کفسابی پله و پایگرد

کفسابی پله و پایگرد
کفسابی پله و پایگرد

پله و پایگرد از ورودی ساختمان تا پشت بام نیاز به نگه داری و کفسابی پله و پایگرد است .پله و پایگرد یک ساختمان پر تردد ترین قسمت یک ساختمان است پس طبیعی است که سریع تر از سایر قسمت های یک ساختمان کثیف و کدر شود .پس از این اتفاق لازم است تا کفسابی پله و پایگرد به صورت ایتالیایی و حرفه ای انجام  شود تا لایه های مات و سوراخ شده سنگ جای خود را به لای تازه و براق زیرین بدهد . این کار تنها با ساب زنی سنگ پِله و پایگرد ممکن است .

کفسابی پله

پله به صورت سنگ های تکی در ابعاد مختلف اجرا می شود . باید توجه داشته باشیم تا از موقع خرید سنگ مقاوم و مناسب انتخاب کنیم .ما با دستگاه های مخصوص کفسابی پله اقدام به ساب زدن سنگ پله به صورت کاملا حرفه ای میکنیم تا تمامی کثیفی ها و ایراد های پله برطرف شده و مانند روز اول نو و براق شود .

کفسابی سنگ پایگرد

پایگرد ها از دوقسمت استراحتگاه و قسمت پادری واحد ها تشکیل می شود ،که استراحتگاه ها ابعاد کوچک تری دارند . سنگهای پایگرد نیز نیاز به ساب سنگ پایگرد دارد تا لبه و ناهمواری سنگ از بین رفته و یکدست و یکنواخت شود تا کثیفی را به خود جذب نمی کند .

قیمت کفسابی سنگ پله و پایگرد

قیمت ساب سنگ پله و پایگرد به صورت تکی محاسبه می شود و پله با دستگاه های ساب زنی دستی انجام می شود و نیز پایگرد ها و استراحتگاه ها نیز با دستگاه های کفسابی تک فاز یا سه فاز انجام می شود .

برای کفسابی پایگرد و پله ساختمان تان با ۰۹۱۲۶۳۵۸۷۲۱ تماس بگیرید.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در reddit
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در odnoklassniki
5/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *