قیمت نماشویی

قیمت نماشویی
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در pinterest

لیست قیمت نماشویی با طناب و هزینه شستشوی نمای ساختمان را در داخل سایت مشاهده کنید و بدانید که عوامل موثر در تعیین قیمت و تعرفه نظافت نمای ساختمان به چه صورت است؟ همچنین مهم ترین عامل در تعیین قیمت و هزینه نما شویی ساختمان انتخاب روش انجام کار هست که می تواند به صورت شستشو با راپل ، کلایمر و یا داربست باشد تاثیر زیادی در تعیین تعرفه و هزینه نظافت نما دارد .

قیمت نماشویی

قیمت نماشویی در تهران از حدود متر مربعی ۵ الی ۱۰ هزار تومان قیمت شستشوی نمای ارزان محاسبه میشود اما باید بدانیم این نرخ چطور تغییر می کند و قیمت و هزینه شستن و نظافت چه نوع نمای ساختمان گران و کدام ارزان است .از مهم ترین عوامل تاثیر گذار بر قیمت نما شویی :

  1. ارتفاع ساختمان
  2. دسترسی آسان به نما
  3. میزان کثیفی
  4. جنس نما
  5. اجرت نماشویی با طناب
  6. دستمزد شستشو نما با کلایمر
  7. هزینه شستشوی نما با داربست
  8. و دیگر عوامل که در تعیین قیمت تاثیر گذار می باشند .
قیمت نماشویی در کرج
قیمت نماشویی در کرج

در قیمت نما شویی ساختمان شما مهم کیفیت به دست آمده است چرا که همیشه هزینه و کیفیت باید متناسب باشند . و طوری نباشد که هزینه بالا کنیم و کیفیت پایین تحویل بگیریم .

قیمت نماشویی با طناب

در نظافت نما به دلیل عدم نیاز به داربست،جرثقیل،کلایمر و .. و تنها استفاده از طناب راپل برای شستن نما ارزان ترین روش روش نماشویی ساختمان با طناب حساب می شود و کیفیت قابل قبول دارد .در این روش مهارت نماکار بسیار مهم است چرا که کار در ارتفاع کار در شرایط سخت است و باید مهارت و توانایی کافی برای انجام هرچه بهتر خدمات نما با طناب را داشته باشد .به همین دلیل قیمت نماشویی با طناب معمولا به صورت متر مربعی ۷ الی ۹ هزار تومان می باشد .

هزینه نماشویی با کلایمر

یکی از روش های پرکابرد نماشویی ، کلایمر است چون شرایط کار نسبت به طناب آسان تر بوده و نماکار سطح اتکای مناسب و سرعت عمل بیشتری دارد از این رو دستمزد شستشو نما با کلایمر کمتر از طناب است .

هزینه نما شویی ساختمان در کرج

قیمت نماشویی با داربست

روش داربست نیز مشقت ها و سختی های خود را دارد  و هزینه نماشویی با داربست در حدود ۵ الی ۸ هزار تومان به صورت متر مربعی محاسبه می شود با همه این صحبت ها لازم تا برای استعلام قیمت نظافت هر نما با ما تماس گرفته و قیمت مخصوص و به صرفه را داشته باشید .

برای اطلاع از قیمت نما شویی با ۰۹۱۲۶۳۵۸۷۲۱ تماس بگیرید

این مطالب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در tumblr

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *