تخفیف ویژه!! تماس با آقای بهاری

646 06 06 0912

نانو ساب و نانوساب برای ضدآب کردن کف سنگی خانه تان برای آبگریزی سنگ

نانو ساب

نانو ساب روش ابداعی مهندس بهاری برای نانو و ضد آب کردن سطوح سنگی مختلف در همه جای ساختمان است.

نانو سنگ

نانو به مطالعات در ابعاد نانو متری گفته می شود که در مقیاس بسیار کوچک به مطالعه شگفتی ها و ویژگی مواد مختلف می پردازیم تا بتوانیم ضعف های ساختاری مواد را که بیشتر از این ابعاد شروع می شوند را اصلاح یا کنترل کنیم .اما بحث ما در مورد سنگ و شایر مواد مصرفی در ساختمان می باشد .

ابتدا از نانو سنگ استفاده می کنیم و به این سوال پاسخ می دهیم که چرا باید سنگ را نانو و ضد آب کرد؟در پاسخ به این سوال باید بگوئیم که سنگ به عنوان یک ماده طبیعی به شدت جاذب آب و رطوبت است و این آب باعث واکنش های شیمیایی و فیزیکی در آب می شود کا مشکلات بسیاری می تواند برای کفپوش سنگی ما ایجاد کند .ما توانسته ایم با وارد کردن نانوتکنولوژی به عرصه خدمات کفسابی تمامی سطوح سنگی را مواد مخصوص هر سنگ نانو و ضد آب کنیم .

نانو ساب

نانو ساب نیز برای حالتی به کار می رود که مواد نانو را با استفاده از ساب های مختلف و طی مراحلی کاملا به خرد سنگ می دهیم و این کار باعث می شود تا نانو و ضد آب کننده سنگ به صورت چند مرحله ای و لایه لایه اجرا شود و با از بین رفتن لایه ای همچنان خاصیت نانو سنگ باقی بماند این کار با دستگاه های مخصوص و توسط کفساب ماهر صورت می گیرد .

لازم است توجه کنیم که هر سنگ نیاز به مواد نانو مخصوص با درصد غلظت و روانی مشخص نیاز دارد .یعنی نمی توان از یک نوع نانو برای سطوح مختلف استفاده کرد .

در اجرای نانو ساب ابتدا سطح مورد نظر را با خدمات کفسابی درجه یک به صورت کاملا براق درخشان و صیقل در می آوریم و سپس اقدام به انجام نانوساب لایه ای می کنیم .

قیمت و هزینه نانو ساب

همانطور که اشاره کردم برای نانوساب لازم تا ابتدا کف سابی لوکس انجام شود تا با سطحی کاملا آماده برای نانو و ضد آب کردن روبه رو شویم و سپس اقدام به نانو کنیم این کار به این دلیل است که نانوساب هزینه بر می باشد و باید قبل از انجام آن تمامی ایرادات سنگ را برطرف کنیم .

 قیمت نانو ساب به صورت متری محاسبه می شود که ابتدا هزینه خدمات کفسابی لوکس محاسبه شده و سپس هزینه نانو به صورت لیتری و یا متری بعلاوه خدمات کف سابی لوکس می شود .

انواع نانو سنگ در تهران

مواد نانو در تهران که ما برای کارفرمایان پیشنهاد میکنیم از چهار کیفیت و ساخت کشوری دسته بندی می شوند 

  1. نانو ایتالیایی : این نوع نانو کا از انواع دیگر مواد نانو سنگ قیمت بالاتری دارد بالاترین کیفیت و ماندگاری را دارد 
  2. نانو ژاپنی : نانو ژاپنی از لحاظ کیفیت و قیمت در رده دوم قرار دارد و انواع نانو سنگ، نانو آجر،  نانو شیشه و … دارد 
  3. نانو اسپانیایی : مواد نانو سنگ و آجر اسپانیای تقریبا هم رده مواد ایرانی می باشد 
  4. نانو ایرانی : با افزایش قیمت دلار و محدود شدن واردات محصولات مشابه ایرانی با کیفیت قابل قبول و هزینه بسیار پایین که مخصوص نانو شیشه ، نانو آجر و نانو سنگ می باشند وارد بازار شده است که گارانتی ماندگاری از طرف شرکت نیز دارا می باشند .
  5. نانو کانتر و کابینت

نانو کفسابی یا کفسابی نانو

نانوساب یا ساب نانو که اصطلاح دیگر آن کفسابی نانو و سنگسابی است همه مربوط به ضد آب کردن و یا آب بندی کردن سطوح سنگی،،بتی،موزاییکی،سرامیکی و …اما مشکل استفاده از مواد نانو برروی کف بدون ساب زنی نانو این بود که این لایه بالایی که نانو اجرا می شود:

پس از گذشت مدتی از بین رفته و هم راه آن خاصیت نانو نیز از بین می رود از این رو ما روشی را ابداع کرده ایم به نام نانو کف سابی که با این کار نانو و آب بندی به صورت لایه های مختلف سنگ اجرا می شود و این کار ماندگاری آن را به طور عجیبی افزایش می دهد .

نانوساب در زمینه‌ی کفسابی و سنگسابی ساختمان به معنای آب گریز بودن و یا رفع ضعف و مشکلات سنگ می باشد.

در واقع نانوساب یک مواد کاملا سازگار با محیط زیست و ماده اشباع کننده قوی و مخصوص می باشد که در انواع سنگ های کف و نمای ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد و از نفوذ آب و جذب گرد و غبار و جرم به سنگ جلوگیری می کند.

فواید نانوساب

مواد نانو ساب هیچ گونه تغییری در رنگ و ظاهر سنگ ایجاد نمی کند و از آسیب دیدن سنگ در برابر مواد شیمیایی و اسیدی جلوگیری می کند و مانع ایجاد انواع لک و کثیفی بر روی سنگ می شود.

 باعث افزایش عمر مفید سنگ ، زیبایی و درخشندگی آن نیز می شود و از هزینه های بسیار بالا برای تعویض و یا تعمیر سنگ ها جلوگیری می کند.این مواد مقاومت سایشی سنگ را در برابر تردد افراد و وسایل نقلیه بالا می برد. با انجام نانوساب مصالح کاملا ضد آب شده و از نفود آب و خیس شدن آن جلوگیری می شود. 

از این مواد به دلیل سازگاری با محیط زیست می توان در مکان های بهداشتی و محیط نگهداری از مواد غذایی استفاده کرد که باعث افزایش بهداشت آن محل می شود. نانوساب قابل استفاده برای انواع کف و دیوار اعم از سیمان، بتن، سنگ، آجر، اپوکسی موزاییک و چوب می باشد.

فناوری نانو در ایران و استفاده آن در مصالح بتنی

فناوری نانو وضعیت قابل قبولی را در کشور ما به همراه دارد و مطالعات زیادی را در مسیر به کارگیری این فناوری در مصالح ساختمانی در پی داشته است.

همچنین ایران در سال ۲۰۱۲ از نظر حق اختراعات ثبت شده در زمینه فناوری نانو رتبه ۲۹ را در دنیا توانست کسب کند.از علم و فناوری نانو در صنعت ساختمان سازی با عنوان بهسازی نانو ای در مواد و مصالح بتنی استفاده می شود.

 در حدود ۷۰ سال پیش تا کنون استفاده از سلیکا در ابعاد میکرون به طور وسیعی در مصالح بتنی سیمانی مورد استفاده قرار گرفته است. به کارگیری از ذرات کوچکتر از میکرو سیلیس موجب افزایش مقاومت فشاری بتن می شود.

نحوه ی اجرای نانوساب

همانطور که گفته شد مواد نانو قابل اجرا بر روی سطوح مختلف سنگی می باشد، ولی بهترین حالت اجرای نانو ساب چگونه است؟

نانو و ضد آب کردن دیوارها و نمای ساختمان

درصورت اجرای نانو بر روی سنگ نما می بایست ابتدا نما کاملا تمیز و عاری از هر گونه کثیفی و لکه باشد. برای این کار توصیه می شود در صورت ممکن از دستگاه واترجت یا سندبلاست برای شستشو نما استفاده شود.

سپس سنگ نما کاملا خشک شده باشد و مواد نانو و پولیش ضد آب با غلتک یا قلم به صورت یکدست و یکنواخت اجرا شود و در نهایت فرصت کافی به مواد جهت خشک شدن داده شود.

نانو و ضد آب کردن کفپوش سنگی

برای اجرای نانوساب بر روی انواع سنگ کف بهتر است سنگ کف کاملا یکدست و صیقلی باشد.سطح کف باید تمیز، خشک و بدون رطوبت باشد.

بهتر است اجرای نانو با استفاده از دستگاه مخصوص نانوساب انجام شود و فرصت خشک شدن و جذب مواد نانو به عمق سنگ داده شود.

برای سفارش نانو ساب و ضدآب کردن سطوح سنگی و همچنین برای نانو و پولیش سنگ کابینت ساختمان با ۰۹۱۲۶۳۵۸۷۲۱ تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۶۴۶ ۰۶ ۰۶ ۰۹۱۲ کفسابیته