لیست خدمات

خرید و فروش دستگاه واترجت سندبلاست نماشویی

خرید و فروش دستگاه واترجت سندبلاست نماشویی

خرید و فروش دستگاه واترجت سندبلاست نماشویی نو و دست دوم که کاربرد ویژه ای در شستشوی نما دارد ، شرکت نماشویی تهران انواع مختلف دستگاه واترجت تک فاز و سه فاز و فشار های مختلف رو به فروش می رساند .

خرید دستگاه واترجت تک فاز

دستگاه تک فاز با قدرت حداکثر ۱۸۰ بار در پروژه های مختلف که امکان دسترسی به برق سه فاز وجود ندارد و یا متراژ های کوچک می توان از دستگاه کارواش واترجت تک فاز استفاده کرد .

قدرت دستگاه قابل تنظیم بوده و می توان برلی سطوح حساس از فشار کم و برای سطوح با کثیفی های سخت از قدرت و فشار بالای آن کمک می گیریم .

خرید دستگاه واترجت سه فاز

دستگاه واترجت سه فاز با قدرت و فشار بالای ۲۰۰ بار یعنی تا قدرتی ۲۳۰ بار قابل تنظیم بوده و می تواند سطوح مختلف مانند سیمان و رنگ را از جای خود بلند کرده و مصارف مختلفی دارد . این نوع دستگاه دارای نازل های مختلف از جمله کاردکی ، سوزنی ، چرخشی و . می باشد که هر یک برای نوع خاص سطوح و کثیفی ها به کار می رود . 

برای کارایی بیشتر این دستگاه در نماشویی ساختمان با طناب از سیلیس یا شیشه خورده استفاده کرد ، طرز تاثیر سیلیس به این صورت است که با پرتاب شدن سیلیس ها همراه با آب می توان انواع کثیفی های سخت را از بین برده و از سطوح مختلف مناسب ترین روش تمیزی نما است .

قیمت دستگاه واترجت سندبلاست نماشویی

دستگاه های واترجت در انواع مختلف تک فاز و سه فاز از حدود ۶ میلیون تومان تا قیمت حدود ۱۵ میلیون تومان می باشد ، برای اطلاع دقیق می توانید با ما تماس گرفته و واترجت نو و دست دو با قیمت مناسب و متناسب بودجه خود تهیه کنید ، شرکت بهاری تمامی ابزار های لازم در نما شویی از جمله انواع نازل و شلنگ واترجت ، سیلیس و دیسکلر نماشویی به فروش می رسد و قابلیت ارسال به نقاط مختلف کشور را دارد .

خرید دستگاه واترجت تک فاز و فروش واترجت سه فاز ۲۳۰ بار نو و کم کارکرد با قیمت مناسب واترجت با شماره ۰۹۱۲۶۳۵۸۷۲۱ تماس بگیرید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بهاری - ۶۴۶ ۰۶ ۰۶ ۰۹۱۲