نقاشی نما و رنگ آمیزی نما

نقاشی نما و رنگ آمیزی نما
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در pinterest

نقاشی نما

نقاشی نما و رنگ آمیزی نما یک روش جا افتاده برای زیبایی ساختمان و فانتزی و جذاب جلوه دادن ساختمان است .که ما با اکیپ مجرب و حرفه ای رنگ کاری و نقاشی نمای ساختمان را با استفاده از طناب و بدون داربست به طور حرفه ای و یکدستارایه می دهیم .

نقاشی نما می تواند تاثیر بسیار مثبتی در شاد کردن محوطه ساختمان و همچنین در جذب و دفع انرژی داشته باشد . نقاشی نمای بیرونی ساختمان معمولا با رنگ های روشن انجام می شود.

رنگ آمیزی نمای ساختمان

نمای ساختمان هایی که سیمان کاری شده است معمولا چهره مناسب و دل نشینی ندارد از این رو ساکنین یک ساختمان با نمای سیمانی برای زیبایی و شیک شدن ساختمان ترجیح می دهند تا نمای ساختمان را با رنگ های مختلف نقاشی نما و رنگ آمیزی نما تا ساختمان رنگ و روی روحیه بخش و جذاب به خود بگیرد پیشنهاد ما استفاده از رنگ های روغنی همراه با افزودنی های مخصوص مانند خاصیت نانو و یا ضد یو وی به انواع رنگ ها است چرا که با این کار هم نمای ساختمان رنگی و زیبا می شود و هم ویژگی های جدیدی به نمای سیمانی ساختمان شما اضافه می شود که هر کدام قوت و کارایی خاصی دارند

نقاشی نمای سیمانی ساختمان با طناب

در هر خدماتی که انجام می شود هزینه یکی از تعیین کننده ترین فاکتور ها در تعییین انجام شدن یا نشدن یک عملیات ساختمانی است و یا یکی از مهم ترین ها در انتخاب پیمانکار از این رو گروه نما کاران عادل با استفاده از طناب و بدون داربست اقدام به شستشوو نقاشی نمای ساختمان می کند که با این کار صرفه جویی بسیار زیادی برای کارفرما می شود چرا که هزینه داربست و یا کلایمبر بسیار بالا بوده و هزینه و زمان بالایی را می طلبد در بسیاریاز موقیعیت ها زمان فاکتور تعیین کننده است که در این شرایط نیز رنگ امیزی نمای ساختمان با طناب بسیار محبوب تر از سایر روش های رنگ کاری نما است .

انواع رنگ نمای ساختمان

رنگ های نقاشی نما ی ساختمان به انواع مختلفی دسته بندی دارند که با توجه به صلیقه و همچنین موقعیت جغرافیایی و نیز موقعیت قرار گیری ساختمان نسبت به نور افتاب تعیین می شود .

رنگ اکرلیک

از محبوب ترین رنگ های نقاشی ساختمان می باشد . که به دلیل مقاومت بالایی که دارد. درخشندگی و تنوع بیشتری دارد . که از بهترین رنگ ها در این گروه رنگ چوتن می باشد.

رزین آکریلیک

این نوع رنگ بر پایه های آبی و روغنی می باشد . رزینآکریلیک در انواع ضد قارچ ،بی بو و مقاوم در برابر اشعه یو وی است و قابلیت استفاده برروی انواع سطوح گپی،سیمانی و .. می باشد . رنگ کاری نما

رنگ استخری

این رنگ برای پوشش سطوح استخر مورد استفاده است . که مقاوم و نفوذ نا پذیر در برابر آب و رطوبت و ضدقارچ و ضد جلبک می باشد . نقاشی نمای ساختمان

رنگ روغنی

برای هر نوع نمایی ساختمان به خصوص نرده در و پنجره فلزی استفاده می شود . این رنگ بر پایه حلال نفتی مانند تینر و .. می باشد .

رنگ اپوکسی

نوع دیگر از رنگ کاری ساختمان اپوکسی است . این نوع رنگ به دلیل مقاومت بالا در برابر فرسایش و … بیشتر در کفپوش ساختمان ها استفاده می شود .

رنگ نانو

این نوع رنگ به دلیل ساختار نانو متری غیر قابل نفوذ در برابر رطوبت می باشد و به این دلیل مقاومت بسیار بالایی دارد. پس گزینه مناسبی برای نمای ساختمان میباشد. همچنین برای سایر خدمات برای نمای ساختمان اعم از نماشویی ، پیچ و رولپلاک نما کلیک کنید .

قیمت رنگ کاری و نقاشی نمای ساختمان

قیمت نقاشی نما و رنگ آمیزی نما برای پروژه های بزرگ به صورت متری محاسبه می شود. و هم چنین نوع رنگ کاربردی و نیز ابزار و روش کلایمب نما نیز بستگی دارد که گاها برای سقوط و سعود از نما از روش راپل و یا از روش هایی مانتو داربست یا جرثقیل و ابزار دیگر استفاده می شود که در این صورت قیمت نقاشی نما نیز متغیر خواهد بود.

و نیز نقاشی ساختمان کلیک کنید .

این مطالب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در tumblr

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *