منوی دسته بندی

بهترین ساب زنی دستی سنگ کابینت و کانتر برای لکه برداری سنگ طبیعی آشپزخانه

ساب زنی دستی سنگ کابینت

سنگ طبیعی به عنوان پر مصرف ترین نوع صفحه کابینت است که زیبایی و نقش طبیعی بی نظیری به محیط خانه و آشپزخانه شما می بخشد و هیچ متریال دیگری نمی تواند جایگزین صفحه سنگ شود . اما این سنگ زیبای کانترتاپ به اندازه ای که متفاوت و ارزشمند هست نیاز به نگه داری نیز دارد اما با وجود نگه داری باز هم لکه هایی ممکن است در سطح سنگ کانتر تاپ پدیدار شود و جلوه آشپزخانه را زشت می کند در اینجا شرکت کفسابی تهران به کمک شما می آید و با ساب زنی دستی سنگ کابینت و کانترتاپ تمامی لکه های ایجاد شده را پاک می کنیم و سنگ را حتی بهتر از روز اول براق و زیبا تحویل می دهیم . با ما همراه باشید .

ساب زنی دستی سنگ کابینت

سنگ کابینت برروی یک شاسی کشی پروفیل سوار می شود پس امکان ساب زدن سنگ کانترتاپ با دستگاه کفساب سنگین ممکن نباشد بنابراین راه حل ساب سنگ کابینت ، اجرای سابزنی دستی کابینت است تا با وزن کم دستگاه ساب دستی بتوانیم کار لایه برداری و لکه برداری سطوح سنگی را انجام دهیم .

برای انواع سنگ های کابینت روش های ساب زنی دستی متنوعی وجو دارد که ما متناسب با نوع سنگ آشپزخانه تان کار لایه برداری با دستگاه دستی را انجام می دهیم ، ابتدا با تعیین میزان و عمق لکه و خراش و آسیب رسیده به سنگ نمره شروع کار تعیین می شود و این کار تاجایی ادامه دارد تا به نهایت براقیت و شفافیت سنگ کابینت با ساب زنی دستی کابینت برسیم .

این کار یکی از مقرون به صرفه ترین و در مقابل موثرترین روش نگه داری و ترمیم سنگ کابینت است و می توانید در دوره های مشخص برای حفظ زیبایی و براقیت سنگ کابینت خود از آن استفاده کنید .

لکه برداری سنگ کابینت

عمل لکه برداری سنگ کابینت با استفاده از سابزنی دستی سنگ کابینت انجام می شود زیرا که انواع لکه ایجاد شده بروی سنگ کانتر از جمله لکه آبلیو و سرکه و دوغ و انواع نوشیدنی ها به مرور به عمق نفوذ می کنند و حتی درصورت عدم نفوذ به عمق سنگ نیاز است تا با لایه برداری سنگ کابینت سطح آسیب دیده را برداریم و در مرحله بعد با استفاده از نانو سنگ کابینت اقدام به براق کردن و درخشان کردن سنگ کابینت می کنیم .

لکه برداری سنگ کابینت یک فرآیند کاملا تخصصی است که باید توسط یک تیم متخصص در این زمینه انجام شود و دلیل این حساسیت قیمت بالای سنگ های کانتر است که عموما سنگ های زیبا و ظریف هستند و این ظرافت نیاز به ساب زنی دستی سنگ آشپزخانه با بهترین لقمه پد ها و ضد لک سازی سنگ کانتر با برترین برندهای جهانی را می طلبد تا به نتیجه مطلوب برسیم .

ساب زنی دستی سنگ مرمریت کابینت

سنگ های دسته مرمریت به دلیل طرح ها و نقش های خیره کننده و نیز قیمت به صرفه به عنوان پر مصرف ترین سنگ های کانترتاپ در ایران شناخته می شوند. بنابراین ابتدا به شناخت بهتر سنگ های دسته مرمریت و راه هایی نگه داری و نیز لکه برداری و ساب زنی این سنگ پرکاربرد در محیط خانه می پردازیم.

لکه برداری سنگ مرمریت به دلیل تردی این نوع سنگ نیازمند دقت بیشتر و استفاده از ابزار های ظریف هست تا روی سنگ خط وخش و یا سوختگی در اثر ساب زنی دستی کابینت ایجاد نشود ما برای ساب زدن مرمریت از روش ساب مرطوب و خشک بسته به رنگ و طرح سنگ و نیز عمق خرابی و لکه ایجاد شده استفاده میکنیم .

لازم است بدانید سنگ مرمریت در برابر مواد اسیدی مانند آبلیمو ، دوغ ترش ، سرکه و میوه ها و آبیموه های ترش مقاومت ندارد و اگر سنگ کانترتاپ خود را از جنس مرمریت مانند سنگ لاشتر ، گلدن بلک ، دهبید ، 3d گلدن بلک ، اسپایدر و سایر سنگ های دسته مرمریت را در خانه خود دارید راه های نگه داری آن را نیز مطالعه کنید تا عمر سنگ تان افزایش پیدا کند البته اگر سنگ مرمریت در خانه خود دارید اجرای پوشش نانو سنگ کابینت از واجبات است . همچنین برای اطلاع بیشتر در زمینه انواع سنگ کابینت کلیک کنید .

بهاری وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.