منوی دسته بندی

نماشویی شیشه و پنجره ساختمان

نماشویی شیشه

شیشه ها و پنجره های ساختمان در ارتفاع بلندی قرار دارد که دور از دسترس است نماشویی شیشه و پنجره ساختمان با طناب پیشنهاد ما به شماست. در روش شستشوی شیشه با طناب نماکار دسترسی کامل به سطح خارجی نمای شیشه و پنجره ها را دارد و علاوه بر این از یک تکیه گاه مناسب برخوردار است تا با صرف زمان کافی به بهترین کیفیت نماشویی شیشه را انجام دهد.

نماشویی شیشه های ساختمان بخشی از نماشویی است که بهتر است با ابر و تی انجام شود و حدامکان از گرفتن مستقیم فشار آب قوی به شیشه خودداری می کنیم

نماشویی شیشه و پنجره
نماشویی شیشه و پنجره ساختمان با طناب

نماشویی شیشه

نماشویی شیشه ساختمان از داخل توسط ساکنین تمیز می شود اما بحث ما تمیزی شیشه از بیرون است که معمولا دسترسی ندارد حتی اگر دسترسی نصفه و نیمه داشته باشد، به دلیل عدم سطح اتکای کافی نمی توان به خوبی تمیز کرد .در اینجا می توان با استفاده از طناب راپل از پشت بام فرود کرده و سطح دسترسی مناسب به سطح بیرونی شیشه داشت و شروع به تمیز کردن نمای شیشه توسط نماکار می کند .

نماشویی شیشه با واترجت ابر و تی شویی
نماشویی شیشه با واترجت ابر و تی شویی

شستشوی پنجره نما

دسترسی به پنجره ها همیشه یکی از مشکلات ساکنین آپارتمان ها و برج ها بوده است که موقع تمیز کردن به مشکل می خورند و اکنون شرکت نماشویی تهران با دسترسی طناب و کار درارتفاع این مشکل را کاملا برطرف کرده است و شما در هر طبقه یک برج باشید بدون محدودیت با فرود از نمای ساختمان و توقف در ارتفاع دلخواه اقدام به تمیز کردن اساسی و شفاف کردن شیشه شما خواهیم کرد تا قاب پنجره تان کاملا شفاف و تمیز شود .

شستشوی پنجره ساختمان
نظافت پنجره ساختمان از بیرون با طناب

در این راستا ما از مواد نان شوینده برای برداشتن سخت ترین رسوبات شیشه و کثیفی ها استفاده می کنیم تا یک تمیزی بی قید وشرط را تقدیم نگاهتان کنیم و این حاصل سال تجربه و پروژه های موفق بوده است .

نماشویی شیشه ساختمان با طناب راپل

در این روش برای شستن و تمیز کردن نمای ساختمان نیاز به داربست و کلایمر نیست تنها یک نماکار حرفه ای تمامی کارهای نظافت نمای ساختمان از بیرون را انجام می دهد . با استفاده از طناب راپل می توان از ارتفاع های مختلف ساختمان فرود امد و در ارتفاع های مختلف ساختمان که ممکن است نما شیشه ای یا پنجره باشد می توان با سطح اتکا خوب و دسترسی مناسب به تمیز کردن و نظافت نمای شیشه ای انجام می شود .

شستشوی نما شیشه و پنجره ساختمان
شستشوی نما شیشه و پنجره ساختمان

عمده آلودگی شیشه ساختمان و پنجره ها شامل رسوبات باران و گرد و خاک می باشد که می توان با واترجت با فشار کم تمامی جرم و کثیفی ها پاک شده و بلافاصله با ابروتی شویی شیشه به تمیز کردن بقیه کثیفی ها و لکه های شیشه نما ساختمان می پردازیم .

ابر و تی شویی شیشه با طناب

ابروتی شویی یک روش اصولی وتاثیر گذار برای نما های شیشه و نماشویی نما کامپوزیتی می باشد که برای پاک کردن انواع لکه ها و رسوبات و نیز خشک کردن نمای ساختمان کاربرد دارد برای کار با ابروتی شویی ساختمان از مایع ظرفشویی و درصد بسیار پایین الکل برای کاهش لکه های آب و رد دستمال استفاهده می کنیم که با به کار گیری تی در انتهای کار تقریبا تمامی لکه ها را از بین می بریم .

قیمت نماشویی شیشه

قیمت و هزینه نماشویی شیشه ساختمان بستگی به شرایط متعدد دارد وِی به صورت معمول متر مربع 10 تا 15 هزار تومان انجام می شود.

نماشویی شیشه با طناب با ابروتی
نماشویی شیشه با طناب با ابروتی

 برای استعلام قیمت شستن نمای شیشه ای با طناب با ما تماس بگیرید ۰۹۱۲۶۳۵۸۷۲۱

بهاری وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.