منوی دسته بندی
پیچ و رولپلاک نما با طناب و قیمت پیچ رولپلاک سنگ نما

پیچ و رولپلاک نما با طناب و قیمت پیچ رولپلاک سنگ نما

پیچ و رولپلاک سنگ نما با طناب راپل و بدون نیاز به داربست برای محکم کردن سنگ شل شده نما و هزینه و قیمت پیچ رولپلاک نما مناسب توسط شرکت بهاری انجام می شود. مقاوم سازی سنگ های نما یک امر ضروری در ساختمان سازی است که در آیین نامه نیز به آن تاکید شده است و این تثبیت سازی نما می تواند در دو مرحله، اولی اسکوپ سنگ موقع اجرا نما و دیگری با پیچ و رولپلاک کردن نما در سالهای بهره برداری از ساختمان است که در این مقاله به مقاوم کردن سنگ ها در موقع بهره برداری می پردازیم.

در فیلم نمونه کار پیچ و رولپلاک نمای بالا مشاهده می کنید که نماکار اقدام به مهار سنگ های شل شده یک آپارتمان واقع در تهران نموده است و همانطور که مشاهده می کنید اهمیت بسیار بالای منظم و در یک ردیف اجرا شدن کار باعث می شود تا ما یک راپل کار حرفه‌ای را از راپل کارهای ناشی و کم تجربه تشخیص بدهیم. مسئله دوم نوع پیچ و جنس آن است که در مقاوم سازی سنگ نما به کار گرفته می‌شود شرکت بهاری تمامی پروژه‌های خود از پیش های کال با نیزه شش سانتی و پنج سانتی بسته به ضخامت سنگ نیز ابعاد استفاده می کند که با توجه به فولادی بودن آنها از مقاومت کششی بسیار بالایی نیز برخوردار هستند.

نکات بسیار مهم قبل از انجام پیچ و رولپلاک نما

 • فیلم نمونه کار پیچ و رولپلاک نما را در این قسمت حتمن مشاهده کنید.
 • قبل از سپردن مقاوم سازی سنگ نمای ساختمان تانتان به پیمانکاران اطلاعات این مقاله را مشاهده کنید تا بتوانید بهترین شرکت پیچ رولپلاک نما در ایران را پیدا کنید .
 • خدمات پیچ و مهره نما از حساس ترین و پر مسولیت ترین خدمات ساختمان است بنابر این در انتخاب مجری پیچ و مهره نما نهایت دقت را داشته باشید .
 • همانطور که در فیلم های پیچ رولپلاک سنگ نما در تهران مشاهده می کنید تکنسین های شرکت با مهارت کامل و ابزار مخصوص مشغول به تثبیت سنگ نما هستند .

فایل صوتی هر چیزی که در مورد پیچ و رولپلاک سنگ نما باید بدانید ، به شدت توصیه می شود که گوش کنید .

پادکست قوانین و مسئلیت های مقاوم سازی و پیچ و مهره سنگ نمای ساختمان

پیچ و رولپلاک سنگ چیست ؟

به زبان ساده به عمل محکم کردن سنگ به بتن پشت سنگ توسط ابزار های خارجی مانند پیچ و رولپلاک نما که توسط یک فرد نماکار با دریل انجام می شود را پیچ و رولپلاک نما گوییم . باید دقت داشته باشیم که اگر سنگی از نما شل شده باشد احتمال افتادن ان در شرایطی مانند زلزله و طوفان و نشست های که در اثر وزن ساختمان اتفاق می افتد بسیار زیاد است و علاوه بر خطرات مالی خطرات جانی بسیاری نیز دارد.

قیمت پیچ و رولپلاک نما در تهران
قیمت پیچ و رولپلاک نما در تهران/پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان با طناب

مروزه با پیشرفت طراحی نما انواع سنگ های مناسب و نماماسب برروی نما اجرا می شود که اکثرا ابعاد بزرگی دارند طبیعی است که ابعاد بزرگتر چسبندگی کمتر و وزن بیشتری دارند و احتمال سقوط این سنگ ها بسیار بالا است . پس ضروری است که این نوع سنگ ها حتمن با پیچ و رولپلاک سنگ به ساختمان محکم شوند .

شرکت پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در تهران

شرکت بهاری به عنوان بزرگترین شرکت ارائه دهنده خدمات مربوط به مقاوم سازی  وتثبیت سنگ نما با استفاده از دسترسی آسان راپل طی 10 سال گذشته که در کنار هم میهنان مشغول به خدمت رسانی بوده است توانسته با رضایت حداکثری مشتری و ضمانت بی قید و شرط که عرضه می دارد بهترین و مطمین ترین شرکت پیچ و کهره نما از دید مشتریان شده و در تلاش است تا همواره این دیدگاه را از مشتریان خود داشته باشد و این ممکن نیست جز با وجدان کاری  و ارائه بهترین خدمات در زمینه ایمن سازی نمای ساختمان .

پیچ و رولپلاک نما با طناب و قیمت پیچ رولپلاک سنگ نما
شرکت پیچ و رولپلاک نمای ساختمان با طناب ایمن

شرکت پیچ و رولپلاک نما بهاری برای استخدام نیروهای خود چه شرایطی دارد ؟ لازم است بدانید که تمامی نیروهایی که تحت عنوان پیچ رولپلاک کار در شرکت بهاری مشغول ارائه حدمات هستند از چندین فیلتر با موفقیت گذر کرده اند از جمله آزمون های سخت طناب راپل که شامل حفظ تعادل و دقت در شرایط سخت می باشد تا بتوانند پیچ و مهره ها را به درستی و محکم در جای خود برای نگه داری سنگ نما قرار دهند و همچنین به دلیل پروژه های متعدد شرکت که تکنسین های ویژه پیچ و مهره نماکاران بهاری در آنها مشغول به کار هستند روز به روز به مهارت و دقت آنها افزوده می شود تا بهترین کیفیت را تقدیم مشتریان کنند.

با پیچ و مهره سنگ نما از ریزش سنگ جلوگیری کنید
با پیچ و مهره سنگ نما از ریزش سنگ جلوگیری کنید

آموزش نماکار پیچ و ورلپلاک نما

شرکت پیچ رولپلاک نما با راپل بهاری در کنار توجه ویژه ای که به کیفیت خدمات و اصول اجرای پیچ و مهره نما به امنیت نماکاران و آزمون مهارت آنها در حفظ تعادل و افزایش ایمنی حین کار کلاس های آموزشی برای آنها برگزار می کند که در تصویر زیر آموزش پیچ رولپلاک نما را مشاهده می کنید .

کلاس آموزش راپل کاری توسط شرکت بهاری
کلاس آموزش راپل کاری توسط شرکت بهاری

ما در کلاس های آموزشی شرکت به افزایش مهارت طناب کاران برای ارائه خدمات بهتر و بی نقص تر تلاش می کنیم . و نتیجه آن را می توانید در رضایت مشتریان از شرکت می بینید.

با برپا کردن کلاس های آموزشی راپل کار و یا مقاوم سازی سنگ نما ما از تکنسین‌های پیچ رولپلاک نمای خود مطمئن می شویم و سپس آنها را برای اجرای کار بر سر پروژه ها اعزام کنیم.

