منوی خدمات شرکت

کفشویی حیاط یا کفشور حیاط

کفشویی حیاط یا کفشور حیاط

کفشویی حیاط یا کفشور حیاط و فرچه زنی حیاط با دستگاه بعنوان دو روش شستشو و تمیز کردن انواع کفپوش های سنگی ،موزائیکی، گرانیت،بتن ،اپوکسی و هر نوع کفپوش دیگر توسط شرکت ما انجام می شود .

کفشویی با دستگاه

در کفشویی با دستگاه سطح مورد نظر که کثیف شده است توسط صفحه ساب دستگاه کفسابی که ممکن است پد یا فرچه برروی آن نصب باشو انجام می شود .برای مثال ما برای کفشویی بتن پارکینگ یا محوطه اگر کفپوش بتنی ساب خورده باشد از روش پد یا شستشو نرم استفاده می کنیم ولی اگر سطح بتن مورد نظر دارای پستی بلندی باشد می توان از فرچه زنی استفاده کرد. 

کفشویی گرانیت و سنگ

گرانیت مقاومت سایشی بالایی دارد و هم چنین خیلی دیر کثیف می شود اما اگر کثیف هم شد جای نگرانی نیست زیرا ما با فرچه زنی با دستگاه ساب می توانیم کفپوش گرانیت را مانند روز اول تمیز و براق کنیم . برای شستشو و کف شویی سطوح سنگی مانند سنگ دهبید،گوهره،آباده،مرمر،تراورتن،لایمستون،علی گودرز و امثال اینها که مثل ما سایشی بالایی ندارد با فرچه زنی سطح شان زبر شده و بیشتر کثیفی و جرم را به خود جذب می کنند از این رو ما برای شستشو این نوع سنگ ها از کفشویی با پد مخصوص استفاده میکنیم .

کفشویی محوطه حیاط

شستشوی محوطه کف و دیواره ها
شستشوی محوطه کف و دیواره ها

محوطه حیاط ساختمان ها معمولا از سنگ ها،بتن،موزاییک و انواع این سطح ها استفاده می شود و پس از فرش کردن ما با دستگاه مخصوص اقدام به زبر کردن سطح می کنیم تا موجب سور خودن افراد نشود اما به دلیل زبری پس از گذشتی مدتی سطح مورد نظر کثیف و سیاه می شود از این ما در هر دو سال یک بار محوطه ساختمان شما را با فرچه زنی کاملا سفید و نو نوار می کنیم. 

کف شویی پارکینگ

پارکینگ ها محل تردد خودرو ها و لاستیک های سیاه رنگ هستند و همچنین از ماشین ممکن است روغن موتور،آب باطری،روغن ترمز و غیره برروی کفپوش بتنی یا سنگی پارکینگ میریزد و کفپوش را کثیف می کند از این رو ما می توانیم با فرچه زنی یا کفشویی پارکینگ با پد و یا فرچه مخصوص می توانیم تا کفپوش پارکینگ را از هر لکه و سیاهی لاستیک و … تمیز کنیم تا مانند روز اول تمیز و شفاف شود . اگر روغن موتور و امثال اینها به عمق سنگ نفوذ کرده باشد باید از کف سابی پارکینگ برای لایه برداری استفاده نمود .

کفشویی حیاط و پارکینگ با هزینه کفشور مناسب
کفشویی پارکینگ

قیمت کف شویی و فرچه زنی

قیمت و هزینه کفشویی و فرچه زنی به استفاده از فرچه یا پد برای شستشو کفپوش بستگی دارد و معمولا قیمت کف شویی با پد بالا تر از فرچه زنی است . قیمت شستشو با پد متری ۵ و شستشو با فرچه زنی متری ۳ هزارتومان میباشد

برای سفارش کفشویی حیاط یا کفشور حیاط با شماره ۰۹۱۲۶۳۵۸۷۲۱ تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس (09126358721)