پیچ و رولپلاک نما در شهریار ، اندیشه ، ملارد

پیچ و رولپلاک نما در شهریار ، اندیشه ، ملارد
پیچ و رولپلاک نما در شهریار ، اندیشه ، ملارد

پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان در شهریار و شهرک اندیشه و ملارد با روش طناب و با پیچ گالوانیزه ۶ سانتی ضد زنگ توسط شرکت بهاری انجام می شود .

پیچ رولپلاک نما شهریار

در شهر شهریار اکثر نمای ساختمان ها از جنس سنگ می باشد ولی متاسفانه برخی از سنگ ها به درستی اسکوپ نشده باشه و یا به دلیل کیفیت پایین سیمان پشت سنگ چسبندگی کافی را با سطح دیوار برقرار نکرده و پس از گذشت مدتی دچار ریرش می شود .

لازم است تا با استفاده از پیچ و رولپلاک ۶ سانتی سنگ های نما تثبیت شده و از ریزش و سستی انها جلوگیری شود ، روش دیگر مقاوم سازی سنگ نما استفاده از روش های چسبی و یا ماستیکی است که برای سنگ های ریخته شده و یا سنگ های شکننده و ریز که قابلیت انجام پیچ و رولپلاک را ندارند در شهریار ، ملارد و اندیشه انجام می شود .

مقاوم سازی سنگ نما در اندیشه و ملارد

آپارتمان های مسکونی شهرک اندیشه و یا ویلاها و خانه های مسکونی که نمای سنگی دارند ، برای اینکه از ریزش سنگ ها در زلزله ، باد و یا در اثر سستی سقوط نکرده و زیان مالی و جانی وارد نکند برای اینکه متوجه شوید که نیاز به تثبیت کننده سنگ یعنی پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان لازم است یا نه ؟ توجه داشته باشید اگر تنها یک سنگ سست شده و یا از نما جدا شده باشد باید بدانید که کل سنگ های نمای ساختمان تان نیاز به پیچ رولپلاک نما دارد .

برای پیچ و رولپلاک سنگ نما در اندیشه و ملارد با ۰۹۱۲۶۳۵۸۷۲۱ تماس بگیرید .

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در linkedin به اشتراک بگذارید
در pinterest به اشتراک بگذارید
در reddit به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در email به اشتراک بگذارید
در odnoklassniki به اشتراک بگذارید
5/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *