قیمت نماشویی

قیمت نماشویی
قیمت نماشویی

لیست قیمت نماشویی با طناب و هزینه شستشوی نمای ساختمان را در داخل سایت مشاهده کنید و بدانید که عوامل موثر در تعیین قیمت و تعرفه نظافت نمای ساختمان به چه صورت است؟

قیمت نماشویی

قیمت نماشویی در تهران از حدود متر مربعی ۵ الی ۱۰ هزار تومان قیمت شستشوی نمای ارزان محاسبه میشود اما باید بدانیم این نرخ چطور تغییر می کند و قیمت و هزینه شستن و نظافت چه نوع نمای ساختمان گران و کدام ارزان است .از مهم ترین عوامل تاثیر گذار بر قیمت نما شویی :

  1. ارتفاع ساختمان
  2. دسترسی آسان به نما
  3. میزان کثیفی
  4. جنس نما
  5. اجرت نماشویی با طناب
  6. دستمزد شستشو نما با کلایمر
  7. هزینه شستشوی نما با داربست
  8. و دیگر عوامل که در تعیین قیمت تاثیر گذار می باشند .

در قیمت نما شویی ساختمان شما مهم کیفیت به دست آمده است چرا که همیشه هزینه و کیفیت باید متناسب باشند . و طوری نباشد که هزینه بالا کنیم و کیفیت پایین تحویل بگیریم .

قیمت نماشویی با طناب

در نظافت نما به دلیل عدم نیاز به داربست،جرثقیل،کلایمر و .. و تنها استفاده از طناب راپل برای شستن نما ارزان ترین روش روش نماشویی ساختمان با طناب حساب می شود و کیفیت قابل قبول دارد .در این روش مهارت نماکار بسیار مهم است چرا که کار در ارتفاع کار در شرایط سخت است و باید مهارت و توانایی کافی برای انجام هرچه بهتر خدمات نما با طناب را داشته باشد .به همین دلیل قیمت نماشویی با طناب معمولا به صورت متر مربعی ۷ الی ۹ هزار تومان می باشد .

هزینه نماشویی با کلایمر

یکی از روش های پرکابرد نماشویی ، کلایمر است چون شرایط کار نسبت به طناب آسان تر بوده و نماکار سطح اتکای مناسب و سرعت عمل بیشتری دارد از این رو دستمزد شستشو نما با کلایمر کمتر از طناب است .

قیمت نماشویی با داربست

روش داربست نیز مشقت ها و سختی های خود را دارد  و هزینه نماشویی با داربست در حدود ۵ الی ۸ هزار تومان به صورت متر مربعی محاسبه می شود با همه این صحبت ها لازم تا برای استعلام قیمت نظافت هر نما با ما تماس گرفته و قیمت مخصوص و به صرفه را داشته باشید .

برای اطلاع از قیمت نما شویی با ۰۹۱۲۶۳۵۸۷۲۱ تماس بگیرید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در reddit
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در odnoklassniki
5/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *