تخفیف ویژه!! تماس با آقای بهاری

646 06 06 0912

نقاشی نما یا رنگ آمیزی نما

نقاشی نما و رنگ آمیزی نما

نقاشی نما

نقاشی نما و رنگ آمیزی نما یک روش جا افتاده برای زیبایی ساختمان و فانتزی و جذاب جلوه دادن ساختمان است .که ما با اکیپ مجرب و حرفه ای رنگ کاری و نقاشی نمای ساختمان را با استفاده از طناب و بدون داربست به طور حرفه ای و یکدستارایه می دهیم .

 
 

نقاشی نما می تواند تاثیر بسیار مثبتی در شاد کردن محوطه ساختمان و همچنین در جذب و دفع انرژی داشته باشد . نقاشی نمای بیرونی ساختمان معمولا با رنگ های روشن انجام می شود.

نقاشی نمای ساختمان
رنگ آمیزی نمای ساختمان به صورت حرفه ای

رنگ آمیزی نمای ساختمان

نمای ساختمان هایی که سیمان کاری شده است معمولا چهره مناسب و دل نشینی ندارد از این رو ساکنین یک ساختمان با نمای سیمانی برای زیبایی و شیک شدن ساختمان ترجیح می دهند تا نمای ساختمان را با رنگ های مختلف نقاشی نما و رنگ آمیزی نما تا ساختمان رنگ و روی روحیه بخش و جذاب به خود بگیرد پیشنهاد ما استفاده از رنگ های روغنی همراه با افزودنی های مخصوص مانند خاصیت نانو و یا ضد یو وی به انواع رنگ ها است چرا که با این کار هم نمای ساختمان رنگی و زیبا می شود و هم ویژگی های جدیدی به نمای سیمانی ساختمان شما اضافه می شود که هر کدام قوت و کارایی خاصی دارند.

نقاشی نما ساختمان بدون داربست و رنگ آمیزی نما با طناب

اگر تصمیم به اجرای رنگ نمای ساختمان خود گرفته اید ، قبل از هر چیزی باید روش انجام نقاشی نمای خارجی ساختمان تعیین شود ، زیرا که در حالت کلی رنگ آمیزی نما با داربست و بدون داربست انجام می شود.

بتونه کاری و درزگیری نمای سیمانی قبل از اجرای رنگ نما
بتونه کاری و درزگیری نمای سیمانی قبل از اجرای رنگ نما

و تعیین یکی از دو روش بالا به عواملی چون معماری نمای ساختمان و ارتفاع نما بستگی دارد تا یکی از روش ها که هر یک برای نماهای خاصی کاربرد دارد و به طور کلی نما هایی که پیشانی یا تاج باریک تری دارد ، می توان از روش نقاشی نما با طناب استفاده کرد .

نقاشی نمای ساختمان با رنگ عایق
رنگ آمیزی نمای بیرونی ساختمان

اما برای نمای ساختمان هایی که از پیشانی یا تاج بزرگتری برخوردار هستند به دلیل فاصله نماکار که از نما ایجاد می شود ، بهتر است از روش نقاشی نما با داربست انجام شود .

از آنجایی که برای هر بیننده ای زیبایی و جلوه نمای ساختمان در درجه اول خودنمایی می کند کافی است جهت رسیدن به این زیبایی ظاهری با استفاده از ابزار مناسبی ۴ رنگ نما و رنگ آمیزی نمای ساختمان استفاده کنیم. شرکت بهاری سعی دارد تا با انجام راهکارهای بسیار خاص افزایش کیفیت و همچنین بالا بردن ماندگاری رنگ بر روی نمای ساختمان را هر چه بیشتر بهبود دهد از این رو شرکت بهاری برای رنگ آمیزی نمای ساختمان با طناب از رنگ های با کیفیت نظیر رنگ سحر و یا نیوکالر استفاده می‌کند.

نکته اول قبل از شروع رنگ کاری نمای ساختمان بدون داربست این است که حتماً سطحی که قرار است روی آن رنگ کاری و نقاشی نما اجرا شود کاملاً از هرگونه آلودگی و گرد و خاک و کثیفی خالی شده باشد و این کار به کمک نماشویی با واترجت سندبلاست قابل انجام است. رنگ کاری نمای ساختمان نسبت به نقاشی داخلی ساختمان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و حتماً باید توسط یک نقاش نمای حرفه ای انجام شود زیرا که با نفوذ کمترین میزان آب به پشت رنگ به کنده و پوسته کردن کل نما منجر خواهد شد.

رنگ آمیزی نمای ساختمان
رنگ آمیزی نمای ساختمان

برای رسیدن به یک زیر کار ایده آل قبل از اجرای رنگ آمیزی نما چه اقداماتی باید انجام داد؟

در رنگ آمیزی نمای ساختمان برای رسیدن به یک سطح همواره تمیز و آماده برای رنگ کاری نماز لازم است تا ابتدا سطح نما کاملا توسط واترجت سندبلاست بسیار قوی شستشو انجام شود و سپس با مشخص شدن ترک‌ها و درزها نقاش نما می‌تواند با بتونه کاری نما و رزین کاری های مخصوص اقدام به بتونه کاری و یکدست سازی نمای ساختمان‌ کند، در اینجا است که می‌تواند نما کار به رنگ کاری نماي ساختمان های قدیمی بپردازد اما برای ساختمان‌های نوساز که دارای کثیفی های خیلی عمقی و یا ترک نیست می‌توان از پرایمر زیرسازی معمولی به سطح را آماده رنگ کاری نمایید.

شاید برایتان سوال باشد که عمر و دوام رنگ نمای بیرونی و پرایمر چقدر است؟در صورت اجرای درست تمامی نکات و همچنین کیفیت مناسب رنگ نما و پرایمر نما می تواند تا ۱۵ سال دوام و کیفیت خود را حفظ کند.

رنگ آمیزی نمای ساختمان با طناب
رنگ آمیزی نما با طناب

در نظر داشته باشید که برای رنگ کاری نمای ساختمان بهتر است در فصولی که دمای هوا نسبت به سایر فصل‌ها بالاتر است یعنی در فصل تابستان و بهار بهترین زمان برای اجرای رنگ آمیزی نمای ساختمان سیمانی می باشد بنابراین تا حد ممکن از نقاشی نمای ساختمان خود را در این زمان ها انجام دهید اما اگر در این زمان رسید و به فصول زمستان و پاییز ماند نگران نباشید با پیشرفت تکنولوژی رنگهایی تولید شده است که دارای کیفیت کافی و نیز قابلبت خشک شدن در دمای پایین نیز می باشند.

انتخاب ترکیب رنگها برای نمای ساختمان اهمیت دارد زیرا که با انتخاب یک ترکیب رنگ مدرن و به روز می توان یک جلوه زیبا و نو به ساختمان داد که سال‌های سال این زیبایی حفظ می‌شود.

رنگ آمیزی نمای ساختمان
رنگ آمیزی نمای ساختمان
نقاشی نمای ساختمان
نقاشی نمای ساختمان

نقاشی نمای سیمانی ساختمان با طناب

در هر خدماتی که انجام می شود هزینه یکی از تعیین کننده ترین فاکتور ها در تعییین انجام شدن یا نشدن یک عملیات ساختمانی است و یا یکی از مهم ترین ها در انتخاب پیمانکار مورد نظر برای اجرای نقاشی نما و رنگ آمیزی نما با طناب است، از این رو گروه نما کاران عادل با استفاده از طناب و بدون داربست اقدام به شستشو و نقاشی نمای ساختمان کند که با این کار صرفه جویی بسیار زیادی برای کارفرما می شود چرا که هزینه داربست و یا کلایمر بسیار بالا بوده و هزینه و زمان بالایی را می طلبد در بسیاری از موقیعیت ها زمان فاکتور تعیین کننده است که در این شرایط نیز رنگ امیزی نمای ساختمان با طناب بسیار محبوب تر از سایر روش های رنگ کاری نما است .

نقاشی نما با طناب / رنگ آمیزی نمای ساختمان با طناب
نقاشی نما با طناب / رنگ آمیزی نمای ساختمان با طناب

رنگ آمیزی نمای ساختمان به چند دلیل می تواند انتحاب اول شما باشد بری رنگ آمیزی نمای خارجی ساختمان ، مهم ترین آنها کاهش چشم گیر در هزینه ها است که به دلیل سرعت بالای کار و نیز حذف داربست این کاهش هزینه تا 40 درصد امکان پذیر است و دلیل دوم برای به کارگیری روش نقاشی نما با طناب برای پوشش نمای ساختمان دقت بالا در این روش است ، زیرا که نماکار می تواند به صورت عموی از بالا تا پایین نمای ساختمان را سقوط کرده و در ارتفاعات مختلف توقف کرده و اقدام به نقاشی نما با طناب کند.

نقاشی نمای ساختمان
نقاشی نمای ساختمان

به دلیل هماهنگی زیاد که در کار رنگ نما با طناب صورت می گیرد ، یک کیفیت و یکدستی بسیار زیبا در کار پدید می آید .

انواع رنگ نمای ساختمان باید دارای چه ویژگی های باشد؟

رنگ های نقاشی نما ی ساختمان به انواع مختلفی دسته بندی دارند که با توجه به صلیقه و همچنین موقعیت جغرافیایی و نیز موقعیت قرار گیری ساختمان نسبت به نور افتاب تعیین می شود.

