تخفیف ویژه!! تماس با آقای بهاری

646 06 06 0912

نماشویی شیشه و پنجره ساختمان و شستشوی شیشه نما با طناب

نماشویی شیشه ساختمان شتن پنجره و شیشه ساختمان

شیشه ها و پنجره های ساختمان در ارتفاع بلندی قرار دارد که دور از دسترس است نماشویی شیشه و پنجره ساختمان با طناب پیشنهاد ما به شماست.در روش شستشوی شیشه نما با طناب نماکار دسترسی کامل به سطح خارجی نمای شیشه و پنجره ها را دارد و علاوه بر این از یک تکیه گاه مناسب برخوردار است تا با صرف زمان کافی به بهترین کیفیت نماشویی شیشه را انجام دهد. شستشوی شیشه نما با طناب و بدون داربست یکی از مناسب ترین راه ها برای تمیز کردن شیشه راه پله و پنجره های ساختمان های آپارتمانی است که با هزینه معقول و کیفیت قابل قبول انجام می شود.

شستشوی شیشه نمای ساختمان ، نماشویی شیشه ، ابروتی شیشه نما
شستشوی شیشه نمای ساختمان ، نماشویی شیشه ، ابروتی شیشه نما

نماشویی شیشه های ساختمان بخشی از نماشویی است که بهتر است با ابر و تی انجام شود و حدامکان از گرفتن مستقیم فشار آب قوی به شیشه خودداری می کنیم.

شستشوی شیشه نمای ساختمان با طناب راپل و بدون داربست
شستشوی شیشه نمای ساختمان با طناب راپل و بدون داربست

نماشویی شیشه

نماشویی شیشه ساختمان از داخل توسط ساکنین تمیز می شود اما بحث ما تمیزی شیشه از بیرون است که معمولا دسترسی ندارد حتی اگر دسترسی نصفه و نیمه داشته باشد، به دلیل عدم سطح اتکای کافی نمی توان به خوبی تمیز کرد .در اینجا می توان با استفاده از طناب راپل از پشت بام فرود کرده و سطح دسترسی مناسب به سطح بیرونی شیشه داشت و شروع به تمیز کردن نمای شیشه توسط نماکار می کند .

نماشویی شیشه با واترجت ابر و تی شویی
نماشویی شیشه با واترجت ابر و تی شویی

شستشوی پنجره نما

دسترسی به پنجره ها همیشه یکی از مشکلات ساکنین آپارتمان ها و برج ها بوده است که موقع تمیز کردن به مشکل می خورند و اکنون شرکت نماشویی تهران با دسترسی طناب و کار درارتفاع این مشکل را کاملا برطرف کرده است و شما در هر طبقه یک برج باشید بدون محدودیت با فرود از نمای ساختمان و توقف در ارتفاع دلخواه اقدام به تمیز کردن اساسی و شفاف کردن شیشه شما خواهیم کرد تا قاب پنجره تان کاملا شفاف و تمیز شود .

شستشوی شیشه نمای ساختمان با طناب راپل توسط کلینیک ساختمانی بهاری (کفسابی تهران)
شستشوی شیشه نمای ساختمان با طناب راپل توسط کلینیک ساختمانی بهاری (کفسابی تهران)

در این راستا ما از مواد نان شوینده برای برداشتن سخت ترین رسوبات شیشه و کثیفی ها استفاده می کنیم تا یک تمیزی بی قید وشرط را تقدیم نگاهتان کنیم و این حاصل سال تجربه و پروژه های موفق بوده است .

شستشوی شیشه نما ساختمان با طناب راپل

در این روش برای تمیز کردن و شستشوی شیشه نمای ساختمان نیاز به داربست و کلایمر نیست تنها یک نماکار حرفه ای تمامی کارهای نظافت نمای ساختمان از بیرون را انجام می دهد . با استفاده از طناب راپل می توان از ارتفاع های مختلف ساختمان فرود امد و در ارتفاع های مختلف ساختمان که ممکن است نما شیشه ای یا پنجره باشد می توان با سطح اتکا خوب و دسترسی مناسب به تمیز کردن و نظافت نمای شیشه ای انجام می شود .

شستشوی نما شیشه و پنجره ساختمان
شستشوی نما شیشه و پنجره ساختمان

عمده آلودگی شیشه ساختمان و پنجره ها شامل رسوبات باران و گرد و خاک می باشد که می توان با واترجت با فشار کم تمامی جرم و کثیفی ها پاک شده و بلافاصله با ابروتی شویی شیشه به تمیز کردن بقیه کثیفی ها و لکه های شیشه نما ساختمان می پردازیم .

ابر و تی شویی شیشه با طناب

نماشویی شیشه ساختمان
نماشویی شیشه ساختمان

ابروتی شویی یک روش اصولی وتاثیر گذار برای نما های شیشه و نماشویی نما کامپوزیتی می باشد که برای پاک کردن انواع لکه ها و رسوبات و نیز خشک کردن نمای ساختمان کاربرد دارد برای کار با ابروتی شویی ساختمان از مایع ظرفشویی و درصد بسیار پایین الکل برای کاهش لکه های آب و رد دستمال استفاهده می کنیم که با به کار گیری تی در انتهای کار تقریبا تمامی لکه ها را از بین می بریم .

قیمت نماشویی شیشه

قیمت و هزینه نماشویی شیشه ساختمان بستگی به شرایط متعدد دارد وِی به صورت معمول متر مربع 10 تا 15 هزار تومان انجام می شود.

نماشویی شیشه با طناب با ابروتی
نماشویی شیشه با طناب با ابروتی

 برای استعلام قیمت شستن نمای شیشه ای با طناب با ما تماس بگیرید ۰۹۱۲۶۳۵۸۷۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۶۴۶ ۰۶ ۰۶ ۰۹۱۲ کفسابیته