لیست خدمات

قیمت نماشویی ساختمان

 

لیست قیمت نماشویی با طناب و هزینه شستشوی نمای ساختمان را در داخل سایت مشاهده کنید و بدانید که عوامل موثر در تعیین قیمت و تعرفه نظافت نمای ساختمان به چه صورت است؟ همچنین مهم ترین عامل در تعیین قیمت و هزینه نما شویی ساختمان انتخاب روش انجام کار هست که می تواند به صورت شستشو با راپل ، کلایمر و یا داربست باشد تاثیر زیادی در تعیین تعرفه و هزینه نظافت نما دارد.

اگر برای تمیز کردن نمای ساختمان نیاز به استفاده از واترجت آبگرم یا آبسرد و نیز دستگاه واترجت دیزل شود طبیعتا هزینه شستشوی نما با راپل متفاوت خواهد بود. البته انواع واترجت های مرکزی ، موتور بنزینی در شرکت بهاری وجود دارد که تکنسین ها برای پروژه های مختلف از آنها استفاده می کنند .

قیمت نماشویی

 

قیمت نماشویی در تهران از حدود متر مربعی ۵ الی ۱۰ هزار تومان قیمت شستشوی نمای ارزان محاسبه میشود اما باید بدانیم این نرخ چطور تغییر می کند و قیمت و هزینه شستن و نظافت چه نوع نمای ساختمان گران و کدام ارزان است .از مهم ترین عوامل تاثیر گذار بر قیمت نما شویی :

 1. ارتفاع ساختمان
 2. دسترسی آسان به نما
 3. میزان کثیفی
 4. جنس نما
 5. اجرت نماشویی با طناب
 6. دستمزد شستشو نما با کلایمر
 7. هزینه شستشوی نما با داربست
 8. و دیگر عوامل که در تعیین قیمت تاثیر گذار می باشند .
قیمت نماشویی در کرج
قیمت نماشویی در کرج

در قیمت نما شویی ساختمان شما مهم کیفیت به دست آمده است چرا که همیشه هزینه و کیفیت باید متناسب باشند . و طوری نباشد که هزینه بالا کنیم و کیفیت پایین تحویل بگیریم .

قیمت نماشویی با طناب

با بیان ساده ، میزان سختی و دشواری کار در تعیین قیمت و اجرت نماشویی ساختمان موثر است و طبیعتا هزینه شستشوی نما ساختمان با راپل به دلیل سختی و استرسی که دارد و طبیعتا دستمزد کار با راپل بیشتر از شستشوی نما با کلایمر و سایر روش ها است . در نماشویی با کلایمر نماکار سطح اتکای مناسب و تماس کافی با نما را دارد که در نهایت به سریع اجرا شدن کار منجر می شود که در تفاوت قیمت دخیل است .

در نظافت نما به دلیل عدم نیاز به داربست،جرثقیل،کلایمر و .. و تنها استفاده از طناب راپل برای شستن نما ارزان ترین روش روش نماشویی ساختمان با طناب حساب می شود و کیفیت قابل قبول دارد .در این روش مهارت نماکار بسیار مهم است چرا که کار در ارتفاع کار در شرایط سخت است و باید مهارت و توانایی کافی برای انجام هرچه بهتر خدمات نما با طناب را داشته باشد .به همین دلیل قیمت نماشویی با طناب معمولا به صورت متر مربعی 9 الی 15 هزار تومان می باشد .

قیمت نماشویی در تهران برچه اساسی تعیین می شود؟

قیمت نماشویی برای نماهای hpl و یا کامپوزیتی به صورت متر مربعی و یا می‌تواند به صورت کنتراتی محاسبه شود که در هر دو حالت اولویت شرکت بهاری رسیدن به نهایت تمیزی و پاک کردن تمامی رسوبات نمای کامپوزیت است و حتی گاهاً با پیشنهادی که به کارفرما می‌کنیم در صورت موافقت کارفرما می توانیم قسمت های آفتاب سوخته را با پولیش به صورت اول کامپوزیت در بیاوریم از این رو برای مجموعه این خدمات می‌تواند قیمتی بین مترمربعی ۲۰ الی ۲۵ هزار تومان در نظر گرفت که اینها شامل قیمت شستشو و پولیش نما می باشد. البته لازم به ذکر است که قیمت متر مربعی برای نماهای کامپوزیتی که حداقل دارای متراژ هزار متر به بالا باشند شامل می‌شود و اگر نمای ساختمان کامپوزیت ای کمتر از این متراژ باشد،قیمت نماشویی در تهران به صورت چکی و یا کنتراتی حساب میشود.

 
 

برای تعیین قیمت نماشویی شیشه در تهران نیز چندین عامل تاثیرگذار می‌باشد برای مثال اگر نمای شیشه‌ای دارای رسوب باشد طبیعتاً باید برای برداشتن رسوب ها از تیغ شیشه و مواد رسوب زدای قوی استفاده کرد که اینها در تعیین قیمت نما شویی شیشه در تهران تاثیرگذار خواهد بود و یا اگر شیشه دارای رسوب نباشد و تنها با کشیدن ابر و تی شویی و واترجت به تمیزی قابل قبول برسیم طبیعتاً قیمت شستشوی شیشه پایین‌تر خواهد بود از این رو بیشتر می توان گفت که قیمت ها بستگی به وضعیت موجود کار قبل از نماشويي دارد و باید با بازدید از پروژه و ارسال عکس و پرسش چندین سوال از مشتری به یک قیمت توافقی و البته منصفانه رسید.

متراژ و تعداد طبقات در قیمت شستشوی نما ساختمان موثر است

هزینه شستشوی نما ساختمان برای نماهای سنگ نما ، آجری یا انواع نماهای کامپوزیتی و شیشه ای بر اساس متراژ و تعداد طبقات متغیر است و وابسته به این است که در نظافت نما از ابر و تی شویی و واترجت و یا هر دو نوع شستشو انجام می شود به طور میانگین برای هریک از مراحل واترجت و ابرو تی شویی قیمتی حدود 7 هزار تومان که در مجموع قیمت شستشوی نما در حدود 15 هزار تومان خواهد بود و این قیمت با افزایش طبقات و سختی کار افزایش پیدا می کند و این به دلیل افزایش هزینه های جانبی مانند بیمه نماکار برای ارتفاع های بلند و نیز نوع طناب که باید مخصوص کار در ارتفاعات بالا باشد می شود .

دقت داشته باشید که در کل هزینه نماشویی در مقایسه با سایر انواع خدمات قیمت بسیار پایینی دارد و می توان ب اانجام دوره ای این خدمات نماشویی در حفظ و نگه داری نما و افزایش عمر و در نهایت به کاهش هزینه های نگه داری منجر شد .

هزینه نماشویی با کلایمر

یکی از روش های پرکابرد نماشویی ، کلایمر است چون شرایط کار نسبت به طناب آسان تر بوده و نماکار سطح اتکای مناسب و سرعت عمل بیشتری دارد از این رو دستمزد شستشو نما با کلایمر کمتر از طناب است .

قیمت نماشویی ساختمان
هزینه نماشویی ساختمان در کرج

قیمت نماشویی با داربست

یکی دیگر از روش های رایج دسترسی به نما برای اجرای نظافت نما استفاده از روش نماشویی با داربست است که مناسب نماهایی که دارای پیشانی بلند و طراحی نمای پیچیده هستند که امکان ارائه شستشو و نظافت نما با طناب وجود ندارد، استفاده از داربست پیشنهاد می‌شود.

برای تعیین قیمت نماشویی با داربست نیز به مانند سایر روش های شستشو لازم است که عکس پروژه برای ما ارسال شود و یا اینکه کارشناسان مناطق بازدید و برآورد مواد مصرفی و همچنین ابزار و مقدار کاری که برای تمیزی لازم است قیمت خانه برای شستشوی نما و داربست را برای شما اعلام کند ،روش داربست نیز مشقت ها و سختی های خود را دارد  و هزینه نماشویی با داربست به صورت متر مربعی محاسبه می شود.

نکته مهم : همچنین بهتر است در هنگام نماشویی به فکر پیچ و رولپلاک نمای ساختمان نیز باشید .

برای اطلاع از قیمت نما شویی با ۰۹۱۲۶۳۵۸۷۲۱ تماس بگیرید.

‫14 نظر

 • نماکار گفت:

  از شما ممنونم بخاطر این وبسایت زیبای نماشویی که اطلاعات کاملی در زمینه نظافت و شستشوی نمای ساختمان قرار دادید.

 • مدیر مجتمع پردیسان گفت:

  سلام یک لیست قیمت میشه برای نماشویی بزارید؟

  • مدیر گفت:

   سلام به دلیل تنوع بسیار زیاد انواع نماها و میزان جرم و کثیفی هر ساختمان که با یک ساختمان دیگر کاملا متفاوت می‌تونه باشه هزینه های نماشویی ساختمان فقط به صورت کارشناسی ارائه می شود .

 • امامی گفت:

  من از چند تا شرکت نماشویی استعلام گرفتم که ارزان ترین و البته با کیفیت ترین شرکت بهاری هست .

 • محمد خان گفت:

  به نظرم پایین ترین قیمت و بالاترین کیفیت البته به لطف دستگاه واترجت اینتر ایتالیا که شرکت بهاری استفاده میکنه

 • برج عمارت گفت:

  سلام ، قیمت نماشویی ساختمان ده طبقه چقدر میشه؟

 • مدیر برج افرا گفت:

  سلام دوستان قیمت نماشویی پایین ، کیفیت بسیار بالا

 • نظمی راد گفت:

  سلام لیست قیمت نماشویی رو کجا میشه مشاهده کرد؟

  • مدیر گفت:

   سلام برای اطلاع دقیق قیمت لازم است بازدید از پروژه باشد یا عکس ارسال شود .

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  Call Now Button۰۹۱۲۶۳۵۸۷۲۱(تماس بهاری)