لیست خدمات

نصب ایزوگام نما با طناب و بدون داربست

ایزوگام کاری نما،نصب ایزوگام نما

ایزوگام چیست و چه کاربردی دارد؟

ایزوگام یکی از چندین روش برای عایق کاری و آب بندی نما و سطوح مختلف ساختمان است . که از قیر و الیاف مصنوعی مقاوم تشکیل شده است ، که با حرارت بالا شکل پذیر و منعطف شده و قابل نصب برروی سطوح مختلف خواهد بود، یکی از رایج ترین روش های نصب ایزوگام نما با طناب بر نماهای پشتی ساختمان است .

ایزوگام در سطوح مختلف از جمله نمای پشتی ساختمان ، کف استخر ها ، سرویس های بهداشتی و در کل برای سطوحی که لازم تا به طور کامل باید در برابر نفوذ آب مقاوم باشد ، کاربرد دارد .

نصب ایزوگام تمام سطوح ساختمان با طناب و بدون داربست

اجرای ایزوگام با حرارت می باشد که قبل از آن باید تمامی کثیفی ها و گرد و غبار از سطح کار پاک شده و سپس اقدام به نصب ایزوگام کرد .

به دلیل اهمیت و کارایی ایزوگام که اکثرا در زیر کار اجرا می شود و در صورت اشتباه در نصب آن هزینه های گزافی را در پی خواهد داشت ، بنابر این در انتخاب مجری و نصاب ایزوگام نما و سایر سطوح ساختمان دقت کنید .

یکی از پرکاربرد ترین روش های نصب ایزوگام به ویژه در نمای پشتی و اطراف ساختمان که لازم است تا به طور کامل در برابر نفوذ آب و رطوبت جلوگیری کند ، شرکت بهاری برای کاهش دستمزد و هزینه های کار ، اقدام به نصب ایزوگام با طناب راپل کرده است .

در این روش راپل کار به کمک طناب راپل از نمای ساختمان فرود آمده و اقدام به نصب رول های ایزوگام در نمای پشتی و فرعی ساختمان می کند ، در این نوع از روش نصب مهارت و دقت نماکار بسیار اهمیت دارد .

نصب ایزوگام ، نصب ایزوگام نما با طناب و بدون داربست
نصب ایزوگام نما با طناب راپل و بدون داربست

ایزوگام کاری نما

یکی از مهم ترین مراحل ساخت یک ساختمان ، عایق کاری مناسب قسمت های مختلف ساختمان است ، در مناطق سرد و بارانی بسیار اهمیت دارد ، ایزوگام به عنوان یک عایق سه کاره که عایق حرارتی ، صوتی ، رطوبتی است.

بنابراین بهترین انتخاب برای عایق کاری کامل نمای ساختمان است که با قیمت و هزینه مناسب ایزوگام کاری نما قابل انجام است .

برای اینکه کیفیت ایزوگام نما به بهترین شکل اجرا شود ، باید از روش اصولی آن از قبل از اجرا تا انتهای آن رعایت شود و برای شروع لازم است تا محل اجرای ایزوگام حتمن شسته شده و از هرگونهگرد و غبار و آلودگی پاک شود .

نکات ایزوگام کاری نمای ساختمان

برای اجرای اصولی و درست ایزوگام کاری نمای سیمانی ساختمان نکات زیر توصیه می شود تا به بهترین کیفیت دست یابیم .

 • همانطور که در موارد بالا اشاره کردیم تمیز کردن محل نصب ایزوگام که قرار است عایق کاری شود از هرگونه گرد و غبار و کثیفی را از محل کاملا پاک کرده و پس از خشک شدن محل اقدام به اجرای ایزوگام نما کرد .
 • در صورتی که سطح زیر کار دارای زبری یا ناهمواری است که باعث کاهش چسبندگی و کیفیت اجرای کار می شود ، باید با پرایمر یا بتونه برطرف شده و سپس اقدا به عایق کاری نما با ایزوگام کرد .
 • ترک و شکافی که در سطح کار موجود باشد که از یک حد مشخصی بزرگتر بوده و باعث ایراد در اجرای کار می شوند ، باید با بتونه یا خمیر آن را پر کرده و بعد از خشک شدن آن نصب ایزوگام نما انجام می شود .
 • برای شروع کار باید مشعل را روشن کرده و در محل نصب شعله را می گیریم تا محل از رطوبت احتمالی خشک شود.
 • با ابزار مخصوص نگه دارنده رول ایزوگام به صورت جدا از نماکار استفاده می کنیمم که به دقت و کیفیت اجرای ایزوگام کاری در ارتفاع کمک بسیاری می کند .
ایزوگام کاری نمای ساختمان با طناب راپل
ایزوگام کاری نمای ساختمان با طناب راپل

قیمت ایزوگام کاری نما با طناب و بدون داربست

به طور کلی با افزایش قیمت فراورده های نفتی قیمت قیر و ایزوگام نیز افزایش یافته است ، با این وجود استفاده از ایزوگام برای عایق کاری نمای ساختمان در اولویت قرار دارد . زیرا که بهترین و اقتصادی ترین روش برای انواع عایق های حرارتی ،رطوبتی و صوتی است که هر سه هدف را براورده می کند .

با ارائه ایزوگام نما با طناب کاهش چشم گیری در هزینه تمام شده کار صورت می گیرد و آن به دلیل حذف هزینه های داربست و افزایش سرعت کار و مهم تر از همه به دلیل فرود عمودی نماکار که موازی با ایزوگام کاری است ، کیفیت اجرا ایزوگام بدون داربست بسیار بیشتر از اجرای با داربست می باشد.

انواع ایزوگام نما

ایزوگام نما دارای دو نوع طرح دار و معمولی یا پشت یا پوشش ورق براق می باشد که اگر نمای ساختمان تان دید دارد بهتر است ایزوگام نما طرح دار استفاده کنید ، البته لازم است در هنگام انتخاب ایزوگام برای نما به روش های اجرا و طرح و کاربرد ساختمان دقت کنید. ایزوگ طرح دار نما از حساسیت بالایی برخوردار است و این به دلیل رنگ و طرح هایی که در ایزوگام های طرح دار است .

نصب ایزوگام طرح دار نما
نصب ایزوگام طرح دار نما

به دلیل موارد بالا نصب ایزوگا نما باید توسط کارشناس و افراد کاملا حرفه ای انجام شود تا علاوه بر حفظ زیبایی ایزوگام به مقاومت و خاصیت عایق بودن آن آسیب نرساند .

ایزوگام های طرح دار نما برای انواع ساختمان های :

 • نصب ایزوگام طرح دار نما ساختمان های مسکونی
 • اداری
 • ایزوگام کاری نمای تجاری
 • رستوران
 • مراکز تفریح
 • استخرهای مختلف
 • دیوار ساختمان و زیر زمین

یکی از پرکاربرد ترین ایزوگام های طرح دار ، مدل آجری می باشد که علاوه بر زیبایی نمای ساختمان و عایق بندی کامل نما ، جلوه و طرح زیبایی به نمای ساختمان می بخشد .

انواع دیگر ایزوگام های نما شامل طرح چوب ، طرح سرامیک،طرح گرانیت ، ایزوگام طرح سنگ و طرح کامپوزیت و در رنگ های مختلف موجود است .

ایزوگام های طرح دار که توسط شرکت بهاری عرضه و بر نمای ساختمان ها نصب می شود دارای تاییدیه و استاندارد های جهانی می باشد . ایزوگام های مصرفی توسط شرکت بهاری دولایه بوده و کیفیت به نسبت بالاتری از ایزوگام فویل دارد و به راحت و با دقت توسط نماکاران بهاری بدون داربست اجرا می شود .

نصب ایزوگام طرح دار پلیمری

یکی از جدیدترین و پرکاربرد ترین ایزوگام ها ایزوگام های پلیمری طرح دار می باشد که در اصل ترکیبی از تکنولوژی فویل سابق و پلیمری می باشد که تامی نواقص ایزوگام های قدیمی برطرف شده و نیز با افزودن طرح های مختلف علاوه بر عایق کاری قسمت های مختلف نقش و طرح دلخواهتان را نیز ایجاد می کند .

برای سفارش نصب ایزوگام نما با طناب و اجرای ایزوگام کاری سایر قسمت های ساختمان با 09126358721 تماس بگیرید .

‫2 نظر

 • مهدی مجیدی گفت:

  واقعا کیفیت ایزوگام و ظرافت کار فوق العاده بود ممنونم

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Call Now Buttonتماس بهاری - ۶۴۶ ۰۶ ۰۶ ۰۹۱۲