شرکت نماشویی در تهران

شرکت نماشویی در تهران
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در pinterest

شرکت نماشویی

شرکت نماشویی بهاری با در اختیار داشتن ابزار نماشویی راپل اقدام به ارایه خدمات نما شویی در تهران نموده است .این روش به نما شویی بدون داربست مشهور است که مزیت های بسیاری نسبت به روش نماشویی با داربست دارد در این روش ابتدا سرعت مساله مهم و در رده دوم قیمت نماشویی بسیار اهمیت دارد .

تمامی تکنسین های شرکت نماشویی به صورت ویژه آموزش دیده اند و توانایی دسترسی به انواع نما ها و ارتفاعات را دارند . شرکت خدمات نما بهاری با تجربه ای بالغ بر ۲۰ سال در عرصه خدمات نما از تجربه و مهارت کافی برای انجام خدمات نظافت نمای ساختمان را دارا می باشد . کافی است با شرکت نما شویی ما تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان تکنسین های ماهر ما برروی نمای ساختمان شما حاضر شوند .

شرکت نماشویی بهاری متشکل از ۱۲ تکنسین ماهر نماکار آماده ارایه خدمات نماشویی ساختمان را دارد این شرکت تمامی خدمات نما را با بیمه حوادث به نام نماکار انجام می دهد تا دیگر هیچ نگرانی نداشته باشید . ما با استفاده از روش rope acces اقدام به نماشویی تلویزیون های شهری ، نماشویی برج ها ، شستشوی پاسیو و هر خدمات که مربوط به کار در ارتفاع باشد را انجام می دهیم .

شستشوی نما توسط شرکت نماشویی بهاری

هر نمای ساختمان یک روش مخصوصی دارد برای مثال اگر نمای ساختمان جنس و متریال صیقلی و صاف داشته باشد به سختی کثیف می شود اما نما هر کیفیتی که داشته باشد پس از گذشت مدتی در اثر عوامل مختلف جرم می گیرد و نیاز به نما شویی دارد از این رو شرکت نما شویی بهاری سعی دارد با روش نماشویی راپل و کار در ارتفاع هر نوع نما اعم از شیشه ، کامپوزیت ، سنگ و سرامیک را شستشو و نظافت کند با این کار هر نوع کثیفی در اثر شستشو نما از بین می رود .

شرکت نماشویی در تهران

عمده فعالیت شرکت نما شویی بهاری در تهران و در مناطق مختلف آن است از جمله نماشویی در پاسداران،سعادت آباد،سهره وردی ،شهرک غرب،جنت آباد،شهرک راه آهن ، سهره وردی ،تهرانپارس، میدان خراسان،پیروزی ،لویزان،شیان،قیطریه،میرداماد ، جردن،تجریش و سایر مناطق تهران است . ما در همه این مناطق امکان ارایه خدمات نما راپل ، کلایمر،داربست،جرثقیل را دارا هستیم . شرکت نما شویی بهاری بهترین شرکت نظافت نما ساختمان 

برای تماس با شرکت نماشویی با ۰۹۱۲۶۳۵۸۷۲۱ تماس بگیرید .

این مطالب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در tumblr

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *