منوی دسته بندی

کفسابی دانشگاه و سنگسابی مدارس

کفسابی دانشگاه و سنگسابی مدارس

کفسابی دانشگاه به عنوان یکی از واجب ترین کارهای ساختمانی در سازه های دانشگاهی اعم از کلاس ها و راهرو ها و سالن های ورزشی دانشگاه است . که تمامی قسمت های دانشگاه که کفپوش سنگی،موزاییکی ،بتنی ، پارکت و … دارند باید کفسابی شوند .دلیل کف سابی دانشگاه در ابتدا درخشندگی و صیقل سطح مورد نظر است تا از این طریق عمر کفپوش بالا رود.

کفسابی دانشگاه های تهران 

در تهران دانشگاه های بسیار زیادی وجود دارد که هم از لحاظ بار علمی در رده بسیار بالایی هستند و هم از لحاظ معماری زیبایی دلنشینی دارند .و این زیبایی جز اجرا و رعایت اصول معماری میسر نمی شود یکی از این موارد کفسابی و سنگسابی دانشگاه ها است .تیم ما با قرار دادی که با دانشگاه های ازاد و دولتی دارد اقدام به اجرای کفسابی بیشتر دانشگاه ها کرده است .

کف سابی مدارس و سنگسابی سطوح مختلف

مدارس نیز دارای سطوح بسیاری است که نیاز به سنگسابی دارد تا هم مواد کثیف را جذب نکند و سیاه نشود و هم اینکه صیقل و براقیت مناسب داشته باشد تا محیطی آرامش بخش برای دانش آموزان ایجاد شود . سنگسابی انواع سنگ مدارس با دستگاه کفسابی ایرانی و ایتالیایی موجب می شود تا کف کلاس ها و سالن ها استرلیزه شده و از هر نوع کثیفی و آلودگی خالی شوند . از این رو هر یک یا دوسال یکبار باید کف سابی ایتالیایی در مدارس انجام شود .

جهت کفسابی دانشگاه ها و ساب زنی مدارس با ۰۹۱۲۶۳۵۸۷۲۱ تماس بگیرید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonدکمه تماس