تخفیف ویژه!! تماس با آقای بهاری

646 06 06 0912

5 دلیل برای انتخاب گرانیت برای میزها و صفحات گرانیت کابینت خود

گرانیت کابینت و میز ناهارخوری

دلایل زیادی وجود دارد که میزهای گرانیتی یکی از داغ ترین گزینه های گران قیمت برای آشپزخانه و حمام هستند. به نظر می رسد روز به روز در حال افزایش است و کسی از خرید سنگ گرانیت برای میز و کانتر تاپ خود پشیمان نیست ، زیرا با کشف معادن جدید گرانیتی برای طراحان دکوراسیون خانه انتخاب های متنوع و ویژه ای نیز در دسترس هستند. در اینجا 5 مزیت نصب کانترهای گرانیتی آورده شده است.

مقاومت گرانیت در برابر لکه و سخت و بادوام بودن

گرانیت به معنای واقعی کلمه سنگی سخت است. از نظر مقاومت در برابر مواد طبیعی پس از الماس در رتبه دوم قرار دارد. هنگامی که به درستی نصب شود، آخرین کانتری خواهد بود که به آن پول میپردازید. اگر موقعی تصمیم گرفتید آن را جایگزین کنید، به این دلیل است که خودتان می خواهید و به دلیل هیچ مشکلی مجبور به عوض کردن آن نیستید چون میز گرانتی مشکلی نمی پذیرد. در برابر خراشیدگی و ترک خوردن مقاومت می کند. به دلیل سختی، شمارنده های گرانیتی در برابر حرارت نیز مقاوم هستند. اگر موفق به تراشه یا شکستن گرانیت شوید، بسته به شدت آسیب، تعمیر آن کار نسبتاً آسانی است. در حالی که توصیه نمی شود، اگر گهگاه یک تابه یا سینی داغ را مستقیماً روی میز قرار دهید، آنطور که لمینیت، چوب و سایر مواد نرم تر می شود، به میز گرانیت آسیب نمی رساند.

عکس نمونه کار 5 دلیل برای انتخاب گرانیت برای میزها و صفحات گرانیت کابینت خود
سنگ گرانیت مخصوص صفحه کابینت و میز جلومبلی و ناهارخوری

تعمیر و ساب پذیری گرانیت و نگهداری آسان

پیشخوان های گرانیتی باید به درستی نصب و نانو شوند، و به همین دلیل است که نانو سنگ کابینت گرانیتی و داشتن یک متخصص مجرب برای نصب، ایده خوبی است. اما هنگامی که طبق دستورالعمل های سازنده نصب و اجرا شود، میز گرانیتی در برابر لکه ها و باکتری ها مقاومت می کند. شما همچنین می توانید آنها را خودتان مراقبت کنید. این کار تمیز کردن را با استفاده از آب و صابون یا با پاک کننده ای که برای گرانیت شما طراحی شده است آسان می کند. به سرعت به آب میوه های ریخته شده را می توانید پاک کنید ، به راحتی می توانید هر روز سنگ گرانیت خود را تمیز کنید و از یک سطح پیشخوان بدون لکه که برای چندین دهه جدید به نظر می رسد لذت خواهید برد.

گرانیت ارزش خانه را افزایش می دهد

میزهای گرانیتی جدید خانه شما را با ارزش تر و همچنین جذاب تر می کنند. بازگشت سرمایه شما می تواند تا 100٪ باشد. این بدان معناست که آنها به طور بالقوه ارزش بازار خانه شما را با مبلغی که برای آنها خرج می کنید افزایش می دهند.

در اینجا راه دیگری برای نگاه کردن به آن وجود دارد. اگر خریداران بالقوه به دو خانه نگاه می کنند و خانه شما دارای صفحات کابینت گرانیتی و میزهای گرانیتی است در حالی که دیگری اینطور نیست، گرانیت ممکن است تفاوت خانه ای را که انتخاب می کند ایجاد کند.

آنها یک سرمایه گذاری بلند مدت عالی هستند

در حالی که از کانترهای ساخته شده از گرانیت در 30+ سال آینده لذت می برید، یکی از همسایگان ممکن است کانترهای لمینت خود را سه بار تعویض کند، در حالی که دیگری میزهای چوبی را دو بار جایگزین کرده و چند بار آنها را تکمیل کند. در برخی موارد دو برابر مواد رایج مانند کوارتز یا سنگ صابون دوام خواهند داشت. نکته اینجاست: در دراز مدت، میزهای گرانیتی راه حلی بسیار مقرون به صرفه برای بسیاری از صاحبان خانه هستند.

میزهای گرانیتی زیبایی خیره کننده ای را ارائه می دهند

به همین دلیل است که آنها را در نظر می گیرید، درست است؟ با وجود تمام خصوصیات دیگر آنها، چیزی که واقعاً در مورد کانترهای گرانیتی متمایز است، ظاهر فوق العاده آنها است. جذابیت طبیعی سنگ، با زیبایی بافتی و ملایم آن، در بسیاری از مواد دیگر بی نظیر است. حتی اگر گرانیت شما آسیب دید نگران نباشید چرا که بهترین ساب زن دستی سنگ گرانیت کابینت و میز اینجاست !

نتیجه

کانترهای گرانیتی در آشپزخانه و حمام به خوبی کار می کنند. کلید آنها نصب آنها توسط یک متخصص با تجربه است که آنها را به درستی آب بندی می کند. اگر قبلاً نصب شده اند، هنوز باید مهر و موم شوند. حتما یک متخصص با تجربه استخدام کنید یا خودتان این کار را انجام دهید. رویه های گرانیتی خود را حفظ کنید و زیبایی و عملکرد فوق العاده ای را در دهه های آینده به شما ارائه خواهند داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۶۴۶ ۰۶ ۰۶ ۰۹۱۲ کفسابیته