تخفیف ویژه!! تماس با آقای بهاری

646 06 06 0912

نماشویی ساختمان با طناب

نماشویی به مجموعه روش ها و ابزار ها برای نظافت و تمیز کردن نمای ساختمان گفته می شود که شرکت نماشویی بهاری برای تمیز کردن نمای ساختمان از روش دسترسی با طناب انجام می دهد که سریعترین روش نماشویی و ارزان ترین آن است و همچنین برای نماشویی ساختمان با طناب از واترجت فشار قوی و سیلیس و مواد شوینده مخصوص نما استفاده می کنیم .

نماشویی

نماشویی به مجموعه روش های شستشو و نظافتی انواع سطوح عمودی ساختمان که متشکل از متریال های گوناگون و اشکال مختلف طراحی شده اند گفته می شود. حال ممکن است برای این امر از روش های دسترسی نما متنوع همچون راپل کار ، داربست ، کلایمر استفاده شود.

تیم راپل کاران کفسابیته
راپل کاران کفسابیته

نماشویی ساختمان اصولا باید به صورت دوره ای انجام شود. تا در هر مرحله نظافت تمیزتر شده و نیز از رسوب کردن کثیفی و جرم و آلودگی به سنگ نما و شیشه یا کامپوزیت جلوگیری کنیم. که در نهایت به افزایش طول عمر نما می انجامد.

نماشویی را یک کار نظافتی ساده تصور نکنید. زیرا که این کار با استفاده از دستگاه های فشار قوی و توسط تکنسین های ماهر و آموزش دیده. که تجربه کافی و شناخت قابل قبول از انواع نماها و انواع کثیفی ها را داشته باشد، انجام می شود. و می توانید نتیجه خیره کننده بعد از اتمام کار نما شویی را مشاهده کنید.

نماشویی انواع نما ساختمان با طناب راپل در تهران و کرج

شرکت نماشویی تهران در این راستا با آموزش نیروهای راپل کار سعی داشته است. تا هر نوع نمای ساختمان را با استفاده از ابزار های پیشترفته نماشویی مانند واترجت سندبلاست 300 بار اینتر ایتالیا برای برداشتن سخت ترین لکه ها ،شیشه و کامپوزیت با ابزار تی و دستمال و همچنین نانو شوینده ها ارائه شستشوی نمای ساختمان را به بهترین شکل ممکن عرضه دارد.

نماشویی
نماشویی

نماشویی با طناب

نماشویی با طناب مزیت های بسیاری دارد و نیز صرفه جویی بسیار بالایی در وقت و هزینه می شود ، نما شویی با طناب به این صورت است که نما کار طناب را در پشت بام به قسمت مستحکم ، متصل می کند. و با داشتن یک طناب اصلی و یک طناب اطمینان دوم (طناب ترمز)از نمای ساختمان آویزان می شود. و با در دست داشتن اهرم برروی نما به صورت عمودی فرود کرده و با توقف در ارتفاع های مختلف اقدام به شستشوی نما می کند.

شستن شیشه نما
شستن شیشه نما
نماشویی با طناب
نماشویی با طناب

با آماده شدن کارگاه نماشویی در پشت بام ساختمان عملیات نماشویی ساختمان آغاز می شود . برای این کار نیاز به یک دستگاه واترجت آب داری تا آب مورد نیاز را با فشار های مختلف 300 و 500 بار به ارتفاع مختلف ساختمان برساند.

آب با فشار قوی برروی نما واترجت می شود تا کثیفی را از بین ببرد. کیفیت کار نماشویی بسته به افراد متخصص  که اقدام به شستشوی نمای ساختمان می کنند. و دستگاه های مورد استفاده و ایمنی کارکنان می باشد. که در این عرصه شرکت نماشویی تهران با آموزش افراد و در اختیار گذاشتن ابزار کار و ایمنی لازم برای شما میسر کرده است.

نماشویی با سندبلاست توسط نماشویی تهران
نماشویی با سندبلاست توسط نماشویی تهران

ممکن است نگران امنیت راپل کار باشید و شاید فکر کنید که نماشویی با طناب سرعت عمل و امنیت کافی را ندارد. اما جای هیچ نگرانی نیست. و روش راپل یک روش تایید شده در کشورهای پیشرفته و دارای سازمان جهانی ایراتا می باشد. که هر ساله در زمینه افزایش ایمنی نماکار ها تلاش می کند و آموزش هایی را در اختیار شرکت راپل کار قرار می دهد. می توان گفت در صورت ماهر بودن نما کار و آموزش درست کادر نماشویی با طناب موجب این می شود. تا کار با نهایت سرعت و ایمنی به انجام برسد.

نماشویی

فیلم نمونه کار نماشویی ساختمان در تهران با طناب

شرکت نماشویی تهران با داشتن تعداد بسیار زیاد نمونه کار در قسمت های مختلف تهران و نیز فیلم برداری از پروژه های نماشویی با طناب برای آشنایی بیشتر مشتریان با کار خدمات نما شویی ساختمان بخشی از فیلم ها را در زیر قرار داده ایم.

فیلم نماشویی بالا که مشاهده می کنید. برای شستن نمای آجری داخل سوله است که ما برای پاک کردن دوده و کثیفی بخار روغن و سیاهی از دیوار کارخانه با استفاده از واترجت نما شویی ساختمان کمک گرفتیم. همانطور که می بینید تمامی جرم و آلودگی نما با انجام اصولی و با دقت نماشويي از بین می رود و به یک نمای تمیز می رسیم.

فیلم شستو نما آجری ساختمان مدرسه با استفاده از سیلیس یا واتر سندبلاست می باشد که برای برداشتن رد شره آب و نیز سیاهی های روی نما که عمق پیدا کرده اند. از سیلیس ریز استفاده کردیم که از سر نازل همراه با آب جهت انجام نما شویی در تهران استفاده کردیم. و نتیجه کار خیره کننده بود و به نهایت تمیزی و نظافت نما رسیدیم.

شستشوی محوطه حیاط و دیواره حیاط ساختمان با واترجت نازل کاردکی که اگر به یک دستگاه قوی واترجت نماشویی ساختمان بسته شود می تواند قدرت لایه برداری بسیار بالایی داشته باشد و همانطور که در فیلم نماشويي بالا مشاهده می کنید سخت ترین لکه های کف حیاط که سالها زیر پا سخت شده و رسوب کرده را به راحتی پاک کرده و تمیز می شود

نماشویی ساختمان با طناب راپل در تهران
نماشویی ساختمان با طناب راپل در تهران
نماشویی
نماشویی در تهران

بهترین نماشویی ساختمان چطور انجام می شود ؟

هر خدمت یا کالایی که دریافت میکنید دارای کیفیت بدترین و یا بهترین می باشد. که همیشه دانستن نشانه های بهترین خدمات به ما کمک می کند. تا بر اجرای خدمات نظارت بهتری داشته باشیم و کیفیت یا عدم کیفیت کار را به راحتی تشخیص دهیم.

نماشویی ساختمان در تهران
نماشویی ساختمان در تهران

با توجه به برگزیده شدن شرکت نماشویی تهران در سالهای اخیر به عنوان بهترین شرکت نماشویی ساختمان و خدمات راپل ، قصد داریم تا از دلایل این انتخاب برای شما بگوییم : بهترین نماشويي دارای ویژگی های زیر است که آن را از مابقی شرکت ها مجزا می کند :

 • آموزش نیروهای نما و دریافت آزمون مهارت از کارآموز ها و در صورت تایید برای انجام خدمات همراه با استادکار به پروژه اعزام می شوند .
 • هزینه سالیانه برای خرید به روزترین تجهیزات در زمینه خدمات نماشویی ساختمان از سرتاسر دنیا برای ارائه هر چه بهتر خدمات .
 • مدیریت و سخت گیری استادانه ناظران و سرپرست کارگاه شرکت در پروژه های نما شویی ساختمان .
 • استفاده از روش های آزموده و تاثیر گذار برای نظافت هر نوع کثیفی که در نمای ساختمان ها مشاهده میکنید .
 • ایمنی و بیمه کارگران به صورت به نام برای اطمینان خاطر کارفرمایان گرانقدر .

و ده ها ویژگی دیگر که باعث انتخاب ما به عنوان بهترین نماشویی ساختمان در تهران شده است،

نماکار و راپل کار ماهر کیست و چه ویژگی هایی دارد؟

نماکاران شرکت شستشوی نما تهران ابتدا با مربی گری نیروهای ماهر و طبق آخرین مهارت های جهانی روش کار در ارتفاع را فرا می گیرند. و در این بین پس از گذشت مدتی با برگزاری آزمون عملی فرود از ارتفاع و همچنین برقراری تعادل است. حفظ تعادل با روشن بودن واترجت ۳۰۰ بار درصورت موفقیت در آزمون زیر نظر اپراتور های با تجربه اقدام به ارایه خدمات به شما مشتریان گرامی می کنند.

خدمات نماشویی
نما شویی با مواد نانو تمیز کننده در تهران با کیفیت برتر

اما راپل کار خوب کسی است که توانایی کار با انواع ابزار های نظافتی از جمله واترجت ، سندبلاست ، ایزوگام ، دریل ، ماله و درزکشی را به طور بی نقص و حتی بهتر از خدمات با داربست انجام دهد صفت راپل کار خوب را دریافت می کند.

راپل کاران شرکت نماشویی تهران علاوه بر مهارت های اجرایی کار کلاس های تکریم مشتری و نیز دستور نهایت تعامل و ارایه کارهای مد نظر کارفرما را از طرف مهندس بهاری دریافت کرده اند.

شستن نمای سیمانی ساختمان
شستن نمای سیمانی ساختمان

تمیز کردن نمای ساختمان با طناب کار بسیار خطرناک در صورت رعایت نکردن نکات ایمنی و در صورت رعایت امن ترین روش شستشوی نما ،نماشویی با طناب می باشد. شستشوی نما ساختمان در تهران در هر فصل یک بار الزامی است. خدمات نماشویی ساختمان با بهترین کیفیت و دسترسی کامل به تمامی امکانات نماشویی با راپل و اکیپ کاملا مجرب و مطمین و تواند ترین نیرو ها در تهران و سایر کلان شهر ها در دسترس هستند. و بهترین کیفیت را تقدیم شما می کنند . کار ما در تهران که شستشوی نمای ساختمان شما است با اکیپ های ۵ نفره صورت می گیرد. تا در سریع ترین زمان و نتیجه مناسب به انجام برسد .

در ادامه با ما همراه باشید تا تمامی نکات در مورد دریافت یک خدمت با کیفیت را در میان بگذاریم.

تاثیر نما شویی

نماشویی ساختمان با طناب مناسب ترین روش برای شستن نمای ساختمان های بلند و کوتاه است. نمای ساختمان کثیف شده و دسترسی برای انجام شستشو و نظافت کردن نما ندارم هزینه داربست هم که بالا میشه ! نگران نباشید. اگر کثیفی و چرک باعث زشت شدن نمای ساختمان شده و سالهاست که حواستان به نمای ساختمانتان نبوده! همین حالا هم دیر نیست. 

نماشویی ساختمان
نماشویی ساختمان

ما در نمونه کارهایی که در سایت قرار داده ایم. سعی داریم تا شما را با میزان تاثیر نماشویی بر زیبایی و تمیزی ساختمان را نمایش دهیم تا اهمیت این کار بیشتر روشن شود.

یک ساختمان با نمای آلوده و کثیف هیچ وقت نمی تواند منعکس کننده تمیزی و لوکس بوده باشد. یک ساختمان لوکس و به روز حتما دارای نمای تمیز و پاک است.

باید توجه داشته باشیم که بیرون ساختمان حتی بیشتر از داخل آن نیاز به نظافت و تمیزی مرتب و دوره ای دارد. تا بازتاب مثبت و تاثیر گذاری در کوچه ، خیابان ، محله یا منطقه داشته باشد. تمیزی و نظافت می تواند. به ویژه در ساختمان های تجاری نظر یک مشتری را برای مراجعه یا عدم مراجعه به شما را تعیین کند.

نکات مهم قبل از شروع نماشویی

قبل شروع پروژه نما شویی باید توجه داشت که پروسه انجام نظافت نما از چهار بخش اصلی تشکیل شده است. مرحله کارشناسی کار از نظر معماری و متریال کار ، بررسی و تعیین روش فرود نماکار ، تعیین مواد و دستگاه مناسب نما ، مراحل تمیز کردن نما ساختمان توسط اپراتور نماکار به صورت زیر است :

نماشویی ساختمان در تهران
نماشویی ساختمان در تهران
 • نماشویی را از نظر نوع خدمات در دسته بندی نظافت خارجی نمای ساختمان در نظر میگریم که اهمیت بسیار زیادی در زیبایی ساختمان تان دارد
 • نماشویی دارای روش ها و اصولی است که باید توسط نماکار و راپل کار نما شویی انجام شود تا علاوه بر زیبایی آن به متریال های ساختمان آسیب نرساند.
 • شرکت نما شویی تهران دارای قوی ترین واترجت های موجود در ایران برای پاک کردن سخت ترین لکه ها است. که دیگر نگران نباشید که لکه ها پس از شستشو و نظافت نمای ساختمان توسط شرکت خدمات نماشویی همچنان کثیفی باقی بماند.
 • مواد مورد استفاده در نماشویی شامل سیلیس ، مواد اسیدی مخصوص برخی نماهای سنگی و آجری ، مواد نانو شوینده ها میباشد .
 • نماشویی ساختمان های بالای 20 طبقه توسط شرکت بهاری اراده می شود .
 • نماشویی با طناب های استاتیک برای حفظ تعادل بهتر جهت اراده نظافت نما در ارتفاع های مختلف توسط شرکت نماشویی تهران به کار گرفته می شود.
 • کارشناسی نما: قبل از هر چیزی کارشناسان شرکت با شما جهت بازدید یا ارتباط از طریق واتساپ عکس و اطلاعات پروژه را دریافت می کنند. اطلاعات اولیه باید کامل و واضح باشد .
 • تعیین روش فرود (راپل،داربست،جرثقیل) :با بررسی اولیه و تحلیل پروژه توسط کارشناسان ،شرکت روش فرود را با تجربه و قوانین روش کار تعیین می شود. که قیمت و هزینه نما شویی در این مرحله تا ۷۰ درصد مشخص می گردد 
 • تعیین مواد و دستگاه مناسب: با توجه به جرم و کثیفی نمای ساختمان باید دستگاه با فشار متغیر از ۱۵۰ تا ۳۰۰ بار را برگزیده. و سپس مواد مناسب از جمله مواد بازی و اسیدی برای عمده کثیفی نما تعیین می شود که ۳۰ درصد مابقی تعرفه نماشویی در این مرحله تعیین می شود.
 • اجرای شست شو : در مرحله آخر تکنسین های راپل کار در محل پروژه حاضر شده و با برپا کردن کارگاه شروع به کار می کنند .

نکات ایمنی قابل توجه کارفرما و اپراتور در نماشویی ساختمان

خدمات نماشویی به مانند سایر خدمات از اصول اجرایی و ایمنی برخوردار است. که لازم است تا کارفرمایان و مشتریان هر چه بیشتر با آن آشنا شوند :

نماشویی در تهران توسط نماکار حرفه ای
نماشویی در تهران توسط نماکار حرفه ای
 1. ایمنی کارگاه راپل: ابتدایی ترین کاری که راپل کاران باید انجام دهند. رعایت اصول ایمنی کارگاهی اعم از بستن مناسب طناب به تکیه گاه مناسب به سرستون ها در پشت بام ساختمان است. که در صورت نبود ان می توان به نرده های فلزی راه پله و یا دورتادور اتاق اسانسور و در غیر اینصورت برپایی خرپا مناسب وزن نماکار ضروری است .
 2. بررسی طناب راپل و ابزارهای فرود راپل کار: راپل کار باید در پایان هر پروژه نماشویی و خدمات نما از سلامتی طناب و ابزار های صعود و فرود خود اطمینان حاصل کند. و همچنین قبل از برپایی کارگاه در پروژه جدید مجدد باید سلامت ابزار و طناب خود را بررسی کند .
 3. بررسی وضعیت دستگاه واترجت:دستگاه واترجت باید به صورت دوره ای چک شود. و ایراد ها و نیز فشار واترجت نسبت به متریال نماشویی تنظیم شود. تا هیچ گونه آسیبی به جنس نمای ساختمان وارد نکند .

موارد مورد توجه کارفرما در نماشویی

 1. استفاده از مواد و ابزار مناسب هرنما: بهتر است در نماشویی ساختمان های متنوع با متریال های مختلف از مواد مخصوص آن استفاده کنیم. برای مثال از اسید برای سنگ های براق نباید استفاده کرد. زیرا که کیفیت و براقیت آن را از بین می برد. و اما برای سنگ های مات و گرانیت می توان از قدرت اسید برای جرم گیری و چربی زدایی نما استفاده کرد .
 2. استفاده از نازل های مناسب هر نوع نما:دستگاه واترجت دارای نازل های مختلف برای شستشوی انواع نماها اعم از کامپوزیت ، شیشه ، آجر ، سنگ می باشد. که برای هرنوع از نماها می توانیم نازل های سوزنی و کارتکی با فشار و قدرت ها قابل تنظیم استفاده کنیم تا به نما آسیب نرساند .
نماشویی
نما شویی

مراحل نماشویی ساختمان

طبق تعریف های متعددی که در این سایت و سایهای دیگر مشاهده میکنید. یقینا با اسم و ماهیت نماشویی آشنایی دارید. لازم است با ابزار و متد آن نیز بیشتر آشنا شوید. تا با بهترین کیفیت و درست ترین حالت خدمات دریافت کنید.

ابتدا به لوازم و ابزار مصرفی در نماشویی ساختمان می پردازیم :

 • مرحله اول نماشویی: نماهای سنگی ساختمان ابتدا با استفاده از واترجت سندبلاست تا حد ممکن جرم زدایی شده. و سپس جرم خای سخت توسط سیلیس ، دیسکلر برداشته می شود.
 • مرحله دوم نما شویی : ساختمان های با نماهای شیشه و کامپوزیت معمولا در دو مرحله و بعد از واترجت شدن کلی نما ، مرحله دستمال کشیدن و یا سابیدن لکه های سخت انجام می شود. تا به یک نمای یکدست و یکرنگ دست یابیم.
نماشویی ساختمان توسط شرکت نما شویی در تهران و کرج
نماشویی ساختمان توسط شرکت نما شویی در تهران و کرج

عامل تعیین کننده روش و مراحل نماشویی

به طور خلاصه ، تمیز کردن نما فرآیندی است که باید اطمینان حاصل شود. که نمای بیرونی ساختمان از هرگونه آلودگی ، آلودگی ، لکه ها و آلاینده ها پاک است. نما معمولاً به قسمت جلوی ساختمان که ورودی در آن واقع شده اشاره دارد.

برخی از پرکاربردترین مصالح مورد استفاده در نمای ساختمان شامل شیشه ، سنگ و چوب است. اگرچه برخی از خصوصیات ممکن است نماهای ساخته شده از فلزات مانند فولاد ضد زنگ یا آلومینیوم باشد.

دلایل زیادی وجود دارد که باعث می شود نمای ساختمان کثیف به نظر برسد. به عنوان مثال ، هوا می تواند آسیب های خود را ببیند ، و همچنین آلاینده های موجود در هوا. این ترکیب می تواند باعث رنگ آمیزی نما شود. و در نمای کلی ساختمان تأثیر بگذارد.

شستن نما ساختمان توسط نماشویی تهران
ارائه خدمات نماشویی با کیفیت

نحوه تمیز کردن نما به موادی که از آن ساخته شده بستگی خواهد داشت. تجهیزات و محلولهای استفاده شده مخصوص انواع مواد خواهد بود تا اطمینان حاصل شود. که در طی فرآیند تمیز کردن آسیبی وارد نشده است. موقعیت و عملکرد ساختمان همچنین ممکن است دقیقاً نحوه تمیز کردن نما را تعیین کند.

خدمات نماشویی

گروه نماکاران تهران با بیش از ۲۰ سال سابقه کاری در زمینه نماشویی برج ها،ساختمان مسکونی ، اداری ، مساجد، پاسیو، نورگیر، شیشه ساختمان ، و ساختمان های مرتفع در تهران و سایر کلان شهر ها تجربه و مهارت کافی جهت انجام خدمات نماشویی هر نوع نمای ساختمان روش و متد مخصوص آن را دارد. و می تواند تمامی خدمات را با بهترین کیفیت و رضایتمندی شما انجام دهد.

نماشویی ساختمان در تهران

شستشوی نما در تهران از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است . چرا که باعث جلوه ی درخشان ساختمان شما می شود. و باعث می شود که ساختمان شما در محله و ساختمان های دیگر بدرخشد. در شهر تهران به دلیل آلودگی های ناشی از خودرو ها و باران های اسیدی و نیز کارخانجات کثیفی های بیشتری برروی نمای ساختمان ها دیده می شود. از این رو لازم است تا نماشویی در تهران بسیار جدی گرفته شود .

نماشويي ساختمان در تهران بدون داربست
نماشويي ساختمان در تهران بدون داربست

نماشویی تهران متشکل از ۱۲ نماکار حرفه ای با تجربه فعالیت حرفه ای در ارتفاعات بلند این اطمینان خاطر را به شما عزیزان می دهد. که بهترین کیفیت را تحویل بدهد . نماشویی در تهران با قیمت نماشویی پایین تر از سایر شهر ها انجام می شود چرا که ضریب فاصله و … در محاسبه قیمت ها وجود ندارد. شستشوی نمای ساختمان در تهران شامل شستن نمای آجری و شستن نما

ی سنگی و شسشتوی نمای کامپوزیتی است. و هر کدام روش نماشویی  مخصوص خود را دارد. توسط تیم مجرب ما انجام می شود.

نماشویی ساختمان بیشتر در کدام مناطق تهران رایج است ؟

نماشویی ساختمان بیشتر در مناطقی که دارای رستوران‌ها و نمایشگاه ها و تالارها و همچنین پاساژ های برند و معتبر می باشند بیشتر را از دارد. و این به دلیل اهمیت زیبایی داخلی و خارجی ساختمان برای جذب نظر یک مشتری می باشد.

نماشویی ساختمان در نیاوران
نماشویی ساختمان در نیاوران
نماشویی کامپوزیت
نماشویی کامپوزیت

البته با اهمیت یافتن زیبایی شهری و ساختمان های مسکونی نیز به شدت از خدمات نماشویی در سطح تهران و سایر شهرها استقبال می کنند. و حتی برخی ساختمان ها به صورت فصلی با شرکت بهاری تماس گرفته و درخواست تمیز کردن نمای ساختمان را می کنند. شستشوی نمای ساختمان برای نماهای اصلی هر ساختمان بسیار ضروری است. زیرا که یکی از فاکتورهای تعیین کننده کیفیت یک ساختمان می باشد. و می تواند به خوبی نظر هر بیننده را جلب کند.

دلیل اهمیت یافتن بیشتر نماشویی ساختمان در محیط هایی که بیشتر کاربرد تجاری دارند. به این دلیل است که حفظ زیبایی نمای خارجی یک ساختمان به جلب مشتری و در نهایت یک بازاریابی روانشناختی منجر می شود.

اهمیت نظافت نما

اگر واحد تجاری ، ساختمان اداری یا انبار باشد. احتمالاً شما از اهمیت اهمیت حفظ نظافت در داخل محل کار خود آگاه هستید. اما در مورد نمای بیرونی چه می کنید؟ نمای محل شما اولین چیزی است که بازدیدکنندگان مشاهده می کنند. بنابراین بسیار مهم است که شما برای تمیز نگه داشتن این منطقه از ساختمان خود همیشه تلاش کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نظافت نمای ساختمان و نظافت جلوی مغازه ها و اینکه چرا این یک قسمت اساسی در حفظ ظاهر کسب و کار شما است. به مطالعه ادامه دهید.

نماشویی و تاثیر نما شویی
نماشویی ساختمان با ابزارهای به روز نظافتی

دلایل نماشویی نمای ساختمان با مواد شوینده و نانو

نماشویی ساختمان در تهران و کرج به دلایل زیر انجام می شود

 1. وجود انواع آلاینده های طبیعی و صنعتی در نمای ساختمان.
 2. باران های اسیدی که موجب فرسوده شدن و شوره زدن نمای ساختمان می شود.
 3. و جود انواع لکه ها و کثیفی برروی سطح نما.
 4. ریختن گچ ملات یا سیمان برروی نما.
 5. نانو و ضدآب کردن نمای ساختمان
 6. قبل از اجرای هر نوع لایه جدید به نما مانند رنگ یا رزین
 7. تمیز کردن رنگ نما و دیوار نگاره ها و نقاشی و تبلیغات از نما

چرا تمیز کردن نما مهم است؟

به بیان ساده ، یک ساختمان تمیز و جذاب از نظر زیبایی بسیار خوشایندتر از یک ساختمان کثیف است. نمی توان انکار کرد که نمای با ظاهری تازه ، جبهه ای مهمان نواز و مهمان نوازتر را به شما ارائه می دهد. که به ایجاد لحنی برای بقیه ساختمان و محل کار شما کمک می کند.

بنابراین ، اگر می خواهید رهگذران و افرادی که ممکن است وارد محل کار شما شوند را تحت تأثیر قرار دهید. مهم است که اطمینان حاصل کنید که نمای ساختمان شما در قسمت بالایی نگه داشته شود و از آلودگی ، لکه ها و علائم ناخوشایند پاک باشد.

نماشویی در تهران توسط شرکت بهاری
نما شویی ساختمان

تمیز نگه داشتن نمای ساختمان شما نیز در صورت اجاره ملک مهم است. ممکن است متوجه شوید که در قرارداد اجاره شما ذکر شده است. که باید نمای بیرونی ساختمان را حفظ کنید. بنابراین ضروری است که این قسمت از ملک را همیشه تمیز نگه دارید.

اهمیت نماشویی قبل از رنگ نمای ساختمان

اصولا هر لایه ای که بخواهید برای نمای ساختمان قبلی اضافه کنید ابتدا باید سطح زیر کار تمیز و عاری از گردوغبار و آلودگی باشد. حال اگر این مورد رنگ کاری نما باشد. یا رزین و سیلر نما ، قبل از هرکاری به نماشویی اساسی لازم دارید. تا سطح برای اجرای لایه جدید آماده باشد البته دقت داشته باشید. که اگر رنگ کاری نما مد نظرتان است نیاز به استفاده از مواد شیمیایی در شستو نیست. و تنها از بین بردن گرد و غبار کفایت می کند .

نماشویی ساختمان با واترجت
نماشویی ساختمان با واترجت

مقاوم سازی نما همزمان با نماشویی

اگر به دلایل مختلف تصمیم به نماشویی ساختمان تان گرفته اید. بهترین فرصت هست. که مقاوم سازی نمای ساختمان را نیز به کار شستشو اضافه کنید.

موقع نماشویی به دفعات شاهد بوده ایم. که به دلیل سست شدن سنگ های نما و عدم اسکوپ اصولی در حین نظافت نما ایراد کار آشکار شده. و سنگ های شل شده خود را رها می کنند. یا اصلا به کنار از این داستان نماکار موقع کار از نزدیک تمام قسمت های نمای ساختمان را میبیند.

و همزمان مقاومت نما را بررسی می کند. و اگر مشاهده کند که سنگی از نما شل شده و چسبندگی کافی با نما ندارد. در اولین فرصت موضوع را به کارفرما اعلام می کند. و درصورت توافق و تایید کارفرما کار پیچ و رولپلاک نما برای مقاوم سازی ساختمان همزمان با نماشویی اجرا می شود.

آببندی نما همزمان با نماشویی ساختمان
آببندی نما همزمان با نماشویی ساختمان

آیا خودم می توانم نمای ساختمان را تمیز کنم؟

خبر خوب این است که خودتان می توانید نمای ساختمان خود را تمیز کنید. با این حال ، لازم به ذکر است که این می تواند. یک کار دشوار باشد. و اطمینان از داشتن تجهیزات صحیح ، محلول های تمیز کردن و لباس قبل از شروع کار کاملاً مهم است. همچنین تشخیص این که تمیز کردن نمای ساختمان شما به احتمال زیاد به کار در ارتفاع نیاز دارد. بسیار مهم است ، بنابراین ضروری است که سلامتی و ایمنی را همیشه جدی بگیرید.

نماشویی ساختمان با واترجت سندبلاست
خدمات نماشویی ساختمان

اگر می خواهید یاد بگیرید که چگونه نمای ساختمان خود را تمیز نگه دارید ، به مطالعه ادامه دهید. در اینجا سه مورد از محبوب ترین انواع نما وجود دارد و نکاتی در مورد اینکه چگونه می توانید این قسمت از ساختمان خود را حفظ کنید. آورده شده است.

اما وقتی نوبت به تمیز کردن ارتفاع ساختمان می رسد دیگر کاری نمی توانید انجام دهید. و باید با یک راپل کار تماس بگیرید تا کار نماشویی تهران را به طور حرفه ای و اصولی برای شما ارائه کند .

نماشویی انواع ساختمان ها

شستن نمای ساختمان آجری هست و با هیچ چیزی تمیز نمیشه؟ رنگ آجر رفته می خواهید آجر مثل روز اول خوش رنگ باشد؟ شستشوی نمای کامپوزیت چطور انجام می شود ؟ آیا تفاوتی خاصی می کند؟ اگر هزینه شستشوی نمای ساختمان را پرداخت کنیم ؟ حرفه ای ترین و منسف ترین نماکار کیست ؟ ابزار لازم برای  شستن نما چیست؟

نماشویی با طناب راپل در تهران
نماشویی با طناب راپل در تهران

جنس نمای ساختمان یا برج شما از هر نوع باشد اعم از شیشه ،سیمان،کامپوزیت،آجر،آلومینیومی،سنگ و نمای رنگ کاری شده و هر چیز دیگر ما با مواد و دستگاه های مخصوص شستشو و پاک کردن نما آن را مثل روز اول تمیز و براق تحویل شما می دهیم.

نماشویی امروزه و در شهرهای بزرگ مانند تهران و کرج و سایر شهرها یکی از کارهای نظافتی لازم برای ساختمان ها به شمار می آید.

آلودگی ناشی از سوخت های فسیلی و غیره توسط کارخانه ها و وسایل نقلیه محیط و هوای آلوده است.

نحوه تمیز کردن نمای شیشه

 • برای تمیز کردن شیشه نما ، یک شوینده طبیعی یا یک محصول تمیز کننده تجاری مناسب به آب اضافه کنید و با هم مخلوط کنید.
 • یک عصا یا پارچه مخصوص طراحی را به مخلوط تمیز کننده آغشته کنید و بیش از حد آن را از بین ببرید.
 • محلول را با ضربه های ملایم و یکنواخت به نما بمالید.
 • برای لکه های مخصوصاً روغنی یا کثیف ، از الکل ایزوپروپیل یا استون با پارچه ای تمیز و نرم استفاده کنید.
 • برای از بین بردن باقیمانده دیگری ، محل را با سوسپانسیون اکسید سریم کمی صیقل دهید.
 • محل را کاملاً بشویید و مراحل بالا را تکرار کنید تا کل نما تمیز شود.

نماشویی سنگ تیشه ای قدیمی

سنگ های تیشه ای کابرد بسیار زیادی در نمای ساختمان دارد. و دلیل ان می تواند چسبندگی مناسب با ملات نما و نیز قابلیت تمیز شوندگی بالای سنگ تیشه ای است. تیشه ای بودن سنگ سفید باعث می شود. تا کثیفی و گرد و غبار در خراش های سنگ می شود. و با بارش باران و خیس شدن آنها به مرور بتعث سفت شدن آن می شود .

نماشویی نمای رومی ساختمان
نماشویی نمای رومی ساختمان با واترجت سندبلاست

بنابراین برای برداشتن جرم و کثیفی سنگ تیشه ای می توان از مواد دیسکلر جرم زدا برای پاک کردن و سست کردن انها استفاده کرد . و روش کار تمیز کردن سنگ تیشه ای ابتدا مواد جرم زدا برروی سنگ زده می شود. سپس با گذشت 10 دقیقه می توان از نازل های سوزنی یا کارتکی برای برداشتن لایه کثیف و سیاه شده سنگ می نماییم. با انجام تمامی مراحل ذکر شده به درستی می توان به نتیجه فوق العاده تمیز و سفید دست یافت.

شستشوی کاشی و سرامیک پاسیو و نمای پشتی

کاشی به عنوان متریال ارزان تر نسب به سنگ و آجر به عنوان پوشش نما در نمای پشتی و یا نمای پاسیو و حیاط خلوت به کار می رود. برای شستشوی پاسیو سرامیک می توان از مواد جرم زدای قوی مانند دیسکلر و اسید برای پاک کردن روغن،فضولات پرندگان،سیاهی و جرم استفاده کرد. و نحوه کار شستشو پاسیو در دو مرحله انجام می شود .

در مرحله اول شستشوی پاسیو و حیاط خلوت می توان با نازل سوزنی مواد پاک کننده را به طور یکنواخت روی تمامی قسمت های پاسیو پاشید. و پس از تاثیر اسید برروی کثیفی ها از تی و یا واترجت بسیار قوی برای پاک کردن نمای حیاط خلوت استفاده می کنیم.

نماشویی ساختمان با طناب راپل توسط کفسابیته
نماشویی ساختمان با طناب راپل توسط کفسابیته

نظافت و شستن سنگ گرانیت

شستشوی نمای گرانیتی در دو مرحله انجام می شود و این به دلیل شباهت زیاد گراینت با شیشه می باشد. از این رو در مرحله اول با استفاده از مواد جرم زدای قوی مانند دیسکلر اقدام به برداشتن جرم و کثیفی نمای گرانیتی می کنیم. و در مرحله بعد با استفاده از نازل کارتکی برای شستشوی گرد و غبار و تمیزی کامل سنگ گرانیت استفاده می شود .

نماشویی دوده ساختمان
نماشویی ساختمان آتش گرفته و پاک کردن دوده نمای ساختمان با واترجت سندبلاست

البته برای برخی از نمای گرانیتی که دارای براقیت بسیار زیادی هستند. و حالت شیشه ای دارند فپس از اتمام مراحل شستشو با دستگاه می توان با استفاده از ابر و تی برای خشک کردن گرانیت و تمیزی و براقیت بیشتر ان استفاده کرد.

سنگ گرانیت مقاومت بسیار بالایی در برابر مواد اسیدی و انواع جرم زدا ها دارد و این موضوضع باعث می شود. تا تکنسین های نمای ما نیز برای نظافت نماهای گرانیت از قوی ترین دیسکلر های موجود برای نهایت براقیت آن استفاده کنند.

انواع روش نماشویی و روند کار

هر ساختمان در یک موقعیت مکانی ویژه و نیز با خصوصیات معماری مخصوص به خود ساخته شده است. برای مثال نمی توان هر سازه ای را با طناب آوبزان شد و شروع به نما شویی کرد. برخی ساختمان ها نیاز به شستشوی با طناب و برخی دیگر اجبارا باید با داربست انجام شود .

و تشخیص اینکه کدام روش مناسب تر ،ایمن تر و اقتصادی تر می باشد باید با صداقت به اطلاع کارفرما رسانده شود. هر کدام از دو روش مرسوم حسن و ضعف های خود را دارند.

قیمت نما شویی با طناب متفاوت با قیمت نظافت نما با داربست می باشد . ساختمان های با ارتفاع بالای ۳ طبقه بهتر است تا با طناب شستشو شود. باید توجه داشته باشیم ، ایمنی کار با طناب بسیار بیشتر از داربست می باشد.

صرفه جویی در هزینه و زمان می باشد تیم کاری ما هزینه و قیمت نماشویی با هر دو روش را برابر قرار داده است. تا هر چه تمام تر به نفع مشتری باشد .

نماشویی ، شستن نما با آب فشار قوی به وسیله دستگاه واترجت می باشد. بسته به نوع و شدت کثیفی محلول ها و موادی برای شستن نما افزوده می شود. در انتخاب روش و روند انجام کار نماشویی به موارد زیر توجه کنید.

 • ارتفاع ساختمان
 • امکان دسترسی با طناب و یا داربست
 • نیز مقدار نیرو لازم برای تمیز کردن نما و یا ارائه خدمت مورد نظر در انتخاب روش شستشو نما تاثیر گذار است .

روش شستشو نما با واترجت

راهکار تیم ما نماشویی با دستگاه سندبلاست و آب فشار قوی می باشد. و برای جلوگیری از نفوذ آب می توان از مواد نانو و پوایش استفاده کرد. پیشنهاد ما پس از بازسازی ساختمان استفاده از نماشویی کامل است. پس با توجه به توضیحات بالا نماشویی ساختمان با طناب در حدود هر فصلی یک مرتبه لازم و ضروری می باشد.

بهترین نماشویی ساختمان در تهران
نماشویی تخصصی ساختمان

شستشوی نما ساختمان به روش های مختلفی صورت می گیرد. که بهترین و اقتصادی ترین آن نماشویی با طناب و با استفاده از دستگاه آب فشارقوی می باشد. با بهینه سازی صورت گرفته هم موجب صرفه جویی در آب مصرفی می شود. و کیفیت و قدرت لازم برای تمیز کردن انواع کثیفی ها را دارد .

نماشویی نمای ساختمان در تهران و کرج و شهر های بزرگ بسیار مهم است. به دلیل آلودگی های طبیعی و صنعتی به شدت در خطر آلوده شدن و نفوذ آلودگی به داخل ساختمان قرار دارد. در این شهرها شستشوی نمای ساختمان را جدی بگیرید.

شستشوی شیشه نمای ساختمان ، نماشویی شیشه ، ابروتی شیشه نما
شستشوی شیشه نمای ساختمان ، نماشویی شیشه ، ابروتی شیشه نما

نما شویی به روش سنتی

نماشویی به روش سنتی که با استفاده از داربست بود و امروزه هم کاربرد زیادی دارد .

با این تفاوت که اگر داربست در نما باشد ما ناچارا از داربست جهت نماشویی استفاده می کنیم اما اگر نباشد. که به نفع ما است.نماشویی با طناب را انجام می دهیم .

لازم به ذکر است که برای هر ۱۵۰ متر نما شویی با طناب به اندازه یک روز کاری زمان نیاز داریم. اما با استفاده از داربست این زمان به سه روز می انجامد.

روش جدید شستشو نما که با کمک دسترسی با طناب انجام می شود. مزایای بیشماری نسبت به روش قدیمی دارد و مهم ترین آن امنیت و ایمنی است. که در روش دسترسی با طناب کاملا تامین می شود. و با رعایت معیار ها و آموزش های ایراتا ، می توان برای همیشه و بدون حادثه اقدام به اجرای نماشویی ساختمان کرد .

ابزار و دستگاه های نماشویی

مهمترین تجهیزاتی که در نماشویی ساختمان با طناب استفاده می شود . دستگاه سندبلاست یا واترجت می باشد . این دستگاه با سری مخصوص و با افزایش فشار آب سرعت پرتاب آب را به طور خیره کننده ای بالا می برد. و همچنین می تواند. سیلیس و مواد ماسه مانند را حتی اسید و محلول ها را همراه با آب و با سرعت بسیار بالا به سمت هدف پرتاب کند.

نماشویی با واترجت ساختمان بدون داربست و با طناب
نماشویی با واترجت ساختمان بدون داربست و با طناب

دلایل کثیف شدن نمای ساختمان

نمای ساختمان از جنس خود طبیعت است بنابراین رابطه خوبی با گرد و خاک و آب دارد. از این رو می توان گفت که به دلیل اینکه نمای ساختمان دائما در تماس با گرد و خاک و انواع آلودگی است ،

با گذشت زمان تین کثیفی ها برروی سطوح مختلف رسوب کرده و به عمق سنگ ، کامپوزیت و شیشه نفوذ می کند .

پس نتیجه می شود که نمای ساختمان هم مانند هر چیز دیگرق به نگه داری و مراقبت مرتب و پیوسته نیاز دارد. تا به زیبایی و ارزش ملک تان بی افزاید .

این کار با شستشو و نماشویی به صورت دوره ای امکان پذیر است. می توانید با به کارکیری نماکار، نظافت نما را در فصول مختلف و یا هر سال یک بار انجام دهید. تا هم تمیزی آن را تضمین کنید. و با این کار از هزینه ای بعدی جلوگیری کنید.

نماشویی سیمان شسته با طناب
نماوشویی سیمان شسته نما با واترجت

پولیش و نانو کاری در نماشویی ساختمان چه تاثیری دارد؟

پولیش نوعی مواد شیمیایی و عملکرد آن به مانند واکس برای کفش می باشد. در جهت افزایش براقیت و همچنین ماندگاری تمیزی نمای ساختمان استفاده از پولیش و نانو پوشش ها به شدت بعد از نماشویی ساختمان توصیه میشود. هر متریالی که در نمای ساختمان به کار برده می شود. به صورت طبیعی دارای خلل و فرج و سوراخ هایی است که همین سوراخ ها می تواند منشاء جذب کثیفی و جرم و همچنین نفوذ آب و شوره شود.

ما برای جلوگیری از اتفاقاتی که اشاره شد. استفاده از پوشش نانو را برای قسمتهای مختلف نمای ساختمان توصیه می کنیم. که این کار می‌تواند توسط تکنسین‌های نماشویی شرکت بهاری بعد از اتمام مراحل شستشوی نما قابل انجام است. با استفاده از ابزارهایی چون قلم فرجه و یا دستگاه پمپ بر روی نمای ساختمان شما اجرا شود.

و به عنوان یکی از بهترین عایق های حرارتی و رطوبت برای ساختمان می باشد. که علاوه بر حفظ تمیزی و زیبایی نمای ساختمان شما می‌تواند از نفوذ رطوبت و آب به قیمت های داخلی ساختمان جلوگیری کند.

شستشوی نمای سنگی و نماشویی سنگ ساختمان با استفاده از مواد بسیارتاثیر گذار

نمای سنگی از محبوب ترین نوع نما که تجلی رابطه جدایی ناپذیر انسان به طبیعت است ، علاوه بر این نماهای سنگی ویژگی ها و زیبایی خاصی دارد که باعث علاقمند شدن مردم به نمای سنگی می شود ،شستشوی نمای سنگی و نماشویی سنگ و نگهداری و همچنین انتخاب سنگ نما مناسب است ،سنگ به دلیل خاصیت ذاتی خود جاذب رطوبت و آب می باشد .به همین دلیل زود کثیف شده و جرم می گیرد ، بنابر این بهتر است این خاصیت سنگ طبیعی تا حدودی پس از اجرا تضعیف شده و در اصطلاح سنگ نما ضد آب شود ، نماشویی در تهران به عنوان نظافت بیرون ساختمان است.

شستن نمای سیمانی
شستن نمای سیمانی

سنگ نمای مناسب

سنگ نمای مناسب سنگی است که دارای ویژگی هایی باشد که عبارت است از جاذب خوب سیمان و قدرت چسبندگی برای پایداری در نمای ساختمان و وزن و چگالی کم برای سبک شدن ساختمان و همچنین قابلیت اجرای نانو و ضد آب کردن سنگ نما برروی آن هر سنگی که دارای این ویژگی ها باشد مناسب ترین گزینه برای نما می باشد چرا که با ضد آب کردن نما می توان صرفه جویی بالای در شستشوی نمای سنگی به عمل آورد

نماشویی سنگ نما

روش نماشویی سنگ نما به این صورت است که ابتدا با واترجت که پرتاب کننده آب با سرعت بالا بر سطح سنگ است ، تمامی کثیفی ها و جرم از روی سنگ نما تمیز می شود ، سپس زمان کافی برای خشک شدن کامل نما باید لحاظ شود و سپس توسط قلطک برروی سنگ نما مواد محافظ و ضدآب اجرا می شود که به آن نماشویی نانو گفته می شود . گفتنی است که شستشوی نمای سنگی با طناب (راپل) صورت می گیرد .

چرا نوع سنگ نما بر قیمت نماشویی تاثیر دارد ؟

نوع سنگ نما همانطور که در کثیف شدن و طول عمر ان تاثیر دارد در مقدار جذب رسوبات نیز مهم است. زیرا که سنگ هر چقدر سطح صیقلی و صاف داشته باشد دیرتر کثیف می شود. و اگر این سنگ مخصوصا گرانیت باشد به دلیل نفوذ بسیار پایین شسشتو و نظافت نما ان نیز اسان خواهد بود ،

نماشویی ساختمان
نماشویی ساختمان با طناب راپل

اما سنگ ها مانند سنگ های تیشه ای و یا تراورتن که دارای سطح پر منفذی هستند. باعث گیر افتادن کثیفی در خلل و فرج سنگ می شود. همین مساله تمیز کردن و جرم زدایی این نوع نما هارا سخت تر می کند. که طبیعتا بر قیمت و اجرت نماشویی نیز تاثیر مستقیم دارد.

مناسب ترین زمان برای نماشویی ساختمان ؟

نماشویی ساختمان را در هر موقعی از سال که بخواهید می توانید انجام دهید. اما اگر بخواهید که کار را در بهترین زمان از سال انجام دهید باید در نظر داشته باشید.

نظافت آن را در سه فصل اول سال یعنی بهار،تابستان و پائیز با خیال راحت می توان انجام داد. اما وقتی که فصل زمستان فرا میرسد. باید کمی در دمای هوا و زمان انجام آن با تکنسین های شرکت مشورت کنید.

مساله مهم در نما شویی در زمان های مختلف آسیب نرسیدن به نما از نظر یخ زدگی و … و همچنین حفظ ایمنی راپل کار است.

نماشویی شیشه با تی
نماشویی شیشه با ابر و تی

چرا گروه نماشویی تهران ؟

تیم شرکت نماشویی تهران با بهره گیری از امکانات پیشرفته و روز دنیا توسط نیروی مجرب خود با استفاده از طناب و بدون داربست اقدام به شستشو و نظافت کردن نما و سطوح خارجی ساختمان های بلند و برج ها نموده است. و در این راستا از نظر کیفیت کار و ایمنی بی همتا می باشد. موفق به وارد کردن تکنولوزی روز دنیا (نانو) به  نماشویی و محافظت سطوح در برابر باران های اسیدی و الودگی ها شده است. و از نظر کیفیت و قیمت مناسب ترین می باشد.

مزایای خدمات نماشویی تیم نماکاران عادل

 • کیفیت بی نظیر
 • قیمت مناسب با حجم کار
 • بیمه حوادث
 • خدمات نماشویي

برای مشاهده نماشویی در کرج کلیک کنید.

جهت سفارش نماشویی با طناب با ۰۹۱۲۶۳۵۸۷۲۱ تماس بگیرید.

‫68 نظر

 • مهدوی

  سلام آقای بهاری ما ی برج ۲۰ طبقه در نیاوران داریم و وبسایت شما رو از آقای قادری هیات مدیره برج دیبا گرفتم ، ممنون میشم که برای پروژه ما هم یک بازدید داشته باشید می‌دونم که در این کار حرفه ای هستید . می خواستم شما زحمت کار رو بکشید . پیشاپیش از کیفیت کار شما که در شمال تهران بیشتر دیده ام تشکر میکنم .

  18, آگوست 2022 در 2:10 ب.ظ
 • تیموری

  سلام، یک سوال داشتم وقتی داریم نماشویی ساختمان انجام می دیم برای جلوگیری از نفوذ آب به داخل یا جلوگیری از آسیب به شیشه هنگام نماشویی چه کاری باید انجام شود ؟

  21, جولای 2022 در 12:48 ب.ظ
  • بهاری

   سلام ، قبل از نماشویی پنجره ها بررسی می شود و درصورت امکان نفوذ به ساکنین اطلاع داده می شود برای جلوگیری از نفوذ آب و آسیب شیشه ها بهتر است در هنگام نماشویی با واترجت آب به صورت مستقیم روی شیشه ها گرفته نشود .

   22, جولای 2022 در 2:41 ب.ظ
 • پیران

  واترجت های خیلی قوی استفاده کردن که ساختمان خیلی تمیز شد

  10, جولای 2022 در 5:51 ب.ظ
 • کمیلی

  یک تیم فوق العاده حرفه ای نماشویی ساختمان که در تهران خدمات ارایه میدن حتما از خدماتشون استفاده کنید .

  10, جولای 2022 در 5:35 ب.ظ
 • یحیوی

  خدمات نماشویی ساختمان که شرکت نماشویی تهران انجام می دهد توصیه میکنم که استفاده کنید از این خدمات با ارزش

  4, می 2022 در 7:41 ب.ظ
  • بهاری

   سپاسگزاریم از نظر لطف شما .

   5, می 2022 در 9:57 ب.ظ
 • علی زاده

  با دیدن نمونه کارها کیف کردیم چقدر زیبا و کاربردی ، عالی بود

  4, می 2022 در 9:35 ق.ظ
 • یزدانی

  نماشویی رو بسپرید به نماشویی تهران واقعا هم سایت و هم خدمات به نظرم فوق العاده هست ممنون

  8, مارس 2022 در 11:11 ب.ظ
 • ایرج

  با اختلاف بهترین سایت و شرکت نماشویی ساختمان

  6, مارس 2022 در 4:44 ب.ظ
 • فرشید

  نماشویی ساختمان ما رو با کیفیت و تمیزی فوق العاده انجام دادن ممنون

  12, ژانویه 2022 در 4:04 ب.ظ
 • زعفرانی زاده

  نماشویی و سایر خدمات ساختمانی بهاری واقعا بی نظیره توصیه میکنم بشدت

  25, دسامبر 2021 در 9:46 ب.ظ
  • بهاری

   خرسندیم که رضایت شما را در زمینه نماشویی جلب کرده ایم .

   26, دسامبر 2021 در 10:52 ق.ظ
 • ایوبی

  نماشویی در تهران توسط گروه شما با چه برند واترجت انجام می شود و قدرت فشار دستگاه چقدر است ؟

  24, دسامبر 2021 در 11:45 ب.ظ
  • بهاری

   سلام ، با توجه به میزان کثیفی و در دسترس بودن برق سه فاز یا تک فاز از دستگاه نماشویی 170 ، 200 ، 300 ، 500 بار برای نماشویی استفاده می کنیم .

   25, دسامبر 2021 در 6:55 ب.ظ
 • مهدی موسوی

  نماشویی ساختمان در تهران رو حتمن به شرکت نماشویی تهران بسپارید .

  16, دسامبر 2021 در 8:03 ب.ظ
  • بهاری

   ممنون جناسب موسوی ، خرسندیم که توانستیم با نماشویی ساختمان ، رضایت شمارو جلب کنیم .

   18, دسامبر 2021 در 6:34 ب.ظ
 • نیکی

  نماشویی را جدی بگیرید من به شخصه فک نمی‌کردم که اینقدر تأثیر تو زیبایی ساختمان داشته باشه حداقل ده سال تو ظاهر ساختمان تغییر ایجاد می‌کنه

  13, دسامبر 2021 در 9:32 ق.ظ
  • بهاری

   دقیقا توصیه مناسبی است ، نماشویی میتونه کثیفی هایی که حتی قدیمی تر از 10 سال هم انباشته شده باشند رو تمیز کنه و ساختمان رو نونوار کنه

   13, دسامبر 2021 در 7:16 ب.ظ
 • نماکار

  نماشویی برای ساختمان های بلند هر فصل باید یک بار انجام شود دوستان دقت داشته باشید به خدمات نماشویی ساختمان تان

  15, نوامبر 2021 در 8:43 ق.ظ
  • بهاری

   بله دقیقا ، اوایل هر فصل توصیه می کنیم که نماشویی انجام شود که هم در تمیزی نما تاثیر صدردصد دارد و هم کیفیت متریال نمای ساختمان حفظ می شود .

   16, نوامبر 2021 در 10:28 ق.ظ
 • خانوم عیدی زاده

  خواندن کل مطلب یک ربع طول کشید اما تقریبا همه چیز رو در مورد نماشویی متوجه شدم ، عالی بود

  31, اکتبر 2021 در 10:23 ق.ظ
  • بهاری

   بله تمام سعی ما در مقاله نماشویی این بوده تا موضوع را به طور کامل پوشش دهیم

   31, اکتبر 2021 در 11:34 ق.ظ
 • نماکار شرکت

  دوستان من تو نماشویی ی چیزهایی رو فهمیدم به اشتراک می‌زارم
  نماشویی نماهای حساس نازل سوزنی نباید استفاده شود و بهتر است از نازل کارتکی استفاده شود .
  نماشویی در تهران بخاطر دوده و کرده های روی نما معمولا با مواد رسوب زدای قوی انجام می شود.
  نماشویی برای هر نوع سنگ ،آجر و نمای رنگی متفاوت است البته این موارد رو جناب مهندس بهاری داخل متن مقاله اشاره کرده اند اما گفتم شاید خیلی ها مثل خود من کامنت ها رو میخونن اطلاعاتشون کامل تر بشه

  29, اکتبر 2021 در 9:33 ق.ظ
  • بهاری

   بله دقیقا ممنون از نکات مهمی که اشاره کرید البته تمامی مطالب مورد نیاز در رابطه با خدمات نماشویی و سایر خدمات ارایه شده توسط شرکت بهاری را می توانید از ایکون جستجسو بالا پیدا کنید .

   29, اکتبر 2021 در 12:21 ب.ظ
 • بیات

  نماشویی ساختمان به صورت ردیف های افقی انجام می شود یا ستونی ؟

  8, سپتامبر 2021 در 10:48 ب.ظ
  • مدیر

   با سلام به صورت عمودی اجرا می شود .

   9, سپتامبر 2021 در 10:44 ق.ظ
 • آقای رجا

  با توجه به اینکه نماشویی ساختمان یک کاری است که می تونه اتفاق های بدی درش بیفته بنابراین دقت کنید نماکار بیمه مسئولیت به نام داشته باشه . که من تو پروژه ای که به شرکت بهاری سپردم چک کردم و خوشبختانه بیمه داشتن و کیفیت کار نماشویی هم عالی بود

  2, سپتامبر 2021 در 8:28 ق.ظ
  • مدیر

   بله دقیقا جناب آقای رجا ، یکی از اولین شرایط کار در شرکت بهاری بیمه مسئولیت به نام هست .

   3, سپتامبر 2021 در 7:58 ق.ظ
 • سلیم

  نماشویی ساختمان توسط شرکت بهاری فوق العاده تمیز و با کیفیت هست

  1, سپتامبر 2021 در 7:57 ب.ظ
  • مدیر

   ممنون از شما جناب آقای سلیم

   3, سپتامبر 2021 در 7:58 ق.ظ
 • رمضانی

  عالی هستین

  1, سپتامبر 2021 در 10:56 ق.ظ
 • نماکار شرکت

  چند نکته حالب در مورد شرکت نماشویی بهاری
  ۱-تنها دستگاه واترجت ۶۰۰ بار که نماکارها استفاده می‌کنند فقط در اختیار این شرکتها
  ۲-تمامی نماکارهای این شرکت دارای مدرک ایراتا هستند
  ۳-بیمه حوادث به نام برای نماکارها صادر شده
  ۴-انواع مواد رسوب زدا و نانو و ضدآب کننده و تمیز کننده فوق العاده تو این شرکت موجوده
  به نظرم یک گروه شستشوی نمای متفاوته

  27, آگوست 2021 در 11:02 ق.ظ
  • مدیر

   ممنون از نظر کامل شما

   27, آگوست 2021 در 8:38 ب.ظ
 • پیمانکار

  دوستان از خدمات نماشویی با نانو شرکت بهاری استفاده کنید ،معجزه می‌کنه

  20, آگوست 2021 در 7:55 ب.ظ
  • مدیر

   لطف دارید قربان

   20, آگوست 2021 در 8:50 ب.ظ
 • اسماعیل

  فیلم هایی که قرار دادید فوق العاده تمیز و تاثیر گذار هست نماشویی ساختمان حتمن سر فرصت از نماشویی استفاده خواهم کرد .

  17, آگوست 2021 در 9:05 ب.ظ
  • مدیر

   سپاس از شما حتمن در خدمتیم .

   18, آگوست 2021 در 12:18 ب.ظ
 • پناهی نیا

  سلام آقای بهاری نماشویی در تهران هرروزه ارائه میدید؟

  12, آگوست 2021 در 9:01 ب.ظ
  • مدیر

   بله همه روزه در ایام تعطیل نیز ارائه خدمات داریم

   13, آگوست 2021 در 12:06 ب.ظ
 • مدیر ساختمان آینه لویزان

  بی نظیر حتمن از خدمات نماشویی با طناب شرکت بهاری استفاده کنید

  10, آگوست 2021 در 9:45 ب.ظ
  • مدیر

   سپاس از شما

   10, آگوست 2021 در 11:01 ب.ظ
 • مدیر برج پرنس

  تاثیر نماشویی ساختمان برروی نما درصورتی که به خوبی اجرا شود ، فوق العادس حتمن از خدمات نماشویی شرکت بهاری در تهران استفاده کنید .

  9, آگوست 2021 در 5:34 ب.ظ
 • برج نگین

  سلام شرکت نماشویی بهاری ممنون میشم برای بازدید از پروژه ما تشریف بیارید و اینکه استعلام قیمت نماشویی میخاستم .

  8, آگوست 2021 در 1:24 ب.ظ
  • مدیر

   سلام ، بله در اولین فرصت . برای قیمت نماشویی کلیک کنید .

   8, آگوست 2021 در 8:11 ب.ظ
 • خانوم یکتا

  یکی از مورد اعتناد ترین شرکت هایی که تا حالا دیدم ، نیرو فوق العاده دستگاه های پیشرفته و قوی درکل عالی

  3, آگوست 2021 در 10:35 ق.ظ
  • مدیر

   نظر لطفتونه خانوم یکتا .

   3, آگوست 2021 در 10:58 ق.ظ
 • صدری

  سلام، برای نماهایی که پیشانی یا تاج دارند میشه با طناب نماشویی انجام داد؟

  3, آگوست 2021 در 9:57 ق.ظ
  • مدیر

   بله ، با تکنیک های نگه دارنده نما کار و راپل کار در نزدیکی دیواره نما این نوع کار نیز ممکن است .

   3, آگوست 2021 در 10:59 ق.ظ
  • صمدی

   واقعا نمونه کارها خیره کنندس

   6, آگوست 2021 در 10:14 ق.ظ
  • مدیر

   سپس از شما اقای صمدی

   6, آگوست 2021 در 10:37 ق.ظ
 • عبدی

  سلام ، مطالب و اموزش ها عالی بود

  30, جولای 2021 در 3:26 ب.ظ
 • رحیمی

  بسیار عالی چند روز قبل باید هماهحگ کنیم برای اجرای نماشویی؟

  28, جولای 2021 در 7:33 ق.ظ
  • مدیر

   برای هماهنگی ابتدا لازمه که یک عکس از پروژه برای ما راسال کنید تا هماهنگی های بعدی انجام شود.

   28, جولای 2021 در 9:17 ب.ظ
 • محمودی

  بسیار عالی ، برای هماهنگی نماشویی چه کار کنیم ؟

  20, جولای 2021 در 10:58 ق.ظ
  • مدیر

   با کارشناسان ما تماس بگیرید در اولین فرصت انجام می شود . باتشکر

   20, جولای 2021 در 11:40 ق.ظ
 • نخعی

  سلام ، آقای بهاری برای شستشوی نمای کامپوزیت با نانو ارائه می دهید؟

  7, جولای 2021 در 9:24 ب.ظ
  • مدیر

   سلام بله ، نانو شوینده ها در رسوب زدایی بسیار موثر بوده و توسط شرکت بهاری نیز استفاده می شود .

   8, جولای 2021 در 10:36 ق.ظ
 • سیدی

  سلام دوستان ، به نظرم از هر نظر عالی ، طناب کارا ، دستگاه و مواد شستشو

  24, ژوئن 2021 در 3:34 ب.ظ
  • زعفرانی

   اطلاعات کامل و مفیدی بود ممنونم از مدیر سایت

   19, جولای 2021 در 3:37 ب.ظ
 • زعفرانی

  فوق العاده با گیفیت و تمیز برای پروژه ما دستگاه واترجت خیلی قوی اورده بودند

  4, ژوئن 2021 در 12:59 ق.ظ
  • میثم

   با دستگاه های واترجت قوی ای که دراختیار دارن یک نماشویی واقعی خیلی تمیز تحویل گرفتیم .عالی بود .

   6, جولای 2021 در 10:07 ق.ظ
 • رضازاده

  فیلم سندبلاستی که گذاشتید خیلی جالبه ، ما برای نمای آجری لازم به واترجت سندبلاست داریم

  1, ژوئن 2021 در 9:48 ب.ظ
 • حسن زاده

  عالی بود ممنون از تیم حرفه ای بهاری

  1, ژوئن 2021 در 10:10 ق.ظ
 • میرزایی

  نماشویی با سندبلاست و اسیدشویی خیلی تاثیر گذار هست مخصوصا برای نمای سفید که واقعا بعد از خدمات نماشویی میدرخشه

  31, می 2021 در 8:15 ب.ظ
  • مهندس تقوی راد

   سلام اقای بهاری نمای ترمو چوب داریم با توجه به نمونه کارها و سایت زیبایی که دارید تصمیم داریم زحنت این کارو بکشید . برای هماهنگی چه کاری باید انجام دهیم؟

   1, آگوست 2021 در 11:22 ب.ظ
  • مدیر

   سلام ، کار شستتشو و رنگ آمیزی ترمو چوب کار بسیار حساس و مهم است که به صورت تخصصی توسط شرکت بهاری اجرا می شود . لطفا ابتدا برای اطلاعات بیشتر در مورد رنگ و تعمیر ترمو چوب کلیک کنید و سپس برای هماهنگی با شماره 09126358721 تماس بگیرید.

   2, آگوست 2021 در 12:02 ق.ظ
 • رضاپور

  نماشویی ساختمان ما فوق العاده با کیفیت و تمیز انجام شد ممنونم از تیم بهاری

  26, می 2021 در 6:39 ب.ظ
 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  ۶۴۶ ۰۶ ۰۶ ۰۹۱۲ کفسابیته