پیچ رولپلاک نما با چه ابزاری انجام می شود ؟

پیچ رولپلاک سنگ نمای ساختمان با مجموعه ابزار های که در ذیل اشاره می کنیم انجام می شود و علاوه بر این موارد به یک نماکار متخصص نیز نیاز است تا بهترین مقاوم سازی سنگ انجام شود .

 • طناب راپل استاتیک ( این نوع طناب راپل به دلیل ثابت ماندن ارتفاع گزینه مناسب برای پیچ رولپلاک نما با طناب می باشد .
 • تونیک نگه دارنده نماکار 
 • پیچ رولپلاک ( در انواع معمولی فولادی ، گالوانیزه ضدزنگ و استیل موجود می باشد .)
 • دریل هیلتی یا چکشی دیمر دار ( دریل مورد استفاده در مقاوم سازی نما از اهمیت بالایی برخوردار است و هر چقدر کم لرزش تر و با کیفیت تر باشد آسیب کمتری به سنگ های حساس وارد می کند .)
 • مته مخصوص سنگ که سنگ مورد پیچ رولپلاک را دچار شکستگی نکند 
 • پیچ 6 سانتی گالوانیزه و رولپلاک مخصوص ( ضخامت سنگ نما 1.5 الی 2 سانت می باشد که حداقل 4 سانتی متر از پیچ 6 سانتی به ملات پشت سنگ نفوذ می کند و سنگ را محکم در جای خود نگه می دارد .)

قیمت پیچ رولپلاک نمای ساختمان با طناب

قیمت و هزینه پیچ و مهره سنگ نمای ساختمان به عوامل متعددی بستگی دارد که هم به طرح و معماری نما و هم به متریال های مصرفی در نمای ساختمان بستگی دارد از این رو ما در انتهای مقاله به توضیح مفصل در مورد قیمت پیچ و رولپلاک سنگ نما به ویژه در تهران پرداخته ایم تا با اطلاع کامل از خدمات پیچ و مهره نما آن را به حرفه ای ترین و منصف ترین شرکت مهار و تثبیت سنگ نما بسپارید و با دانش و اطلاعاتی از این مقاله کسب می کنید بهترین کار ممکن را از پیمانکار تحویل بگیرید .

قیمت پیچ و رولپلاک سنگ نما با طناب و بدون داربست
قیمت پیچ و رولپلاک سنگ نما با طناب و بدون داربست

لازم است بدانید که تمامی قیمت هایی که توسط شرکت پیچ رولپلاک نما بهاری به شما مشتریان ارائه می شود شامل تمامی هزینه های جانبی بوده و هیچ هزینه اضافی نمی پردازید .

اگر اکنون تصمیم به مقاوم کردن نمای ساختمان تان گرفته اید کافی است با ما تماس بگیرید و هر گونه ابهام و سئالی در زمینه پیچ و مهره نمای ساختمان تان دارید با ما در میان بگذارید ، کارشناسان نمای بهاری با دقت و دانش کافی به تمامی سدالات شما پاسخ می دهند .

نصب سنگ های ریخته شده نما

برای نصب کردن سنگ های ریخته شده از نمای ساختمان ابتدا باید اندازه محیط را به صورت دقیق اندازه بگیریم و سپس برای خرید سنگ به مشتری اعلام می‌کنیم که این قطعه ریخته شده را به درستی از سنگ فروشی تهیه کند و سپس ما برای چسباندن سنگ ابتدا محل را کاملا از هرگونه گرد و خاک و کثیفی و ضایعات سنگ قبلی تمیز می کنیم سپس با استفاده از چسب بسیار قوی همراه با پودر سنگ برای چسباندن سنگ اقدام می‌کنیم و در نهایت با استفاده از پودر سنگ و چسب مخصوص بندکشی درز های خالی سنگهای چسبانده شده را پر می‌کنیم و پس از گیرش اولیه به پیچ کردن سنگ های تازه نصب شده بر روی نما می پردازیم .

هنگام پیچ کردن سنگ نما با طناب راپل کار به کجا بسته می‌شود؟

برای شروع کار پیچ رولپلاک کردن سنگ نما با طناب لازم است ابتدا راپل کار یک سر طناب را به یک جسم بسیار مقاوم که توانایی تحمل تنش را داشته باشد گره بزند البته گره زدن نیز راهکارها و فوت و فن های مخصوص خود را دارد پس از گره زدن که می‌توانیم سر طناب را به نرده های فلزی مقاوم و یا تیر های موجود در اتاق آسانسور و همچنین سرستون‌ها ببندیم.

قیمت پیچ و رولپلاک کردن نما در تهران توسط شرکت بهاری

ابتدا توجه داشته باشیم که طرح جنس و همچنین ابعاد سنگهای نمای هر ساختمان با ساختمان دیگر مختلف است بنابراین طبیعی میباشد که قیمت اجرای پیچ و رولپلاک نما در تهران به کرج برای هر نوع نما با اندازه ابعاد سنگ و همچنین طرح مختلف کمی متفاوت با یکدیگر باشند اما می‌توان برای کلیت کار یک قیمت حدودی اجرای مقاوم سازی نما را در نظر گرفت.

ما در وب سایت شرکت بهاری سعی بر این داریم تا با ارائه مطالب مفید و همچنین آگاه سازی مشتریان از تفاوت قیمت‌ها و همچنین سختی‌ها و مشکلات کار و نیز از ابزارهای مصرفی آن تا حدودی نرخ اصلی و واقعی قیمت اجرای پیچ و رولپلاک نما در تهران را برای مشتریان خود آشکار کنیم تا تمامی مشتریان بتوانند تخمینی از قیمت اجرای پیچ نما ساختمان خود را داشته باشند.

در هنگام اجرای کار توسط شرکت ها باید به چند نکته دقت کنید اولین استفاده از تکنسین های با تجربه آموزش دیده و دارای بیمه مسئولیت به نام توسط شرکت بهاری بسیار حائز اهمیت و امتیاز این شرکت نسبت به سایر شرکتها است .

ضمانت کتبی ارائه شده برای کارهایی که به صورت چکی و یا کنتراتی اجرا می شوند توسط شرکت بهاری بسیار مهم بوده و برای مشتریان ما اهمیت دارد.

پیچ و مهره نمای ساختمان

پیچ و مهره نمای ساختمان یکی دیگر از روش های مقاوم سازی سنگ نما است که توسط شرکت بهاری انجام می شود و غالبا برای نماهای سه بعدی می باشد اما برای نماهای معمولی نیز قابل انجام است که توسط شرکت انجام می شود .

پیچ و مهره سنگ نمای ساختمان با طناب توسط شرکت پیچ و رولپلاک نما بهاری
پیچ و مهره سنگ نمای ساختمان

پیچ و مهره سنگ نما برای نماهای سه بعدی بهترین روش است زیرا که فضای کافی برای کار کردن پیچ و مهره نما وجود دارد لازم به ذکر است که کارایی پیچ مهره سنگ نمای ساختمان بسیار محدود ولی در موقعیت های قابل استفاده تاثیر فوق العاده ای برروی تحکیم و تثبیت سنگ نما دارد .

در مواردی نیز پیچ کردن سنگ نما با رولپلاک و به صورتی که رولپلاک نقش مهره را دارد انجام می شود که در این روش با نفوذ حداکثری رولپلاک به پشت سنگ و بسته شدن پیچ به آن ، رولپلاک مهره منبسط شده و در جای خود محکم می شود ، این کار درنهایت به محکم شدن سنگ در نما منجر می شود که به پیچ و مهره نمای ساختمان با پیچ و رولپلاک کردن معروف است.

انجام پیچ و ورلپلاک نما در تهران و کرج

شرکت پیچ و رولپلاک نما بهاری در تهران و کرج و شهر های دیگر خدمات مقاوم سازی سنگ نما را در کمترین زمان و بهترین قیمت انجام می دهیم .

پیچ و رولپلاک نما با طناب و قیمت پیچ رولپلاک سنگ نما
پیچ و مهره سنگ نمای ساختمان توسط شرکت بهاری

به دلیل گستردگی تکنسین های حرفه ای شرکت بهاری توانسته ایم تا در تهران و تمامی شهرهای استان البرز به صورت حرفه ای و کاملا اصولی ارائه دهیم ما با داشتن نماکار های حرفه ای در تهران هزینه جابه جایی بین شهر ها را حذف کرده و از هزینه های اضافی که به کارفرمایان در اثر دسترس نبودن استادکار پیچ و رولپلاک نما در تهران و کرج را به طور کامل حذف کرده ایم .

برای مقاوم سازی یک سنگ چند عدد پیچ رولپلاک باید اجرا شود ؟

اصول مقاوم سازی سنگ نما برای هر نیم متر مربع حداقل یک پیچ رولپلاک نما نیاز است تا بتوان از پایداری و تثبیت سنگ مطمئن شد ، اما اگر ابعاد سنگ ها کمتر از نیم متر مربع باشد باید به ازای هر سنگ حداقل یک پیچ کار شود .

باید اشاره کنم که تعداد پیچ برای مقاوم کردن هر سنگ دقیقا موقع اجرا مشخص می شود زیرا به سطح پشت سنگ بستگی دارد و ممکن است که بتن پشت سنگ مستحکم بوده و با یک پیچ سنگ کاملا مهار شود ویا ممکن است که سطح پشت سنگ سست بوده و نیاز به 2 الی سه عدد پیچ برای تثبیت یک سنگ در نما شود .

پیچ و رولپلاک سنگ نما توسط شرکت بهاری

سنگ های به کار رفته در نمای ساختمان اعم از سرامیک ،گرانیت ،و در برخی موارد تراورتن و سایر سنگ های مصرفی در نما به دلیل سنگینی و قدرت چسبندگی کمی که با ساختمان دارند پس از مدتی شل شده و احتمال سقوط و ایجاد خصارات جانی و مالی جدی می شود.

پیچ کردن سنگ نما توسط شرکت بهاری
پیچ کردن سنگ نما توسط شرکت بهاری

که در این راستا گروه کفسابی و نماشویی بهاری با در دست داشتن امکانات و افراد مجرب می تواندسنگ نمای شما را به پیچ و رولپلاک و با طناب و بدون داربست در جای خود سفت کرده و اطمینان خاطر را از لحاظ ایمنی و ماندگاری سنگ در نما را به شما تقدیم کند.

چه زمانی نیاز به مقاوم سازی سنگ های نما با پیچ و رولپلاک سنگ است ؟

باید بدانید که پیچ رولپلاک سنگ نما از واجب ترین کارهای پس از اتمام ساخت است زیرا سنگ ها اگر اسکوپ هم شده باشد باز به دفعات مشاهده شده است که دچار ریزش و ایجاد خطرات جانی و مالی شده است از این رو پیشنهاد می کنیم که در اولین فرصت اقدام به تثبیت تمام سنگ های نما خود کنید .

اما اگر این احتمالات برای شما اهمیت ندارد ، توجه کنید که با مشاهده اولین شکم دادن سنگ و یا افزایش فاصله سنگ ها از یکدیگر و نیز سقوط یک سنگ از نما فرصت را از دست ندهید و سریعا برای پیچ سنگ های نمای تان اقدام کنید .

جلوگیری از شکستن سنگ نما موقع پیچ رولپلاک نما

اگر پشت سنگ نما خالی باشد و سطح اتکای مناسب پشت سنگ نباشد احتمال شکستگی سنگ موقع پیچ کردن زیاد است ، اما با اتخاذ روش هایی می توان شکستگی را به حداقل رساند.

شکستن سنگ های نما موقع پیچ یکی از نشانه های ناوارد بودن نماکار می باشد و البته به ابزار و پیچ های مصرفی نیز بستگی دارد اما شرکت پیچ نما بهاری راهکارهایی دارد که شکستگی های سنگ به حداقل برسد.

مسئولیت خسارت ریزش سنگ نما به عهده چه کسی است ؟

هرگونه خسارت و آسیبی که در اثر ریزش سنگ نما برای عابرین ،ساکنین و یا اموال و خودروهای مردم پیش آید به مدت 10 الی 15 سال به عهده سازنده می باشد.

در بسیاری موارد به دلیل عدم دسترسی به سازنده و یا مشکلات قرار دادی و اجرایی که اکثرا بین کارفرما و سازنده به وجود می آید و به نیمه کاره ماندن ساختمان و تغییر پیمانکار و مشکلاتی از این دست می شود بنابراین توصیه ما به شما انجام پیچ رولپلاک نما در اولین فرصت برای جلوگیری از خسارات و صدماتی است که از نظر مالی حتی قیمت پیچ کردن سنگ نما به نیم درصد آن هم نمی رسد .

بنابراین قبل از اتفاقات ناگوار حتمن اقدام به مقاوم کردن سنگ های نمای ساختمان کنید.

اما اگر دسترسی به سازنده ندارید چه کاری باید انجام دهید ؟

ساکنین ساختمان می توانند با جمع آوری هزینه اقدام به پیچ  و رولپلاک سنگ نما را انجام داده و با فاکتوری که توسط شرکت بهاری به شما ارائه می شود می تواند پی گیری کرده و هزینه های پیچ و مهره سنگ نما را از سازنده مطالبه کنید. از طریق راه های قانونی و دعواهای حقوقی کاملا حق خریداران محفوظ می باشد و نباید نگران هزینه هایی که برای محکم سازی سنگ نما می کنید باشید .

زیرا با سقوط یک سنگ برروی شخص یا خودرو خسارات مالی و جانی می تواند به وجود آید که جبران آنها غیر ممکن است و هیچ تضمینی نیست که شخص شما یا یکی از اعضای خانواده تان خدایا نکرده دچار این حادثه تلخ شود . بنابراین پیچ رولپلاک نمای ساختمان در تهران به شدت جدی بگیرید.

ریزش و شل شدن سنگ نما چه زمانی آغاز می شود؟

با رسیدن اولین پائیز و زمستان و در اثر انبساط و انقباض شدید در اثر یخ زدگی و تغییرات دما سنگ ها نما شروع به سست شدن می کنند که در این حالت اگر سنگ نمای ساختمان موقع ساختمان به خوبی اسکوپ شده باشد ممکن است از نما جدا شده اما به هیچ وجه ریزش نمی کند اما اگر به روش هایی مانند چسباندن چسب به پشت سنگ به جای ایجاد شیار اسکوپ و از این دست اقدامات صورت گیرد یقینا سنگ دچار ریزش خواهد شده اما توصیه ما به سازندگان و ساکنین اقدام بلافاصله برای استخدام مجری پیچ رولپلاک سنگ نما و مقاوم سازی سنگ های ساختمان است تا هیچ یک از مشکلات پیش نیاید.

پیچ و رولپلاک سنگ ریخته شده
پیچ رولپلاک سنگ ریخته شده/چسباندن سنگ با پیچ

پیچ و رولپلاک نما با طناب و بدون نیاز به داربست توسط شرکت بهاری در تهران ارائه می شود .

قطعا شما در ساختمان های محله یا در آشنایان دیده یا شنیده اید که صحبت از محکم کردن سنگ نما توسط پیچ و رولپلاک نما انجام می شود را شنیده اید شاید برای شما سوال پیش آمده باشد که پیچ و رولپلاک سنگ نما چیست؟ و چرا انجام می شود .

پیچ و رولپلاک نمای سنگی

امروزه نمای ساختمان ها از متریال های مختلف مانند سنگ، کامپوزیت،شیشه و آجر و غیره طراحی و ساخته می شوند . که هر کدام از این انواع نماها نقاط ضعف و قوت مخصوص خود را دارند برای مثال شیشه زود کثیف می شود و تمیز کردن آن هزینه بر است و همچنین در مواقع زلزله و باد احتمال شکست و ریزش زیادی دارد .

اما بحث امروز ما در مورد نماهای سنگی است که دارای ضعف کم و نقاط قوت بیشتری است می باشد نمای سنگی عمر و ماندگاری بالایی برروی نما دارد و همچنین رنگ و زیبایی خاصی به ساختمان می بخشد اما تنها ضعف سنگ در نما وزن و چگالی زیاد و همچنین جذب کم سیمان است که اینها در کنار هم موجب ریزش سنگ نما در دراز مدت می شود . راه حل کار پیچ و رولپلاک کردن نمای ساختمان است

سایز پیچ مناسب برای محکم کردن سنگ به نما؟

در جواب این سوال کاملا ابعاد و طول پیچ و رولپلاک مصرفی در نما به سنگ و وزن ان بستگی دارد طبیعی است که پیچ های مقاوم تر برای سنگ های سنگین تر مانند گرانیت مصرف می شود عمل دوم در تعیین طول پیچ ضخامت و سختی سنگ است برای سنگ های ضخیم از پیچ های دراز تر استفاده می شود تا گیرش لازم برای نگه داشتن سنگ بررروی نما را داشته باشد .

به عنوان مثال پیچ ۶ سانتی برای سنگهای با ضخامت ۱٫۵الی ۲ سانتی متر مناسب است و پیچ ۸ سانتی برای سنگ های ۲٫۵ سانتی به بالا استفاده می شود .

پیچ و ابزار مصرفی در پیچ و رولپلاک نما

پیچ های مصرفی در پیچ و رولپلاک نما ۵ الی ۷ سانتی گالوانیزه ضد زنگ است که توسط دریل هیلتی یا چکشی همراه با رولپلاک به بتن محکم پشت سنگ بسته می شود. ابزار های فرود و سقوط نماکار مختلف است می تواند طناب راپل یا داربست باشد همچنین می تواند پیچ و رولپلاک نمای ساختمان با کلایمر صورت بگیرد و یا با جرثقیل

پیچ رولپلاک
پیچ رولپلااک سنگ نمای ساختمان

نوع پیچ مناسب برای نما

برای استفاده از پیچ درست باید شرایط و مکان استفاده پیچ را درنظر بگیریم اگر مکان پیچ در فضای باز و در معرض باران و آب قرار دارد باید از پیچ های گالوانیزه استفاده شود این پیچ ها در برابر زنگ زدگی مقاومت بالایی دارد ولی اگر محل ما در داخل مانند پارکینگ ها باشد می توان از پیچ های معمولی استفاده نمود .

البته گفتنی است که پس ازرولپلاک نما محل پیچ کاملا با بتونه پوشانده می شود و در برابر اب و هوا محافظت می کند.

با انتخاب پیچ های آهنی یا فولادی با روکش گالوانیزه مطمئن هستیم که این دو نوع پیچ نما مقاومت کافی در دراز مدت برای نگه داشتن وزن سنگ مرتبط و نیز سنگ های اطراف را دارد . به همین خاطر بهتر است از پیچ 6 سانتی آهنی یا فولادی با روکش گالوانیزه برای مهار سنگ نما استفاده شود .

پیچ و رولپلاک نمای سنگی

منظور از سنگ ،سنگ نما یا سنگ دیوار و هر جای ساختمان می تواند باشد . پیچ و رولپلاک کردن سنگ نما بهترین روش برای جلوگیری از ریزش سنگ نما یا سایر قسمت های یک ساختمان است .

چرا که هم روش اجرای آن با وجود طناب بسیار سریع شده و هم قیمت تمام شده انجام پیچ و رولپلاک نما بسیار اقتصادی و مناسب است .تمامی وسایلی که در این روش مصرف می شود پیچ ۵-۷ سانتی گالوانیزه و رولپلاک پلاستیکی ،دریل دور متغیر و کمی وجدان کاری و مهارات نماکار است . برخی از سنگ ها به دلیل خاصیت ترد و شکننده ای که دارند گاها ممکن است در اثر عدم مهارت کافی پیچ و رولپلاک کار نما یا نداشتن ابزار استاندار ، سنگ دچار شکستگی یا ترک شود و این مساله می تواند در دراز مدت مشکل ساز باشد .

ضخامت سنگ نما معمولا بین 1.5 الی 2 سانتی متر می باشد و با اجرای پیچ گالوانیزه شش سانتی برای تثبیت سنگ نما ، حداقل 4 سانتی متر از پیچ به ملات پشت سنگ نفوذ کرده و این مقدار می توانند قدرت مهار و نگه دارندگی خیره کننده ای داشته باشد . با بیان این مساله خیالتان از محکم بودن سنگ هایتان راحت باشد .

پیچ کردن سنگ نمای ساختمان در تهران
پیچ کردن سنگ نمای ساختمان در تهران

پیچ و رولپلاک نما با روش بتونه

تنها راهی که به فکر همه ما می رسد این کلمه است . وقتی مشاهده کردید که حتی یک سنگ برروی نما از نما جدا شده حتی در حد چند سانتی متر باید بدانید که همه سنگ ها احتمال افتادنشان وجود دارد .

چون همه سنگ ها به یک روش اجرا شده اند تنها درصورتی نیاز به پیچ رولپلاک نما نیست که سنگ در موقع اجرای نمای ساختمان اسکوپ شده باشد .در غیر این صورت باید پیچ و رول پلاک نما انجام شود .

شاید این سوال برایتان پیش آید که برای پیچ کردن سنگ نما باید آن را سوراخ کرد و فلز پیچ براق بوده و در نما معلوم می شود برای آن چه فکری کنیم؟ اصلا نگران نباشید .

بتونه همرنگ سنگ برای بستن ته پیچ نما

پس از انجام پیچ سنگ نما ته پیچ به صورت براق روی سنگ نما معلوم می شود ما برای رفع این مشکل بتونه ای کاملا همرنگ با سنگ تهیه کرده و برروی سوراخ های پیچ می زنیم تا هیچ اثری از پیچ و رولپلاک نما نباشد. برای پوشاندن ته پیچ از ماستیک های رنگی یا خمیری نیز می توان استفاده کرد که طبیعتا نیاز به دقت بیشتری دارد و در صورت اجرای صحیح می تواند از نظر ظاهری و ماندگاری به مراتب بهتر از بتنه ته پیچ باشد .

با این کار دیگر اثری از اقدامات که برای محکم کردن سنگ نما انجام شده نمی ماند .و نما مانند روز اول می ماند .

مراحل پیچ رولپلاک نما

پیچ و رولپلاک برروی سنگ هایی که در جای خود محکم نیستند و نیز برای تقویت و جلوگیری از در رفتگی سنگ از جای خود طی مراحل زیر اجرا می شود.

 1. مرحله اول شناسایی سنگ نمای ساختمان و محاسبه ابعاد و اندازه پیچ و مصالح مورد استفاده می باشددر هر ۵۰ سانت از سنگ نمای ساختمان یک پیچ ۶ یا ۷ سانتی که گالوانیزه است نصب می شود.
 2. که اگر ابعاد سنگ حدود ۵۰ سانت باشد روی هر سنگ دو عدد پیچ زده می شود .
 3. اگر ابعاد سنگ در قسمتهایی مانند ستون و یا جاهای دیگر نما حدود ۱۰ سانت باشد باید ابتدا با دریل معمولی سنگ را  سوراخ کنیم تا به بتن پشت سنگ میرسیمبا استفاده از دریل ضربه ای بتن را سوراخ کرده
 4. پیچ رولپلاک مناسب نما را در محل قرار می دهیم و سفت می کنیم
 5. مرحله مهم که باید و باید برای حفظ زیبایی نما انجام شود
 6. پوشاندن روی پیچ و رولپلاک با بتونه و چسب همرنگ سنگ نما می باشد.

تثبیت سنگ نما با پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان

برای ما پیش آمده که وقتی کارفرما برای مقام سازی سنگ نما تماس گرفته است و ادعا کرده است که تمامی قسمت های ساختمان به جز قاب ها و روی ستون ها اسکوپ شده اند و اصلا امکان ریزش ندارد و ما به عنوان مشاور توصیه کرده ایم که هزینه پیچ کردن نما بسیار ناچیز است و بهتر است کل نما پیچ و رولپلاک شود اما کارفررما قبول نکرده است .

 متاسفانه پس از گذشت مدت کوتاهی تماس گرفت و اعلام کرده اند که سایر قسمت ها نیز دچار ریزش یا شل شدن سنگ از نما شده است پس از بررسی و کارشناسی به این نتیجه رسیده ایم که اسکوپ ها به دلیل عدم مرغوبیت مواد اسکوپ زنگ زده و از بین رفته است . و دوباره اقدام به پیچ و رولپلاک نما کرده ایم .باید بدانیم که حتی سنگ های اسکوپ شده را نیز باید تثبیت و مقاوم سازی کرد .

قیمت پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان

برای ارزیابی و بررسی هزینه یک ساختمان و اینکه چقدر زمان برای پیچ و رولپلاک سنگ نما لازم می باشد . در ابتدا کارشناسان ما باید کار را بررسی کنند . بعد از هر رویت نما تشخیص موارد زیر برای هزینه دادن نما لازم است .

 • جنس سنگ نما
 • کیفیت و نوع سنگ
 • نوع کارگذاری سنگ و طراحی نما روی قیمت تاثیر دارد .
 • متراژ بر ساختمان
 • تعداد طبقات
 • تعداد پیچی که میخواهد بکار رود.
 • ارزیابی زمان پروژه

تمامی این موارد در قیمت پیچ رولپلاک سنگ نمای ساختمان مهم است وهر کدام دارای ضریبی است که در برنامه های محاسبه زینه کارشناسان ما وجود دارد و یک قیمت ضریب دار و منصفانه را دارد .

پیچ و رولپلاک نما با طناب
پیچ و رولپلاک نما با طناب

پیچ و رولپلاک نما در تهران

تهران در یک موقعیت جغرافیایی ویژه واقع شده است به نحوی که برروی گسل بزرگ ری و همچنین در مسیر بادهای تند فصلی قرار دارد که هرروز این عوامل از عوامل خطرناک برای قسمت های مختلف ساختمان هستند و بخصوص باعث ریزش در سنگ نما که درصورت وقوع می تواند خطرات جانی و مالی زیادی داشته باشد ، به همین خاطر پیچ و رولپلاک نما در تهران از اهمیت بالایی برخوردار است .

یکی از خدمات گروه که مربوط به نما و محکم کردن سنگ نما می باشد که قیمت ارایه آن به صورت زیر می باشد. قیمت پیچ رولپلاک سنگ نما به صورت دانه ای و یا تعداد محاسبه می شود .

و اینکه پیچ و رولپلاک نما با طناب انجام شودیا با طناب بسیار مهم و قیمت انجام هر نوع از پیچ و رولپلاک سنگ متفاوت می باشد . مساله دیگر در هزینه پیچ رولپلاک سنگ نما جنس ،اندازه،بتونه همرنگ نما برای استتار پیچ و رولپلاک،ارتفاع ساختمان و غیرهدخیل است اما گروه خدمات ساختمانی بهاری با در نظر گرفتن تخفیفات ویژه قیمت های محکم کردن سنگ نمارا به صورت زیر ارایه می دهد.

زمان مناسب انجام پیچ و رولپلاک نما

اصل قضیه این است که زمان مناسب پس از اتمام ساخت ساختمان است اما خب طبیعی است که کسی در این زمان به فکر افتادن یا شل شدن سنگ نیست . بنابراین اگر کوچک ترین نشان از شل شدن سنگ نما اعم از جابهجایی افقی یا عمودی سنگ،به هم ریختن بند سنگ ها،خالی شدن بند سنگ و شکستن سنگ همه نشان از بارهای اضافی برروی سنگ است که در اثر سست بودن سنگ های مجاور یا بالای وارد می شود هر یک از این نشانه ها را دیدید بدانید سریعا باید پیچ و رولپلاک سنگ را شروع کنید.

ریزش سنگ نما در روز ها طوفانی و یخ زدگی یا باران شدید شذت می یابد پس هر چه سریع تر قبل از بد شدن شرایط با پیچ کردن سنگ نما را شروع کرد .

انواع رولپلاک از دید تخصصی

 • رولپلاک پروانه : این نوع رولپلاک به دلیل داشتن شاخه های زیاد در شرایطی مصرف دارد که پشت کار شل باشد یا حتی خالی باشد مانند رابیتس ،کناف و … با باز شدن شاخک ها سطح تماس خوبی می دهد و مقاومت خوبی دارد.
 • رولپلاک فیشر : این رولپلاک با نام رولپلاک آلمانی هم شناخته می شود . این رولپلاک با جمع شدن در پشت قطعه برای سطوح محکم ولی تو خالی بسیار مناسب است و برای نگه داری قطعات استفاده می شود .
 • رولپلاک توکار : رولپلاک مصرفی در پیچ رولپلاک نما است.این نوع پیچ برای سطوح است که پشت آن سفت است مانند بتن یا ملات که تمامی نماهای سنگی به این شکل هستند این رولپلاک با قرار گرفتن داخل بتن و بستن پیچ باز می شود و داخل بتن گیر می کند با این روش سنگ را به نما اسکوپ می کند .

تمامی خدمات گروه با کیفیتی عالی و تضمین کیفیت انجام میگیرد پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان های بلند با طناب می توان گفت که بیشتر و یا صدردصد سنگ های که در نمای ساختمان کار می شوند.

