت نماشویی ساختمان
نماشویی ساختمان ، قیمت نماشویی ساختمان

قیمت شستشو نما با فشار آب

نماشویی با فشار ، یا همان واترجت نمای ساختمان یک روش‌عمول و شناخته شده و بدون خطر برای تمیز کردن انواع نمای ساختمان ها است و توصیه ما استفاده از این روش هست و اگر از شستشو با واترجت نتیجه مطلوب نرسیم به سراغ روش های دیگر خواهیم رفت.

قیمت نماشویی در مجموعه نماشویی تهران چقدر است؟

مجموعه نماشویی تهران سالهاست که در زمینه نماشویی فعالیت می کند. این مجموعه در تلاش است تا بهترین خدمات را با نازل ترین قیمت به شما مشتریان عزیز ارائه کند. اگر قصد بهره مندی از خدمات نماشویی با بهترین قیمت را دارید، به شما توصیه می کنیم به مجموعه ارتانو مراجعه کنید. این مجموعه در تلاش است تا با ارائه قیمت نماشویی به صرفه، در جلب رضایت مشتریان خود گامی محکم بردارد. کیفیت انجام کار، ارائه قیمت مناسب، مسئولیت پذیری بالا و… از مهم ترین ارکان استقبال از این مجموعه به شمار می روند.

سئوالات متداول در نماشویی

آیا روش‌های تمیز کردن آنقدر قوی هستند که لکه‌ها را از بین ببرند

و  به اندازه کافی امن هستند تا به نما آسیب نزنند؟

آیا می‌توانید از همین روش ها در سرتاسر دنیا استفاده بکنید

و یا آجر را متفاوت از سنگ و مواد دیگر تمیز کنید؟

پس نگران نمای خود نباشید ما به همه سئوالات شما فکر کرده ایم و اه حل عالی و مناسب مخصوص هر نوع نما را پیدا کرده ایم.

قیمت نماشویی ساختمان با طناب ، هزینه و تعرفه شستشوی نما

‫23 نظر

 • امیر

  درود بر شما
  نمای ساختمانی اداری آجر بوده و تقریبا 30 در صد نما رو پنجره تشکیل داده
  سوال اینجاس که آیا شما متراژ کل نما رو محاسبه میکنید یا پنجره ها کم میشن؟

  16, اکتبر 2023 در 6:54 ق.ظ
  • بهاری

   سلام ، پنجره ها هم شسته می شوند . بنابراین از متراژ کم نمی شود

   16, اکتبر 2023 در 4:18 ب.ظ
 • لاریجانی

  من فیلم های نماشویی شرکت نماشویی تهران رو که میبینم واقعا عالی هست و معلومه دستگاه های پر قدرتی دارید .

  19, آوریل 2023 در 9:36 ق.ظ
 • رزمجو

  با اختلاف بهترین نماشویی تهران و ایران عااالی

  1, آوریل 2023 در 9:57 ق.ظ
  • بهاری

   سپاس از شما

   1, آوریل 2023 در 11:39 ب.ظ
 • سمیعی

  نمونه کارها و مطالب نماشویی واقعا عالی بود ممنون از مدیریت شرکت

  26, مارس 2023 در 8:16 ق.ظ
  • بهاری

   ممنون از نظر شما و اینکه مطالب سایت را به دقت مطالعه کرده اید

   26, مارس 2023 در 9:49 ق.ظ
 • مشتاق

  قیمت ها مناسبه و کیفیتی که دریافت کردم کاملا راضی کننده بود ممنونم

  27, فوریه 2023 در 11:44 ق.ظ
  • بهاری

   ممنون از نظر خوب شما بله دقیقا هدف ما ارائه بهترین خدمات نماشویی با کمترین قیمت ممکن می باشد .

   28, فوریه 2023 در 9:57 ب.ظ
 • نماکار

  از شما ممنونم بخاطر این وبسایت زیبای نماشویی که اطلاعات کاملی در زمینه نظافت و شستشوی نمای ساختمان قرار دادید.

  24, سپتامبر 2021 در 1:35 ب.ظ
  • بهاری

   خوشحالیم که مطالب کارامد بوده سپاس از نظر خوبتون

   24, سپتامبر 2021 در 2:15 ب.ظ
 • مدیر مجتمع پردیسان

  سلام یک لیست قیمت میشه برای نماشویی بزارید؟

  2, سپتامبر 2021 در 11:54 ب.ظ
  • مدیر

   سلام به دلیل تنوع بسیار زیاد انواع نماها و میزان جرم و کثیفی هر ساختمان که با یک ساختمان دیگر کاملا متفاوت می‌تونه باشه هزینه های نماشویی ساختمان فقط به صورت کارشناسی ارائه می شود .

   3, سپتامبر 2021 در 7:56 ق.ظ
 • امامی

  من از چند تا شرکت نماشویی استعلام گرفتم که ارزان ترین و البته با کیفیت ترین شرکت بهاری هست .

  19, آگوست 2021 در 3:24 ب.ظ
  • مدیر

   سپاس از شما ، شعار ما سود کم و پروژه های زیاد است .

   20, آگوست 2021 در 8:51 ب.ظ
 • محمد خان

  به نظرم پایین ترین قیمت و بالاترین کیفیت البته به لطف دستگاه واترجت اینتر ایتالیا که شرکت بهاری استفاده میکنه

  10, آگوست 2021 در 1:49 ب.ظ
  • مدیر

   بله دقیقا نظر لطفتونه

   10, آگوست 2021 در 11:07 ب.ظ
 • برج عمارت

  سلام ، قیمت نماشویی ساختمان ده طبقه چقدر میشه؟

  9, آگوست 2021 در 4:00 ب.ظ
 • مدیر برج افرا

  سلام دوستان قیمت نماشویی پایین ، کیفیت بسیار بالا

  9, آگوست 2021 در 9:29 ق.ظ
  • مدیر

   نظر لطفتونه خواهش میکنم

   9, آگوست 2021 در 5:13 ب.ظ
 • نظمی راد

  سلام لیست قیمت نماشویی رو کجا میشه مشاهده کرد؟

  5, آگوست 2021 در 9:20 ب.ظ
  • مدیر

   سلام برای اطلاع دقیق قیمت لازم است بازدید از پروژه باشد یا عکس ارسال شود .

   6, آگوست 2021 در 10:16 ق.ظ

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  ۶۴۶ ۰۶ ۰۶ ۰۹۱۲ کفسابیته