پیچ و رولپلاک نما با طناب و قیمت پیچ رولپلاک سنگ نما کار حرفه ای

قیمت پیچ و رولپلاک نما در تهران
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در pinterest

پیچ و رولپلاک سنگ چیست ؟

به زبان ساده به عمل محکم کردن سنگ به بتن پشت سنگ توسط ابزار های خارجی مانند پیچ و رولپلاک نما که توسط یک فرد نماکار با دریل انجام می شود را پیچ و رولپلاک نما گوییم . باید دقت داشته باشیم که اگر سنگی از نما شل شده باشد احتمال افتادن ان در شرایطی مانند زلزله و طوفان و نشست های که در اثر وزن ساختمان اتفاق می افتد بسیار زیاد است و علاوه بر خطرات مالی خطرات جانی بسیاری نیز دارد .

امروزه با پیشرفت طراحی نما انواع سنگ های مناسب و نماماسب برروی نما اجرا می شود که اکثرا ابعاد بزرگی دارند طبیعی است که ابعاد بزرگتر چسبندگی کمتر و وزن بیشتری دارند و احتمال سقوط این سنگ ها بسیار بالا است . پس ضروری است که این نوع سنگ ها حتمن با پیچ و رولپلاک سنگ به ساختمان محکم شوند .

پیچ و رولپلاک نما با چه ابزاری انجام می شود ؟

پیچ و رولپلاک سنگ نما با مجموعه ابزار های که در ذیل اشاره می کنیم انجام می شود و علاوه بر این موارد به یک نماکار متخصص نیز نیاز است تا بهترین مقاوم سازی سنگ انجام شود .

 • طناب راپل استاتیک ( این نوع طناب راپل به دلیل ثابت ماندن ارتفاع گزینه مناسب برای پیچ رولپلاک نما با طناب می باشد .
 • تونیک نگه دارنده نماکار 
 • پیچ رولپلاک ( در انواع معمولی فولادی ، گالوانیزه ضدزنگ و استیل موجود می باشد .)
 • دریل هیلتی یا چکشی دیمر دار ( دریل مورد استفاده در مقاوم سازی نما از اهمیت بالایی برخوردار است و هر چقدر کم لرزش تر و با کیفیت تر باشد آسیب کمتری به سنگ های حساس وارد می کند .)
 • مته مخصوص سنگ که سنگ مورد پیچ رولپلاک را دچار شکستگی نکند 
 • پیچ 6 سانتی گالوانیزه و رولپلاک مخصوص ( ضخامت سنگ نما 1.5 الی 2 سانت می باشد که حداقل 4 سانتی متر از پیچ 6 سانتی به ملات پشت سنگ نفوذ می کند و سنگ را محکم در جای خود نگه می دارد .)
پیچ و رولپلاک سنگ
پخش ویدیو
پیچ و رولپلاک نما در شهر ری و ورامین
پخش ویدیو

فایل صوتی هر چیزی که در مورد پیچ و رولپلاک سنگ نما باید بدانید ، به شدت توصیه می شود که گوش کنید .

برای مقاوم سازی یک سنگ چند عدد پیچ رولپلاک باید اجرا شود ؟

اصول مقاوم سازی سنگ نما برای هر نیم متر مربع حداقل یک پیچ رولپلاک نما نیاز است تا بتوان از پایداری و تثبیت سنگ مطمئن شد ، اما اگر ابعاد سنگ ها کمتر از نیم متر مربع باشد باید به ازای هر سنگ حداقل یک پیچ کار شود .

باید اشاره کنم که تعداد پیچ برای مقاوم کردن هر سنگ دقیقا موقع اجرا مشخص می شود زیرا به سطح پشت سنگ بستگی دارد و ممکن است که بتن پشت سنگ مستحکم بوده و با یک پیچ سنگ کاملا مهار شود ویا ممکن است که سطح پشت سنگ سست بوده و نیاز به 2 الی سه عدد پیچ برای تثبیت یک سنگ در نما شود .

چه زمانی نیاز به مقاوم سازی سنگ های نما با پیچ و رولپلاک سنگ است ؟

باید بدانید که پیچ رولپلاک سنگ نما از واجب ترین کارهای پس از اتمام ساخت است زیرا سنگ ها اگر اسکوپ هم شده باشد باز به دفعات مشاهده شده است که دچار ریزش و ایجاد خطرات جانی و مالی شده است از این رو پیشنهاد می کنیم که در اولین فرصت اقدام به تثبیت تمام سنگ های نما خود کنید .

اما اگر این احتمالات برای شما اهمیت ندارد ، توجه کنید که با مشاهده اولین شکم دادن سنگ و یا افزایش فاصله سنگ ها از یکدیگر و نیز سقوط یک سنگ از نما فرصت را از دست ندهید و سریعا برای پیچ سنگ های نمای تان اقدام کنید .

جلوگیری از شکستن سنگ نما موقع پیچ رولپلاک نما

اگر پشت سنگ نما خالی باشد و سطح اتکای مناسب پشت سنگ نباشد احتمال شکستگی سنگ موقع پیچ کردن زیاد است ، اما با اتخاذ روش هایی می توان شکستگی را به حداقل رساند .

شکستن سنگ های نما موقع پیچ یکی از نشانه های ناوارد بودن نماکار می باشد و البته به ابزار و پیچ های مصرفی نیز بستگی دارد اما شرکت پیچ نما بهاری راهکارهایی دارد که شکستگی های سنگ به حداقل برسد .

پیچ و مهره نمای ساختمان

پیچ و مهره نمای ساختمان یکی دیگر از روش های مقاوم سازی سنگ نما است که توسط شرکت بهاری انجام می شود و غالبا برای نمناهای سه بعدی می باشد اما برای نماهای معمولی نیز قابل انجام است که توسط شرکت انجام می شود .

مسئولیت خسارت ریزش سنگ نما به عهده چه کسی است ؟

هرگونه خسارت و آسیبی که در اثر ریزش سنگ نما برای عابرین ،ساکنین و یا اموال و خودروهای مردم پیش آید به مدت 10 الی 15 سال به عهده سازنده می باشد .

امااگر دسترسی به سازنده ندارید چه کاری باید انجام دهید ؟

ساکنین ساختمان می توانند با جمع اوری هزینه اقدام به پیچ  و رولپلاک سنگ نما را انجام داده و با فاکتوری که توسط شرکت بهاری به شما ارائه می شود می تواند پی گیری کرده و هزینه های پیچ و مهره سنگ نما را از سازنده مطالبه کنید . 

ریزش و شل شدن سنگ نما چه زمانی آغاز می شود؟

با رسیدن اولین پائیز و زمستان و در اثر انبساط و انقباض شدید در اثر یخ زدگی و تغییرات دما سنگ ها نما شروع به سست شدن می کنند که در این حالت اگر سنگ نمای ساختمان موقع ساختمان به خوبی اسکوپ شده باشد ممکن است از نما جدا شده اما به هیچ وجه ریزش نمی کند اما اگر به روش هایی مانند چسباندن چسب به پشت سنگ به جای ایجاد شیار اسکوپ و از این دست اقدامات صورت گیرد یقینا سنگ دچار ریزش خواهد شده اما توصیه ما به سازندگان و ساکنین اقدام بلافاصله برای استخدام مجری پیچ رولپلاک سنگ نما و مقاوم سازی سنگ های ساختمان است تا هیچ یک از مشکلات پیش نیاید .

پیچ و رولپلاک نما با طناب و بدون نیاز به داربست توسط شرکت بهاری در تهران ارائه می شود .

قطعا شما در ساختمان های محله یا در آشنایان دیده یا شنیده اید که صحبت از محکم کردن سنگ نما توسط پیچ و رولپلاک نما انجام می شود را شنیده اید شاید برای شما سوال پیش آمده باشد که پیچ و رولپلاک سنگ نما چیست؟ و چرا انجام می شود .

پیچ و رولپلاک سنگ

قیمت پیچ رولپلاک نمای ساختمان با طناب

قیمت و هزینه پیچ و مهره سنگ نمای ساختمان به عوامل متعددی بستگی دارد که هم به طرح و معماری نما و هم به متریال های مصرفی در نمای ساختمان بستگی دارد از این رو ما در انتهای مقاله به توضیح مفصل در مورد قیمت پیچ و رولپلاک سنگ نما به ویژه در تهران پرداخته ایم تا با اطلاع کامل از خدمات پیچ و مهره نما آن را به حرفه ای ترین و منصف ترین شرکت مهار و تثبیت سنگ نما بسپارید و با دانش و اطلاعاتی از این مقاله کسب می کنید بهترین کار ممکن را از پیمانکار تحویل بگیرید .

لازم است بدانید که تمامی قیمت هایی که توسط شرکت پیچ رولپلاک نما بهاری به شما مشتریان ارائه می شود شامل تمامی هزینه های جانبی بوده و هیچ هزینه اضافی نمی پردازید .

اگر اکنون تصمیم به مقاوم کردن نمای ساختمان تان گرفته اید کافی است با ما تماس بگیرید و هر گونه ابهام و سئالی در زمینه پیچ و مهره نمای ساختمان تان دارید با ما در میان بگذارید ، کارشناسان نمای بهاری با دقت و دانش کافی به تمامی سدالات شما پاسخ می دهند .

