پیچ و رولپلاک نما در پاسداران ، هروی ، دروس ، فرمانیه ، اقدسیه

پیچ و رولپلاک نما در پاسداران ، هروی ، دروس ، فرمانیه ، اقدسیه
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در pinterest

پیچ و رولپلاک سنگ نما در اقدسیه ، پاسداران ، دروس ، اقدسیه و فرمانیه به روش راپل توسط شرکت بهاری انجام می شود .

پیچ و رولپلاک سنگ نما در پاسداران

در ساختمان های نمای سنگی به دلیل وزن سنگ و فشار سنگ های به پایین دست خود پس از گذشت مدتی سنگ ها از جای خود سست شده و ماندگاری خود را از دست می دهند البته روش هایی چون اسکوپ سنگ قبل از اجرای نما و یا در حین اجرای نما انجام می شود که به دلیل وزن بالا و عدم گیرش مناسب اسکوپ سنگ ها دچار سستی می شود .

در این شرایط با پیچ رولپلاک نما در پاسداران از ریزش سنگ های اسکوپ شده و نشده نما جلوگیری می کنیم .

پیچ رولپلاک نما در هروی و دروس

یکی از دلایل اصلی که تا به کنون توسط هیچ شرکتی بررسی و شناخته نشده است ، عامل یخ زدگی است که تاثیر بسزایی در ریزش سنگ های نما دارد ، عملکرد این اتفاق طوری است که با نفوذ آب به بند سنگ و خود سنگ در اثر یخ زدگی و افزایش حجم آن فشار میان سنگ ها به حداکثر ریده و با کوچک ترین جابه جایی افقی و عمودی خاصیت چسبندگی سنگ و سیمان کاملا از بین می رود در این موارد تنها روش تاثیر گذار برای جلوگیری از ریزش سنگ نما ، استفاده از پیچ و رولپلاک نما در هروی و دروس است ، البته بسیار مهم است که روش قرار دادن پیچ و رولپلاک داخل سنگ بتن به درستی انجام شود .

پیچ و رولپلاک نما در فرمانیه و اقدسیه

پیشنهاد ما برای پیچ رولپلاک نما با راپل در فرمانیه و اقدسیه استفاده از پیچ های گالوانیزه و یا استیل است که به دلیل متریال های مناسب از کیفیت کافی برای دوام در فشار و زنگ زدگی را دارد ، البته این به معنا نیست که پیچ های معمولی تاثیر نداشته باشند یا مقاومت کافی را نداشته باشند ، در اینجا بحث قیمت پیچ و رولپلاک نما و کیفیت هست و هدف ما آشنا کردن کارفرمایان و مشتریان مان از بالاترین کیفیت های کار موجود می باشد . و نکته دوم اینکه پیچ رولپلاک انجام شده توسط شرکت بهاری هیچ گونه تاثیری بر زیبایی ساختمان تان ندارد و کاملا پیچ های استفاده شده را با بتونه مناسب نما می پوشانیم .

جهت سفارش تثبیت سنگ نما و جلوگیری از ریزش سنگ نما در پاسداران ، هروی ، اقدسیه ، فرمانیه و دروس با ۰۹۱۲۶۳۵۸۷۲۱ تماس بگیرید .

این مطالب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در tumblr

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *