منوی دسته بندی

مزایای استفاده از بتن صیقل داده شده

بتن صیقل داده شده

بتن صیقل داده شده ، نه تنها در هنگام صیقل دادن زیبا هستند ، بلکه انتخاب این سرویس در کف یا میزهای پیشخوان شما مزایای دیگری نیز دارد. اولین: بتن صیقلی بسیار بادوام است. وقتی بتن صیقل داده می شود ، بسیار محکم است و عمر طولانی دارد. کف گاراژهای بتونی صیقلی شما آماده است تا نشت ، ابزار و سایر موارد نامرتب همراه با استفاده از گاراژ شما را بپذیرد. کفپوش گاراژ بتونی صیقلی می تواند ساییدگی لاستیک ماشین شما را کاهش دهد. میزهای بتونی صیقل خورده شما آماده پذیرایی از هزاران بشقاب گرم و شام خواهد بود که برای خانواده خود و پروژه های علمی که بچه های شما با حفظ درخشش اصلی خود ایجاد می کنند ، آماده خواهید کرد. کف های داخلی بتونی صیقلی شما آماده خواهد بود تا تمام کفش های کثیف ، بچه های دونده ، ترافیک سنگین پا و همه شگفتی های دیگر را که همراه با زندگی است ، بپوشاند.

دومین مرحله بتن صیقلی :

سطوح بتونی صیقلی شما سطحی را به شما می دهد که تمیز کردن آن آسان است. نشت و ریخت و پاش ها نمی توانند به کفهای بتونی صیقلی شما آسیب برسانند ، همانطور که به چوب های سخت یا فرش های معمولی آسیب می رسانند. به راحتی یک پارچه مرطوب به بالای میزهای خود ، یک شستشوی زمین به طبقه های خود یا حتی یک سطل آب به کف گاراژ خود بریزید تا بدون زحمت خاک ، خرده ریزها و سایر آشفتگی ها را از بین ببرید. با مالش کاشی و دوغاب ، فرش یا مشمع کف اتاق خداحافظی کنید.

سوم:


انتخاب سطوح بتونی صیقلی در خانه در واقع به افزایش روشنایی خانه کمک می کند. این بدان دلیل است که سطوح بتونی صیقل یافته نور منعکس شده از آنها را ایجاد می کند ، یک منطقه زیبا و خوشامد و حتی شاید یک قبض انرژی کوچکتر ایجاد می کند.

چهارم:


شاید متوجه شده باشید که با کفهای گاراژ بتونی براق نشده ، به نظر می رسد که آنها همیشه گرد و غبار و کثیف هستند ، مهم نیست که آخر هفته ها چند وقت بگذارید تا آنها را با یک شلنگ آب بپاشید. خبر خوب! اگر بخواهید کف گاراژ خود را صیقل دهید ، این مشکل کثیف و گرد و غبار چیزی نیست که با آن کنار بیایید. گرد و غبار و گرد و غبار در مقایسه با بتن غیر صیقل سخت تر می چسبند به بتن صیقل داده شده. اگر کسی در خانواده شما آلرژی داشته باشد ، این می تواند یک امتیاز مثبت باشد.

پنجم:


بتن صیقل یافته برخلاف هر سطح دیگری که در خانه خود داشته باشید ، در برابر لک مقاوم است. آب بندی که روی سطوح بتونی صیقلی شما اعمال می شود به عنوان ماده دفع کننده آب ، روغن و سایر آلاینده ها عمل می کند. با نفوذ مواد به کف و میزهای پیشخوان خداحافظی کنید و لکه ای ناخوشایند برای دیدن شما ایجاد می کند. درعوض ، از زیبایی بتن صیقلی صاف و تمیز لذت ببرید.

ششم:


ممکن است این سوال در ذهن شما خطور کرده باشد: “آیا سطوح بتونی صیقلی لغزنده هستند؟” پاسخ ، که ممکن است تعجب آور باشد ، منفی است. کفپوش بتونی صیقلی در واقع مقاومت در برابر لغزش را افزایش داده است. نحوه آسیاب و مسطح شدن بتن در هنگام صیقل دادن ، اصطکاک را در مقایسه با بتن لهستانی چند برابر می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button