پیچ و رولپلاک نمای سنگی

امروزه نمای ساختمان ها از متریال های مختلف مانند سنگ، کامپوزیت،شیشه و آجر و غیره طراحی و ساخته می شوند . که هر کدام از این انواع نماها نقاط ضعف و قوت مخصوص خود را دارند برای مثال شیشه زود کثیف می شود و تمیز کردن آن هزینه بر است و همچنین در مواقع زلزله و باد احتمال شکست و ریزش زیادی دارد .

اما بحث امروز ما در مورد نماهای سنگی است که دارای ضعف کم و نقاط قوت بیشتری است می باشد نمای سنگی عمر و ماندگاری بالایی برروی نما دارد و همچنین رنگ و زیبایی خاصی به ساختمان می بخشد اما تنها ضعف سنگ در نما وزن و چگالی زیاد و همچنین جذب کم سیمان است که اینها در کنار هم موجب ریزش سنگ نما در دراز مدت می شود . راه حل کار پیچ و رولپلاک کردن نمای ساختمان است

شرکت پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در تهران

شرکت بهاری به عنوان بزرگترین شرکت ارائه دهنده خدمات مربوط به مقاوم سازی  وتثبیت سنگ نما با استفاده از دسترسی آسان راپل طی 10 سال گذشته که در کنار هم میهنان مشغول به خدمت رسانی بوده است توانسته با رضایت حداکثری مشتری و ضمانت بی قید و شرط که عرضه می دارد بهترین و مطمین ترین شرکت پیچ و کهره نما از دید مشتریان شده و در تلاش است تا همواره این دیدگاه را از مشتریان خود داشته باشد و این ممکن نیست جز با وجدان کاری  و ارائه بهترین خدمات در زمینه ایمن سازی نمای ساختمان .

شرکت پیچ و رولپلاک نما بهاری برای استخدام نیروهای خود چه شرایطی دارد ؟ لازم است بدانید که تمامی نیروهایی که تحت عنوان پیچ رولپلاک کار در شرکت بهاری مشغول ارائه حدمات هستند از چندین فیلتر با موفقیت گذر کرده اند از جمله آزمون های سخت طناب راپل که شامل حفظ تعادل و دقت در شرایط سخت می باشد تا بتوانند پیچ و مهره ها را به درستی و محکم در جای خود برای نگه داری سنگ نما قرار دهند و همچنین به دلیل پروژه های متعدد شرکت که تکنسین های ویژه پیچ و مهره نماکاران بهاری در آنها مشغول به کار هستند روز به روز به مهارت و دقت آنها افزوده می شود تا بهترین کیفیت را تقدیم مشتریان کنند .

سایز پیچ مناسب برای محکم کردن سنگ به نما؟

در جواب این سوال کاملا ابعاد و طول پیچ و رولپلاک مصرفی در نما به سنگ و وزن ان بستگی دارد طبیعی است که پیچ های مقاوم تر برای سنگ های سنگین تر مانند گرانیت مصرف می شود عمل دوم در تعیین طول پیچ ضخامت و سختی سنگ است برای سنگ های ضخیم از پیچ های دراز تر استفاده می شود تا گیرش لازم برای نگه داشتن سنگ بررروی نما را داشته باشد .

به عنوان مثال پیچ ۶ سانتی برای سنگهای با ضخامت ۱٫۵الی ۲ سانتی متر مناسب است و پیچ ۸ سانتی برای سنگ های ۲٫۵ سانتی به بالا استفاده می شود .

پیچ و ابزار مصرفی در پیچ و رولپلاک نما

پیچ های مصرفی در پیچ و رولپلاک نما ۵ الی ۷ سانتی گالوانیزه ضد زنگ است که توسط دریل هیلتی یا چکشی همراه با رولپلاک به بتن محکم پشت سنگ بسته می شود. ابزار های فرود و سقوط نماکار مختلف است می تواند طناب راپل یا داربست باشد همچنین می تواند پیچ و رولپلاک نمای ساختمان با کلایمر صورت بگیرد و یا با جرثقیل

پیچ رولپلاک

پیچ رولپللاک

نوع پیچ مناسب برای نما

برای استفاده از پیچ درست باید شرایط و مکان استفاده پیچ را درنظر بگیریم اگر مکان پیچ در فضای باز و در معرض باران و آب قرار دارد باید از پیچ های گالوانیزه استفاده شود این پیچ ها در برابر زنگ زدگی مقاومت بالایی دارد ولی اگر محل ما در داخل مانند پارکینگ ها باشد می توان از پیچ های معمولی استفاده نمود .

البته گفتنی است که پس ازرولپلاک نما محل پیچ کاملا با بتونه پوشانده می شود و محافظت می کند در برابر اب و هوا .

