منوی خدمات شرکت

قیمت نماشویی

قیمت نماشویی

لیست قیمت نماشویی با طناب و هزینه شستشوی نمای ساختمان را در داخل سایت مشاهده کنید و بدانید که عوامل موثر در تعیین قیمت و تعرفه نظافت نمای ساختمان به چه صورت است؟ همچنین مهم ترین عامل در تعیین قیمت و هزینه نما شویی ساختمان انتخاب روش انجام کار هست که می تواند به صورت شستشو با راپل ، کلایمر و یا داربست باشد تاثیر زیادی در تعیین تعرفه و هزینه نظافت نما دارد.

اگر برای تمیز کردن نمای ساختمان نیاز به استفاده از واترجت آبگرم یا آبسرد و نیز دستگاه واترجت دیزل شود طبیعتا هزینه شستشوی نما با راپل متفاوت خواهد بود. البته انواع واترجت های مرکزی ، موتور بنزینی در شرکت بهاری وجود دارد که تکنسین ها برای پروژه های مختلف از آنها استفاده می کنند .

قیمت نماشویی ساختمان در تهران

قیمت نماشویی

قیمت نماشویی در تهران از حدود متر مربعی ۵ الی ۱۰ هزار تومان قیمت شستشوی نمای ارزان محاسبه میشود اما باید بدانیم این نرخ چطور تغییر می کند و قیمت و هزینه شستن و نظافت چه نوع نمای ساختمان گران و کدام ارزان است .از مهم ترین عوامل تاثیر گذار بر قیمت نما شویی :

  1. ارتفاع ساختمان
  2. دسترسی آسان به نما
  3. میزان کثیفی
  4. جنس نما
  5. اجرت نماشویی با طناب
  6. دستمزد شستشو نما با کلایمر
  7. هزینه شستشوی نما با داربست
  8. و دیگر عوامل که در تعیین قیمت تاثیر گذار می باشند .
قیمت نماشویی در کرج
قیمت نماشویی در کرج

در قیمت نما شویی ساختمان شما مهم کیفیت به دست آمده است چرا که همیشه هزینه و کیفیت باید متناسب باشند . و طوری نباشد که هزینه بالا کنیم و کیفیت پایین تحویل بگیریم .

قیمت نماشویی با طناب

با بیان ساده ، میزان سختی و دشواری کار در تعیین قیمت و اجرت نماشویی ساختمان موثر است و طبیعتا هزینه شستشوی نما ساختمان با راپل به دلیل سختی و استرسی که دارد و طبیعتا دستمزد کار با راپل بیشتر از شستشوی نما با کلایمر و سایر روش ها است . در نماشویی با کلایمر نماکار سطح اتکای مناسب و تماس کافی با نما را دارد که در نهایت به سریع اجرا شدن کار منجر می شود که در تفاوت قیمت دخیل است .

قیمت نماشویی با راپل

در نظافت نما به دلیل عدم نیاز به داربست،جرثقیل،کلایمر و .. و تنها استفاده از طناب راپل برای شستن نما ارزان ترین روش روش نماشویی ساختمان با طناب حساب می شود و کیفیت قابل قبول دارد .در این روش مهارت نماکار بسیار مهم است چرا که کار در ارتفاع کار در شرایط سخت است و باید مهارت و توانایی کافی برای انجام هرچه بهتر خدمات نما با طناب را داشته باشد .به همین دلیل قیمت نماشویی با طناب معمولا به صورت متر مربعی 9 الی 15 هزار تومان می باشد .

متراژ و تعداد طبقات در قیمت شستشوی نما ساختمان موثر است

هزینه شستشوی نما ساختمان برای نماهای سنگ نما ، آجری یا انواع نماهای کامپوزیتی و شیشه ای بر اساس متراژ و تعداد طبقات متغیر است و وابسته به این است که در نظافت نما از ابر و تی شویی و واترجت و یا هر دو نوع شستشو انجام می شود به طور میانگین برای هریک از مراحل واترجت و ابرو تی شویی قیمتی حدود 7 هزار تومان که در مجموع قیمت شستشوی نما در حدود 15 هزار تومان خواهد بود و این قیمت با افزایش طبقات و سختی کار افزایش پیدا می کند و این به دلیل افزایش هزینه های جانبی مانند بیمه نماکار برای ارتفاع های بلند و نیز نوع طناب که باید مخصوص کار در ارتفاعات بالا باشد می شود .

دقت داشته باشید که در کل هزینه نماشویی در مقایسه با سایر انواع خدمات قیمت بسیار پایینی دارد و می توان ب اانجام دوره ای این خدمات نماشویی در حفظ و نگه داری نما و افزایش عمر و در نهایت به کاهش هزینه های نگه داری منجر شد .

هزینه نماشویی با کلایمر

یکی از روش های پرکابرد نماشویی ، کلایمر است چون شرایط کار نسبت به طناب آسان تر بوده و نماکار سطح اتکای مناسب و سرعت عمل بیشتری دارد از این رو دستمزد شستشو نما با کلایمر کمتر از طناب است .

rope acces لیست قیمت نماشویی با طناب و هزینه شستشوی نمای ساختمان را در داخل سایت مشاهده کنید و بدانید که عوامل موثر در تعیین قیمت و تعرفه نظافت نمای ساختمان به چه صورت است؟ همچنین مهم ترین عامل در تعیین قیمت و هزینه نما شویی ساختمان انتخاب روش انجام کار هست که می تواند به صورت شستشو با راپل ، کلایمر و یا داربست باشد تاثیر زیادی در تعیین تعرفه و هزینه نظافت نما دارد.
هزینه نما شویی ساختمان در کرج

قیمت نماشویی با داربست

روش داربست نیز مشقت ها و سختی های خود را دارد  و هزینه نماشویی با داربست در حدود ۵ الی ۸ هزار تومان به صورت متر مربعی محاسبه می شود با همه این صحبت ها لازم تا برای استعلام قیمت نظافت هر نما با ما تماس گرفته و قیمت مخصوص و به صرفه را داشته باشید .

برای اطلاع از قیمت نما شویی با ۰۹۱۲۶۳۵۸۷۲۱ تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس (09126358721)