دلیل سست شدن سنگ نما

به دلیل وزن زیاد و قدرت اندکی که در حذب مواد سیمانی دارند پس از گذشت مدت کوتاه و یا حتی ساعاتی پس از اتمام کار چسبندگی و مقاومت خود را از دست داده و در صورت سقوط می تواند پشیمانی و آسیب های جبران ناپذیر مالی و جانی برای مردم و عابرین و ساکنین را در پچی داشته باشد. لذا می توانید با هزینه و مبلغ منصفانه بهارین کیفیت و اطمینان خاطر را از گروه کفسابی و نماشویی بهاری درخواست کنید.

جلوگیری از ریزش سنگ نما با پیچ رولپلاک سنگ نمای ساختمان توسط شرکت بهاری
جلوگیری از ریزش سنگ نما با پیچ رولپلاک سنگ نمای ساختمان توسط شرکت بهاری

پیچ و رولپلاک انواع نما

پیچ و رولپلاک نمای سنگی و سرامیکی و نصب کردن سنگ هایی که از قبل در اثر باید یا سستی افتاده اندبا استفاده از پیچ های ۶ سانتی متری گالوانیزه ضد زنگ انجام می شود . و سپس بتونه همرنگ نما برروی ان زده می شود تا نمای زیبایساختمان زیبایی خود ار با جای پیچ از دست ندهد .

روش کار به این صورت است که از هر ۵۰-۶۰ سانت از سنگ نماحدود یک پیچ ۶-۷ سانتی گالوانیزه نصب می شود . که اگر ابعاد سنگ کوچک باشد محاسبات و پیچ های لازم تفاوت دارد .

شرکت پیچ و ورلپلاک نمای ساختمان با راپل در تهران
شرکت پیچ و ورلپلاک نمای ساختمان با راپل در تهران

ابتدا با استفاده از دریل معمولی سنگ نما با دقت و بدون ضربه سوراخ شده و با سوراخ شدن سنگ نما بدون شکستگی به بتن محکم پشت سنگ می رسیم . که این بتن مقاومت بالا دارددر این مرحله بتن با استفاده از حالت چکشی دریل سوراخ شدهو پیچ در آنجا قرار داده شده و با پیچ بند سفت می شود سپس به اندازه سر پیچ بتونه برروی نما مالیده می شود تا سر پیچ کاملا مخفی شود .

عمر پیچ های اجرا شده بر روی نما چقدر است؟

عرض کنم که پیچ های استفاده شده توسط شرکت پیچ رولپلاک نمای بهاری تا آخر عمر ساختمان بر روی نما باقی می ماند و به هیچ عنوان نیازی نیست که دیگر هیچ گونه هزینه ای برای پیچ و رولپلاک نمای ساختمان خود در تهران و کرج تقبل کنید .

دلیل ماندگاری پیچ ها تا آخر عمر بر روی نمای ساختمان با استفاده از پیچ های گالوانیزه و ضد زنگ و همچنین استفاده از بتونه و یا رزین پوشاننده و تحت پیچ های اجرا شده برای مقاوم سازی نما می باشد.

مقاوم سازی سنگ نما در برابر زلزله

با توجه به زلزله های اخیر تهران و کرج و سایر نقاط کشور واحتمال بازگشت آن شرط احتیاط الزام می دارد تا ما ایمنی ها و اقدامات لازم را انجام دهیم.

 سنگ نما به دلیل چسبندگی و تماس بسیار ضعیف که با ساختمان دارد با تنش ها و نیرو های بسیار ضعیف از نما جدا شده و سقوط می کند که می تواند منجر به خسارات جانی و مالی گرددراه چاره محکم کردن سنگ نما در جای خود به وسیله پیچ و رولپلاک  نما مناسب می باشد با پیچ رولپلاک کردن سنگ نمای ساختمان سنگ ها به طور کامل به بتن نما پیچ میشوند و در مقابل نیروی زلزله و سقوط کردن مقاوم می شود.

سنگ نما

نما یکی از مهم ترین قسمت های ساختمان است که درصد بالایی از زیبایی و ارزش ساختمان به آن بستگس دارد.از این رو در انتخاب سنگ باید نهایت دقت و ظرافت را به خرج داد تا سنگ انتخاب شده نما دارای ویژگی های زیر باشد.

پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان با طناب
پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان با طناب
 1. سنگ نما متخلخل بوده و قدرت جذب آب کافی برای واکنش هیدراسیون با سیمان
 2. چگالی سنگ نسبت به سنگ های سنگین کم بوده و انرژی وزن کمی داشته باشد
 3. برش و شکل دادن به سنگ نما راحت بوده و شکننده و ترد نباشد
 4. در مقابل اسید و آلودگی مقاومت قابل قبول داشته باشد
 5. در مقابل یخ زدگی و آب شدن های متوالی مقاوم باشد

ما سعی در این داریم تا نهایت رزایتمندی و ایمنی و اطمینان خاطر را برای شما مشتریان گرامی فراهم کنیم. امیداست با همایت ها و اعتماد شما عزیزان ما   گروه ما در امر خدمت رسانی به هم میهنان

بیمه نامه حوادث نماکار

شرکت ارتفاع کاران عادل دارای بیمه حوادث و مسیولیت نیز می باشد و تمامی تکنسینهای پیچ و رولپلاک نما این شرکت دارای بیمه نیز هستند و برای اسودگی شما عزیزان در قرارداد ذکر شده است. که شرکت خدمات ساختمانی عادل دارای بیمه می باشند و کارفرما هیچ مسیولیتی در قبال حوادث ندارد .

شرکت پیچ رولپلاک سنگ نما
شرکت پیچ رولپلاک سنگ نما

ضمانت کاری پیچ رولپلاک نما

شرکت ارتفاع کاران کرج با بیش از ۲۵ سال سابقه کار در ارتفاع میباشد . که در این مدت با افتخار توانستیم که با انجام پروژه های بسیار فراوان و البته موفق . نهایت رضایتمندی مشتریمان را دریافت کنیم و انجام این کارهادر ضمیمه پیچ و رولپلاک سنگ نما که یکی از تخصصی ترین کارهای ما نیز می باشد،که در ادامه توضیح خواهم داد که ما از چه پیچ و ورلپلاک های استفاده می کنیم.

ما تمامی خدمات در زمینه سنگ نما ، پیچ و ورلپلاک نما ،نصبتوری،نقاشی نما نماشویی،سیمانکاری،پولیش و نانو و اب بندی نما و تمامی خدمات مربوط به نما با ضمانت کتبی وبهترین کیفییت انجام می دهیم . برای اطلاع از بند های قرار داد می توانید با ما تماس بگیرید و نمونه قرار داد را به طور رایگان از ما دریافت کنید.

قیمت پیچ و رولپلاک نما در تهران

قیمت و هزینه پیچ رولپلاک نما در شهرستان با توجه به حضور نماکاران شرکت پیچ رولپلاک بهاری در تمام نقاط کشور قیمت ها در تمامی استان ها برابر بوده و شما هیچ هزینه اضافی بابت رفت و آمد و … نمی پردازید . گزینه دوم امتیاز در نظر گرفته شده برای مشتریان ، کاهش هزینه مقاوم سازی سنگ نما با امکان تهیه پیچ و ابزار توسط کارفرما است .قیمت پیچ و رولپلاک سنگ نما در تهران به صورت عددی اگر بیان کنیم از هر عدد ۳،۷۰۰تومان الی ۴،۲۰۰ تومان می باشد . حال به توضیح اینکه چه پیچ و رولپلاک کردن چه نوع سنگ ارزان ترین و کدام گران ترین می باشد بحث می کینم.

قیمت پیچ رولپلاک نما ساختمان در تهران
قیمت پیچ رولپلاک نما ساختمان در تهران

قیمت پیچ رولپلاک نما در تهران به چه عواملی بستگی دارد ؟

مقاوم سازی و تثبیت سنگ نما نیز مانند سایر کارها از شرایط آسان و سخت در نوع خود برخوردار است . بنابر این تفاوت قیمت ها در حین شفاف بودن آن یک مساله طبیعی می باشد ، اما مسائلی که مهم تر است این که ساختمان شما اگر دچار ریزش سنگ نما شود به عهده سازنده آن است

و اگر نتوانستید سازنده را مجاب به انجام پیچ رولپلاک نما کنید ، می توانید با صرف هزینه پیچ رولپلاک نما و دریافت فاکتور رسمی از شرکت ما هزینه را از سازنده دریافت کنید .

بنابر این به دلیل خطرات جانی و مالی که به احتمال بسیار بالا با ریزش سنگ از نما ایجاد می شود بسیار سنگین تر از هزینه محکم کردن سنگ خواهد بود .

قیمت و هزینه پیچ رولپلاک نما
قیمت و هزینه پیچ رولپلاک نما

در این زمینه توصیه شرکت ما استعلام قیمت از شرکت های مختلف و بازدید از نمونه کارهای آنها است .

دستمزد اجرای پیچ رولپلاک بدون متریال

مشتریان ما می توانند با خرید پیچ و رولپلاک دلخواه خود که می تواند براساس قیمت و کیفیت شامل :

استیل ، فولادی ، گالوانیزه و آهنی است قرارداد خود را تنها به صورت دستمزد اجرا بدون متریال تنظیم کنند که این در حالتی است که کارفرما می خواهد اطمینان بیشتری از متریال به کار برده شده داشته باشد. که در این صورت می توانید برای کیفیت بالای کار از پیچ های استیل و یا حالت های سفارشی آن استفاده کنید .

توصیه ما به عنوان شرکت پیچ نما ساختمان که سالها در این زمینه فعالیت داشته ایم،استفاده از پیچ های با روکش گالوانیزه با کیفیت و ضد ضربه می باشد که بیشترین مقاومت را در مقایسه با انواع پیچ نما موجود در بازار دارد .

قیمت پیچ و ورلپلاک کردن سنگ نما در تهران

در شرایطی که ابعاد سنگ ابعاد معمولی یعنی بزرگ تر از ۳۰*۵۰ باشد و همچنین سنگ بسیار سخت نباشد قیمت انجام پیچ و رولپلاک سنگ به نما به صورت عددی در حدود ۳۷۰۰ تومان می باشد .

و همچنین در شرایط بالا برای سنگ گرانیت هر پیچ و رولپلاک گرانیت به دلیل سختی بیش از حد گرانیت به صورت عددی ۴۳۰۰ تومان است .

اما در شرایطی ابعا سنگ کوچک مانند سنگ به صورت نوار های ۱۰ یا بیست سانتی باشد و یا سطح مورد نظر سرامیک باشد طبیعی است که قیمت پیچ و رولپلاک کردن سنگ های ابعاد کوچک و همچنین سرامیک که از حساسیت بالایی برخوردار است قیمتی در حدود ۴۳۰۰ تومان به صورت هر عددی دارد .

دستمزد پیچ رولپلاک نما با طناب راپل

پیچ رولپلاک نما در تهران امروزه رواج و گسترش زیادی جهت مقاوم سازی ساختمان دارد و در تهران بعلت سنگ بودن اکثرنماهای ساختمانی وهمچنین بروزحوادثی مانند لرزش های ساختمانی یا فاصله ملات با سنگ نما یا طوفان های شدید اکثر سنگها سست یا مقاومت خود را ازدست داده اما نگران نباشید.

پیچ و رولپلاک سنگ نما
هزینه اجرای پیچ رولپلاک نما در تهران

ما با روش های مختلف و اما کم هزینه سنگ نمای ساختمان شما را با پیچ رولپلاک سنگ های آسیب دیده ترمیم میکنیم که یکی از روش های کم هزینه و کارآمد که امروزه بیشتر رایج است در مقاوم سازی سنگ نما استفاده از روش راپل یا همان طناب است.

نماکار یا متخصصین ما با استفاده از طناب ازبالای ساختمان شما شروع به پیچ کردن سنگ های آسیب دیده میکنند واین یه روش موثراست و اما روش دیگر کار با داربست است که این روش کارآمد چندانی ندارند ولی هزینه زیادی برای شما عزیزان دارد و همچنین پیچ رولپلاک نما در تهران کاربردی  تقاضا کننده بسیاری دارد .

چه نوع سنگ نما نیاز به پیچ و رولپلاک دارند؟

سنگ نما اهمیت بسیار بالایی دلرد یعنی می بایست در انتخاب سنگ نما حساسیت خرج کنیم .از این رو ما در کل معیارهایی برای سنگ مناسب نما برای شما بیان می کنیم .
• سبک بودن سنگ
• دارای تخلخل باشد
• گیرش مناسب با سیمان
• مقاومت در برابر سرما و گرما
• مقاومت در برابر شوره زدن و آهکی شدن
• قیمت مناسب سنگ نما و چندین عامل دیگر
عوامل بالا را حتما در نظر داشته باشید زیرا که هر یک از آنها اگر در سنگ نمای شما نباشد .می تواند ضرر های مالی و جانی بگذارد . بنابر این باید اهمیت بالای سنگ نما را درک کرد .

البته خیالتان راحت باشد اگر سنگی را انتخاب کرده و برروی نمای ساختمان تان اجرا گرده اید ، نگران نباشید . چرا که ما با انجام پیچ و رولپلاک سنگ نما با طناب با کمترین هزینه سنگ های شما را به نما اسکوپ می کنیم تا هیچ خطری شما را تهدید نکند .

هزینه پیچ رولپلاک نمای رومی

نمای رومی معروف ترین و پرهزینه ترین نما در بین ساختمان های تهران است که طراحی زیبا و لوکس دارد .اما ایراد آن مصرف زیاد سنگ درابعاد مختلف است،سنگ هایی با اندازه ها و رنگ های ویژه که گاها اسکوپ کردن بسیاری انها به دلیل تعداد بالا و هم چنین عرض کم امکان پذیر نمی باشد .

در این حالت تنها کاری که می شود انجام داد پیچ رولپلاک سنگ نمای رومی است با این کار نمای ساختمان رومی شما مادام العمر بدون هیچگونه ریزش یا ترکی باقی می ماند .

لیست قیمت پیچ کردن سنگ نما

پیچ کردن سنگ نما با طناب دارای قیمت های متفاوت است که با تغییر نما و متریال آن تعرفه پیچ رولپلاک نیز افزایش میابد .در تهران مناطق مختلف از سنگ هایی تراورتن ،مرمریت،گرانیت،ترورتن تیشه ای،تراورتن چرب و انواع سایر سنگ ها استفاده می شود که هر یک سختی و مقاومت مخصوص خود را دارند برای مثال پیچ مصرفی در گرانیت ویژه بوده  و قیمت محکم کردن سنگ گرانیت نما از سایر انواع سنگ ها بیشتر است.

نکات تکمیلی پیچ و رولپلاک نما در تهران

کلام آخر در مورد پیچ و رولپلاک نما در تهران این است که اگر یکی از سنگ های نمای ساختمان تان شده و یا تبله کرده است فرصت هیچ‌گونه اتلاف وقت ندارید و باید در سریعترین زمان اقدام به مهار و مقاوم سازی آن بکنید.

در این بین ممکن است که به دلیل استعلام قیمت و همچنین رسیدن به نظر مشترک در بین همسایگان چند روزی را به خاطر مسائلی از این دست از دست بدهید اما ممکن است که بدترین حوادث در این چند روز اتفاق بیفتد زیرا با افتادن یک سنگ به مساحت ۳۰ سانتی متر مربعی نیز می تواند خسارات جانی و مالی سنگینی به وجود آید.

برای راحتی در تصمیم‌گیری سپردن کار مقاوم‌سازی مجری پیچ و رولپلاک نمای بهترین در تهران می توانید از نظرات مشتریان ما که در زیر همین پست مشاهده میکنید کمک و جدید و بهترین مجری پیچ و رولپلاک نما در تهران برگزینید.

برای اطلاع از قیمت پیچ رولپلاک سنگ نما در تهران با ۰۹۱۲۶۳۵۸۷۲۱ تماس بگیرید

بهاری وب‌سایت

‫35 نظر

 • خانوم اعتمادی گفت:

  پیچ و رولپلاک نمای ساختمان نیاز به ترمیم و بررسی نیز دارد ، مثلا بعد از ی مدتی نیاز هست که نماکار بررسی کند که سنگی شل نشده باشد ؟

  • بهاری گفت:

   از همراهی شما متشکریم ، بله بهتر است در بازه های ۵ ساله یک بررسی از نمای ساختمان صورت بگیرد تا درصورت خرابی ترمیم سنگ نما با پیچ و رولپلاک نمای ساختمان صورت بگیرد .

 • معمار گفت:

  سلام برای پیچ و رولپلاک نمای ساختمان که برخی قسمت هاش سنگ های بسیار نازکی دارد چه راهکاری دارید آیا قابل مقاوم سازی هست ؟

 • مهندس عیدی زاده گفت:

  پیچ کردن سنگ نما بخاطر اینکه پیچ ها در شرایط جوی مثل برف و بارون و آفتاب قرار میگیره ، آیین نامه الزام کرده که با پیچ مقاوم و ضد زنگ انجام شود. و این مسأله در خدمات پیچ کردن سنگ نمای ساختمان توسط شرکت بهاری رعایت شد . عالی بود

 • بایدی گفت:

  ما پیچ و رولپلاک نمای ساختمان با طناب رو سپردیم به شرکت بهاری ، هنگام انجام کار خودم هم حضور داشتم و تمام سنگ ها پیچ شد حالا ببینیم انشالله تا چه اندازه مطمئن هست کار پیچ کردن سنگ نما

 • رضا علیاری گفت:

  قیمتها چرا با همه جا فرق میکند.پیچ و رولپلاک نما جهان فرود بسیار گران و در شرکت شما بسیار خوب و ارزان است. ممنون اقا بهاری

 • نماكار گفت:

  یک شرکت پیچ و رولپلاک نمای ساختمان حرفه ای و با سابقه در تهران .

 • پیمانکار ساختمان گفت:

  ویژگی پیچ رولپلاک نما توسط شرکت بهاری از دید من :
  ۱-استفاده از راپل کار حرفه ای برای مقاوم سازی نما
  ۲-استفاده از پیچ گالوانیزه چهارسو
  ۳-بتونه همرنگ ته پیچ ها
  ۴- استفاده از ابزار دریل و پیچ گوشی برند بوش
  ۵- بیمه مسئولیت به نام نماکارها
  اینها به نظرم برای تعیین اینکه شرکت پیچ رولپلاک نما بهاری بهترینه کافیه ممنونم

 • مجید مهدی زاده گفت:

  به نظرم بهترین شرکت پیچ و رولپلاک نما در تهران هست عالی

 • مدیر ساختمان در شیان گفت:

  نمونه کارهای عالی مخصوصا مرحله همرنگ سازی بتونه ته پیچ ها فوق العاده انجام شد ممنونم

 • مهندس ایران پور گفت:

  سلام ، مته و دریل پیچ رولپلاک سنگ نمای ساختمان باید از نوع چکشی باشد؟

  • مدیر گفت:

   بسته به ابعاد سنگ و جنس نما ممکن است از دریل چکشی استفاده نکنیم اما بیشتر کارها با دریل چکشی انجام می شود .

 • برج نیلوفر زعفرانیه گفت:

  سلام ،اقای بهاری ما نگران بیمه کارگر هستیم ، میشه برای ما عکس بیمه کارگرها رو ارسال کنید . ؟

 • رستمی گفت:

  سلام ، برای همسایمون انجام داده بودید شمارتونو گم کرده بودن تو اینترنت سرچ کررم پیدا کردم .
  برای اجرای مقاوم سازی نما کی میتونید بیاید؟

 • نیکزاد گفت:

  مهمه که پیچ رولپلاک با چه مته ای زده بشه و اینکه دستگاه دریلش چی باشه؟

  • مدیر گفت:

   سلام ، بله بسیار اهمیت دارد چون مته و دریل هر سنگ بستگی به جنس سنگ و ابعاد آن دارد . پیچ ها هم معمولا ۵ یا ۶ سانتی است .

 • مدیر ساختمان گفت:

  سلام پیچ هایی که استفاده می کنید بیشتر چند سانتی هست؟

 • رضاپور گفت:

  پیچ های مصرفی شما گالوانیزه هست ؟ و اینکه ضمانت می دهید ؟

 • محمد رضایی گفت:

  جنس و مواد استافده در بتونه چی هست؟

 • مدیر ساختمانی گفت:

  اقای بهاری پیچ و رولپلاک نما روش رو بتونه هم میزنید خیلی مهمه برامون؟

  • مدیر گفت:

   سلام ، بله دقیقا یکی از مهم ترین مراحل پیچ و رولپلاک نما است و پس از اتمام کار با بتونه همرنگ سنگ انجام میشود .

 • Irannejad گفت:

  عالی بود ، همه سنگ های نما پیچ شده و بنوته شده است که فک نکنم دگ ریزش داشته باشه

 • مردانی گفت:

  سلام اقای بهاری پیچ خطی بهتر هست یا چهارسو؟برای پیچ نمای ساختمان

  • مدیر گفت:

   سلام از نظر کیفیت پیچ فرق خاصی نداره فقط پیچ چهارسو بهتر ودقیق تر بسته میشه اگر نماکار بتونه پیچ تخت رو هم خوب اجرا کنه تفاوتی نداره

 • مدیر ساختمان گفت:

  مهمترین نکته در پیچ و رولپلاک سنگ نما نوع پیچ و رعایت اصول کار هست که من در کار تیم بهاری دقیقا این دو مورد رو دیدم که عالی بود .

 • معصومی گفت:

  سلام ، عالی تمام سنگ های نما پیچ زده شده و با بتونه اجرا شده زیبایی نما حفظ شده ممنونم از تیم حرفه ای بهاری

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Call Now Button