پیچ و رولپلاک نمای سنگی

منظور از سنگ ،سنگ نما یا سنگ دیوار و هر جای ساختمان می تواند باشد . پیچ و رولپلاک کردن سنگ نما بهترین روش برای جلوگیری از سنگ نما یا سایر قسمت های یک ساختمان است .

چرا که هم روش اجرای آن با وجود طناب بسیار سریع شده و هم قیمت تما شده انجام پیچ و رول پلاک نما بسیار اقتصادی و مناسب است .تمامی وسایلی که در این روش مصرف می شود پیچ ۵-۷ سانتی گالوانیزه و رولپلاک پلاستیکی ،دریل دور متغیر و کمی وجدان کاری و مهارات نماکار است .

پیچ و رولپلاک نما با روش بتونه

تنها راهی که به فکر همه ما می رسد این کلمه است . وقتی مشاهده کردید که حتی یک سنگ برروی نما از نما جدا شده حتی در حد چند سانتی متر باید بدانید که همه سنگ ها احتمال افتادنشان وجود دارد .

چون همه سنگ ها به یک روش اجرا شده اند تنها درصورتی نیاز به پیچ رولپلاک نما نیست که سنگ در موقع اجرای نمای ساختمان اسکوپ شده باشد .در غیر این صورت باید پیچ و رول پلاک نما انجام شود .

شاید این سوال برایتان پیش آید که برای پیچ کردن سنگ نما باید آن را سوراخ کرد و فلز پیچ براق بوده و در نما معلوم می شود برای آن چه فکری کنیم؟ اصلا نگران نباشید .

پیچ و رولپلاک سنگ ریخته شده

پیچ رولپلاک سنگ ریخته شده

بتونه همرنگ سنگ برای بستن ته پیچ نما

پس از انجام پیچ سنگ نما ته پیچ به صورت براق روی سنگ نما معلوم می شود ما برای رفع این مشکل بتونه ای کاملا همرنگ با سنگ تهیه کرده و برروی سوراخ های پیچ می زنیم تا هیچ اثری از پیچ و رولپلاک نما نباشد .

با این کار دیگر اثری از اقدامات که برای محکم کردن سنگ نما انجام شده نمی ماند .و نما مانند روز اول می ماند .

پیچ و رولپلاک سنگ نما

سنگ های به کار رفته در نمای ساختمان اعم از سرامیک ،گرانیت ،و در برخی موارد تراورتن و سایر سنگ های مصرفی در نما به دلیل سنگینی و قدرت چسبندگی کمی که با ساختمان دارند پس از مدتی شل شده و احتمال سقوط و ایجاد خصارات جانی و مالی جدی می شود.

که در این راستا گروه کفسابی و نماشویی بهاری با در دست داشتن امکانات و افراد مجرب می تواندسنگ نمای شما را به پیچ و رولپلاک و با طناب و بدون داربست در جای خود سفت کرده و اطمینان خاطر را از لحاظ ایمنی و ماندگاری سنگ در نما را به شما تقدیم کند.

مراحل پیچ رولپلاک نما

پیچ و رولپلاک برروی سنگ هایی که در جای خود محکم نیستند و نیز برای تقویت و جلوگیری از در رفتگی سنگ از جای خود طی مراحل زیر اجرا می شود.

 1. مرحله اول شناسایی سنگ نمای ساختمان و محاسبه ابعاد و اندازه پیچ و مصالح مورد استفاده می باشددر هر ۵۰ سانت از سنگ نمای ساختمان یک پیچ ۶ یا ۷ سانتی که گالوانیزه است نصب می شود.
 2. که اگر ابعاد سنگ حدود ۵۰ سانت باشد روی هر سنگ دو عدد پیچ زده می شود .
 3. اگر ابعاد سنگ در قسمتهایی مانند ستون و یا جاهای دیگر نما حدود ۱۰ سانت باشد باید ابتدا با دریل معمولی سنگ را  سوراخ کنیم تا به بتن پشت سنگ میرسیمبا استفاده از دریل ضربه ای بتن را سوراخ کرده
 4. پیچ رولپلاک مناسب نما را در محل قرار می دهیم و سفت می کنیم
 5. مرحله مهم که باید و باید برای حفظ زیبایی نما انجام شود
 6. پوشاندن روی پیچ و رولپلاک با بتونه و چسب همرنگ سنگ نما می باشد.

تثبیت سنگ نما با پیچ

برای ما پیش آمده که وقتی کارفرما برای مقام سازی سنگ نما تماس گرفته است و ادعا کرده است که تمامی قسمت های ساختمان به جز قاب ها و روی ستون ها اسکوپ شده اند و اصلا امکان ریزش ندارد و ما به عنوان مشاور توصیه کرده ایم که هزینه پیچ کردن نما بسیار ناچیز است و بهتر است کل نما پیچ و رولپلاک شود اما کارفررما قبول نکرده است .

 متاسفانه پس از گذشت مدت کوتاهی تماس گرفت و اعلام کرده اند که سایر قسمت ها نیز دچار ریزش یا شل شدن سنگ از نما شده است پس از بررسی و کارشناسی به این نتیجه رسیده ایم که اسکوپ ها به دلیل عدم مرغوبیت مواد اسکوپ زنگ زده و از بین رفته است . و دوباره اقدام به پیچ و رولپلاک نما کرده ایم .باید بدانیم که حتی سنگ های اسکوپ شده را نیز باید تثبیت و مقاوم سازی کرد .

قیمت پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان

برای ارزیابی و بررسی هزینه یک ساختمان و اینکه چقدر زمان برای پیچ و رولپلاک سنگ نما لازم می باشد . در ابتدا کارشناسان ما باید کار را بررسی کنند . بعد از هر رویت نما تشخیص موارد زیر برای هزینه دادن نما لازم است .

 • جنس سنگ نما
 • کیفیت و نوع سنگ
 • نوع کارگذاری سنگ و طراحی نما روی قیمت تاثیر دارد .
 • متراژ بر ساختمان
 • تعداد طبقات
 • تعداد پیچی که میخواهد بکار رود.
 • ارزیابی زمان پروژه

تمامی این موارد در قیمت پیچ رولپلاک سنگ نمای ساختمان مهم است وهر کدام دارای ضریبی است که در برنامه های محاسبه زینه کارشناسان ما وجود دارد و یک قیمت ضریب دار و منصفانه را دارد .

پیچ و رولپلاک نما با طناب

پیچ و رولپلاک نما با طناب

پیچ و رولپلاک نما در تهران

تهران در یک موقعیت جغرافیایی ویژه واقع شده است به نحوی که برروی گسل بزرگ ری و همچنین در مسیر بادهای تند فصلی قرار دارد که هرروز این عوامل از عوامل خطرناک برای قسمت های مختلف ساختمان هستند و بخصوص باعث ریزش در سنگ نما که درصورت وقوع می تواند خطرات جانی و مالی زیادی داشته باشد ، به همین خاطر پیچ و رولپلاک نما در تهران از اهمیت بالایی برخوردار است .

یکی از خدمات گروه که مربوط به نما و محکم کردن سنگ نما می باشد که قیمت ارایه آن به صورت زیر می باشد. قیمت پیچ رولپلاک سنگ نما به صورت دانه ای و یا تعداد محاسبه می شود .

و اینکه پیچ و رولپلاک نما با طناب انجام شودیا با طناب بسیار مهم و قیمت انجام هر نوع از پیچ و رولپلاک سنگ متفاوت می باشد . مساله دیگر در هزینه پیچ رولپلاک سنگ نما جنس ،اندازه،بتونه همرنگ نما برای استتار پیچ و رولپلاک،ارتفاع ساختمان و غیرهدخیل است اما گروه خدمات ساختمانی بهاری با در نظر گرفتن تخفیفات ویژه قیمت های محکم کردن سنگ نمارا به صورت زیر ارایه می دهد.

زمان مناسب انجام پیچ و رولپلاک نما

اصل قضیه این است که زمان مناسب پس از اتمام ساخت ساختمان است اما خب طبیعی است که کسی در این زمان به فکر افتادن یا شل شدن سنگ نیست . بنابراین اگر کوچک ترین نشان از شل شدن سنگ نما اعم از جابهجایی افقی یا عمودی سنگ،به هم ریختن بند سنگ ها،خالی شدن بند سنگ و شکستن سنگ همه نشان از بارهای اضافی برروی سنگ است که در اثر سست بودن سنگ های مجاور یا بالای وارد می شود هر یک از این نشانه ها را دیدید بدانید سریعا باید پیچ و رولپلاک سنگ را شروع کنید.

ریزش سنگ نما در روز ها طوفانی و یخ زدگی یا باران شدید شذت می یابد پس هر چه سریع تر قبل از بد شدن شرایط با پیچ کردن سنگ نما را شروع کرد .

