مواد نماشویی ساختمان اسید ، سیلیس ، نانو شوینده نما

مواد نماشویی ساختمان اسید ، سیلیس ، نانو شوینده نما
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در pinterest

شرکت بهاری تمامی ابزار های لازم در نماشویی و شستشوی نمای بیرونی ساختمان را با قیمت مناسب ابزار نما شویی به فروش می رساند .مواد نماشویی ساختمان اسید ، سیلیس ، نانو شوینده نما

فروش سیلیس و شیشه خورده سندبلاست

ماده ناخالص سیلیس که در دانه بندی های ریز و درشت موجود می باشد و هر یک کاربرد ویژه ای دارد که در زیر اشاره خواهیم کرد ، سیلیس ماده اصلی سازنده شیشه می باشد که شکل ناخالص آن به دلیل قدرت برندگی و تیزی که در مقیاس ریز وجود دارد در برداشتن انواع کثیفی ها در نمای ساختمان و دیوارها مورد استفاده است .

کاربرد سیلیس های درشت دانه در برداشتن کثیفی هایی چون سیمان و … است و سیلیس ریز دانه در سندبلاست برای برداشتن لکه رنگ و لکه چسب از نما کاربرد دارد .

فروش دیسکلر با درصد اسید بالا و ایمن

دیسکلر مایع با زمینه اسیدی است ، اما شرکت های تولید این مایع کاربردی با استفاده از مواد کمکی از اسیب ان به پوست جلوگیری کرده و کاربرد صنعتی به دیسکلر اسید بخشیده اند . 

دیسکلر اسیدی در تمیز کردن سنگ گرانیت ، جرم و سیاهی های روغنی و دوده و … کاربرد دارد و معجزه تمیزی در نمای ساختمان است .

مواد شوینده نانو برای شستشوی کامپوزیت و شیشه

مواد شوینده نانو که در خدمات نماشویی استفاده می شود ، از جنس شوینده نانو خودرو در کارواش می باشد و تاثیر بسزایی در تمیزی شیشه و برداشتن رسوبات مختلف در نمای ساختمان دارد ، از این رو شرکت بهاری در پروژه های خود از مواد نانو شوینده با پیشنهاد کارفرما استفاده می کند و هم با قیمتی مناسب به فروش می رساند .

جهت خرید انواع مواد لازم جهت شستشوی نمای ساختمان اعم از سیلیس ریز و درشت سندبلاست ، دیسکلر اسید و نانو شوینده کامپوزیت و شیشه با ۰۹۱۲۶۳۵۸۷۲۱ تماس بگیرید ، هم چنین جهت سفارش خدمات نیز می توانید با ما در تماس باشید .

این مطالب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در tumblr

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *