نماشویی آجر و شستن نمای اجری

نماشویی آجر و شستن نمای اجری
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در pinterest

نماشویی آجر و شستن نمای اجری با روش راپل و بدون نیاز به داربست توسط شرکت نماشویی در تهران اجام می شود . برای نما شویی اجر از دستگاه های واترجت با فشار قابل تنظیم استفاده می شود زیرا که سطح آجر کاملا ترد بوده و می تواند در اثر فشار بالای آب سوراخ شده و زیبایی و کیفیت خود را از دست بدهد .

نماشویی اجر نما

نمای اجری علاوه بر زیبایی که به ساختمان می دهد حس گرمی را به خانه منتقل می کند و به نوعی پر طرفدار ترین نوع نما است که برروی انواع ساختمان های دولتی ، اداری ، تجاری ، مسکونی و … کار می شود .بهتر است برای نمای اجری ساختمان بلافاصله بعد از اجرا از نانو پوشش های محافظ کمک گرفت تا کیفیت و ماندگاری ان چند برابر شود .

اما یک نمای زیبا دارای ضرافت و نیاز به نگه داری دارد ، ضعف نمای آجری در برابر آب ثابت شده و در اثر تماس زیاد با آب دچار شوره می شود که یک چهره سفید و ناپسند به اجر های رنگی می دهد ، در اینجاست که نماشویی آجر با واترجت وارد می شود . 

پاک کردن شوره اجر نما

نمای اجری در تماس با آب دچار ایرادات ظاهری چون شوره و ترد شدن را نشان می دهد و برای هر یک از این ضعف ها باید راهکاری اندیشیده شود .

ما برای از بین بردن شوره نماشویی با روش مخصوص شرکت بهاری را پیشنهاد میکنیم که تمامی شوره ها را از نمای اجری ساختمان تان تمیز میکنیم و در مرحله دوم با استفاده از نانو پوشش های مختلف نمای آجری ساختمان را در برابر آب و گرد و خاک کاملا محافظت میکنیم .

روش شستشو نمای اجری

نمای اجری به دلیل سطح زبر و پر خلل و فرج که دارد در صورت کثیف شدن به سختی و با هزینه بالا تمیز می شود ، چرا که کثیفی به سطح سوراخ دار آجر نفوذ کرده و باید از فشار آب بسیار بالا و مواد کمکی چون دیسکلر ۶۰ درصد و نانو شوینده ها و هم چنین از سیلیس برای تمیز کردن سیمان از روی آچر استفاده کنیم .

جهت سفارش شستشو و نظافت نمای آجری ساختمان با ۰۹۱۲۶۳۵۸۷۲۱ تماس بگیرید.

این مطالب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در tumblr

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *