کفسابی دانشگاه و سنگسابی مدارس

کفسابی دانشگاه و سنگسابی مدارس
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در pinterest

کفسابی دانشگاه به عنوان یکی از واجب ترین کارهای ساختمانی در سازه های دانشگاهی اعم از کلاس ها و راهرو ها و سالن های ورزشی دانشگاه است . که تمامی قسمت های دانشگاه که کفپوش سنگی،موزاییکی ،بتنی ، پارکت و … دارند باید کفسابی شوند .دلیل کف سابی دانشگاه در ابتدا درخشندگی و صیقل سطح مورد نظر است تا از این طریق عمر کفپوش بالا رود.

کفسابی دانشگاه های تهران 

در تهران دانشگاه های بسیار زیادی وجود دارد که هم از لحاظ بار علمی در رده بسیار بالایی هستند و هم از لحاظ معماری زیبایی دلنشینی دارند .و این زیبایی جز اجرا و رعایت اصول معماری میسر نمی شود یکی از این موارد کفسابی و سنگسابی دانشگاه ها است .تیم ما با قرار دادی که با دانشگاه های ازاد و دولتی دارد اقدام به اجرای کفسابی بیشتر دانشگاه ها کرده است .

کف سابی مدارس و سنگسابی سطوح مختلف

مدارس نیز دارای سطوح بسیاری است که نیاز به سنگسابی دارد تا هم مواد کثیف را جذب نکند و سیاه نشود و هم اینکه صیقل و براقیت مناسب داشته باشد تا محیطی آرامش بخش برای دانش آموزان ایجاد شود . سنگسابی انواع سنگ مدارس با دستگاه کفسابی ایرانی و ایتالیایی موجب می شود تا کف کلاس ها و سالن ها استرلیزه شده و از هر نوع کثیفی و آلودگی خالی شوند . از این رو هر یک یا دوسال یکبار باید کف سابی ایتالیایی در مدارس انجام شود .

جهت کفسابی دانشگاه ها و ساب زنی مدارس با ۰۹۱۲۶۳۵۸۷۲۱ تماس بگیرید .

این مطالب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در tumblr

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *