نماشویی شیشه و پنجره ساختمان

نماشویی شیشه
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در pinterest

شیشه ها و پنجره های ساختمان در ارتفاع بلندی قرار دارد که دور از دسترس است نماشویی شیشه و پنجره ساختمان با طناب پیشنهاد ما به شماست .

نماشویی شیشه

نماشویی شیشه ساختمان از داخل توسط ساکنین تمیز می شود اما بحث ما تمیزی شیشه از بیرون است که معمولا دسترسی ندارد حتی اگر دسترسی نصفه و نیمه داشته باشد، به دلیل عدم سطح اتکای کافی نمی توان به خوبی تمیز کرد .در اینجا می توان با استفاده از طناب راپل از پشت بام فرود کرده و سطح دسترسی مناسب به سطح بیرونی شیشه داشت و شروع به تمیز کردن نمای شیشه توسط نماکار می کند .

شستشوی پنجره نما

دسترسی به پنجره ها همیشه یکی از مشکلات ساکنین آپارتمان ها و برج ها بوده است که موقع تمیز کردن به مشکل می خورند و اکنون شرکت بهاری با دسترسی طناب و کار درارتفاع این مشکل را کاملا برطرف کرده است و شما در هر طبقه یک برج باشید بدون محدودیت با فرود از نمای ساختمان و توقف در ارتفاع دلخواه اقدام به تمیز کردن اساسی و شفاف کردن شیشه شما خواهیم کرد تا قاب پنجره تان کاملا شفاف و تمیز شود .

در این راستا ما از مواد نان شوینده برای برداشتن سخت ترین رسوبات شیشه و کثیفی ها استفاده می کنیم تا یک تمیزی بی قید وشرط را تقدیم نگاهتان کنیم و این حاصل سال تجربه و پروژه های موفق بوده است .

نماشویی شیشه ساختمان با طناب راپل

در این روش برای شستن و تمیز کردن نمای ساختمان نیاز به داربست و مسائل از این دست نیست تنها یک نماکار حرفه ای تمامی کارهای نظافت نمای ساختمان از بیرون را انجام می دهد .

قیمت نماشویی شیشه

قیمت و هزینه نماشویی شیشه ساختمان بستگی به شرایط متعدد دارد وِی به صورت معمول متر مربع ۷ هزار تومان انجام می شود.

 برای استعلام قیمت شستن نمای شیشه ای با طناب با ما تماس بگیرید ۰۹۱۲۶۳۵۸۷۲۱

این مطالب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در tumblr

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *