تخفیف ویژه!! تماس با آقای بهاری

646 06 06 0912

سنگسابی در تهران برای انواع سنگ در ۱۲ مرحله ایتالیایی سنگ سابی

سنگسابی به روش ها و حالت های مختلف انجام می شود ،برای مثال از ساختمان های نوساز که سنگ های مختلف بر کف آنها فرش می شود نیاز به سنگ سابی دارد تا راه پله ها و پایگرد و پشت بام و سنگسابی پارکینگ همه جزو خدمات کفسابی هستند .سنگ سابی قسمت های مختلف ساختمان دارای دستگاه های مخصوص می باشد برای مثال ساب زنی پله از دستگاهی مانند سنگ فرز با دور متغیر انجام می شود که ضد آب هم مهست.و هم چنین کف سابی پارکینگ و داخل واحد با دستگاه های سنگین ساب زنی انجام می شود که دارای دور موتور بالا هستند .و نیز برای کفسابی پایگرد از دستگاه های سبک استفاده می شود .

سنگسابی

سنگسابی زیر مجموعه کفسابی و به حالتی مربوط می شود که سطح مورد نظر سنگی باشد . سنگ سابی به مانند کف سابی با دستگاه های ایتالیایی و ایرانی برای برطرف کردن پستی و بلندی و هم چنین کدری سنگ کف استفاده می شود.

سنگسابی

سنگسابی یکی از روش‌های اصلاح و تراشیدن سنگ‌ها به منظور بهبود شکل، ناهمواری و یا براق کردن سطح آنها است. این فرآیند عموماً برای بهبود کیفیت و براقیت سطوح سنگی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

سنگسابی و لایه برداری سنگ یکی از روش‌هایی است که برای بهبود ظاهر و کیفیت سطوح سنگی مانند سنگ فرش، مرمر و گرانیت استفاده می‌شود. این روش باعث حذف لایه‌های سطحی سنگ و ایجاد یک سطح صاف و براق می‌شود.

عکس نمونه کار سنگسابی در تهران برای انواع سنگ در ۱۲ مرحله ایتالیایی سنگ سابی
اجرای اصولی سنگسابی

سنگ سابی شامل استفاده از ابزارهای تخصصی برای حذف لایه‌های آسیب دیده، خشک شدن و سطح‌بندی است. پولیش سنگ هم به عنوان مرحله بعدی استفاده می‌شود تا سطح سنگ صیقلی شود و براقیت بیشتری به سطح ببخشد.

مزایای سنگسابی

عکس نمونه کار سنگسابی در تهران برای انواع سنگ در ۱۲ مرحله ایتالیایی سنگ سابی
سنگسابی

بهبود ظاهر و کیفیت سطح سنگ، افزایش دوام و مقاومت در برابر سایش و ضربه، و حفظ تمیزی و بهداشت سطح سنگ هستند. همچنین، با انجام این کار، می‌توانید به صورت قابل توجهی ارزش و زیبایی سنگ را افزایش دهید.

در نهایت، برای تراش و پولیش سنگ فرش، بهتر است از افراد متخصص و تجهیزات حرفه‌ای استفاده کنید تا این کار به بهترین شکل انجام شود. همچنین، برای حفظ زیبایی و کیفیت سطح سنگ فرش، باید از مواد شوینده و محصولات مناسب برای نگهداری و تمیزی استفاده کنید.

به علاوه، تراش و پولیش سنگ فرش در محیط‌های تجاری و اداری بسیار پرکاربرد است. با انجام این کار، می‌توانید محیط کار و فضایی را پاک و بهداشتی حفظ کنید و در عین حال زیبایی و شکوه فضایی را افزایش دهید.

سنگسابی

در هر صورت، قبل از انجام تراش و پولیش سنگ فرش، باید به نکاتی مانند نوع سنگ، سنگینی لایه آسیب دیده، و نیز محیط و شرایط اطراف توجه کرد. این نکات می‌توانند بر روی روش و تجهیزات مورد استفاده در تراش و پولیش سنگ فرش تأثیر داشته باشند.

در نتیجه، تراش و پولیش سنگ فرش روشی است که باعث بهبود کیفیت و ظاهر سطح سنگ می‌شود و می‌تواند به شما کمک کند تا محیط کار یا زندگی خود را زیباتر و بهداشتی‌تر کنید.

نکته مهم * سنگسابی می‌تواند در برخی موارد به عنوان جایگزینی برای تعویض سطح سنگ باشد. در صورتی که سطح سنگ آسیب دیده باشد، انجام تراش و پولیش می‌تواند آن را به حالت اولیه بازگرداند و نیاز به تعویض سطح سنگ را کاهش دهد.

عکس نمونه کار سنگسابی در تهران برای انواع سنگ در ۱۲ مرحله ایتالیایی سنگ سابی
تعریف درست سنگسابی را در این تصویر مشاهده کنید

برای انجام سنگ سابی نیاز به تجهیزات خاصی مانند دستگاه‌های کفسابی و پولیش و مصالح اولیه مانند لقمه ساب و واکس پولیش دارید. همچنین، برای اطمینان از کیفیت کار و جلوگیری از خرابی سطح سنگ، بهتر است کار را به شرکت‌هایی با تجربه و تخصص در این زمینه انجام دهید.

در نهایت، پس از اتمام مراحل ساب زنی بهتر است برای حفظ و نگهداری آن از محصولات نانو ومحافظ سنگ و تجهیزات مناسب استفاده کنید و در صورت لزوم، با تکرار این کار از پایداری و طول عمر سطح سنگ خود اطمینان حاصل کنید.

سنگسابی به روش ها و حالت های مختلف انجام می شود ،برای مثال از ساختمان های نوساز که سنگ های مختلف بر کف آنها فرش می شود نیاز به سنگ سابی دارد تا راه پله ها و پایگرد و پشت بام و کف سابی پارکینگ همه جزو خدمات کفسابی هستند .

سنگ سابی قسمت های مختلف ساختمان دارای دستگاه های مخصوص می باشد برای مثال ساب زنی پله از دستگاهی مانند سنگ فرز با دور متغیر انجام می شود که ضد آب هم مهست.و هم چنین کف سابی پارکینگ و داخل واحد با دستگاه های سنگین ساب زنی انجام می شود که دارای دور موتور بالا هستند .و نیز برای کفسابی پایگرد از دستگاه های سبک استفاده می شود .

سنگسابی در تهران
سنگ سابی در تهران

مراحل اصلی سنگسابی عبارتند از:

انتخاب ابزارها و تجهیزات: قبل از هر چیز باید از نوع سنگ و ویژگی‌های آن اطلاع داشته باشید تا بتوانید بهترین ابزار و تجهیزات برای سنگسابی را انتخاب کنید.

 1. تعیین محل سنگسابی: برای آنکه سنگسابی به درستی انجام شود، باید ابتدا محل سنگسابی را تعیین کنید و سنگ را با دقت بررسی کنید.
 2. شروع سنگسابی: پس از انتخاب ابزارها و تجهیزات و تعیین محل سنگسابی، مراحل سنگسابی شروع می‌شود. این مراحل ممکن است شامل حذف لایه‌های بالایی سنگ با استفاده از ابزارهای خاص، تراشیدن و صیقل دادن سطح سنگ با دستگاه‌های مخصوص و یا پایان دادن به سطح سنگ با استفاده از مواد شیمیایی باشد.
 3. پایان سنگسابی: پس از اتمام مراحل سنگسابی، سطح سنگ باید به شکلی باشد که نیازهای شما را برآورده کند. این شامل تراشیدن، صیقل دادن و براق کردن سطح سنگ می‌شود.

توصیه می‌شود که سنگسابی توسط کارشناسان ماهر و با استفاده از تجهیزات و ابزارهای متناسب با نوع سنگ انجام شود تا نتیجه‌ای ایده‌آل به دست آید.

سنگسابی در تهران 

در تهران یکی از اصلی ترین قسمت های زیبایی دکوراسیون سنگسابی در تهران است .  از این رو لازم است تا این کار با نهایت دقت و حوصله انجام شود تا کفپوش سنگی براق و کاملا یکدست پس از انجام ساب زنی سنگ به دست آید .سنگ سابی در تهران کار ماست از شمال تهران و جنوب و شرق و غرب هر کجا که باشد با هر کیفیتی که بخواهید ما انجام می دهیم .

سنگسابی در تهران توسط شرکت بهاری
سنگسابی در تهران توسط شرکت بهاری

 در مناطق شمال تهران به دلیل قیمت بالای واحد های مسکونی طبیعی است که خریدار یا مستاجر انتظار بالایی از واحد مورد نظر دارد از این رو پیشنهاد ما این است که سنگ سابی در قسمت های ویژه تهران به صورت ایتالیایی درجه یک انجام شود تا رضایت مشتری را برآورده کند .

قیمت و هزینه سنگ سابی انواع سطوح 

همانطور که می دانید سطوح مختلف سنگی روش های مخصوص کف سابی و ساب زنی را دارند و هر یک از این روش و مراحل سنگسابی ابزار و زمان خاص خود را لازم دارد همه اینها دلیل بر تفاوت قیمت و هزینه سنگ سابی سنگ کف می شود .

سنگ سابی انواع سطوح سنگ توسط شرکت کفسابی تهران

 برای مثال پر هزینه ترین گرانیت و زیبا ترین ساب زنی را سنگ مرمریت دارد و در هزینه ترین کفسابی مربوط به کفسابی سنگ مشکی یا گلدن بلک می باشد .

سنگسابی خوب چه ویژگی هایی دارد ؟

باید دقت داشته باشیم وقتی درخواست انجام کاری را داریم ابتدا باید اطلاعات خوب و نسبتا کاملی از کار سنگ سابی خوب و درجه یک و حتی ایرادهایی که در کارهای مختلف ممکن است باشد را بدانیم ، به دلیل اینکه سنگسابی یکی از تخصصی ترین خدمات در حوزه دکوراسیون و نازک کاری ساختمان است باید بدانیم که وظیفه سنگساب درخشش و براقیت سنگ است و اگر این عنوان حاصل نشود ، خدمت خوبی انجام نگرفته است .

سنگ سابی یا سنگ زنی

سنگ زنی اصطلاح ترجمه تحت الفظی انگلیسی آن است که به معنای براق کردن سنگ با سنگ است و دلیل این نام گذاری روش قدیمی سابزنی است که با لقمه سنگ هایی از جنس های سیمانی ، اسیدی و پفکی انجام می شد .

سنگ سابی ایتالیایی حرفه ای
سنگ سابی ایتالیایی حرفه ای

این نوع از سنگ زنی سنتی که امروزه نیز گاها انجام می شود دارای مزایایی چون براقیت بیشتر نسبت به سنگ سابی و هزینه کم ابزار کفسابی است و معایب آن ایجاد خطوط بسیار ریز در سطح سنگ می باشد که به مرور باعث کثیفی و زبر شدن ینگ می شود.

بهترین سنگ ساب

سنگساب در کل به کسی گفته می شود که سر و کارش با سنگ و یا عموما با سابیدن و صیقل کفپوش باشد در این بین فاکتور های تایین کننده ای وجود دارد تا بتوانیم بهترین سنگساب تهران را بشناسیم .

بهترین کفساب تهران می داند که هر نوع سنگ را باید بشناسد تا بتواند مراحل ساب زنی و اقداماتی که برای براق و درخشان کردن سطح و رسیدن به بهترین نتیجه لازم است را انجام دهد در غیر این صورت سنگساب نمی تواند یک کار خوب و بدون ایراد تحویل دهد برای مثال مراحل سنگ سابی سنگ گرانیت با مراحل جلا و پرداخت سنگ مرمر کاملا متفاوت است و کفساب و سابزن که نتواند این دو را از یکدیگر تشخیص دهد قطعا در ادامه کار هاج و واج می ماند.

سنگسابی تهران ، سنگسابی در تهران ، سنگساب در تهران

از دیگر موارد مهم در تعیین کیفیت کار یک سنگساب دقت در گوشه های کار و هچنین برطرف کردن خط وخش و ایرادات کار می باشد و این کار نیز نیاز به تجربه و مهارت دارد تا سمباده زبر مناسب را انتخاب کنیم تا تمامی ایرادات را برطرف کند چون که تنها لقمه های زبر اصلی ترین بخش کار را انجام می دهند و ساب های بعدی نقش صیقل و براق کردن سنگ کف را دارند.

سنگسابی
سنگسابی در تهران

برای نتیجه بهتر کار می توانید در مراحل ساب زنی از مواد رزین جولی و انواع پولیش را از فروشگاه ابزار ساب تهیه کنید .

برای سفارش سنگسابی در تهران  با ۰۹۱۲۶۳۵۸۷۲۱ تماس بگیرید .

‫11 نظر

 • قلی پور

  سنگسابی برای همه انواع سنگ قابل انجام هست ؟

  1, مارس 2023 در 10:15 ق.ظ
  • بهاری

   سلام برای تمامی سنگ های طبیعی و بعضی از سنگ های مصنوعی قابل انجام هست . البته هر سنگ روش و ابزار سنگسابی مخصوص خود را دارد .

   1, مارس 2023 در 11:46 ب.ظ
 • کامرانی

  سنگسابی تنها کاری هست تو ساختمان که تاثیر ۱۰۰ درصدی روی سنگ می‌زاره با هزینه خیلی کم حتمن تو پروژه های مخصوصا بازسازی استفاده کنید.

  22, دسامبر 2021 در 10:26 ق.ظ
  • بهاری

   سلام ، بله دقیقا با انجام سنگسابی ساختمان سنگ کاملا نو و براق می شود طوری که تازه سنگ خریده باشید حتی بهتر

   22, دسامبر 2021 در 10:30 ق.ظ
 • عرفان

  سنگسابی ، برای برداشتن لایه از سنگ جلوی آسانسور استفاده کردیم چون در آسانسور گیر میکرد با لایه برداری با استفاده از سنگسابی مشکل کاملا برطرف شد

  27, اکتبر 2021 در 12:26 ب.ظ
  • بهاری

   بله ،دقیقا یکی دیگر از کاربرد های کفسابی و سنگسابی ،لایه برداری عمقی سنگ و بتن و موزائیک می باشد که توسط شرکت بهاری ارائه می شود

   28, اکتبر 2021 در 11:35 ق.ظ
 • مدیر ساختمان

  سنگسابی در تهران اصولاً چند مرحله انجام می شود ؟

  4, سپتامبر 2021 در 9:01 ب.ظ
  • مدیر

   سلام بستگی به وضعیت موجود سنگ دارد .

   5, سپتامبر 2021 در 5:06 ب.ظ
 • مدیر ساختمان

  اقای بهاری شما برای براق کردن سطوح از مواد خاصی استفاده می کنید . که این اندازه براق و درخشان میشه بعد سنگسابی ؟

  2, آگوست 2021 در 9:16 ق.ظ
  • مدیر

   سلام 90 درصد کارها تنها با کفسابی ایتالیایی انجام می شود و برای برخی از کارها که قابلیت براق شدن ندارن باید از مواد استفاده کنید .

   2, آگوست 2021 در 11:17 ب.ظ
 • حسینی

  عالی ، بسیار تنیز و براق تحویل گرفتم

  14, جولای 2021 در 5:36 ب.ظ
 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  ۶۴۶ ۰۶ ۰۶ ۰۹۱۲ کفسابیته