انواع رولپلاک از دید تخصصی

 • رولپلاک پروانه : این نوع رولپلاک به دلیل داشتن شاخه های زیاد در شرایطی مصرف دارد که پشت کار شل باشد یا حتی خالی باشد مانند رابیتس ،کناف و … با باز شدن شاخک ها سطح تماس خوبی می دهد و مقاومت خوبی دارد.
 • رولپلاک فیشر : این رولپلاک با نام رولپلاک آلمانی هم شناخته می شود . این رولپلاک با جمع شدن در پشت قطعه برای سطوح محکم ولی تو خالی بسیار مناسب است و برای نگه داری قطعات استفاده می شود .
 • رولپلاک توکار : رولپلاک مصرفی در پیچ رولپلاک نما است.این نوع پیچ برای سطوح است که پشت آن سفت است مانند بتن یا ملات که تمامی نماهای سنگی به این شکل هستند این رولپلاک با قرار گرفتن داخل بتن و بستن پیچ باز می شود و داخل بتن گیر می کند با این روش سنگ را به نما اسکوپ می کند .

تمامی خدمات گروه با کیفیتی عالی و تضمین کیفیت انجام میگیرد پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان های بلند با طناب می توان گفت که بیشتر و یا صدردصد سنگ های که در نمای ساختمان کار می شوند.

دلیل سست شدن سنگ نما

به دلیل وزن زیاد و قدرت اندکی که در حذب مواد سیمانی دارند پس از گذشت مدت کوتاه و یا حتی ساعاتی پس از اتمام کار چسبندگی و مقاومت خود را از دست داده و در صورت سقوط می تواند پشیمانی و آسیب های جبران ناپذیر مالی و جانی برای مردم و عابرین و ساکنین را در پچی داشته باشد. لذا می توانید با هزینه و مبلغ منصفانه بهارین کیفیت و اطمینان خاطر را از گروه کفسابی و نماشویی بهاری درخواست کنید.

پیچ و رولپلاک انواع نما

پیچ و رولپلاک نمای سنگی و سرامیکی و نصب کردن سنگ هایی که از قبل در اثر باید یا سستی افتاده اندبا استفاده از پیچ های ۶ سانتی متری گالوانیزه ضد زنگ انجام می شود . و سپس بتونه همرنگ نما برروی ان زده می شود تا نمای زیبایساختمان زیبایی خود ار با جای پیچ از دست ندهد .

روش کار به این صورت است که از هر ۵۰-۶۰ سانت از سنگ نماحدود یک پیچ ۶-۷ سانتی گالوانیزه نصب می شود . که اگر ابعاد سنگ کوچک باشد محاسبات و پیچ های لازم تفاوت دارد .

ابتدا با استفاده از دریل معمولی سنگ نما با دقت و بدون ضربه سوراخ شده و با سوراخ شدن سنگ نما بدون شکستگی به بتن محکم پشت سنگ می رسیم . که این بتن مقاومت بالا دارددر این مرحله بتن با استفاده از حالت چکشی دریل سوراخ شدهو پیچ در آنجا قرار داده شده و با پیچ بند سفت می شود سپس به اندازه سر پیچ بتونه برروی نما مالیده می شود تا سر پیچ کاملا مخفی شود .

مقاوم سازی سنگ نما در برابر زلزله

با توجه به زلزله های اخیر تهران و کرج و سایر نقاط کشور واحتمال بازگشت آن شرط احتیاط الزام می دارد تا ما ایمنی ها و اقدامات لازم را انجام دهیم.

 سنگ نما به دلیل چسبندگی و تماس بسیار ضعیف که با ساختمان دارد با تنش ها و نیرو های بسیار ضعیف از نما جدا شده و سقوط می کند که می تواند منجر به خسارات جانی و مالی گرددراه چاره محکم کردن سنگ نما در جای خود به وسیله پیچ و رولپلاک  نما مناسب می باشد با پیچ رولپلاک کردن سنگ نمای ساختمان سنگ ها به طور کامل به بتن نما پیچ میشوند و در مقابل نیروی زلزله و سقوط کردن مقاوم می شود.

سنگ نما

نما یکی از مهم ترین قسمت های ساختمان است که درصد بالایی از زیبایی و ارزش ساختمان به آن بستگس دارد.از این رو در انتخاب سنگ باید نهایت دقت و ظرافت را به خرج داد تا سنگ انتخاب شده نما دارای ویژگی های زیر باشد.

 1. سنگ نما متخلخل بوده و قدرت جذب آب کافی برای واکنش هیدراسیون با سیمان
 2. چگالی سنگ نسبت به سنگ های سنگین کم بوده و انرژی وزن کمی داشته باشد
 3. برش و شکل دادن به سنگ نما راحت بوده و شکننده و ترد نباشد
 4. در مقابل اسید و آلودگی مقاومت قابل قبول داشته باشد
 5. در مقابل یخ زدگی و آب شدن های متوالی مقاوم باشد

ما سعی در این داریم تا نهایت رزایتمندی و ایمنی و اطمینان خاطر را برای شما مشتریان گرامی فراهم کنیم. امیداست با همایت ها و اعتماد شما عزیزان ما   گروه ما در امر خدمت رسانی به هم میهنان

بیمه نامه حوادث نماکار

شرکت ارتفاع کاران عادل دارای بیمه حوادث و مسیولیت نیز می باشد و تمامی تکنسینهای پیچ و رولپلاک نما این شرکت دارای بیمه نیز هستند و برای اسودگی شما عزیزان در قرارداد ذکر شده است. که شرکت خدمات ساختمانی عادل دارای بیمه می باشند و کارفرما هیچ مسیولیتی در قبال حوادث ندارد .

ضمانت کاری پیچ رولپلاک نما

شرکت ارتفاع کاران کرج با بیش از ۲۵ سال سابقه کار در ارتفاع میباشد . که در این مدت با افتخار توانستیم که با انجام پروژه های بسیار فراوان و البته موفق . نهایت رضایتمندی مشتریمان را دریافت کنیم و انجام این کارهادر ضمیمه پیچ و رولپلاک سنگ نما که یکی از تخصصی ترین کارهای ما نیز می باشد،که در ادامه توضیح خواهم داد که ما از چه پیچ و ورلپلاک های استفاده می کنیم .

ما تمامی خدمات در زمینه سنگ نما ، پیچ و ورلپلاک نما ،نصبتوری،نقاشی نما نماشویی،سیمانکاری،پولیش و نانو و اب بندی نما و تمامی خدمات مربوط به نما با ضمانت کتبی وبهترین کیفییت انجام می دهیم . برای اطلاع از بند های قرار داد می توانید با ما تماس بگیرید و نمونه قرار داد را به طور رایگان از ما دریافت کنید.

قیمت پیچ و رولپلاک نما در تهران

قیمت و هزینه پیچ رولپلاک نما در شهرستان با توجه به حضور نماکاران شرکت پیچ رولپلاک بهاری در تمام نقاط کشور قیمت ها در تمامی استان ها برابر بوده و شما هیچ هزینه اضافی بابت رفت و آمد و ... نمی پردازید . گزینه دوم امتیاز در نظر گرفته شده برای مشتریان ، کاهش هزینه مقاوم سازی سنگ نما با امکان تهیه پیچ و ابزار توسط کارفرما است .قیمت پیچ و رولپلاک سنگ نما در تهران به صورت عددی اگر بیان کنیم از هر عدد ۳،۷۰۰تومان الی ۴،۲۰۰ تومان می باشد . حال به توضیح اینکه چه پیچ و رولپلاک کردن چه نوع سنگ ارزان ترین و کدام گران ترین می باشد بحث می کینم .
تخفیف ویژه

قیمت پیچ رولپلاک نما در تهران به چه عواملی بستگی دارد ؟

مقاوم سازی و تثبیت سنگ نما نیز مانند سایر کارها از شرایط آسان و سخت در نوع خود برخوردار است . بنابر این تفاوت قیمت ها در حین شفاف بودن آن یک مساله طبیعی می باشد ، اما مسائلی که مهم تر است این که ساختمان شما اگر دچار ریزش سنگ نما شود به عهده سازنده آن است

و اگر نتوانستید سازنده را مجاب به انجام پیچ رولپلاک نما کنید ، می توانید با صرف هزینه پیچ رولپلاک نما و دریافت فاکتور رسمی از شرکت ما هزینه را از سازنده دریافت کنید .

بنابر این به دلیل خطرات جانی و مالی که به احتمال بسیار بالا با ریزش سنگ از نما ایجاد می شود بسیار سنگین تر از هزینه محکم کردن سنگ خواهد بود .

در این زمینه توصیه شرکت ما استعلام قیمت از شرکت های مختلف و بازدید از نمونه کارهای آنها است .

دستمزد اجرای پیچ رولپلاک بدون متریال

مشتریان ما می توانند با خرید پیچ و رولپلاک دلخواه خود که می تواند براساس قیمت و کیفیت شامل :

استیل ، فولادی ، گالوانیزه و آهنی است قرارداد خود را تنها به صورت دستمزد اجرا بدون متریال تنظیم کنند که این در حالتی است که کاربرما می خواهد اطمینان بیشتری از متریال به کار برده شده داشته باشد .

قیمت پیچ و ورلپلاک کردن سنگ نما در تهران

در شرایطی که ابعاد سنگ ابعاد معمولی یعنی بزرگ تر از ۳۰*۵۰ باشد و همچنین سنگ بسیار سخت نباشد قیمت انجام پیچ و رولپلاک سنگ به نما به صورت عددی در حدود ۳۷۰۰ تومان می باشد .

و همچنین در شرایط بالا برای سنگ گرانیت هر پیچ و رولپلاک گرانیت به دلیل سختی بیش از حد گرانیت به صورت عددی ۴۳۰۰ تومان است .