نقاشی نمای ویلا با بهترین رنگ
نقاشی نمای ساختمان با رنگ عایق رطوبت
  • رنگ نمای ساختمان که در الویت قرار دارد و ضد آب بودن رنگ نمای ساختمان است زیرا که نما به طور مستقیم در تماس با نور خورشید می باشد .
  • رنگ نمای ساختمان به دلیل در تماس بودن با انواع رطوبت و آلودگی و بارش مستقیم برف و باران باید عایق رطوبت و ضد آب و واترپروف باشد.
  • رنگ نمای ساختمان باید سازگاری کافی با انواع متریال های ساختمانی که در نما به کار برده می شود را داشته باشد تا بتواند چسبندگی و گیرایی مناسب بین این دو ایجاد شده و به ماندگاری هرچه بیشتر رنگ نما بر روی ساختمان منجر شود.
  • رنگ نمای ساختمان به دلیل این که به خاطر افزایش زیبایی ساختمان به کار برده می شود باید از کیفیت و مرغوبیت کافی برای بخشیدن این زیبایی به نمای ساختمان داشته باشد.
  • رنگ نمای ساختمان باید دارای ویژگی آنتی استاتیک باشد یعنی بتوانند ذرات معلق بر روی هوا از جمله شن و ماسه را از خود دور کرده تا آسیبی در درازمدت وارد نشود و همچنین رسوبات هوا را جذب نکند زیرا اگر جذب کند رنگ نمای ساختمان و پوسیده شده و از نما جدا خواهد شد.
  • ضریب تغییر طول و حجم رنگ نمای ساختمان باید بسیار نزدیک به متریال های نمای ساختمان باشد زیرا اگر ضریب تغییر طول درد ما بین نمای ساختمان و رنگ نما متفاوت باشد رنگ نما در اولین زمستان و تابستان دچار ترک خوردگی و باز شدن درزها منجر خواهد شد و این به دلیل عدم هماهنگی در کشسانی و یا پلاستیکی که بین رنگ نما و متریال های نما می باشد.

رنگ اکرلیک

از محبوب ترین رنگ های نقاشی ساختمان می باشد . که به دلیل مقاومت بالایی که دارد. درخشندگی و تنوع بیشتری دارد . که از بهترین رنگ ها در این گروه رنگ چوتن می باشد.

نقاشی نما و رنگ آمیزی نما
نقاشی نما

رزین آکریلیک

این نوع رنگ بر پایه های آبی و روغنی می باشد . رزینآکریلیک در انواع ضد قارچ ،بی بو و مقاوم در برابر اشعه یو وی است و قابلیت استفاده برروی انواع سطوح گپی،سیمانی و .. می باشد . رنگ کاری نما

رنگ استخری

این رنگ برای پوشش سطوح استخر مورد استفاده است . که مقاوم و نفوذ نا پذیر در برابر آب و رطوبت و ضدقارچ و ضد جلبک می باشد . نقاشی نمای ساختمان

رنگ روغنی

برای هر نوع نمایی ساختمان به خصوص نرده در و پنجره فلزی استفاده می شود . این رنگ بر پایه حلال نفتی مانند تینر و .. می باشد .

رنگ اپوکسی

نوع دیگر از رنگ کاری ساختمان اپوکسی است . این نوع رنگ به دلیل مقاومت بالا در برابر فرسایش و … بیشتر در کفپوش ساختمان ها استفاده می شود .

رنگ نانو

این نوع رنگ به دلیل ساختار نانو متری غیر قابل نفوذ در برابر رطوبت می باشد و به این دلیل مقاومت بسیار بالایی دارد. پس گزینه مناسبی برای نمای ساختمان میباشد. همچنین برای سایر خدمات برای نمای ساختمان اعم از نماشویی ، پیچ و رولپلاک نما کلیک کنید .

قیمت رنگ کاری و نقاشی نمای ساختمان

قیمت نقاشی نما و رنگ آمیزی نما برای پروژه های بزرگ به صورت متری محاسبه می شود. و هم چنین نوع رنگ کاربردی و نیز ابزار و روش کلایمب نما نیز بستگی دارد که گاها برای سقوط و سعود از نما از روش راپل کار و یا از روش هایی مانتو داربست یا جرثقیل و ابزار دیگر استفاده می شود که در این صورت قیمت نقاشی نما نیز متغیر خواهد بود.

رنگ آمیزی نما
رنگ آمیزی نما قبل و بعد از اجرای نقاشی نما

و نیز نقاشی ساختمان کلیک کنید .

کفسابیته وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۶۴۶ ۰۶ ۰۶ ۰۹۱۲ کفسابیته