منوی دسته بندی

نظافت مخصوص با دستگاه های کفسابی و نماشویی در مقابل covid-19 کرونا

نظافت مخصوص کرونا

به عنوان یک کارفرما ، باید از کارمندان و بازدید کنندگان خود در برابر آسیب محافظت کنید. این شامل برداشتن اقدامات معقول برای محافظت از آنها در برابر آسیب و بیماری است و اکنون این شامل COVID-19 نیز می شود.

از PPE صحیح استفاده کنید

برای تمیز کردن و ضدعفونی کردن و پس از استفاده از دستکش های یکبار مصرف استفاده کنید. همیشه به یاد داشته باشید که پس از برداشتن دستکش ، دستان خود را بشویید.

ابتدا تمیز کنید و بعد از آن ضد عفونی کنید

تمیز کردن با آب و صابون تعداد میکروب ها ، آلودگی ها و ناخالصی های سطح را کاهش می دهد. سپس ، ضد عفونی کننده میکروب های باقی مانده در سطوح را از بین می برد ، که هر چه بیشتر خطر انتشار ویروس را کاهش می دهد.

از محصولات ضدعفونی کننده صحیح استفاده کنید

هنگام ضد عفونی محل کار خود در برابر ویروس ، اطمینان از استفاده صحیح از محصولات ضروری است ، زیرا همه محصولات تمیز کننده موثر نیستند.

سازمان بهداشت جهانی اظهار داشت: “سفید کننده ممکن است با غلظت توصیه شده 0.1٪ یا 1000ppm استفاده شود. همچنین می توان از الکل با 70-90٪ برای ضد عفونی سطح استفاده کرد. ابتدا باید سطوح را با آب و صابون یا مواد شوینده تمیز کرد تا پاک شود و به دنبال آن ضد عفونی. “

یک برنامه تمیز کردن ایجاد کنید

انجام تمیز کردن معمول در مناطق زیر چند بار در روز:

دیوارها ، کف ، طاقچه های شیشه ای ، کلیدهای روشنایی ، درها ، از جمله دستگیره ، توالت ، حوضچه های شستشوی دست ، کمد ، قفسه ، ظرفشویی ، شیرآلات ، توالت ، میز ، میزهای آماده سازی غذا ، سطح کار ، کامپیوتر ، چاپگر ، صندلی ، بشقاب ، لیوان و کارد و چنگال .

از یک شرکت نظافت حرفه ای کمک بگیرید

وقتی از ما کمک می گیرید برای نظافت مخصوص کرونا، می توانید اطمینان داشته باشید که:

ما از ضد عفونی کننده های مورد تأیید صنعت استفاده می کنیم که اثبات شده در برابر COVID-19 و ویروس های دیگر موثر هستند.
هنگام انجام هر یک از خدمات تمیز کردن COVID-19 ، تیم ما کاملاً به تجهیزات محافظتی لازم مجهز است.

برای برنامه های ضد عفونی منظم و مداوم به کمک ما نیاز دارید؟

تیم ما آماده است تا از طریق اجرای یک برنامه تمیز کردن عملی متناسب با نیاز و بودجه شما با شما صحبت کنند. امروز با ما در تماس باش.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button