تخفیف ویژه!! تماس با آقای بهاری

646 06 06 0912

کفسابی ایتالیایی

کفسابی ایتالیایی

کفسابی ایتالیایی مناسب ترین نوع کف سابی برای سنگ های مرمریت و تراورتن می باشد و مراحل ساب زنی ایتالیایی از ۸ الی ۱۲ مرحله می باشد که قیمت کفسابی ایتالیایی با توجه به مراحل آن تعیین می شود.

کفسابی ایتالیایی سنگ ساختمان
کفسابی ایتالیایی سنگ ساختمان

کف سابی ایتالیایی

کفسابی ایتالیایی ریشه و ذات ایتالیا دارد . این هنر ساختمانی ابتدا در ایتالیا و توسط ساختمان کاران آنجا انجام شده در ابتدا این کار با سمباده دستی انجام می شده به طوری که سمباده های مختلف یکی پس از دیگری برروی کف سنگی ساییده می شد تا کثیفی و تغییر رنگ ایجاد شده در سنگ درست شود و سپس کفساب و ساب زن با یک دستمال خیس و نم دار گرد حاصله تمیز می شد و سنگ رنگ وروی مناسب به خود می گرفت .پس از گذشت زمان به مانند سایر علوم کف سابی ایتالیایی نیز به رشد و پیشرفت روز افزون رسید تا به شکل امروزی رسید .

سنگسابی ایتالیایی
سنگسابی ایتالیایی

دستگاه کف سابی ایتالیایی

برای انجام خدمات کف سابی ایتالیایی نیاز به دستگاه های مخصوص ساب زنی است که در شکل و اندازه های مختلف وجود دارد . دستگاه کفسابی ایتالیایی به صورت سه فاز ، تک فاز و صنعتی موجود هستند که در زیر دستگاه صفحه چرخان با گشت بسیار بالا وجود دارد که لقه های ساب زنی مختلف و پد های لازم برروی صفحه وصل می شوند.

مراحل کفسابی ایتالیایی

  1. کف سابی با لقمه ساب ۳۶ – ۸۰
  2. سابزنی با لقمه ۱۲۰
  3. .رزین وبتونه ایتالیایی
  4. سابزنی با پد ۲۰۰
  5. سابزنی با لقمه ها به ترتیب جهت پرداخت نهایی سنگ (۳-۵ مرحله متغیر است )

برای کفسابی ایتالیایی کامل باید مراحل بالا رعایت شود تا نتیجه مطلوب و ماندگاری کار تامیین شود .

سابزنی با لقمه های ایتالیایی

برای اینکه بتوان اسم ایتالیایی برای کفسابی مورد نظر گذاشت طبیعی است که تمام و یا بخشی از ابزار و مصالح مورد نیاز نیز ایتالیایی باشد .شرکت ما با قرار داد با شرکت های ایتالیایی تمامی ابزار کفسابی و مواد مصرفی خود را از ایتالیا تامین می کند و بالا ترین کیفیت را دارد .

قیمت کفسابی ایتالیایی
قیمت کف سابی ایتالیایی

قیمت کفسابی ایتالیایی

قیمت و هزینه کف سابی به صورت متری و با تعداد دست ساب زنی تعیین می شود قیمت روش ایتالیایی طبیعتا بیشتر از سایر انواع کف سابی است .قیمت روش ساب زنی ایتالیایی بسته به سطح مورد نظر و کیفیت مطلوب کارفرما از حدود  30 الی 80 هزار تومان متغیر می باشد .

ساب ایتالیایی اسمی است که به مجموعه خدمات کفساب گفته می شود بنابراین توجه داشته باشید که یک مرحله ساب را نمی توان به عنوان ایتالیایی در نظر گرفت و همه لقمه های ایتالیایی در کنار هم معنا و کیفیت یک سنگسابی ایتالیایی را می رساند .

برای مطالعه یا سفارش پیچ و رولپلاک نما و نماشویی می توانید با ما همراه باشید .

برای سفارش کفسابی ایتالیایی با ۰۹۱۲۶۳۵۸۷۲۱ تماس بگیرید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۶۴۶ ۰۶ ۰۶ ۰۹۱۲ کفسابیته