اما در شرایطی ابعا سنگ کوچک مانند سنگ به صورت نوار های ۱۰ یا بیست سانتی باشد و یا سطح مورد نظر سرامیک باشد طبیعی است که قیمت پیچ و رولپلاک کردن سنگ های ابعاد کوچک و همچنین سرامیک که از حساسیت بالایی برخوردار است قیمتی در حدود ۴۳۰۰ تومان به صورت هر عددی دارد .

قیمت و هزینه پیچ رولپلاک نما
پیچ و رولپلاک سنگ نما

دستمزد پیچ رولپلاک نما با طناب راپل

پیچ رولپلاک نما در تهران امروزه رواج و گسترش زیادی جهت مقاوم سازی ساختمان دارد و در تهران بعلت سنگ بودن اکثرنماهای ساختمانی وهمچنین بروزحوادث هایی مانند لرزش های ساختمانی یا فاصله ی زیادی بین بتن با سنگ نما یا طوفان های شدید اکثرسنگها سست یا مقاومت خودراازدست داده اما نگران نباشید.

ماباروش های مختلف واماکم هزینه سنگ نمای ساختمان شما رابا پیچ رولپلاک سنگ های آسیب دیده ترمیم میکنیم که یکی از روش های کم هزینه و کارآمد که امروزه بیشتر رایج است در مقاوم سازی سنگ نما استفاده از روش راپل یا همان طناب است

نماکار یا متخصصین ما با استفاده از طناب ازبالای ساختمان شما شروع به پیچ کردن سنگ های آسیب دیده میکنند واین یه روش موثراست واما روش دیگر کار با داربست است که این روش کارآمد چندانی ندارند ولی هزینه زیادی برای شما عزیزان دارد و همچنین پیچ رولپلاک نما در تهران کاربردی  تقاضا کننده بسیاری دارد .

چه نوع سنگ نما نیاز به پیچ و رولپلاک دارند؟

سنگ نما اهمیت بسیار بالایی دلرد یعنی می بایست در انتخاب سنگ نما حساسیت خرج کنیم .از این رو ما در کل معیارهایی برای سنگ مناسب نما برای شما بیان می کنیم .
• سبک بودن سنگ
• دارای تخلخل باشد
• گیرش مناسب با سیمان
• مقاومت در برابر سرما و گرما
• مقاومت در برابر شوره زدن و آهکی شدن
• قیمت مناسب سنگ نما و چندین عامل دیگر
عوامل بالا را حتما در نظر داشته باشید زیرا که هر یک از آنها اگر در سنگ نمای شما نباشد .می تواند ضرر های مالی و جانی بگذارد . بنابر این باید اهمیت بالای سنگ نما را درک کرد .

البته خیالتان راحت باشد اگر سنگی را انتخاب کرده و برروی نمای ساختمان تان اجرا گرده اید ، نگران نباشید . چرا که ما با انجام پیچ و رولپلاک سنگ نما با طناب با کمترین هزینه سنگ های شما را به نما اسکوپ می کنیم تا هیچ خطری شما را تهدید نکند .

هزینه پیچ رولپلاک نمای رومی

نمای رومی معروف ترین و پرهزینه ترین نما در بین ساختمان های تهران است که طراحی زیبا و لوکس دارد .اما ایراد آن مصرف زیاد سنگ درابعاد مختلف است،سنگ هایی با اندازه ها و رنگ های ویژه که گاها اسکوپ کردن بسیاری انها به دلیل تعداد بالا و هم چنین عرض کم امکان پذیر نمی باشد .

در این حالت تنها کاری که می شود انجام داد پیچ رولپلاک سنگ نمای رومی است با این کار نمای ساختمان رومی شما مادام العمر بدون هیچگونه ریزش یا ترکی باقی می ماند .

لیست قیمت پیچ کردن سنگ نما

پیچ کردن سنگ نما با طناب دارای قیمت های متفاوت است که با تغییر نما و متریال آن تعرفه پیچ رولپلاک نیز افزایش میابد .در تهران مناطق مختلف از سنگ هایی تراورتن ،مرمریت،گرانیت،ترورتن تیشه ای،تراورتن چرب و انواع سایر سنگ ها استفاده می شود که هر یک سختی و مقاومت مخصوص خود را دارند

برای مثال پیچ مصرفی در گرانیت ویژه بوده  و قیمت محکم کردن سنگ گرانیت نما از سایر انواع سنگ ها بیشتر است .

برای اطلاع از قیمت پیچ و رولپلاک سنگ در تهران با ۰۹۱۲۶۳۵۸۷۲۱ تماس بگیرید

این مطالب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در tumblr

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *