منوی دسته بندی

سنگسابی در تهران برای انواع سنگ در ۱۲ مرحله ایتالیایی سنگ سابی

سنگسابی

سنگسابی زیر مجموعه کفسابی و به حالتی مربوط می شود که سطح مورد نظر سنگی باشد . سنگ سابی به مانند کف سابی با دستگاه های ایتالیایی و ایرانی برای برطرف کردن پستی و بلندی و هم چنین کدری سنگ کف استفاده می شود .

سنگسابی

سنگسابی به روش ها و حالت های مختلف انجام می شود ،برای مثال از ساختمان های نوساز که سنگ های مختلف بر کف آنها فرش می شود نیاز به سنگ سابی دارد تا راه پله ها و پایگرد و پشت بام و سنگسابی پارکینگ همه جزو خدمات کفسابی هستند .

سنگسابی در تهران برای انواع سنگ در ۱۲ مرحله ایتالیایی سنگ سابی
سنگسابی

سنگ سابی قسمت های مختلف ساختمان دارای دستگاه های مخصوص می باشد برای مثال ساب زنی پله از دستگاهی مانند سنگ فرز با دور متغیر انجام می شود که ضد آب هم مهست.و هم چنین کف سابی پارکینگ و داخل واحد با دستگاه های سنگین ساب زنی انجام می شود که دارای دور موتور بالا هستند .و نیز برای کفسابی پایگرد از دستگاه های سبک استفاده می شود .

سنگسابی در تهران 

در تهران یکی از اصلی ترین قسمت های زیبایی دکوراسیون سنگسابی در تهران است .  از این رو لازم است تا این کار با نهایت دقت و حوصله انجام شود تا کفپوش سنگی براق و کاملا یکدست پس از انجام ساب زنی سنگ به دست آید .سنگ سابی در تهران کار ماست از شمال تهران و جنوب و شرق و غرب هر کجا که باشد با هر کیفیتی که بخواهید ما انجام می دهیم .

سنگسابی در تهران توسط شرکت بهاری
سنگسابی در تهران توسط شرکت بهاری

 در مناطق شمال تهران به دلیل قیمت بالای واحد های مسکونی طبیعی است که خریدار یا مستاجر انتظار بالایی از واحد مورد نظر دارد از این رو پیشنهاد ما این است که سنگ سابی در قسمت های ویژه تهران به صورت ایتالیایی درجه یک انجام شود تا رضایت مشتری را برآورده کند .

قیمت و هزینه سنگ سابی انواع سطوح 

همانطور که می دانید سطوح مختلف سنگی روش های مخصوص کف سابی و ساب زنی را دارند و هر یک از این روش و مراحل سنگسابی ابزار و زمان خاص خود را لازم دارد همه اینها دلیل بر تفاوت قیمت و هزینه سنگ سابی سنگ کف می شود .

سنگ سابی
سنگ سابی

 برای مثال پر هزینه ترین گرانیت و زیبا ترین ساب زنی را سنگ مرمریت دارد و در هزینه ترین کفسابی مربوط به کفسابی سنگ مشکی یا گلدن بلک می باشد .

سنگسابی خوب چه ویژگی هایی دارد ؟

باید دقت داشته باشیم وقتی درخواست انجام کاری را داریم ابتدا باید اطلاعات خوب و نسبتا کاملی از کار سنگ سابی خوب و درجه یک و حتی ایرادهایی که در کارهای مختلف ممکن است باشد را بدانیم ، به دلیل اینکه سنگسابی یکی از تخصصی ترین خدمات در حوزه دکوراسیون و نازک کاری ساختمان است باید بدانیم که وظیفه سنگساب درخشش و براقیت سنگ است و اگر این عنوان حاصل نشود ، خدمت خوبی انجام نگرفته است .

سنگ سابی یا سنگ زنی

سنگ زنی اصطلاح ترجمه تحت الفظی انگلیسی آن است که به معنای براق کردن سنگ با سنگ است و دلیل این نام گذاری روش قدیمی سابزنی است که با لقمه سنگ هایی از جنس های سیمانی ، اسیدی و پفکی انجام می شد .

سنگ سابی ایتالیایی حرفه ای
سنگ سابی ایتالیایی حرفه ای

این نوع از سنگ زنی سنتی که امروزه نیز گاها انجام می شود دارای مزایایی چون براقیت بیشتر نسبت به سنگ سابی و هزینه کم ابزار سنگسابی است و معایب آن ایجاد خطوط بسیار ریز در سطح سنگ می باشد که به مرور باعث کثیفی و زبر شدن ینگ می شود . 

برای سفارش سنگسابی در تهران  با ۰۹۱۲۶۳۵۸۷۲۱ تماس بگیرید .

‫5 نظر

 • مدیر ساختمان گفت:

  سنگسابی در تهران اصولاً چند مرحله انجام می شود ؟

 • مدیر ساختمان گفت:

  اقای بهاری شما برای براق کردن سطوح از مواد خاصی استفاده می کنید . که این اندازه براق و درخشان میشه بعد سنگسابی ؟

 • حسینی گفت:

  عالی ، بسیار تنیز و براق تحویل گرفتم

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Call Now Button