تخفیف ویژه!! تماس با آقای بهاری

646 06 06 0912

کفسابی سنگ ساختمان؛ همه چیز درباره کف سابی

فرایند کفسابی سنگ چگونه است؟ کفسابی با چه هدفی انجام می‌شود؟ قیمت کفسابی در ساختمان حدودا چقدر است؟ این‌ها بخشی از سوالاتی است که شما را به سایت ما کشانده؛ پس بیایید قدم به قدم به جواب‌ها برسیم. کفسابی به زبان ساده یعنی زیباسازی کف ساختمان به وسیله سابیدن سطح سنگی یا بتنی آن با دستگاه که علاوه بر زیبایی، موجب سهولت در پاکسازی و تمیزکاری ساختمان نیز می‌شود. اگر می‌خواهید در مدت زمان 3 دقیقه اطلاعات کاملی درباره کفسابی به دست آورید، تا پایان این بخش با ما همراه باشید.

لطفا دقت داشته باشید که بحث کفسابی که می شنوید و می خوانید و مطرح است منظورمان خدمات ساب بعد از فرش کردن سنگ کف می باشد و ساب کارخانه که جهت فراوری و فروش سنگ انجام شده است مد نظر ما نیست و کاربرد سنگ کارخانه برای پر کردن شکستگی های عمقی و ایرادات اساسی سنگ است و نیز برای فروش بهتر سنگ میباشد.

خدمات کفسابی که شنیده اید بعد از اتمام فرش شدن کفپوش سنگی است که ایراداتی چون ناخنک و ناهمواری سنگ ها و نیز شکستگی و ترک های موجود در سنگ است که با کف سابی اصولی کاملا برطرف می شود و تنها راه رسیدن به یک سطح آینه ای و براق استفاده از یک ساب زنی استاندارد با تجهیزات و لقمه های اورجینال می باشد . در ادامه با ما همراه باشید .

کفسابی آینه ای
کفسابی آینه ای سنگ کف

در بسیاری از زمینه‌ها لایه برداری همیشه روشی خوب برای از بین بردن نقائص و کاستی‌ها و همچنین برای براق‌تر و زیباتر شدن سطوح بوده و می‌باشد؛ سطوح ساختمان‌های تجاری، اداری و مسکونی نیز از این قائله استثنا نشده‌اند و لایه برداری سطح آن‌ها کمک شایانی به زیباتر دیده شدن‌شان می‌کند که البته به این فرایند کفسابی می‌گویند. تاثیر عملیات کفسابی به قدری چشمگیر و زیاد است که از کفسابی به عنوان روشی برای زیباسازی خانه و یا حتی زیبا سازی محل کار مورد استفاده قرار می‌گیرد و این فرایند ظاهر شیک و لوکس و بی‌نقصی را به ساختمان می‌بخشد.

در ابتدای کار دو نکته:

* کف‌های سرامیکی قابل کفسابی نیستند؛ اما با دستگاه فرچه شوی قابل شستشو و زیبا سازی هستند.

* کفسابی سطوح بتنی و لاشه سنگ، به وسیله لقمه سنگ‌های الماسه قابل انجام خواهند بود.

چرا کفسابی لازم است؟

ظاهر جذاب و زیبای ساختمان، موضوعی است که روزانه دغدغه هزاران نفر است؛ علت این موضوع زیبادوستی طبع انسان است؛ چون انسان زیبایی را دوست دارد، طبعاً به دنبال زیباسازی محل زندگی و محل کار خود است. البته آراسته بودن ساختمان در مقابل کسانی که به آنجا رفت و آمد دارند، به پرستیژ شخصیتی شما نیز می‌افزاید. علاوه بر کفسابی مواردی نظیر نقاشی نما ، نماشویی ساختمان ، نصب ایزوگام نما  و… نیز به زیبایی بیشتر ساختمان کمک می‌کند که ما در شرکت بهاری ، تمامی این خدمات را با قیمت مناسب ارائه می‌کنیم. ما قصد داریم که زمان شما هدر نرود؛ پس خیلی سریع در بخش بعدی، مزایای کفسابی در تهران را یک به یک خواهیم شمرد.

کفسابی سنگ اسلب در تهران و کرج
کفسابی بهاری

ویژگی بهترین کفسابی

 1. زیبایی بی‌حد و اندازه: هیچکس از لوکس بودن و براق کردن سطح ساختمان خود بدش نمی‌آید و همه به دنبال ساخت زیبایی‌های چشم نواز در ساختمان‌ها هستند و با هزینه‌های هنگفت، این نیاز را پیگیری می‌کنند. البته قیمت کفسابی آنچنان هم بالا نیست؛ در بخش پایانی بیشتر قیمت کفسابی در تهران می‌پردازیم.
 2. پوشاندن نقائص:کف سابی پوشاننده‌ی نقص‌ها و کاستی‌ها در سطح ساخمان شماست.
 3. سهولت در تمیزکاری: پس از کفسابی تمیز کردن سطح ساختمان راحت‌تر از همیشه انجام می‌شود.
 4. نوسازی سنگ و رفع تیرگی: لایه برداری به طور کامل در فرایند سنگ سابی صورت می‌گیرد و به بیانی ادبی پس از کفسابی سنگ لباسی نو می‌پوشد.
 5. حذف پستی و بلندی‌های کوپک: اگر کف ساختمان دچار کمی پستی و بلندی باشد، کف سابی موجب رفع آن می‌شود.
 6. تقویت سنگ: در فرایند سنگ سابی و با از بین رفتن بندکشی، احتمال لغزش سنگ‌ها کمتر و استحکام آن‌ها بیشتر می‌شود.
 7. تمیز شدن کف: پس از ساخت و ساز و کثیف شدن سطح با سیمان و یا سایر مواد شیمیایی، کفسابی به تمیز و زیباتر شدن سطح کمک می‌کند.
کفسابی سنگ
کفسابی سنگ

کفسابی برای ضدعفونی کردن کف

کفسابی برای میکروب زدایی و استرلیزه کردن سطوح مختلف کفسابی سطوح علاوه بر تمامی مزایای ذکر شده دارای یک مزیت فوق العاده مهم نیز می باشد که آن تمیزی فوق العاده ای است که به سسطوح مختلف می دهد .

پر کردن خلل و فرج سنگ با کفسابی
پر کردن خلل و فرج سنگ با کفسابی

با انجام سنگسابی لایه ای از سنگ برداشته می شود که این لایه میلیون ها باکتری در خود جای داده است با لایه برداری و ساب زنی این لایه میکروبی از بین می رود و لایه تمیز زیرین بالا می اید همچنین لقمه ساب های کف سابی خود نیز دارای  موادی هستند که در طول کفسابی سنگ موجب از بین رفتن هر نوع کثیفی می شود . بنابراین شما با یک هزینه به چندین نتیجه بسیار خاص می رسید که با هیچ کار دیگری امکان پذیر نیست.

اجرای کفسابی سنگ
اجرای کفسابی سنگ

کفسابی برای پاک کردن لکه و کثیفی سنگ

در مواردی ممکن است که مکانی تازه ساخته شود. در آن محل یا ساختمان به علت ریخته شدن چسب، رنگ و دیگر مصالح ساختمانی گاها ًسنگها دارای لک هستند. گاهی از اوقات بنا به هر علتی اسید یا جوهر نمک که حاوی اسید است، بر روی سنگ ریخته می شود.

در این مواقع امکان بوجود آمدن لک بر سنگ وجود دارد که اصطلاحاً می گوییم، باید سنگ، ساب زده شود. حتی امکان دارد که پستی و بلندی نیز در سنگها وجود داشته باشد.

 در مواردی هم به نظر می رسد که بر اثر سالها استفاده از ساختمان، سنگها کهنه شده باشند. این گونه سنگها دیگر درخشندگی خود را حفظ نکرده و کهنه، کدر و حتی مات به نظر می رسند. در این موارد در عملیات کفسابی، از سابزنی یا سنگسابی استفاده می شود.

سنگ سابی بر چه نوع سنگ هایی قابل انجام است؟

قبل از پاسخ به این سوال باید به سوال دیگری پاسخ بدهیم و آن اینکه کفسابی جه فرقی با سنگ سابی دارد؟ سنگسابی، ساب زدن سنگ، سابیدن سنگ با دستگاه و… اصطلاحاتی است که برای این کار استعمال می‌شود؛ تقریبا می‌توان گفت که این کار همان کفسابی است که در ساختمان‌های با کف سنگی انجام می‌شود.

عکس نمونه کار کفسابی سنگ ساختمان؛ همه چیز درباره کف سابی

حال می‌رسیم به سوال اصلی؛ سنگ‌های چینی، سنگ خوی، سنگ مرمریت، سنگ ترارتن، سنگ ریخته شده، سنگ لوکس و قیمتی، سنگ صلصالی، سنگ دهبید، انواع گرانیت، انواع موزاییک و سنگ‌های مصنوعی هر یک با دستگاه مختص به خود قابل سنگ سابی یا به اصطلاح بهتر، قابل کفسابی هستند.

چه کارهایی برای انجام کفسابی یا سنگ سابی لازم است؟

اگر تصمیم دارید که سطح ساختمان مسکونی، اداری یا تجاری خود را کفسابی کنید، خوب است به این نکته توجه داشته باشید که انجام چند کار برای شروع فرایند کفسابی یا سنگ سابی، لازم است. این موارد عبارتند از:

کفسابی ، کف سابی ، کفسابی ساختمان
کفسابی ، کف سابی ، کفسابی ساختمان
 1. خوب است که برق سه فاز در دسترس باشد تا فرایند کفسابی با سرعت بیشتری انجام شود؛ البته باید بدانید که هرجایی آسانسور دارد، برق سه فاز هم دارد.
 2. سطح مورد نظر باید از هرگونه مواد زائد از قبیل نخاله، شن، خاک و ماسه پاک باشد.
 3. اشیا و لوازمی که در محل کفسابی قرارد دارند، باید خارج شوند تا فرایند کف سابی بدون معطلی به اتمام برسد.

قیمت کفسابی

کفسابی ارزان و با کیفیت همیشه موضوعی است که مورد توجه مشتریان قرار می‌گیرد که برای کف سابی موزاییک در منزل، کف سابی سنگ در منزل، کف سابی راه پله و… این خدمت را مدنظر دارند. عوامل زیادی در محاسبه قیمت کفسابی نقش دارند که برخی از آن‌ها شامل: نوع سنگ، سابقه ساب خوردن سنگ، متراژ محیط سنگسابی، حجم نقص کف و نیز انتظار کارفرما می‌باشد. با این همه ما نهایت تلاش خود را می‌کنیم تا تعرفه مناسبی را برای شما عزیزان درنظر بگیریم تا با یک فرایند کفسابی ارزان و با کیفیت، ظاهر ساختمان خود را به زیبایی و جذابیت بیشتری برسانید.

خدمات شرکت کفسابی تهران در زمینه‌ی نماشویی، کفسابی و… هستند و شما می‌توانید برای استعلام قیمت کفسابی یا سفارش کفسابی ارزان از طریق شماره‌های موجود در وبسایت با ما در تماس باشید یا به دو شعبه شرکت ما در تهران مراجعه کرده و اطلاعات تکمیلی را حضورا دریافت کنید.

کفسابی چیست ؟

کفسابی یکی از خلاقانه ترین و بهترین روشهای ایجاد زیبایی و جلا بخشیدن به سطوح مختلف ساختمان شماست. با استفاده از لقمه ساب ایتالیایی در انتهای عملیات کفسابی، سنگها را هر چه بیشتر صیقلی و براق کنید. کفسابی بیشتر از هر چیزی نیاز به صبر وحوصله دارد ، چون کار کف سابی طی مراحل مختلف انجام می شود باید در هر مرحله دقت کرد تا بهترین حالت ممکن سابزنی را پیاده کرد .

اگر تنها یکی از مراحل کفسابي به درستی انجام نشود ، هر چند که ساب های بعدی را بسیار عالی و تمیز انجام داده باشید اما به نتیجه و کیفیت مطلوب نمی رسید.

کفسابی به دو نوع اصلی تقسیم می شود.

خدمات کفسابی شامل چه مواردی می باشد؟

خدمات کف سابی که گروه ما ارایه می دهد شامل تمامی خدمات مورد نیاز برای تمیز و براق و ترمیم کردن هر نوع سطوح موجود در ساختمان شما می باشد. خدمات کفسابی و سنگسابی از ترمیم سنگ شروع می شود و به نانو و ضد آب کردن انواع سطوح تازه کار شده و یا قدیمی می شود .

اما شاید بتوان گفت که پرکاربرد ترین زیر مجموعه خدمات کف سابی همان ساب زنی و صیقلی کردن سنگ است اما خب باید عرض که این دسته از خدمات جزیی از صدها خدماتی است که در این مجموعه قرار می گیرد.

کفسابی پولیشر

کفسابی پولیشی به ایجاد شفافیت، صیقلی نمودن و ساب زدن موزائیک یا کفپوشهایی گفته می شود که در مرور زمان درخشندگی اولیه خود را از دست داده اند.

کفسابی ٫ کفسابی تهران
کفسابی ٫ کفسابی تهران

 به عبارت ساده تر می توان گفت که کفسابی در واقع سابیدن کف خانه، مغازه یا هر مکان دیگری است که از سنگ گرانیت، مرمر، موزائیک و بتن و …ساخته شده باشد. این کار در کفسابی با استفاده از دستگاه های مدرن و با تکنیک جدید و بالا صورت می گیرد.

مراحل کفسابی

 با توجه به میزان درز، خراش و خشی که در سنگ موجود است، از لقمه ۳۶ یا ۴۶ استفاده می کنیم. تفاوت این دو لقمه ساب تنها به میزان زبری است که لقمه ۳۶ ساب زبرتر است. ساب اول برای ایجاد سطح یکدست و حذف کلیه پستی و بلندی های سنگ است.

اجرای کفسابی سنگ
اجرای کفسابی سنگ

 ساب دوم استفاده از لقمه ۶۰ است که باعث از بین بردن کلیه درزها و خطوط مانده از ساب اول است. در مرحله سوم از لقمه ساب ۱۲۰ استفاده می شود. در اغلب موارد بعد از ساب دوم بتونه کاری انجام می شود، تا سطحی صاف و یکدست حاصل شود.

بعد از بتونه، مجدداً از دستگاه ساب استفاده شده تا در مرحله آخر ساب لقمه ایتالیایی بکار برده شود. استفاده از ساب لقمه ایتالیایی باعث درخشندگی و شفافیت بسیار سنگ است.

کفسابی برای برداشتن پستی و بلندی سنگ

وقتی تصمیم می گیرید که کفپوش خانه خود را از جنس سنگ تهیه کنید لازم است تا با روش های نگه داری و زیباسازی سنگ هم آشنایی کافی پیدا کنید ، پس از اتمام کار سنگ کار مشاده می شود که سنگ ها به ویژه در قسمت بند (درزسنگ) نسبت به هم دارای پستی بلندی و حالت ناخنک دارد .

برداشتن پستی و بلندی سنگ با کفسابی
برداشتن ناهمواری و پستی و بلندی سنگ

اگر این ناخنک و ناهمواری سنگ برطرف نشود چه اتفاقی می افتد؟

 • کفپوش سنگی که دارای ناهمواری های متعدد است مانند یک پازل هزار قطعه است که با ورقه های کلفت و در رفته کنار هم قرار گرفته اند حال به تصویر کامل پازل که برروی جعبه آن است نگاه کنید می بینید که پازل زیبایی و وضوح تصویر اصلی را ندارد ، کفپوش سنگی که کفسابی نشده باشد هم دقیقا مانند پازل است که تمامی ناهمواری ها به چشم میخورد و حس نامنظمی را به ما منتقل می کنند ، در تصویر زیر می توانید تفاوت کفپوشی که ساب خورده را با کفپوش ناسابیده را کاملا درک کنید اینها تنها بخشی از تاثیرات کف سابی است .
هموار کردن سنگ با کفسابی سنگ
 • پس از گذشت مدتی و استفده کردن از کفپوش سنگی در اثر تی کشی و یا نظافت و نیز چربی های موجود در خانه کثیفی ها در کنار ناهمواری تجمع کرده و بند سنگ تبدیل به نوار های مشکی می شود.
 • رزین و ماستیک سنگ مصرفی کارخانه ها به دلیل  براقیت بیشتر ضعف در برابر ساییدگی و لکه های حاصل از مواد اسیدی و خوراکی دارد که به سرعت سط کفپوش سنگی شما پر از لکه ها و خراش های مختلف خواهد شد .

کفسابی با استفاده از لقمه پد الماسه

در این نوع کفسابی که در سال های اخیر بسیار مورد استقبال کفسابها و کارفرماها قرار گرفته به دلیل استفاده از لقمه های الماس که متشکل از الماس های ریز و زمینه پلاستیکی هستند می‌توانند هر نوع خط و خشی را از روی سطح سنگ برداشته و یک سطح کاملاً صیقلی و بدون خط و خش را ایجاد کنند.

کفسابی سنگ ساختمان،اجرای کف سابی در تهران توسط کفسابیته
کفسابی سنگ ساختمان،اجرای کف سابی در تهران توسط کفسابیته

نحوه انجام کار ساب زدن سنگ با لقمه پدهای الماس و شاین به این صورت است که ابتدا با استفاده از لقمه سنگ های سیمانی پستی بلندی و ناهمواری سنگ را برداشته و سپس با استفاده از لقمه پد الماسه های نمره هشتاد و نمره ۱۰۰ ، ۱۵۰ ، ۲۰۰ ، ۴۰۰ ، ۵۰۰ و ۱۰۰۰ زده می شود . برای درک بهتر موضوع مابه نحوه اجرای هر یک از لقمه های زیر می پردازیم:
لقمه پد ۸۰: لقمه ۷۸۰ پس از لقمه زبر سیمانی نمره ۴۶ و یا نمره ۸۰ اجرا می‌شود و کار آن برداشتن خط و خش و خراشیدگی های حاصل از لقمه سنگ های نمره ۴۶ می باشد. این لقه ها بر روی پایه های پد قرار گرفته و زیر دستگاه ساب زنی قرار می‌گیرد و دستگاه با دور ثابت شروع به کار می کند این کار را می‌توان به صورت تار و پود اجرا کرد تا این که موج و خط و خش بر روی سنگ باقی نماند.

کفسابی در تهران
کفسابی در تهران

پس از اتمام این مرحله اگر به درستی ساب زنی را انجام داده باشید شاهد یک سطح کاملا صاف و یکدست و بدون خط و خش خواهید بود.

 کفسابی با پد الماسه ۲۰۰

کف سابی سنگ برای برداشتن خط و خش و خراش های ایجاد شده روی سنگ
کف سابی سنگ برای برداشتن خط و خش و خراش های ایجاد شده روی سنگ

الماسه ۲۰۰ پس از لقمه پد الماسی ۸۰ زده می شود و کار آن برداشتن خط و خش بسیار ریز حاصل از لقمه الماسه ۸۰ می باشد در این مرحله کار برداشتن خط و خش به اتمام رسیده و کار صیقل سنگ شروع می شود.


پد الماسی ۴۰۰ و یا ۵۰۰ :

این مرحله را می‌توان مرز براقیت و صیقل سنگ نامید زیرا در این مرحله صیقل سنگ به اتمام رسیده و کار آماده پرداخت و شاین و براق شدن است. پس از اتمام این مرحله شما شاهد درخشش جزئی در سنگ خواهید بود که می‌توان انعکاس پنجره ها و اشیای نورانی را بر روی سنگدمشاهده کرد. لازم به ذکر است که اگر کار به درستی اجرا شده باشد در این مرحله نباید هیچگونه موج و یا خط و خش و خراشیدگی بر روی سنگ مشاهده شود.

کفسابی با استفاده از لقمه پد شاین

كفسابي سنگ ساختمان
كف سابي سنگ ساختمان

.لقمه شاین در سال‌های اخیر جایگزین لقمه های اسیدی کفسابی شده است و نسبت به لقمه های قدیمی ، مزایا و معایبی دارد که البته می‌توان گفت که مزایای آن بسیار بیشتر از معایبش است .
این لقمه ها متشکل از پارچه‌های لایه ای هستند که در میان هر یک از لایه ها بهترین نوع پولیش جایگذاری شده است که به مرور استفاده و از بین رفتن لایه های پارچه ها، پارچه های آغشته شده به پولیش کار پرداخت و صیقل سنگ را انجام می‌دهند که با تکرار دو و یا سه مرحله پولیش سنگ می‌توان به نهایت براقیت و شفافیت سنگ رسید.


ماندگاری این نوع پولیش بسیار بیشتر از نمونه های قدیمی می باشد زیرا که به دلیل ایجاد حرارت و به نوعی اتو شدن پولیش در زیر دستگاه کفسابی این ماندگاری تضمین می شود.
کیفیت و ماندگاری این براقیت در قسمت هایی پر رفت و آمد مانند پارکینگ، بهتر نشان داده می شود و با تست های مکرر که شرکت بهاری انجام داده است شاهد این بودیم که به هیچ وجه رد لاستیک و روغن پس از اجرای پولیشر شاین برجای نمی ماند .
نمره های شاین لازم برای کفسابی و صیقل سنگ شامل : لقمه پدشاین نمره ۵۰۰ ،نمره ۱۰۰۰ ،نمره ۱۵۰۰ ،نمره ۲۰۰۰، پدشاین نمره ۳ هزار و نمره ۶ هزار تا ۱۲ هزار در بازار موجود بوده و کفساب و سابزن به صلیقه و مهارت خود می تواند از تعدادی از این لقمه ها برای شفافیت سنگ استفاده کند .

کفسابی سنگ
کفسابی سنگ

کفسابی پس از اتمام ساخت

تاثیر دوم این است که اگر سنگ شما در اثر ریخته شدن مواد سیمانی یا گچی و حتی خاک در اثر ساخت و ساز کثیف شده باشد با سنگ سابی می توان تمامی این مصالح را از روی سطح سنگ برطرف کرد.  و تاثیر بعدی کفسابی براقیت و درخشندگی سنگ فوق العاده ای است که به سنگ می بخشد.

کفسابی | کف سابی | كفسابي | کفسابی در تهران
کفسابی | کف سابی | كفسابي | کفسابی در تهران

کفسابی سنگ استفاده شده

اگر در پس از ساخت خانه کفپوش سنگی خود را کف سابی نکرده اید و در طول مصرف مشکلاتی چون کثیفی درزها ، خط وخش سطح سنگ و لکه های گوناگون ایجاده شده است ،نگران نباشید زیرا شرکت بهاری نوعی از کف سابی را ارائه می دهد که با اساب های زبر شروع شده و لایه بالای سنگ به ضخامت نیم سانت را  برداشته و تمامی ایرادات سنگ اعم از ناخنک سنگ ، خط و خش و خراشیدگی و لکه های سنگ برطرف شده و در مرحله بعد با استفاده از نرم ترین لقمه های موجود اقدام به صیقل سنگ و براق و پولیش مجدد سنگ با کفسابی می کنیم .

کف سابی سنگ ساختمان
كفسابي ىر تهران

کفسابی چه کاربردی دارد ؟

 • موزائیک های خانه شما به علت وجود جرم و آلودگی مات و کدر به نظر می رسد؟از دیدن پستی و بلندی سنگهای محل کارتان خسته شده و با صرف هزینه بالا قصد تعویض آنها را دارید؟
 • پس از عملیات بنایی و ریختن و سفت شدن مواد و مصالح بنایی بر سنگفرش خانه، احساس بیزاری می کنید؟
 • به دنبال اطلاعاتی در مورد کف سابی هستید؟

ما همه چیز را درباره کف سابی ساختمان از ساب زدن لابی تا پشت بام را در اختیار شما قرار می دهیم .

كفسابي /کفسابی ساختمان در تهران
کف سابی کردن سنگ کف ساختمان به صورت آینه ای
 • حتی می توانید نمای ساختمان و دیوار های خود را به ما بسپارید تا با نماشویی ساختمان حرفه ای تمیز و براق شود .نترسید و دیگر نگران هیچ یک از مسائلی که شما را مضطرب می کند، نباشید.

زیرا چاره کار بسیار راحت تر از آنی است که در تصور شما می گنجد.چاره کار خود را می توانید در نزد کفساب ماهر و با تجربه در کفسابی و سنگ سابی پیدا کنید. جهت کفسابی آپارتمان کلیک کنید .

تاثیرات کفسابی سنگ

کفسابی سنگ به عنوان معجزه صنعت زیبا سازی ساختمان طلقی می شود . منظورمان از این حرف این است که با هزینه کف سابی بسیار کم می توانیم به نتیجه دلخواه خود برسیم .

ما سنگ ها را به دو دسته سنگ های نرم و سنگ های سخت دسته بندی کرده ایم در مرحله بعد برای سنگ های نرم مانند دهبید،تراورتن،گوهره،آباده و دسته مرمریت قیمت سنگسابی حدود 20 الی 80 هزار تومان ک برای کف سابی سنگ های سخت مانند گرانیت،سلسالی،گرانیت افریقایی ،موزاییک که جزو سنگ های سنگ و پر هزینه ساب زنی محسوب می شوند.

کفسابی ساختمان در تهران توسط تیم کفساب و سابزن
کفسابی ساختمان در تهران توسط تیم کفساب و سابزن

 قیمت و هزینه سنگسابی را از 20 الی 80 در نظر گرفته ایم و با افزایش قیمت طبیعتا تعداد مراحل سابزنی نیز افزایش می یابد و استفاده از مواد اورجینال ایتالیایی منطقی به نظر می رسد .

اما برای این که چنین هزینه های را برای کف سابی کنیم ابتدا باید ارزش و تاثیر آن را برروی کفپوش خانه خود بدانیم . ابتدا باید بدانیم که سنگ را وقتی فرش می کنیم طبیعی است که لبه و ناخنک بین دو سنگ به دلیل عدم همترازی ایجاد می شود با کف سابی سنگ می توان این لبه و ناخنک را برداشت این یکی از تاثیرات آن است .

برای براقیت بیشتر می توان از پولیش سنگ کف استفاده کرد. تاثیر چهارم میکروب و باکتری زدایی از کف خانه شما توسط کفسابی است که با این کار هر نوع باکتری و جرمی که در زمین منزل شما تجمع کرده باشد کاملا میکروب زدایی می شود . اینها و صد ها عامل دیگر نشان دهنده ارزش و تاثیر کفسابی برروی منزل شما هستند.

کفسابی سنگ ساختمان توسط کفسابیته
کفسابی سنگ ساختمان توسط کفسابیته

مزایای کفسابی برای خانه و ساختمان

بعد از اینکه ساختمان، مغازه، تالار و …. سنگفرش شد. این امکان وجود دارد سطوحی که در سنگفرش بکار می رود در یک سطح نباشند. بوسیله کف سابی می توان این سطوح را صاف و هم سطح نمود.

بوسیله کف سابی می توان پستی و بلندی و وجود خش و ناخنک در سنگ را ترمیم نمود. این کار باعث می شود که انتقال وسایل و رفت و آمد بر این سطوح به صورت آسان انجام پذیرد. با کف سابی می توان به نظافت راحت تر امیدوار شد که البته بعد از نظافت زیبایی کفپوش مشهود است. با توجه به کفسابی و جلا گرفتن و شفافیت سنگفرشها، محیط نیز زیباتر و تمیز تر به نظر می رسد.

تاثیر کفسابی فرچه ساب برای تمیز کردن موزاییک و سنگ


کفسابی، فرآیندی است که توسط بسیاری از کارشناسان توصیه می‌شود. این فرآیند مزایای خاص خود را دارد که در این مقاله به آن‌ها پرداخته خواهد شد. این مقاله به بررسی مزایای کفسابی می‌پردازد و تأثیرات مثبتی که انجام آن بر خانه و ساختمان دارد را بررسی می‌کند.

۱. هم‌سطح کردن کف:

مزیت اصلی کفسابی این است که سطح کف را هم‌سطح می‌کند و اختلاف سطح سنگ‌ها یا موزاییک‌های کف را از بین می‌برد. این عمل باعث افزایش عمر متریال کف می‌شود و از بروز مشکلات مرتبط با این ناهم‌سطحی جلوگیری می‌کند.

۲. صرفه‌جویی در هزینه‌ها:

کفسابی باعث از بین رفتن لق و ناهم‌سطحی در سنگ‌ها و موزاییک‌های کف می‌شود. این باعث می‌شود صاحبان خانه از هزینه‌های تعمیرات آتی جلوگیری کنند و همچنین در هزینه‌ها صرفه‌جویی کنند.

۳. افزایش زیبایی کف ساختمان:

کفسابی موجب نو شدن و براق شدن کف می‌شود. با از بین بردن مواد زائد روی کف و تمیز شدن کف، زیبایی آن افزایش می‌یابد. همچنین، افزایش زیبایی کف می‌تواند قیمت خانه را در زمان فروش آن افزایش دهد.

۴. افزایش عمر متریال کف:

کفسابی باعث نو شدن کف و از بین بردن هر گونه مشکل و لقی در متریال کف می‌شود. این باعث افزایش عمر متریال و استفاده بیشتر از آن می‌شود.

۵. افزایش بهداشت و بهینه‌سازی فضا:

با انجام کفسابی، می‌توان به بهبود شرایط بهداشتی کف و سطح آن دست یافت. کفسابی با از بین بردن لق و زبری‌های سطح کف، امکان تمیز کردن و بهداشتی کردن آن را بهبود می‌بخشد. همچنین، سطح صاف و براق کف سبب افزایش روشنایی فضا و ایجاد احساسی از فضای بزرگ‌تر می‌شود.

۶. کاهش سر و صدا:

کفسابی می‌تواند به کاهش سر و صدا در ساختمان کمک کند. با صاف شدن سطح کف و از بین بردن ناهم‌سطحی‌ها و لق‌ها، ارتباط مستقیم با سطح سفت و صاف میان مبلمان و کف برقرار می‌شود و در نتیجه سر و صداها کاهش می‌یابد.

۷. مقاومت در برابر سایش و فرسایش:

با انجام کفسابی و صاف شدن سطح کف، مقاومت کف در برابر سایش و فرسایش افزایش می‌یابد. این باعث افزایش عمر متریال کف می‌شود و نیاز به تعویض آن در طولانی مدت کاهش می‌یابد.

۸. افزایش ارزش و سرمایه‌گذاری:

کفسابی، به‌عنوان یک اقدام بهبودی در خانه و ساختمان، می‌تواند ارزش آن را افزایش دهد و به سرمایه‌گذاران جذابیت بیشتری بدهد. با بهبود ظاهر و کیفیت کف، ارزش خانه و ساختمان در بازار ملک افزایش می‌یابد و می‌تواند به عنوان یک عامل مهم در جذب خریداران و مستاجران خوب عمل کند.

با کفسابی دقیق و از بین بردن بندها و لبه های سنگ به صیقلی و شفافیت سنگ ها کمک می شود. همچنین مانع این می شود که انعکاس نور در جهات مختلف صورت بگیرد و به کیفیت نمای کار نیز توجه دارد.

نکات مهم در کفسابی

باید این نکته را مد نظر داشته باشید که این کار، فاضلاب زیادی را تولید می کند. بنا بر این، هنگام کف سابی اتاق باید وسایل خود را جابجا کنید تا از آسیب رسیدن به آنها جلوگیری شود. هنگام کف سازی پله، گلدان ها و سایر وسایل مانند فرش و جاکفشی را بردارید. اگر کار کف سابی در پارکینگ منزل شما انجام می شود.

حتما ماشین را جابجا کنید. از همه مهم تر، اگر در کف ساختمان یا پارکینگ شما سنگی دچار لقی شده، حتما به فرد کف ساب اطلاع دهید تا از شکستگی سنگ و تحمیل هزینه فراوان به شما جلوگیری شود.همچنین برای کاهش هزینه های کف سابی می توان از کفشویی پارکینگ نیز استفاده کرد.

تاثیر کفسابی اصولی برای سنگ
تاثیر کفسابی اصولی برای سنگ

 به طورکلی، کار کف سابی ساختمان، کار ظریف و حساسی است که نیاز به ماشین آلات با کیفیت و نیروی انسانی با تجربه دارد. عدم توجه به این موضوع، می تواند خسارت های سنگینی را به ساختمان شما وارد کند.

کفساب کیست؟

کف ساب کسی است که مبادرت به انجام کفسابی می کند. کفساب باید به قدر کافی در حرفه و هنر خود مهارت داشته و تجربه لازم را کسب کرده باشد.

 بنابراین لازم است که کفساب انسانی با درایت، عاقل و باهوش باشد. اگر فرد کفساب دارای مهارت و تجربه لازم در کار خود نباشد، بی شک کفسابی بخوبی انجام نمی شود. در هنگام کفسابی کف، کفساب باید دقت لازم را به کار برد تا مبادا آب به دیوارخانه یا مکان مورد نظر بپاشد.

کفسابی اداره و سازمان ها
كفسابي ساختمان

در عین حال عملیات کفسابی نیاز به صبر، تحمل و بردباری زیادی در وجود کفساب دارد. کفساب خوب، فاضلاب حاصل از کفسابی را جمع آوری نموده و سنگفرش را در پایان کار به صورت تمیز تحویل می دهد. در غیر این صورت موجبات رضایت مشتری یا کارفرما که اصل اول در کار کفسابی است، حاصل نمی شود.

ویژگی کفساب و ساب زن خوب

یک کفساب و ساب زن خوب به خوبی می داند که وظیفه او براق و درخشان کردن هر نوع سنگ است که به او معرفی می شود از این رو باید اطلاعات جامع از سنگ های مختلف داشته باشد تا بتواند برای هر سنگ روش سنگسابی و ساب زنی سنگ مناسب را انتخاب کند .

كف سابي
كف سابي

به کفساب حرفه ای ها اعتماد کنید!

تمیز کردن نادرست می تواند سطح کف سنگ های شما را خراب کند! ما از خصوصیات سنگ و انواع محلول های تمیز کننده و فرآیندهای تمیز کردن با کفسابی به زیبایی آنها پی می بریم. ما پرداخت و براق کردن سنگ را از طریق استفاده از پودرهای موم، ساینده های الماس و مالش .

 سابزنی با ماشین آلات ارائه می دهیم تا کف سنگ شما صیقل داده شود تا درخشش اولیه خود را بدست آورد. اطمینان حاصل کنید که یک شرکت حرفه ای استخدام کرده اید تا کف سنگ های طبیعی خود را صیقل دهد تا به شما کمک کند تا سالهای سال از آن محافظت کنید!

چرا کف سنگ ها می درخشند؟

وقتی نور به سنگ ناهموار برخورد می کند ، پراکنده و پراکنده می شود. اگر سنگ یکنواخت باشد ، نور از سطح آن برمی گردد و باعث درخشش آن می شود.

برای نشان دادن این نکته ، تصور کنید که در یک قایق هستید. اگر در دریاهای مواج قایقرانی می کنید ، وقتی به آب شکننده نگاه می کنید ، نمی توانید انعکاس خود را ببینید. اگر دریا آرام باشد ، خود را به وضوح در آب مانند آینه خواهید دید. نور روی آب صاف همانند کف زمین سنگی برگشت می کند.

کفسابی سنگ در تهران توسط شرکت بهاری
کفسابی سنگ در تهران توسط شرکت بهاری

چه عواملی باعث ناصافی کف سنگ ها می شود؟ خاک ، شن و ماسه، که باعث خراش های میکروسکوپی می شود و باعث از بین رفتن درخشش سنگ می شود. بنابراین ، یک کف سنگی مات و انباشته از خراش های سطحی به راحتی براقیت خود را از دست می دهند .

اصول کفسابی انواع سنگ

با توجه به تجربه چندین ساله ه در زمینه کف سابی انواع سنگ داریم دریافته ایم که روش و مراحل کفسابی هر سنگ با سنگ دیگر کاملا متفاوت است و این تفاوت در لقمه های ساب ، سرعت چرخش صفحه دستگاه کف سابی و نیز تعداد مراحل آن است به طوری که برخی سنگ ها با 7 مرحله کفساب به نهایت شفافیت و صیقل خود می رسند و اما برخی سنگ ها مثل گرانیت با 14 مرحله سنگساب به کیفیت مطلوب می رسد .

روش درست کفسابی سنگ
روش درست کفسابی سنگ

برای واضح شدن موضوع در زیر به روش سنگسابی برخی از سنگ های پرکاربرد در خانه های مسکونی ، مراکز تجاری و اداری اشاره می کنیم.

کفپوش سنگی به دلیل حساسیت های بالایی که دارد نیاز دارد تا از موقع خرید تا اجرا و حتی نگه داری بعد از آن حواستان به سنگ های طبیعی خانه تان باشد در این مقاله به نکاتی که باید برای نگه داری سنگ تان بدانید را بیان می کنیم . بایدها و نباید های سنگسابی

اولین اقدام پس از نصب سنگ ،اجرای یک سنگسابی اصولی می باشد که باید در مراحل کامل و با استفاده از لقمه های ایتالیایی و در شرایط ایده آل انجام شود تا براق و درخشان شود .

کفپوش خانه شما که از سنگ های تراورتن،دهبید،گرانیت،آباده،مرمریت،لایمستون،موزاییک،علی گودرز،گرانیت گل پنبه و یا هر سنگ دیگری که باشد بر اثر رفت و امد ساییده می شود و نیز در اثر کشیده شدن اجسام تیز یا زیور الات و هر چیز دیگری خراش بر میدارد ابتدا باید بدانید برای برطرف کردن ساییده شدن و یا خراش عمقی سنگ راهکاری جز خدمات کفسابی وجود ندارد بحث ما امروز در رابطه با شرایط نگه داری سنگ بعد از کف سابی است .

عکس نمونه کار بایدها و نباید های سنگسابی
باید های کفسابی که باید رعایت شود – بهترین کفسابی در تهران و کرج 

نگه داری سنگ بعد از  خدمات کفسابی و سنگسابی

پس از کف سابی باید به طور مرتب از سنگ خانه خود نگه داری و مراقبت کنید تا مشکلات تکرار نشوند در این راستا باید به چندین نکته زیر دقت کنید : بایدها و نباید های سنگسابی را در زیر مشاهده کنید 

 • از اجسام نوک تیز برای کندن چسب یا لایه سوخته سنگ که ممکن است در اثر ریخته شدن مواد اسیدی ایجاد شود استفاده نکنید این کار باعث ایجاد خراش و خط وخش در سنگ می شود 
 • از مواد سفید کننده و تمیز کننده که دارای اسید زیاد هستند به هیچ عنوان استفاده نکنید 
 • تنها مجاز به استفاده از مواد شوینده مخصوص سنگ و یا موادی مانند ریکا هستید .
 • تنها برای گرانیت می توانید از مواد اسیدی استفاده کنید .
 • نکات کفسابی دارای ریزه کاری های زیادی هست.

کفسابی آینه ای برای سنگ

در عمل سنگ سابی با برداشتن یک لایه نازک از سنگ، باعث بوجودآمدن سنگی صیقل خورده و صاف می شوند. سنگ سابی می تواند در کفپوش ساختمان، در دیوارهای محل و یا حتی نمای ساختمان و نماشویی مورد استفاده قرار گیرد. بدین ترتیب با سنگسابی سنگهای بکار رفته در ساختمان علناً بر زیبایی ساختمان یا محل مورد نظر افزون می شود.

کف سابی ، کف سابی ساختمان ، اجرای کف سابی
کف سابی ، کف سابی ساختمان ، اجرای کف سابی

سابزن در واقع سنگ را تازه و زنده کرده و درخشندگی فوق العاده ای به سنگ می دهد. انگار که سنگ تازه از کارخانه خارج شده است. شایان ذکر است که برترین و بهترین نوع سابزنی، ساب ایتالیایی است. به علت اینکه سنگها در سابزنی ایتالیایی بی اندازه براق به نظر می رسند، اصطلاحاً آن را سابزنی شیشه ای یا آینه ای هم می نامند.

کفسابی دهبید

سنگ دهبید از پر مصرف ترین سنگ های ساختمانی است که به دلیل شفافیت ، زیبایی و مقاومت آن در برابر سایش به عنوان بهترین انتخاب برای کفپوش سنگی ساختمان است ،این سنگ به دلیل قابلیت براق شوندگی زیاد در صورت کف سابی درست سنگ دهبید می تواند حالت شیشه ای داشته باشد در این راستا می توان از لقمه سنگ های 46 ، 100 برای برداشتن پستی و بلندی و نیز خط و خش سنگ استفاده می کنیم که آماده مراحل بعدی ساب یعنی صیقل و سپس براق کردن سنگ دهبید شود .

کفسابی تراورتن

سنگ تراورتن به دلیل چگالی بسیار پایین و قیمت مناسب و همچنین طرح ها و رنگ های تیره کاربرد زیادی در قسمت های مختلف ساختمان دارد از جمله در داخل آپارتمان ، پارکینگ و نیز محوطه ساختمان استفاده می شود .

اما به دلیل خلل وفرج زیاد سنگ تراورتن از مقاومت کافی در برابر سایش و خراشیدگی ندارد ، از این رو پیشنهاد ما استفاده از کف سابی تراورتن برای کاهش خلل و فرج و منافذ سنگ است تا از نفوذ آب و همچنین فرسودگی زود هنگام سنگ تراورتن جلوگیری شود .

كفسابي سنگ ساختمان در تهران
كفسابي سنگ ساختمان در تهران

کف سابی سنگ گوهره

اگر به دنبال سنگ با مقاومت بسیار بالا و کمترین خلل و فرج سنگ هستید ، سنگ گوهره بهترین انتخاب است ، البته لازم است بدانید که اگر تم و دکوراسیون ساختمان تان براق و درخشنده است ، سنگ گوهره انتخاب مناسبی نیست چون قابلیت براق شدن کافی ندارد .

سنگ گوهره به دلیل سطح کاملا یکنواخت و بدون منفذ مناسب قسمت های پارکینگ و نیز محوطه ساختمان است ، به دلیل سطح یک تکه مقاومت کافی در برابر نفوذ آب و ساییدگی و خراشیدگی دارد .

کفسابی گرانیت

سنگ گرانیت که سخت ترین سنگ در بین سنگ های کاربردی ساختمان است ،ویژگی های منحصر به فردی دارد که می تواند سالها با کیفیت اولیه باقی بماند و به دلیل تراکم بسیار بالا و کانی های سخت آن در برابر آب و ساییدگی کاملا مقاوم بوده و مناسب ترین سنگ برای پارکینگ ، راهرو و قسمت های پر رفت و امد است.

و همچنین با استفاده معمول از کفپوش گرانیتی امکان ایجاد خراش و ساییدگی برروی سطح آن وجود ندارد. لازم است بدانید که حتی با تشکیل شده لایه کثیف یا خراش و جرم گرفتن سنگ می تواتیم با کف سابی سنگ گرانیت سطح پارکینگ ، راهرو و … را مانند روز اول تمیز و براق و صیقلی کنیم.

کفسابی در تهران

کفسابی در تهران به هنر سابیدن کف به منظور شیشه ای یا آینه ای کردن کف سنگی گفته می شود. عملیات کفسابی مراحل مختلفی دارد که بوسیله دستگاه انجام می شود، که به آن سابزنی می گویند.

کفسابی پله و پیگرد

با عنایت به نوع سنگ برای کفسابی در تهران از لقمه های الماس استفاده می شود. لقمه کفسابی در قطعات کوچک بوده و در دستگاه به کار می رود و به تناسب دارای کاربردهای متفاوت هستند. در این زمینه از جدیدترین دستگا هها و تکنولوژی بروز شده دنیا استفاده می شود.

لازم به ذکر است که با توجه به تراکم جمعیت در شهر بزرگی مثل تهران می توان گفت: کف سابی در ساختمانهای بلند و برج های تهران و حتی ساختمانهای با طبقات کم امری لازم و ضروری است. زیرا با عملیات کف سابی به شفافیت، درخشش و بقای ساختمانها کمک زیادی می شود.

همچنین گذشته از تأثیرات مهمی که در زیبایی محیط دارد، در امنیت سلامت و بهداشت نیز مؤثر است. زیرا با یکپارچه شدن سطح سنگها در کفسابی در تهران تمامی درزها و منافذ موجود در سنگ بسته می شود. بدین صورت کفسابی امکان نفوذ انواع میکروب را سد می سازد.

کفسابی سنگ کف

کفسابي
کفسابي

برای سابیدن سنگ کف ما از روش های ویژه کف سابی استفاده می کنیم زیرا که شعار ما کیفیت برتر و قیمت کفسابی مناسب تر است.  ما برای سابزنی سنگ کف خانه شما سعی بر این داریم تا با استفاده از دستگاه های سابزنی سنگ تمامی سطوح سنگی شما را برای و درخشان کنیم.  و در مرحله بعد اقدام به پرداخت سنگ می کنیم که این کار موجب ماندگاری براقیت سنگ خواهد شد .

 شرکت کفسابی تهران با دستگاه ساب زنی ایرانی سه فاز و تک فاز شروع به از بین بردن سیاهی یا لکه سنگ شما می کند برای این کار از لقمه سنگ ها و پد کفسابی کمک می گیریم تا سطح سنگ را از هر نوع خراش و خط و خش و ناهمواری و پستی و بلندی خالی کنیم.

نگهداری کفپوش سنگی

برای حفظ کف سنگها چیزی مهمتر از تمیز نگه داشتن کف سنگها وجود ندارد. با دور نگه داشتن آوار از کف سنگ ، باید کارهای ترمیمی بسیار کمتری انجام دهید.

نکات مهم در نگه داری سنگ

کفسابی لکه برداری ، کفسابی سنگ ، کفسابی ساختمان
کفسابی لکه برداری ، کفسابی سنگ ، کفسابی ساختمان
 • سنگ های مرمریت در برابر مواد اسیدی ضعف دارند و در اثر تماس مستقیم مواد اسیدی با سنگ مرمر سنگ دچار سوختگی و در اصلاح آهکی می شود که موجب ایجاد لکه های سفید در سنگ می شود .
 • برای صرفه جویی در هزینه ساخت می توانید از سنگ های ناسابیده مناسب برای کفپوش سنگی خود استفاده کنید و برای هموار کردن و براق و درخشان کردن آن از کفساب و سابزن ماهر کمک بگیرید تا هزینه سابزنی کارخانه که عملا موقع سنگسابی از بین می رود به عنوان صرفه جویی باقی می ماند .
 • کفسابی در کل با دونوع دستگاه تک فاز و سه فاز قابل انجام است که بسته به نوع سنگ و امکان برق موجود در کارگاه می توانید از دستگاه مناسب بهره بگیرید.در صورتی که ساختمان شما مجهز به برق سه فاز باشد می توانید از کفساب بخواهید تا پروژه سنگسابی شمارا با دستگاه ساب سه فاز انجام دهد .
 • سنگ های ساختمان در بین مصالح نازک کاری ساختمان گران ترین مصالح هستند بنابراین دقت داشته باشید که تا در انتخاب و اجرای کفسابی دقت کافی را داشته باشید گروه بهاری می تواند خدمات سابزنی شما را تضمین کند .

موکت بندی ورودی برای جلوگیری از ورود شن

با نصب موکت کافی و با کیفیت بالا ، از ورود شن و ماسه به خانه و کف سنگ جلوگیری کنند.

تشک های مخصوص پیاده روی برای داخل و خارج ورودی های ساختمان ، به علاوه بین مناطق فرش شده و کاشی کاری شده ، می شود. همچنین بهتر است در زیر هر مبلی که باعث خراش کف شود از فرش یا تشک استفاده کنید.

اطمینان حاصل کنید که برنامه تمیز کاری و نگهداری روزانه شما حداقل یک بار جارو زدن و تمیز کردن حصیرها و احتمالاً بیشتر در مواقع آب و هوای نامناسب را شامل می شود. و به نظافتچی خود آموزش دهید که هنگام تمیز کردن کف ، زیر تشک ها را تمیز کنند.

ترمیم شکستگی و خالی شدن سنگ با رزین ساب
ترمیم شکستگی و خالی شدن سنگ با رزین ساب

پاک کردن گرد و غبار جارو برقی

موکت ها اگرچه بسیار موثر هستند ، اما نمی توانند همه گردوغبار را از بین ببرند. به همین دلیل نمی توانید کف سنگ های سنگین را زیاد گردگیری کنید. برنامه تعمیر و نگهداری شما باید حداقل یک بار در روز ، یا چندین بار در روز در مناطق پرتردد ، شستشوی گرد و غبار را داشته باشد.

هنگام تمیز کردن کفهای سنگی از تمیزکننده تمیز و تمیز نشده ریون استفاده کنید. این متفاوت از کاری است که به طور معمول برای کف پارکتی و سرامیکی انجام می شود ، اما ممکن است روپوش تصفیه شده حاوی روغنی باشد که می تواند در آن غوطه ور شده و سنگ را لکه دار کند.

جارو برقی وکیوم بهتری وسیله برای تمیز کردن کفپوش سنگی شما است البته باید دقت کنید که سطح زیر جروبرقی دارای نرمی کافی باشد تا سنگ را خراشیده نکند .

تمیز کردن سنگ طبیعی با کف سابی

کف سنگ های طبیعی با پاک کردن منظم کاملاً تمیز نمی شوند. دلیل آن این است که سنگ طبیعی و کاشی های سنگی به طور باورنکردنی متخلخل هستند ، به این معنی که سطح سنگ می تواند لکه ها و نشت ها را جذب کند. برای تمیز کردن لکه ها از سنگ ، ما یک کفشویی حرفه ای از سنگ را با بهترین مواد تمیز کننده کف سابی پیشنهاد می کنیم.

تمیز کردن سنگ کف توسط استادکار کفساب و ساب زن در تهران
تمیز کردن سنگ کف توسط استادکار کفساب و ساب زن در تهران

برای پاک سازی سنگ طبیعی یک روش خاص وجود ندارد. در واقع ، تمیز کردن کف سنگ بسته به نوع سنگ و دوغاب شما می تواند بسیار متفاوت باشد. به همین دلیل است که ما همیشه نحوه تمیز کردن سنگ طبیعی را تنظیم و بررسی می کنیم تا مطمئن شویم که آن را تا حد ممکن تمیز می کنیم.

تمیز کردن سنگ و پرداخت

نگهداری صحیح سنگ شما باعث زیبایی ظاهری آنها برای لذت بردن از درخشش آن در سالهای آینده خواهد شد. در شرکت کفسابی بهاری ، ما خدمات زیادی برای تمیز کردن کف سنگ با کف سابی ، از جمله تمیز کردن سنگ ، پرداخت برای براق کردن سنگ و رزین و بتونه مجدد سنگ ارائه می دهیم.

اگر کفپوش سنگفرش ، سنگ تراورتن ، ماسه سنگ یا سنگ مرمر دارید ، پرسنل متخصص ما می توانند زیبایی و استحکام کف سنگ شما را بازیابی کنند.

کفسابي ساختمان با روش ایتالیایی
کفسابي ساختمان با روش ایتالیایی

تمیز کردن سنگ مرمر داخلی

پرداخت و تمیزکاری منظم کف مرمر می تواند از آسیب دیدن جلوگیری کرده و سنگ مرمر را کاملاً جدید بنظر برساند. کف های مرمری برای اطمینان از صاف بودن سطح سنگ و عاری از هرگونه لکه نیاز به تمیزکاری ویژه دارند.

 ما از روش مهر و موم کردن سنگ و یا نانو سنگ محافظ استفاده می کنیم تا از نفوذ لکه ها به سطح سنگ مرمر جلوگیری کنیم. علاوه بر این ، ما کف مرمر را دوباره جلا می دهیم تا یک سطح سخت و صاف به آنها بدهد که در برابر لکه ها مقاومت کند.

تمیز کردن و پرداخت صفحه گرانیت

گرانیت سنگ بسیار زیبایی است و دارای انبوهی از رنگها و طرحهای طبیعی است. این واقعاً می تواند باعث شود طراحی حمام یا آشپزخانه واقعاً کنار هم قرار بگیرد. هر چقدر که زیبا باشد ، در مورد نگهداری و نظافت اگر اشتباه انجام شود ، بسیار آسیب زننده است.

گرانیت بسیار سخت تر از سنگ مرمر است ، چه وقت گرانیت نیاز به ترمیم دارد ؟ باید با یک متخصص تماس بگیرید که دانش تخصصی برای کار بر روی گرانیت شما را دارد. بسیاری از متخصصان نظافت آن را لمس نمی کنند. شرکت کف سابی بهاری از دانش و تخصص لازم برای تمیز کردن ، پرداخت و بازیابی گرانیت شما برخوردار است.

شیشه ای کردن سنگ با کفسابی
شیشه ای کردن سنگ با کفسابی

 این که آیا نیاز به تمیز کردن و محافظت مجدد از آن است ، تکنسین های حرفه ای ما می توانند این خدمات را برای شما انجام دهند. نکته کلیدی در شگفت انگیز نگه داشتن گرانیت شما تمیز کردن ، صیقل کاری و مهر و موم و نانو سنگ است. ما این نکته را آموزش می دهیم تا به مشتری خود در زمینه مراقبت صحیح از سنگ آموزش دهیم.

آب بندی سنگها

ما مجموعه ای از نانو برای کفهای سطح سخت شما داریم. هر سیلر که حمل می کنیم هدف خاص خود را دارد و بسته به نوع کفپوش سطح سخت شما استفاده می کند. برخی آب را دفع می کنند و برخی دیگر آب و روغن را دفع می کنند. و برخی به طور خاص برای کف هایی با تخلخل زیاد مانند آجر ، تخته سنگ ، سنگ آهک ، سنگ تراورتن و سنگ مرمر طراحی شده اند.

کفسابی ساختمان از واجب ترین نازک کاری های ساختمان قرار گرفت .در ساخت ساختمان های مدرن امروزی، از مواد و مصالح مختلفی استفاده می شود.سنگ، سیمان، ماسه، گچ، سرامیک و آهن از جمله مهم ترین مواد و مصالح مورد نیاز جهت ساخت یک ساختمان هستند.هر یک از این مواد و مصالح، با گذشت زمان دچار فرسودگی می شوند.

کفسابی ساختمان

از جمله مصالحی که کاربرد فراوانی در ساختمان های امروزی دارد، انواع سنگ و موزائیک است که در کف ساختمان به کار می رود.سنگ ها و موزائیک های کف ساختمان، با گذشت زمان رنگ کهنگی به خود می گیرند.همچنین ریختن موادی مانند اسید، آبلیمو و … می تواند از کیفیت و جلای آن ها بکاهد.تعویض این مصالح، هزینه زیادی در بردارد و وقت زیادی را می گیرد.

اجرای کفسابی ، بهترین کفسابی ، کفسابی درجه یک
اجرای کفسابی ، بهترین کفسابی ، کفسابی درجه یک

کف سابی بهترین راه نگه داری سنگ

بهترین راه برای نگهداری از سنگ و سرامیک کف ساختمان و جلوگیری از هدر دادن وقت و هزینه، کف سابی است.این اسم را اکثر مردم شنیده اند. اما بسیاری از آنها نمی دانند کف سابی ساختمان چیست، چگونه انجام می شود و چه فایده ای دارد؟ کفسابی در واقع یکی از مهم ترین بخش های تعمیر و نگهداری ساختمان است که باعث می شودعمر مصالح به کار رفته در کف ساختمان شامل سنگ، موزائیک و بتن به نحو قابل ملاحظه ای افزایش یافته و جلا و درخشندگی اولیه خود را باز یابند.

کف سابی، در قسمت های مختلفی از ساختمان مانند کف سالن ها و اتاق ها، کف راهروها، راه پله ها و پارکینگ ساختمان انجام می شود.در ساخت هر یک از این بخش های ساختمان، از مصالح مختلفی استفاده می شود، بنابراین نحوه کف سابی در هر یک از این بخش ها متفاوت است. اینکه عملیات کف سابی ساختمان را با چه هدفی انجام دهید نیز در نحوه کف سابی موثر است.

اجرای کار ساب مانند سایر خدمات دارای ظریف کاری کفسابی است که می توانید مطالعه کنید .

نکات کفسابی

کفسابی صنعتی است که از ایتالیا توسط پیشکسوت ما جناب حمید بهاری وارد ایران شد .در زمان های قدیم کفسابی تنها با دستگاه های بسیار کم امکانات و اکثرا به صورت دستی انجام می شد اما با گذشت زمان با تحقیقات و پیشرفت هایی که در زمینه ساب زنی انواع سطوح حاصل شد به شکل امروزی یعنی کاملا ماشینی تبدیل شد .

هدف از کفسابی به دست آوردن یک سطح براق ،درخشان و البته صاف و بدون پستی و بلندی است از این رو صفحه ساب زنی از چندین لقمه ساب تشکیل می شود که این صفحه با دور های مختلف چرخیده و شروع به سابیدن می کند که به این کار کفسابی می گوییم.

کف سابی سنگ
کف سابی سنگ

شرایط کفسابی در تهران

ما در شهر تهران هم با دستگاه های ایرانی کف سابی و هم با دستگاه های ایتالیایی سابزنی پروژه انجام می دهم .در این بین عوامل مختلفی در تعیین دستگاه تاثیر می گذارند: اولی قیمت کفسابی بدیهی است که برای قیمت های پایین دستگاه هایی ایتالیایی که قیمتی بالا تر از ۱۰۰ میلیون تومان را دارند نمی توان استفاده کرد .

کفسابی سنگ کف ساختمان با تکنیک کفسابی ایتالیایی

دوم کشش آسانسور محل : باید دقت کنیم که آسانسور محل مورد نظر ظرفیت جابه جایی دستگاه های سنگین ایتالیائی را دارند .کیفیت سنگ مورد نظر: بحث سوم این است که آیا کفپوش ما ارزش صرف هزینه زیاد را دارد یا خیر و چندین عامل دیگر که تعیین کننده استفاده از مواد و دستگاه توسط تیم ما می باشند .

ساعت کار کفسابی

گروه ما متشکل از دو دسته شیفت روز و شب می باشد که هر دو بستگی به شرایط محل مورد نظر مشغول انجام کار هستند . برای مثال کفسابی در مدارس و ادارات یا رستوران ها ومغازه های پر رفت و آمد لازم تا شب به انجام خدمات کف سابی پرداخت تا مشکلی پیش نیاید .اما در ساختمان های مسکونی به دلیل عوامل مختلف تنها در تایم روز و از ساعت ۸ الی ۱۷ اقدام به کف سابی می کنیم. 

‫67 نظر

 • ملکی

  ممنون از خدمات خوب شما ، من از کفسابی سنگ استفاده کردم ، عالی و بی نظیر بود.

  27, مارس 2024 در 5:18 ب.ظ
 • مهسا

  امکان داره لقمه های که در کفسابی استفاده میشه باعث سوخته شدن سنگ و مات شدن بیشترش بشه ؟

  4, می 2023 در 9:46 ق.ظ
  • بهاری

   سلام ، با توجه به اینکه اکثر لقمه ها اسیدی هستند اگر اسید حاصل خنثی نشود بله کاملا می تواند به سنگ آسیب برساند .

   4, می 2023 در 10:12 ق.ظ
 • محبی

  کف سابی سنگ ساختمان یکی از مهم ترین خدمات زیباسازی آپارتمان هست حتما جدی بگیرید .
  ممنون از خدمات خوب شرکت بهاری

  9, آوریل 2023 در 2:20 ب.ظ
  • بهاری

   بله کاملا درست میفرمایید ، بیشترین مساحت خانه مربوط بهرکفپوش هست و زیبایی آن تاثیر بسیار زیادی در لوکس بودن خانه تان دارد .

   9, آوریل 2023 در 4:09 ب.ظ
 • مال خواه

  کفسابی سنگ واقعا تاثیر گذاره ما تصمیم گرفته بودم که سنگ کف خونه رو عوض کنم چون ترک و شکستگی داشت و کاملا مات شده بود .
  با اجرای کفسابی سنگ توسط شرکت بهاری واقعا نتیجه عالی و براق شد و سنگ عین روز اول براق و درخشان شده ممنونم

  6, آوریل 2023 در 10:02 ب.ظ
  • بهاری

   بله یکی از اصلی ترسن کاربرد های کفسابی احیا و ترمیم سنگ های شکسته و آسیب دیده است

   9, آوریل 2023 در 4:09 ب.ظ
 • ایراندوست

  کفسابی سنگ ساختمان توسط شرکت بهاری واقعا عالی بود من راضی بودم از کیفیت و قیمت خدمات ممنون از تیم عالی و پر انرژی

  6, آوریل 2023 در 12:18 ب.ظ
 • مدیر ساختمان قصر

  از خدمات کفسابی تهران استفاده کردم و واقعا هم قیمت و هم کیفیت راضی کننده بود ممنونم از تیم خوب بهاری

  26, مارس 2023 در 9:15 ق.ظ
  • بهاری

   سپاس از نظر لطف شما هدف ما همواره رضایت مشتریان ماست

   26, مارس 2023 در 9:48 ق.ظ
 • میرزایی

  سلام من هرساله از شب عید از خدمات کفسابی تهران استفاده میکنم ، کاملا رضایت بخش ، سریع و با اخلاق

  26, فوریه 2023 در 12:00 ق.ظ
 • مقدم

  عالی از خدمات و قیمت راضی بودم

  23, فوریه 2023 در 7:58 ب.ظ
  • بهاری

   ممنون از نظر لطف تان

   24, فوریه 2023 در 9:58 ب.ظ
  • سعید رضایی

   سلام خسته نباشید
   قیمت دستگاه ساب تک فاز موتوژن رو میخواستم
   قیمتشو برام بفرستید از طریق ایمیل

   13, مارس 2023 در 5:06 ق.ظ
 • مبعلی

  با کیفیت و عالی
  کفسابی تهران بی رقیبه

  23, فوریه 2023 در 7:10 ق.ظ
  • بهاری

   ممنون

   24, فوریه 2023 در 9:58 ب.ظ
 • مردانی

  دیدن نمونه کارهای شما واقعا لذت بخش هست

  22, ژانویه 2023 در 9:22 ق.ظ
 • علیزاده

  سلام ، کفسابی تهران با مدیریت بهاری واقعا عالی و بی نظیر بود . ممنونم از کیفیت خدمات و سروقت بودن

  18, ژوئن 2022 در 11:52 ق.ظ
 • علی نژاد

  عالی و بی نظیر بارفاصله بهترین شرکت کفسابی

  25, مارس 2022 در 1:11 ب.ظ
  • بهاری

   باعث افتخار ماست ممنون

   26, مارس 2022 در 2:36 ب.ظ
 • مهندس ایمانی

  عالی و بی نظیر
  هم خرید میشه کرد هم خدمات ارائه میدن عالی

  11, دسامبر 2021 در 9:33 ق.ظ
  • بهاری

   سپاس از نظر لطف تون

   11, دسامبر 2021 در 11:30 ق.ظ
 • خانوم حسن زاده

  تمام خدمات یک طرف و اطلاعات مهندس بهاری یک طرف مشاوره عالی و بی نظیر در زمینه های مختلف از ایشون گرفتم و فوق العاده کاربردی بود .
  با حوصله وقت می‌زارن و توضیح میدم همه چیز رو

  12, نوامبر 2021 در 1:17 ق.ظ
  • بهاری

   خواهش میکنم ، وظیفه ماست ،تاجایی که اطلاعات مطمین باشیم در خدمت مشتریان عزیز هستیم

   12, نوامبر 2021 در 3:09 ب.ظ
 • پیمانکار

  توضیحات کامل و کاربردی در مورد کفسابی .
  که شناخت کامل از خدمات کفسابی پیدا کردم با این مقاله

  30, اکتبر 2021 در 10:47 ب.ظ
  • بهاری

   از همراهی شما سپاسگزاریم .
   مقالات و مطالب دیگری در زمینه کفسابی به طور تخصصی داخل سایت موجود هست که می توانید از طریق آیکون جستجو نمایید .

   31, اکتبر 2021 در 11:36 ق.ظ
 • مهندس میرزاده

  کفسابی در تهران توسط شرکت بهاری انجام شد ، و نتیجه کار کف سابی شگفت انگیز بود .

  28, اکتبر 2021 در 6:11 ب.ظ
 • خانوم خطیبی

  کفسابی در تهران رو از هر کسی که میشناختم پرسیدم شرکت کفسابی بهاری رو معرفی کردن و من تو نظرات میخونم که مشتری ها راضی بودن از کفسابی این شرکت . منم قصد دارم پروژه کفسابی ساختمان رو به این گروه بسپارم

  26, اکتبر 2021 در 10:03 ق.ظ
  • بهاری

   باعث افتخار است که شرکت ما را برای سپردن کفسابی ساختمان تان انتخاب کرده ایم ، اولویت اول ما کیفیت کفسابی و رضایت شما می باشد .

   26, اکتبر 2021 در 10:16 ق.ظ
 • مولایی

  کفسابی آینه ای که شرکت بهاری انجام میده بی نظیره دوستان واقعا کیفیت کفسابی اجرا شده توسط گروه بهاری مورد تایید مهندس ناظر ما هم بود عالیبی

  25, اکتبر 2021 در 11:29 ق.ظ
  • بهاری

   خواهش میکنم مهندس ، کیفیت خوب کفسابی ساختمان تاثیر چشم گیری برروی جلب نظر خریداران و زیبایی داخلی خانه دارد بنابراین همیشه سعی داریم کار کفسابی را به بهترین شکل ممکن اجرا کنیم

   26, اکتبر 2021 در 9:56 ق.ظ
 • لطیف

  سلام کفسابی برای پاک کردن کثیفی سرامیک و کاشی هم کاربرد داره ؟

  16, اکتبر 2021 در 11:30 ب.ظ
  • بهاری

   سلام ، بله با لقمه مخصوص کف شو سرامیک می توان با کفسابی کثیفی و جرم سرامیک را به خوبی تمیز کرد .

   19, اکتبر 2021 در 9:21 ق.ظ
 • مرادی

  کفسابی ، تاثیر گذار ترین خدمت برای نوسازی و تمیز کردن کف هستش حتمن استفاده کنید .

  5, اکتبر 2021 در 9:57 ق.ظ
  • بهاری

   بله دقیقا ، به این دلیل هست که کفسابی ،لایه برداری سنگ را انجام می دهد و یک لایه جدید صیقل و براق می شود .

   5, اکتبر 2021 در 8:15 ب.ظ
 • Nima

  سلام برای آموزش کفسابی می خواستم مزاحم بشم ، تو چند جلسه میشه یادگرفت ؟

  17, سپتامبر 2021 در 9:27 ق.ظ
  • بهاری

   سلام نحوه کار کردن با دستگاه دو روز است اما برای فراگیری کفسابی سنگ حداقل یک ماه فعالیت لازمه

   17, سپتامبر 2021 در 5:31 ب.ظ
 • رسولی

  عالی و باکیفیت خدمات کفسابی بهاری واقعا با همه متفاوته

  15, سپتامبر 2021 در 4:29 ب.ظ
 • مهندس یزدانی

  کفسابی اصولی و درست فقط کارای لوکس واقعا عالی بودید مرسی

  13, سپتامبر 2021 در 6:19 ب.ظ
 • منوچهری

  سلام ما یک نمای سنگی رومی داریم و قصد داریم تمامی سنگ ها رو پیچ رولپلاک نما انجام دهیم .
  آیا امکانش هست؟

  10, سپتامبر 2021 در 10:24 ق.ظ
  • مدیر

   با سلام تا حد ممکن با پیچ مقاوم سازی می شود و برای سنگ های بسیار کوچک از روش مقاوم سازی سنگ با روش چسبی استفاده می کنیم .

   10, سپتامبر 2021 در 8:11 ب.ظ
 • مهندس افرا

  واقعا عالی ، در شرایط کنونی که اعتماد ها کم شده اینکه با شفافیت تمام نکات لازم در کیفیت کفسابی را بیان می کنید قابل تحسینه

  5, سپتامبر 2021 در 7:11 ب.ظ
 • سلیمانی

  مطالب کامل و مفیده از زحمات مدیر سایت تشکر میکنم

  30, آگوست 2021 در 7:03 ب.ظ
 • Alizadeh

  باتوجه به همکاری های که با شرکت مهندس بهاری داشتیم .
  ۱-کفسابی آینه ای و براق سنگ کف و سایر سطوح
  ۲-نظارت مستقیم و حرفه ای مهندس بهاری برای پروژه های بزرگ
  ۳-استفاده از لقمه ساب اورجینال ایتالیایی که تو کیفیت واقعا تاثیر گذاره
  ۴-استفاده از کفساب متخصص برای هر پروژه و نوع سنگ کف سابی

  27, آگوست 2021 در 10:51 ق.ظ
  • مدیر

   سپاس از وقتی که برای توضیحات گذاشتید جناب مهندس

   27, آگوست 2021 در 8:39 ب.ظ
 • سید حسینی

  سلام کفسابي ایتالیایی که تو سایت اشاره کردید تا چه حد رو براقیت سنگ تاثیر داره؟

  13, آگوست 2021 در 11:46 ب.ظ
  • مدیر

   با انجام کفسابی ایتالیایی حرفه ای ظاهر سنگ با حالت قبل به هیچ عنوان قابل مقایسه نخواهد بود ، طوری که سنگ یکنواخت ، براق و درخشان دیده می شود .

   16, آگوست 2021 در 10:20 ب.ظ
 • نیازمند

  نمونه کارها بی نظیره واقعا

  13, آگوست 2021 در 8:29 ق.ظ
  • مدیر

   سپاس از شما

   13, آگوست 2021 در 12:07 ب.ظ
 • یوسف پور

  سلام آقای بهاری من یه سوالی داشتم از خدمتتون اینکه می خواستم بدونم که کفسابی که انجام می دهید آیا واقعا ایتالیایی هستش یا اینکه ممنون میشم اگه بگید تفاوت کفسابی ایتالیایی با سایر ساب ها دیگه چی هستش خیلی ممنون از لطفتون

  6, آگوست 2021 در 9:43 ب.ظ
 • اسماعیل

  سنگ کف خونه ما مثل اون عکس که گذاشتید خط و خش شده میخاستم ببینم کی انجام می دهید؟

  4, آگوست 2021 در 9:32 ق.ظ
  • مدیر

   سلام برای اجرای کار با 09126358721 تماس بگیرید که در صورت نیاز بازدید انجام می شود در غیر اینصورت با ارسال عکس از پروژه به همین شماره هماهنگی ها انجام می شود .

   6, آگوست 2021 در 10:24 ق.ظ
 • بابک نظری

  سلام ، من خیلی وقته دارم در مورد کفسابی سنگ ساختمان تحقیق میکنم و طبق صحبت ها و وبسایت شما مورد اعتماد تر هستید ، میخاستم ببینم نمونه کار دارید یا اگر بخوایم با هزینه خودمون نمونه کار اجرا می کنید ؟

  1, آگوست 2021 در 5:26 ب.ظ
  • مدیر

   سلام ، لطف دارید . بله امکان اجرای نمونه کار در محل رو داریم و اینکه مراحل کفسابی توسط شرکت ما دقیقا طبق مراحل ساب زنی کارخانه است و از این رو دقیقا کیفیت اول را به شما بر می گردانیم .

   2, آگوست 2021 در 12:04 ق.ظ
 • محمودی

  اطلاعات کاربردی بود ، من با خوندن این مقاله کامل با کفسابی آشنا شدم

  22, جولای 2021 در 6:31 ب.ظ
 • پیمانی

  بی شک بهترین شرکت کفسابی تهران

  6, جولای 2021 در 9:19 ق.ظ
 • محمدی

  سلام . اقای بهاری سنگ کوهی حیاط رو هم میشه کفسابی کرد ؟

  19, ژوئن 2021 در 3:07 ب.ظ
  • مدیر

   سلام، بستگی به پستی و بلندی سنگ و نیز عرض بند سنگ ها دارد برای مشخص شدن موضوع عکس یا فیلم کوتاه ارسال کنید .

   19, ژوئن 2021 در 7:53 ب.ظ
 • عابدی

  تیم حرفه ای و درست کار

  9, ژوئن 2021 در 12:52 ب.ظ
 • محمد نژاد

  بسیار کامل و عالی

  6, ژوئن 2021 در 3:30 ب.ظ
 • Patoee

  فوق العاده تمیز و براق ممنونم از شرکت کفسابی بهاری

  5, ژوئن 2021 در 12:54 ق.ظ
 • رمضانی

  تیم عالی ، برای کفپوش سنگی پارکینگ استفاده کردیم فوق العاده تاثیر گذار بود

  3, ژوئن 2021 در 9:37 ق.ظ
 • ایراندوست

  کفسابی ایتالیایی برام انجام دادن راضی بودم ، سایر انواع ساب رو نمیدونم

  31, می 2021 در 6:42 ب.ظ
  • مدیر

   تقریبا تمامی انواع ساب ها با نام ایتالیایی شناخته می شوند و با ابزار اورجینال ایتالیا اجرا می شوند ، ممنونم از نظر خوبتون

   31, می 2021 در 6:46 ب.ظ
 • کرم لطفی

  سلام ، آقای بهاری ممنون از خدمات کفسابی ویژه های که انجام می دهید .

  4, می 2021 در 12:22 ب.ظ
  • مدیر

   سپاس از شما

   4, می 2021 در 1:01 ب.ظ

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  ۶۴۶ ۰۶ ۰۶ ۰۹۱۲ کفسابیته