لیست خدمات

کف سابی

کف سابی

کف سابی سنگ ساختمان با روش ایتالیایی یکدست و بصورت صیقلی انجام می شود ، قبل از شروع کار باید کارشناس یا اپراتور ساب از نوع سنگ شناخت کامل داشته باشد تا بتواند لقمه های مناسب آن نوع کفپوش را استفاده کند ، در غیر این صورت امکان ندارد که نتیجه کار مطلوب کارفرما و حتی اپراتور ساب شودبه همین خاطر ما در وحله اول کفساب های خود را با انواع سنگ و روش ساب آن آشنا می کنیم.

کف سابی

کف سابی سنگ در تهران به صورت یکپارچه و مناسب ترین کیفیت انجام می شود . اما باید اشاره کرد کنم که کفسابی سنگ ساختمان در مرحله نازک کاری است و معمولا بعد از مرحله گچ کاری و نقاشی سقف و نصف دیوار ها انجام می شود. پس از گچ کاری و نقاشی ساختمان چون سطح سنگ کثیف شده و خط و خش می افتد با لایه برداری میتوان همه اینها را برطرف کرد.

کار کف سابی سنگ به صورت چند مرحله ای باشدتا بتوانیم در مراحل مختلف سابزنی که طی هر مرحله ایرادات سنگ به مرور برداشته می شود تا در نهایت به یک سطح سنگی بدون ایراد دست پیدا کنیم.

زیرا که سطح کار ، سنگ است که از سختی بسیار بالایی برخوردار است و برای ایجاد یک تغییر اساسی و درست در یک مرحله کف سابی امکان پذیر نیست زیرا اگر بخواهیم برای کف سابی سنگ از یک مرحله زبر استفاده کنیم ، خط و خش هایی در سطح سنگ ایجاد می کند که در نهایت یک سطح خوب به دست نمی آید .

کف سابی
کف سابی سنگ به روش ایتالیایی

بنابراین در مراحل بعد باید از لقمه های که به ترتیب از زبری به نرمی شماره بندی می شود، تا در مراحل مختلف به صیقل کار و در نهایت درخشش سنگ منجر خواهد شد.

چرا کف ساب نرخ مشخصی ندارد؟

به جرات می توان گفت که دلیل این اتفاق گستردگی انواع سنگ و همچنین تعداد مراحل و انواع آن است به همین خاطر نرخ مشخصی را نمی توان برای آن در نظر گرفت اما می توان قیمت کفسابی پایه برای آن اعلام کرد برای مثال نرخ یک مرحله کفشویی با فرجه و یا نرخ ساب سنگ تراورتن و کارهای مشابه این نرخ مشخص دارند.

اما با افزایش مراحل و یا اضافه شدن کارهایی چون بتونه ،رزین ، اپوکسی ،برطرف کردن سیاهی درزها موجب افزایش قیمت و در مواردی اختلاف میان کارفرما و کفساب می شود به این دلیل توصیه ما انجام بازدید با هزینه ایاب و ذهاب و یا حداقل ارسال عکس می باشد.

قیمت کف سابی سنگ تهران

قیمت ساب سنگ به صورت مترمربع انجام می شود .و همچنین بسته به مراحل انجام شده و نیز مواد مانند رزین سنگ و لقمه های ساب زنی استفاده می شود .هزینه کف سابی سنگ تهران با این مقیاس ها تعیین می شود.

برای سفارش کفسابی  با ۰۹۱۲۶۳۵۸۷۲۱ تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button۰۹۱۲۶۳۵۸۷۲۱(تماس بهاری)